Кампус для стартапів: Коворкінг, інновації, навчання та інвестиційні простори HubBOG допомагають технічним підприємцям у Латинській Америці процвітати

TL; ДОКТОР: HubBOG, латиноамериканський кампус, побудований для стартапів у регіоні, сприяє підприємництву, заснованому на технічних технологіях, об’єднуючи академічні, мережеві, прискорення та інвестиційні можливості під одним дахом. Створена в 2010 році, організація прагне створити середовище співпраці, сприятливе для інновацій та економічного зростання. Завдяки високій цілі прискорити 2000 стартапів протягом наступного десятиліття, HubBOG готовий обслуговувати розширену групу підприємців у Латинській Америці.

Ми часто бачимо Латинську Америку через призму її багатої культури, історичних традицій та різноманітних ландшафтів.

Про те, що регіон є вогнищем підприємницької діяльності, повідомляється рідше. Все-таки латиноамериканські стартапи лише в 2019 році зібрали 1,6 мільярда доларів США.

Крім того, переважна більшість (89%) латиноамериканської молоді у віці від 18 до 25 років, опитаних у звіті Citi Foundation за 2015 рік “Шляхи прискорення”, зазначили, що вони зацікавлені працювати над собою або відкривати власну справу.

Латинська Америка випереджала всіх інших потенційних підприємців у регіонах, обстежених у дослідженні, включаючи Азіатсько-Тихоокеанський регіон та Європу (79%), Африку та Близький Схід (74%), США та Канаду (64%).

Логотип HubBOG

HubBOG допомагає стартапам перевіряти свої ідеї та залучати інвесторів, постійно впроваджуючи інновації.

Люди з колумбійського HubBOG знають це і працюють над просуванням підприємництва на базі технологій у регіоні через перший кампус для стартапів у Латинській Америці. Організація, заснована в 2010 році, підтримує середовище спільного співробітництва, що сприяє інноваціям та економічному зростанню.

“Ми наставляємо підприємців у Латинській Америці і надаємо все, починаючи від прискорювальних програм та можливостей інвестування, до навчальних сесій та коворкінг-просторів”, – сказав Рене Рохас, генеральний директор та засновник HubBOG.

З моменту свого створення команда допомогла сотням прискорених підприємств перетворити ідеї на прибуток. Коли ми переходимо до наступного десятиліття, HubBOG має намір привернути ці послуги до розширеної групи підприємців, з високою метою – прискорити 2000 стартапів до 2030 року.

Від BogoTech до HubBOG: надихаючі латиноамериканські технічні підприємці

Коріння HubBOG відносяться до 2008 року, коли керівники компанії в Боготі, Колумбія, створили спільноту латиноамериканської спільноти для технологічних стартапів, відому як BogoTech.

“BogoTech був піонером технологічних зустрічей у Латинській Америці для підприємців-початківців”, – сказав Рене. «Метою було надихнути громади на створення нових компаній та реалізацію потенціалу роботи в стартапах».

Сьогодні зустрічі проводяться кожні два місяці, де підприємці, розробники, дизайнери, інвестори та інші збираються для обговорення та демонстрації нових підприємств. На минулих заходах були представлені спікери успішних латиноамериканських технологічних стартапів, включаючи Rappi, службу доставки на замовлення зі штаб-квартирою в Боготі, та MercadoLibre, інтернет-ринок, що базується в Буенос-Айресі.

Читання зображень: підприємництво та інновації: реалізуйте свої інноваційні ідеї

Компанія пропонує все, від практичних курсів та коворкінг-просторів до інвестиційних рішень.

У 2010 році HubBOG народився з BogoTech з метою кращого зв’язку підприємців та інвесторів через мережеві події.

Це був лише початок. Через два роки компанія також представила коворкінг-простір для людей, які цікавляться інноваціями та цифровим розвитком, що, за словами Рене, було одним із перших у Колумбії. Одночасно HubBOG почав пропонувати курси, розроблені для того, щоб навчити підприємців як збільшувати продажі.

“В основному ми намагалися створити простір для коворкінгу та служб академії, який би використовувався спільнотою підприємців на основі таких технологій, як мобільні та веб-додатки”, – сказав Рене.

У 2011 році компанія розпочала програму наставництва за участю засновників успішних технологічних компаній, а також запустила Club De Ángeles Inversionistas, приватну організацію для ангельських інвесторів. Перш ніж вони дізналися про це, Рене сказав, що HubBOG став прискорювачем.

На сьогоднішній день клуб допоміг понад 140 стартапів на латиноамериканському ринку, включаючи Tappsi, TransmiSITP, LasPartes.com, LentesPlus та Undertrail, щоб знайти успіх.

