Kapsamınızı Genişletin ve eero ile Hızlı Bağlantıları Hızlandırın: Şaşırtıcı derecede Kolay Kurulum Sürecine Sahip Güvenli Bir Wifi Mesh Ağı

TP; DR: Eero ev wifi sistemi, yönlendiricileri değiştirerek herhangi bir yaşam alanını kapsayacak şekilde genişletilebilen bir kablosuz ağ ağı oluşturur. Güvenli teknoloji, bağlı cihazların sürekli olarak çalışmasını sağlamak için IoT ağının artan taleplerini karşılayabilir. Şimdi, Amazon ailesinin bir parçası olarak eero, evlerimizdeki teknolojiyi sadece işe alma misyonunu hızlandırıyor.

Parlak bir yeni IoT teknolojileri grubu, son on yılda pazara girerek, zahmetsiz ev yönetimi vaadiyle bizi cezbetti. Çevresini yükseltmek isteyen ev sahipleri için akıllı kapı zili kameraları, internet bağlantılı termostatlar, otomatik aydınlatma ve hatta akıllı buzdolapları var.

Ancak, yatırımları değerli kılmak için, tüketicilerin ev ağlarının bu gelişmiş çözümleri ele alabilmesini sağlamalıdır. İşte eero gibi wifi ağları devreye giriyor. San Francisco’da özel olarak finanse edilen ve geliştirilen ev wifi sistemi, evleri hızlı ve güvenilir bağlantılarda birleştirmek için tasarlandı..

eero logosu

eero, hızlı ve güvenilir wifi sağlama görevini üstlendi.

Eero’nun Kurucu Ortağı ve CEO’su Nick Weaver, “IoT’nin gerçekten kalktığı bir zamanda pazara girdik, güvenilir bağlantıyı her zamankinden daha önemli hale getirdik” dedi. “Evin temeli olarak bağlantıya odaklanarak, evinizdeki teknolojiyi işe yarayacak ürünler ve hizmetler geliştirebildik.”

2014 yılında, piyasadaki wifi çözümlerinden hayal kırıklığına uğrayan ve daha iyi bir çözüm bulamayan Nick, kurucuları Amos Schallich ve Nate Hardison ile eero kurmaya başladı. O zamandan beri şirketin hedefi, sık kullanılan yazılım güncellemeleriyle ev wifi sistemini sürekli olarak iyileştirmek, yeni özellikler eklerken daha hızlı ve daha güvenli hale getirmektir..

Bugün, eero ev wifi sistemi, IoT cihazlarının taleplerini karşılayacak kadar güçlü ve güvenlidir ve tam ev kapsama alanının önündeki fiziksel engelleri aşmaktadır. Şirket, ileriye dönük olarak Amazon tarafından yakın zamanda açıklanan bir satın alma yoluyla evimizdeki teknolojiyi işe alma misyonunu hızlandırmayı hedefliyor.

IoT’nin Taleplerini Karşılayacak Kadar Güçlü Bir Ağ

Uzun çalışma saatlerinin olağan olduğu bir çağda ve aslında meşguliyeti yüceltiyoruz, zamanın değerli bir meta haline geldiğine şüphe yok. Bu amaçla, eero, kullanıcıların mümkün olduğunca fazla zaman geçirmelerine yardımcı olmayı umuyor.

Nick, “Arabelleğe alma, gecikme veya yavaş bağlantılara kaybettiğiniz her zaman düşünün,” dedi Nick. “Bunların hepsini cihazlarınıza ekler ve yılda 365 günle çarparsanız, teknolojiniz işe yaradığında çok zaman alırsınız.”

Tak ve çalıştır sistemi, ister teknoloji meraklısı olun ister wifi kurulumu konusunda yeni olun, kutudan dışarıya zahmetsiz kurulum için tasarlanmıştır. Eero’ya göre, sezgisel süreç çoğu müşteriyi 10 dakikadan daha az sürüyor. Eero cihazı doğrudan modeminize takarak işe başlayın; şirketin uygulaması, her köşede hızlı bağlantı sağlamak için evinize ek cihazlar yerleştirmenize yardımcı olacaktır..

Şirket iki ana cihaza sahiptir: eero Pro ve eero Beacon. Eero Pro aynı anda üç kablosuz radyo bandında yayın yapabilir ve iki Ethernet bağlantı noktasına sahiptir, bu da onu Ethernet kablo bağlantısı olan tüm odalar için uygun hale getirir.

eero cihazları

Şirketin wifi cihazları, eero Pro ve eero Beacon, kullanım kolaylığı için tasarlandı.

Eero Pro’nun yarısı boyutunda, eero Beacon, sistemi ev genelinde genişletmek için doğrudan herhangi bir prize takılabilir ve parlaklığı günün saatine göre ayarlayan bir LED gece lambası içerir.

Nick, “Misyonumuz, evinizdeki teknolojiyi sadece iş yapmak ve şimdiye kadar bu misyonu desteklemek için sunduğumuz ürün ve hizmetleri müşterileri memnun etmektir” dedi. “Aslında, ev wifi sistemimiz Amazon.com’da 4.6 / 5 yıldız aldı.”

