Лідери Invpsus застосовують 15-річну галузеву експертизу на платформі лише VPS, яка поєднує продуктивність та доступність

TL; ДОКТОР: Вибираючи зосередитись на високоефективній середині веб-хостингу, Invpsus розміщує платформу, що працює лише для VPS, що працює на сучасній інфраструктурі із твердотільними накопичувачами. Команда, що стоїть за молодим брендом, покладається на багаторічний досвід роботи в сестринських компаніях при наданні чуйної підтримки клієнтів. Голова відділу підтримки Дмитро Резніченко нещодавно ознайомився з унікальним підходом компанії до віртуалізованих серверів, а також повним асортиментом продуктів та функцій, що дозволяють клієнтам Invpsus легко змінювати масштаби.

Віртуальні приватні сервери мають широкий спектр використання, особливо в діловому світі. Похвалившись доступними і виділеними обчислювальними ресурсами, VPS набуває все більшої популярності серед клієнтів, які шукають потужне та економічно вигідне рішення для розміщення даних та запуск критично важливих програм.

Хостинг VPS був привабливим варіантом з початку до середини 2000-х, часто слугуючи мостом для підключення успішних аккаунтів спільного хостингу до верхнього ешелону виділених серверів. Замість того, щоб розглянути VPS як рішення, що знаходиться між ними, Invpsus робить послугу своїм продуктом підпису – і єдиного.

Нове підприємство від компанії Hostony та FastNext, компанія Invpsus запустила в 2014 році для об’єднання потужної, ефективної інфраструктури з підтримкою високого калібру та цінами, які роблять хостинг VPS більш доступним для власників сайтів. Клієнти Invpsus можуть насолоджуватися миттєвим забезпеченням, SSD-накопичувачем, віртуалізацією KVM та кількома щомісячними або погодинними опціями виставлення рахунків..

“Ми захоплені хостингом, обладнанням та хмарою”, – сказав керівник служби підтримки Дмитро Резніченко. «Відверто кажучи, ми любимо те, що робимо. Це не просто робота для нас; Нам подобається бути найкращими у тому, що ми робимо ».

Новий фокус на продуктах VPS по всьому світу

Хоча Hostony і FastNext дотримуються більш широких бізнес-моделей, як основні на ефективності джекс-трейдинги, материнська компанія Internet і Software Services вирішила піти в іншому напрямку з Invpsus.

“У 2014 році ми вирішили створити новий проект, який мав на меті відрізнятися від Hostony і FastNext”, – сказав Дмитро. “Ми хотіли, щоб проект був спеціально спрямований на продаж тільки VPS-серверів”.

Зображення датацентру в Цюріху

Invpsus розміщує свою фізичну інфраструктуру в центрах обробки даних у Києві, Кракові та Амстердамі.

Підвищені вимоги ринку до потужних хмарних серверів, а також зменшення загальних продажів хостингу спонукали натхнення зосередитись на масштабованих віртуальних серверах. Команда використовує засвоєні уроки з Hostony та FastNext, щоб швидко встановити Invpsus як надійний варіант для віртуальних серверів.

“Ми дуже пишаємось тим, що численні клієнти вибрали надійного постачальника протягом багатьох років для задоволення всіх своїх потреб в хостингу”, – сказав керівник служби підтримки Дмитро Резніченко. «Головний урок полягає в тому, що, щоб бути на вершині рейтингу хостингу, ціна – це не завжди єдине. Більш важливі речі – це якість та надійність серверів, а також дружність та підтримка клієнтів ».

Прекрасна продуктивність та безпека з високоякісними серверами

Вирішивши спеціалізуватися, Invpsus зіткнеться із завданням забезпечити всебічний продукт, досягнувши делікатного балансу між вартістю, простотою використання, продуктивністю та надійністю.

“Ми знаємо, що більшість клієнтів обирають або дешеві сервери, або стабільні та потужні сервери”, – сказав Дмитро. “Нам вдалося поєднати стабільність, видатну підтримку та доступні ціни одночасно”.

