LYF Solutions, Avustralya KOBİ’lerinin Sürdürülebilir Hosting, Web Sitesi Tasarımı ve Sosyal Medya Pazarlama Araçları ile Çevrimiçi Markalarını Oluşturmalarına Yardımcı Oluyor

TP; DR: LYF Solutions, 2000 yılından bu yana çevreye duyarlı Avustralya işletmeleri için web barındırma, web tasarımı ve sosyal medya pazarlamasını basitleştirmektedir. Kurucu Ray Pastoors şirketi sürdürülebilirlik göz önünde bulundurarak şirkete başlamıştır ve web sunucusu karbon nötr veri merkezlerini çalıştırmaya kararlıdır. Bu özveri, tümü web barındırma hizmetleri için LYF Solutions’a dayanan Content Savvy, Designer Plants ve Queen of Snow Globes gibi yeşil girişimlere odaklanan Avustralya kuruluşlarına hitap ediyor. Barınmaya ek olarak, LYF Solutions Avustralya’daki küçük işletmelere web tasarımı ve dijital pazarlama kampanyaları konusunda yardımcı olur.

Ray Pastoors, sıradan bir Avustralyalı ergen değildi ve tipik bir hobisi yoktu. Akranlarının çoğundan farklı olarak Ray, biçimlendirici yılları boyunca Sydney’de küçük işletmeler için web siteleri oluşturmaktan zevk aldı.

Ve yakında, Ray’in web sitesi tasarımı konusundaki ustalığı, 2000 yılında LYF Solutions’ı kurduğu zaman hobisini bir işletmeye dönüştürmesine neden oldu..

“Hobimin Avustralyalı küçük işletmelere büyüme planlarında yardımcı olmak için gelecekteki birçok fırsata yol açacağına dair hiçbir fikrim yoktu” dedi..

Fotoğraf LYF Solutions Kurucu Ray Pastoors

Ray Pastoors, sürdürülebilirlik ve Avustralya’daki küçük işletmeleri göz önünde bulundurarak LYF Çözümlerini kurdu.

Kısa bir süre sonra, Facebook ve diğer dijital pazarlama kuruluşlarının yükselişi, işletmelerin çevrimiçi ortamda başarılı olmak için yeni stratejiler uygulamak zorunda olduklarını açıkça ortaya koydu. Ancak, birçok KOBİ dijital dönüşümleriyle nereden başlayacağını bilmiyordu, sürekli değişen pazarlama beklentilerine nasıl ayak uyduracağını.

“Hızlı bir şekilde, dijital hizmetlere olan talebin arttığını ve müşterilerin kendilerine sunulan fırsatları daha iyi anlamalarını sağladık,” dedi Ray.

Yaklaşık yirmi yıldır, LYF bu küçük işletme ihtiyaçlarına – sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak – yanıt verdi. Web sitesi tasarımı, dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonuna ek olarak, LYF Avustralya müşterilerine karbon nötr web hosting sağlar.

Ve LYF etik temel değerlerini işinin tüm yönlerine uygular, bu yüzden çevreye duyarlı birçok müşteri şirketi barındırma ve web tasarımından dijital pazarlamaya kadar tüm ihtiyaçları için kullanmayı tercih eder. Bu temel değerler arasında yaratıcılık, basitlik, müşteri ihtiyaçlarını anlama ve şirketin işi ve misyonu için bir tutku bulunmaktadır..

LYF’nin temel müşteri demografisi – sınırlı dijital strateji bilgisine sahip küçük ve orta ölçekli işletmeler – özveri özellikle çekici görünüyor.

Ray, “Kavramları, önceden dijital bilgiye sahip olmayan her gün Avustralyalıların anlayabileceği şekilde açıklıyoruz,” dedi Ray.

Küçük İşletmelerin Büyümesine Yardımcı Olan Çevre Dostu Hosting

Karbon nötr barındırma yaygın değildir, çünkü veri merkezlerinin enerji şebekesinden emisyonları azaltmak için daha fazla ödeme yapmak da dahil olmak üzere daha sürdürülebilir olmanın yollarını bulmaları gerektiği anlamına gelir. Ancak uygulama, baştan beri etik olarak düşünülen LYF için yeni bir şey değil.

“Sadece etik iş uygulamalarına istekli olmakla kalmayıp, müşterilerimizin kalplerini ve zihinlerini hızlı bir şekilde yakaladık. Bize yasa gereği veya pazarda başkalarının yaptıklarından daha fazlasını yaptığımız konusunda büyük bir inanç var ”dedi. “Bizim için bu önemli ve anlamlı girişimleri desteklersek fark yaratabileceğimizi biliyoruz.”

Sürdürülebilir hedefleri göz önünde bulundurarak, LYF’nin odağı, Kar Kürelerinin Kraliçesi Kurucusu Leah Andrews dahil olmak üzere çevre bilincine sahip birçok işletmenin çekilmesine yardımcı oldu.

“Birkaç nedenden dolayı hostingimi LYF Solutions’a geçirmeye karar verdim; Kişisel destekli yerel bir sağlayıcı, daha güvenilir ve sorumlu bir barındırma çözümü istedim. Özellikle çevreye saygılı ve dünyada bir fark yaratmak için üzerlerine düşen bir şirket ile ortaklık yapmak benim için önemliydi. Tüm bu seviyelerde LYF ile son derece mutluyum. ”

Yeşil barındırma hizmetine ek olarak, müşteriler LYF barındırma yoluyla sağlam hizmetler de alırlar. Şirketin en küçük paketi 35GB Bant Genişliği, 10GB disk alanı ve günlük yedeklemeler sağlayan Başlangıç ​​paketidir. En kapsamlı planı olan Achieve paketi, 100GB Bant Genişliği ve 30GB disk alanı sağlar.