Herhangi Bir Engelde Gezinen TrueMesh Teknolojisi

TrueMesh olarak bilinen yeni nesil yazılım sayesinde, wifi bağlantıları daha iyi bir genel kapsama alanı için eero cihazları arasında, koridorlarda ve duvarların etrafında seyahat edebilir. Özellikle eero donanımıyla çalışmak için tasarlanan yeni nesil teknoloji, paraziti önlemek için eero Pro ve eero Beacon cihazları arasındaki trafiği akıllıca yönlendirir.

TrueMesh’in dinamik yönlendirme algoritmaları, yazılımın karmaşıklıklara adapte olurken internet bağlantılarını en güvenilir yoldan geçirmesini sağlamak için makine öğrenimi ve sayısız gerçek hayattan elde edilen veriler kullanılarak geliştirilmiştir..

TrueMesh çizimi

TrueMesh teknolojisi, bağlantıların parazitsiz olarak evden geçmesine izin verir.

Paraziti ortadan kaldırmaya ek olarak, teknoloji yerel alan ağının (LAN) hızını artırır. İlk testlere dayanarak, eero, ortalama ağa sahip müşterilerin artan hızda% 40’a kadar iyileşme görebileceğini tahmin ediyor. TrueMesh teknolojisi ayrıca müşterilerin gerektiği kadar eero cihazı ekleyerek sistemlerini hızlı ve kolay bir şekilde ölçeklemelerine olanak tanır.

Nick “İnsanlar evlerindeki giderek daha fazla odaya daha fazla bağlantılı teknoloji ekledikçe, bunları basit ve güvenli bir şekilde destekleyebilecek ürün ve hizmetler sunmaya devam etmemiz gerekiyor,” dedi Nick.

performansı artırmak, hataları düzeltmek ve yeni özellikler eklemek için eero’nun TrueMesh yazılımı ayda en az bir kez otomatik olarak güncellenir. Geçen yılın Mayıs ayında şirket, şirketin sunduğu en son yenilikler için bir test merkezi olan eero Labs’ı tanıttı. Bu üstün, deneysel özellikler hala beta sürümündedir ve varsayılan olarak devre dışıdır. Ancak, kullanıcılar özellikleri şirketin uygulamasında açarak test edebilirler.

eero Plus: Ek Bir Koruma Katmanı

Nick, eero’nun en büyük avantajlarının yüksek performans oranları, esneklik, kullanım kolaylığı ve YG’yi içerdiğini söyledi. “Ama sadece birini seçmek zorunda olsaydım, eero her odada her cihaz için inanılmaz bir wifi sunar, böylece wifi’nizi bir daha asla düşünmek zorunda kalmazsınız – sadece hayatınızın ve evinizin arka planında, yolun içinde kaybolur öyle olmalı, ”dedi Nick.

Bağlı ağlardaki kişisel bilgileri hem ev ağında hem de ağ dışında koruyan premium abonelik hizmeti olan eero Plus ile bunu güvenli bir şekilde yapar. Örneğin, güvenlik teklifinde kullanıcıların ister evde ister genel wifi kullanıyor olsunlar, kullanıcıların web’de gezinmesine olanak tanıyan bir sanal özel ağ (VPN) bulunur..

Hizmet ayrıca, aygıtları tarayacak ve koruyacak kötü amaçlı yazılım önleme yazılımı ve bilinen tehditlere sahip bir veritabanı tarafından desteklenen gelişmiş tarama koruması sağlar.

Nick, eero Plus hizmetimiz, güvenli olmayan web sitelerini yüklemeden önce sizi uyararak sizi proaktif olarak kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan ve virüslerden korur..

Diğer avantajlar arasında tüm aile için bir şifre yöneticisi, ağa bağlı her cihazda reklam engelleme ve birden fazla cihazda basit ebeveyn kontrolleri için içerik filtreleme bulunur. Nick, bunun gibi özelliklerin büyük ölçüde kullanıcı geri bildirimlerinin ürünü olduğunu söyledi..

“Müşteri ile başlıyoruz ve doğrudan istedikleri bir şeyi ele alarak ya da onların adına icat ederek ihtiyaç duyduklarından geriye doğru çalışıyoruz” dedi..

Şimdi Amazon Ailesinin Resmi Bir Parçası

Mart ayında eero, Amazon ile yeni ürünler ve hizmetler başlatmak, mevcut ürünleri daha sık yazılım güncellemeleriyle geliştirmek ve küresel genişleme planlamak için güçlerini birleştirdiğini açıkladı. Şirket, yeni IoT gadget’larını kurmayı kolaylaştıran bir cihaz olan Wi-Fi Basit Kurulum’u geliştirmek için Amazon ve TP-Link ile ortaklaşa çalıştı..

Nick, yakın zamanda, hem eero sistemine hem de Echo unbox bağlı cihazlara sahip olan ve Amazon’dan satın alınan müşteriler olduğunda, cihazlar otomatik olarak eero ağını arayacak ve bağlanmak için şifreli kimlik bilgilerini kullanacak. eero blogu.

Bu arada Nick, Amazon ve eero’nun ev bağlantısının geleceğini ilerletmek için birbirlerinden öğrenmeye devam edeceğini söyledi..

“Amazon ailesinin bir parçası olmaktan ve daha hızlı ölçeklemek ve daha fazla müşteriye üstün wifi sunmak için şimdi elimizdeki kaynakları kullanmaktan heyecan duyuyoruz” dedi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me