Сприяння спільноті відкритих інновацій

Рене сказав нам, що HubBOG слід за унікальною моделлю, оскільки він також працює з організаціями на рівні підприємств на відкритих інноваційних ініціативах. “Ці програми об’єднують великі компанії зі стартапами, щоб забезпечити інновації, необхідні для вирішення того, що ми називаємо мікро проблемами”, – сказав він.

Інновації, як правило, стигли в стартапах, що корисно великим корпораціям, які втратили спритність і гнучкість реагувати на швидкість ринкових змін.

«Ми тоді зрозуміли, що ці великі компанії мають чіткі та визначені процеси, але їм це так важко, коли справа доходить до створення нових рішень», – сказав Рене. “Нам потрібно було запропонувати інноваційні програми, де стартапи могли допомогти підприємствам знайти шляхи створення нових продуктів та послуг”.

Читання зображень: Коворкінг; Талант, робота в команді та мережа в одному місці

Спільні робочі місця компанії створені для стимулювання інновацій.

За допомогою програми HubBOG підприємства можуть отримати вигоду від спеціалізованих знань підприємців для вирішення своїх проблем практичним способом, заощаджуючи гроші на внутрішніх дослідженнях, розробці, тестуванні та впровадженні нових технологій. Рене зазначив, що програма також підвищує продуктивність і допомагає компаніям досягти більш значущих бізнес-цілей.

“Працювати з технологічними компаніями Barclays в п’ять разів дешевше і втричі швидше, щоб знайти рішення її проблем – будь то кібербезпека, досвід клієнтів чи проблеми з великими даними – ніж намагатися знайти самі рішення”, – сказав Дерек Вайт, Головний директор з дизайну та цифрових технологій Barclays, у відгуку на сайті HubBOG.

Програми прискорення, пристосовані до команд і компаній

Рене сказав, що програма прискорення HubBOG для латиноамериканських підприємців та стартапів – це не єдине рішення. Натомість це інтенсивне, персоналізоване враження, спрямоване на підвищення результатів та продажів.

Він надає широкий спектр соціальних переваг, включаючи можливість зустрітися з підприємцем на індивідуальному сеансі наставництва та взаємодії з постачальниками та партнерами. Учасники також отримують членство в коворкінгу, що дозволяє їм розширювати свої мережі, оточуючи себе технологічними компаніями.

“Після того, як компанії подають заявку та сплачують внески, ми створюємо персоналізований план, що включає найкращі консультанти та семінари для кожної команди”, – сказав Рене. “Наприкінці програми, якщо вони відповідатимуть необхідним нам критеріям, ми інвестуватимемо в компанію”.

За даними HubBOG, лише 20% нових компаній по всьому світу виживають свій перший рік. Але це не так у випускників HubBOG. Рене повідомив нам, що сукупні оцінки з 290 компаній HubBOG закінчили 270 мільйонів доларів США, із рівнем виживання 76%.

Це означає, що з 290 компаній 220 сьогодні все ще працюють. Без HubBOG ймовірно, що лише 20% з цих 220, або 58 компаній, залишаться в роботі.

У 2020 році HubBOG зобов’язався випустити 100 стартапів зі своєї спеціалізованої програми акселераторів, враховуючи оцінку як головний фактор успіху.

На наступне десятиліття: планують прискорити 2К компаній

Але це просто в короткий термін. Протягом наступного десятиліття HubBOG має на меті прискорити 2000 компаній, щоб створити можливості для інвесторів у всьому світі зробити внесок у економіку Латинської Америки загалом.

“Для всіх компаній, які ми прискорюємо, мінімальний розмір ринку – це Латинська Америка”, – сказав Рене. “Ми не створюємо компаній для Колумбії. Ми не створюємо компаній для міст. Ми створюємо компанії для регіону, для Латинської Америки. Досить великою для нас є Латинська Америка: 650 мільйонів жителів. Ми прагнемо створити експоненціальні інвестиційні можливості ».

З цією метою програма експоненціальної інновації HubBOG створена для того, щоб допомогти малим та середнім підприємствам сприяти зростанню та розширенню по всій Латинській Америці. Зокрема, програма прагне допомогти компаніям створювати нові продукти та послуги, відповідні попиту на ринку, збільшувати продажі за допомогою цифрових стратегій та зменшувати витрати на ланцюг поставок.

«Ми не шукаємо традиційних компаній; для експоненціального зростання вам потрібні технології, блокчейн, великі дані – це експоненціальні технології “, – сказав Рене. “Вам також потрібно експоненціальне мислення, яке є найважчою частиною”.

HubBOG працює над тим, щоб з’єднати латиноамериканські компанії, які демонструють ці характеристики, з ключовими інвесторами, щоб створити широкі економічні можливості. “На цьому ми орієнтуємося на цей і наступні роки”, – сказав Рене.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me