Для підтримки такої високої продуктивності, зберігаючи низькі ціни, сервери постачаються за вибором клієнта операційних систем на базі Linux, включаючи Ubuntu, Debian або CentOS. Додаткові функції включають:

  • Гнучкі плани ціноутворення: Invpsus пропонує п’ять обчислювальних конфігурацій за щомісячною або погодинною ставкою. Найдорожчий пакет компанії забезпечує 100 ГБ пам’яті SSD, чотири віртуальних процесора та 6 ТБ смуги пропускання за 20 доларів на місяць.
  • Швидкий та потужний центр обробки даних: Усі віртуальні сервери працюють від восьмиядерних процесорів, резервного SSD-пам’яті та мережевої лінії зв’язку 10GE.
  • Зручне та зручне налаштування: Клієнти можуть вибирати серед панелей управління Parallels Plesk, ISPLite та cPanel / WHM, а віртуальні сервери будуть доступні протягом декількох секунд після замовлення..
  • Розширена безпека та моніторинг: Співробітники служби безпеки доступні на місці цілодобово і повинні дотримуватися 7-рівневої системи безпеки, яка потребує перевірки за допомогою біометричних даних. Центр обробки даних також оснащений огородженнями проти скалолазання, а також протитунельним захистом.
  • Настроювані додатки: Клієнти можуть доповнювати пакети за замовчуванням іншими продуктами, включаючи необмежені домени та захист DNS CloudFlare. За допомогою CloudFlare сайти захищені від DDoS та інших атак.

Крім надання високоякісних серверів, Invpsus також без додаткових витрат передає веб-сайти клієнтів від попередніх хостів. Тоді Invpsus надає потужну підтримку клієнтів, поряд із регулярними резервними копіями та безпечним зберіганням RAID.

“Наші віртуалізовані віртуальні сервери KVM створені для задоволення високого рівня безпеки та продуктивності”, – сказав Дмитро. “Кожен день після півночі ми копіюємо всі дані з вашого VPS на окремий резервний розділ, який зберігається протягом 7 днів.”

Спеціалізується на задоволенні постійних потреб клієнтів та ринку

Хоча Invpsus – це новітнє підприємство Інтернет та програмних послуг, компанія вже заповнює важливу потребу серед клієнтів, власників сайтів та зростаючого бізнесу.

“Нашими типовими клієнтами є блогери, веб-майстри, арт-студії, програмісти та різні громадські організації”, – сказав Дмитро. “З Invpsus звичайний спільний хостинг не був найкращим рішенням для багатьох клієнтів, і VPS-сервери користувалися великим попитом”.

Графіка, що показує ціноутворення Invpsus

Invpsus збалансовує потужну інфраструктуру з гнучкими платіжними планами, які виставляють рахунок щомісяця або щогодини.

У міру зростання клієнтів та адаптації до ринку, що змінюється, вони потребують кращого обладнання та більшого обсягу зберігання. Invpsus включає відгуки клієнтів у модель VPS компанії, щоб забезпечити прості процеси масштабування для задоволення потреб клієнтів.

“Ми регулярно переглядаємо відгуки про нашу компанію, і, якщо деякі функції, згадані клієнтами, викликають великий інтерес, ми намагаємось втілити їх у наші хостингові пакети”, – сказав Дмитро. “Ми завжди робимо все можливе, щоб пропонувати своїм клієнтам продукцію з новітніми технологіями”.

Команда Invpsus планує відкрити нові центри обробки даних та додати оновлення мережі доставки вмісту, щоб розширити свої послуги далі по всій Європі. CDN допоможе впорядкувати створення та доставку вмісту за допомогою веб-кешу та спеціалізованого сховища, що призведе до покращення часу завантаження зображень, відео та інших медіа.

“Нам не складно поставити стабільні сервери з хорошими цінами та команду підтримки вищого класу”, – сказав Дмитро. “Наша команда завжди робить все можливе, щоб допомогти будь-якому замовнику в будь-якій ситуації”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me