LYF Solutions banner ekran görüntüsü

Birçok KOBİ, barındırma ve dijital pazarlama araçlarını içeren bir dizi LYF Solutions hizmeti seçer.

Ayrıca, LYF müşterilere 7/24 e-posta ve telefon desteği ile sosyal medya desteği ve performans izleme olanağı sunar.

Ray, “Artık web barındırma talepleri konusunda müşterilere yardımcı olabilecek 7/24 telefon ve çevrimiçi destek ekibimiz var” dedi. “Bu iş yükünü ve satış ekibimizi ve çalışanlarımızı baskı altına alır, böylece işletmenin dijital pazarlama tarafında mükemmel hizmet sunmaya devam edebilirler.”

Ray, LYF’nin başarısının çoğunu KOBİ’lere odaklanmasıyla ilişkilendirir. Şirket bu küçük şirketlerin pazarlama ve web barındırma açısından ne aradığını bildiğinden, LYF her büyüklükteki şirket için işe yarayan çözümler oluşturmak yerine bu özel ihtiyaçları daha iyi karşılayabilir.

Daha büyük şirketlerin aksine, KOBİ’lerin genellikle etkin bir şekilde kullanmaları gereken küçük bütçeleri vardır. LYF, müşterilerinin tüm bütçelerini hemen tüketmek yerine zaman içinde iyileştirmeler görmelerini sağlayan planlar oluşturur.

Ray, “Bu şekilde, işlerine gerçekten neler olduğunu anlayabilirler,” dedi Ray.

Avustralyalı Girişimciler için Dijital Pazarlama Kampanyaları Oluşturma

Sürekli değişen dijital pazarlama alanında, KOBİ’lerin güncel eğilimlere ayak uydurması özellikle zor olabilir. LYF, bilgi ve uzmanlığını paylaşarak bu sorunu çözmelerine yardımcı olur.

Ray, “Tüm insanlarımızın ve müşterilerimizin büyümesini sağlayan önemli bir değer olduğu için bilgi paylaşımında büyüküz” dedi. “Ve eğer uzun süre bizimle olsun ya da olmasın, halkımızı eğitmeye yatırım yaparsak, sadece şirketimiz için değil, onlar için de uzun vadede ödeme yapar.”

LYF ekip üyeleri, diğer dijital pazarlamacıların bloglarını ve yayınlarını araştırarak bu alandaki yeni trendlerden haberdar olurlar. Bu uygulama, pazarlama perspektifinden KOBİ’ler için önemli bir fark yaratabilecek en yeni teknikleri ve stratejileri keşfetmelerine olanak tanır.

LYF’nin dijital pazarlama felsefesinin anahtarı, marka bilinirliği oluşturmanın her aşamasında müşterilere yardımcı olması gerçeğinde yatmaktadır. Başlangıç ​​olarak, LYF müşterinin sosyal medya ve içerik pazarlama operasyonlarını analiz eder, ardından bu varlığı optimize etmek, pazarlama becerilerini öğretmek ve kampanyalar geliştirmek için çalışır.

Ray, “Her hizmetin sık sık diğerine bağlandığını görüyoruz,” dedi Ray.

LYF, müşterilerine dijital pazarlama planlarını geliştirmelerine yardımcı olacak sağlam bir araç seti sunar. Bunlar, analizleri daha verimli bir şekilde sunan raporlama şablonlarını içerir.

Ray, “Onlara becerilerini sergilemek ve bu ‘Wow’ deneyimini sunmak için ihtiyaç duydukları özelleştirmeyi sağlayabilmemizi istedik,” dedi..

LYF’nin web tasarım hizmetleri genellikle doğrudan dijital medya pazarlama araçlarıyla bağlantı kurar. Bu nedenle, birçok pazarlama müşterisi de şirket ihtiyaçlarını zaten bildiğini kanıtladığı için web barındırma hizmetleri ekliyor.

Ray, “Onları ve ihtiyaçlarını zaten bilen aynı şirketiz” dedi..

LYF Çözümleri: Sürdürülebilirlik ve Müşteri İhtiyaçlarına Odaklı

Ray, genç hobisini başarılı bir iş girişimine dönüştürdükten yıllar sonra, LYF, hizmetlerini kurumsal müşterilere genişletmeye başlama fırsatı buldu. Bunun yerine, şirket sadece KOBİ’lerle çalışma misyonuna sadık kalmıştır – ekonomi için hayati önem taşıyan, ancak genellikle web hizmetleri sağlayıcıları tarafından göz ardı edilen şirketler.

Ray, “Niş bir oyuncu olmanın avantajlarının yanı sıra dezavantajları da olabilir” dedi. “Ancak, değerlerimize ve inançlarımıza bağlı kaldık ve ödedi.”

LYF, bilgi tabanını geliştirmeye, müşteriler için iyileştirmeler yapmaya ve sonunda dijital pazarlama ürünlerini daha da kullanışlı hale getirmek için yapay zeka kullanmaya devam etmeyi planlıyor.

Bu yüzden LYF, KOBİ için bu kadar iyi bir ortaktır – çünkü uzun vadede yenilik sunmaya odaklanmaktadır.

Ray, “Tüm fikirler sorunsuz veya başarılı bir şekilde çalışmaz, ancak başarısızlığın olumsuz olmadığı konusunda ortak bir anlayışa sahibiz” dedi. “Genellikle olağanüstü sonuçlar verir, insanları değerli hissettirir ve daha fazla fikir yaratma ve yeniliği teşvik eder.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me