Мистецтво служіння: допомогти керівникам C-рівня у всьому світі отримати конкурентні переваги за допомогою самооцінок на основі питань

TL; ДОКТОР: Мистецтво обслуговування допомагає більш ніж 100 000 клієнтам у понад 100 країнах випереджати гру з наборами інструментів самооцінки, що висвітлюють різні теми. Компанія доручає допомогти керівникам на рівні С виявити сліпи у своїх підприємствах, при належному огляді сторонніх консультантів або усунення їх повністю. Оскільки консультанти також потребують консультантів, The Art of Service нещодавно випустила свою першу сертифіковану програму консультантів, засновану на багаторічному досвіді у власному бізнесі..

Коли чоловік та дружина Іванка Менкен та Джерард Блокдійк вперше заснували «Мистецтво обслуговування» у 2000 році, їхньою основною метою консультантів було допомогти бізнесу зростати шляхом розбиття ІТ-силосів.

Протягом багатьох років підприємницька пара спостерігала зростання конфліктних тенденцій: одна до швидкого, спритного розвитку та інша орієнтована на відповідність та відмову від ризику. У той же час бюджети скорочувалися, а керівників просили робити більше з меншими.

Чи може бізнес мати свій торт і їсти його – доступно? Іванка та Джерард так думали.

Art of Service логотип

У 2018 році вони почали збирати продуковані версії своєї консультативної практики у вигляді інструментальних інструментів самооцінки, розроблених для того, щоб допомогти клієнтам досягти сприятливого для бюджету балансу між гнучким розвитком та зменшенням ризику..

Зараз доступні ресурси допомагають керівникам на рівні С узгодити ІТ-сервіси із загальними цілями – все це відкриває прогалини знань у бізнес-процесах, людських ресурсах, управлінні ризиками та дотриманні вимог.

“Ми таким чином пройшли повне коло”, – сказала Іванка, генеральний директор The Art of Service. “Тепер ми підходимо до самовдосконалення та постійного пошуку знань за допомогою прототипу консалтингової версії, а не до відвідування та виставлення рахунків клієнтам за годину”.

Вирішуючи загальні виклики за допомогою використання шаблонів найкращої практики, покрокових робочих планів та діагностики зрілості, набори інструментів самооцінки дозволяють лідерам бізнесу отримати конкурентну перевагу під час управління ризиками.

Тепер, випустивши сертифіковану програму консультантів, The Art of Service також допоможе консультувати професійні консалтингові фірми. Використовуючи десятиліття галузевого досвіду, компанія навчить фірми, як пропонувати клієнтам додаткову цінність вище та за її межами.

Інструменти, необхідні для усунення або належного ветеринара сторонніх консультантів

Джерард (нині президент “Мистецтва служб”) та Іванка, обидва з Нідерландів, переїхали в Австралію спеціально для здійснення своєї мрії: розширення можливостей професіоналів для вдосконалення свого бізнесу.

Їх власні консультаційні послуги з управління розпочалися на початку 1990-х, коли вони з перших вуст дізналися важливість розпочати цінну розмову, задавши клієнтам правильні питання.

Вони також дізналися, як важко придумати їх, і почали розбирати базу важливих питань, які вони успішно використовували у власних взаємодіях із клієнтами. До 2018 року, коли у Іванки та Джерарда виникла ідея створити продукт, який допоможе клієнтам скористатися перевагами консультаційного сервісу за допомогою різноманітних наборів інструментів, пара зрозуміла, що хороша консультація стосується правильних питань.

“Озираючись на всі наші консалтингові концерти, найцінніші, ті, де ми зробили найбільше значення для організацій, були ті, де ми задавали найбільше запитань – і саме тому ми почали з оціночної оцінки, – сказала Іванка. “Поки ви ставите правильні запитання, ви знайдете спосіб знайти правильні відповіді.”

Тисячі питань тепер складають основу інструментальних наборів для самооцінки компанії, які допомогли більше 100 000 клієнтів у понад 100 країнах розкрити свій повний потенціал шляхом консультацій на основі продуктів. Кожен комплект містить шаблони найкращої практики, покрокові плани роботи та діагностику зрілості, серед інших ресурсів.

У багатьох таких випадках підприємства в змозі повністю усунути необхідність сторонньої допомоги.

“Виконуючи самооцінку у своїй організації, ви також можете визначити внутрішніх героїв, які чітко визначили відповіді на ваші запитання”, – сказала Іванка. “Це, наприклад, люди, яких можна використовувати для зміни організації або впровадження технологій”, – сказала Іванка.

В інших випадках набори інструментів самооцінки допомагають виконавцям на рівні С стати більш обізнаними споживачами консалтингових послуг. “Не кожен консультант іде на роботу з головною метою клієнтів”, – сказала вона. “Якщо ви знаєте, які питання потрібно задавати, то краще провівши консультантів, тому ви не платите за речі, які вам не потрібні”.

Різноманітні випадки використання для кращого узгодження ІТ з бізнес-стратегією

Набори інструментів самооцінки “Art of Service” охоплюють надзвичайно широкий спектр галузей – від енергетики, природних ресурсів та уряду до технології, виробництва та телекомунікацій.

І для кожної галузі є кілька комплектів. Наприклад, у категорії технологій є, крім багатьох інших, понад 360 комплектів з таких тем, як технологічна політика, носійна технологія, CAD, аудит ІТ та урядові технологічні платформи..

Якщо вам потрібно кілька комплектів, план членства компанії – це хороша ставка, яка дозволяє користувачам придбати стільки наборів інструментів, скільки бажається зі знижкою 60%. “Для великих організацій наш підписний портал ідеальний – це забезпечує найпростіший доступ до інструментальних комплектів”, – сказала Іванка.

The

Абонентські плани компанії допомагають членам отримати доступ до декількох комплектів за нижчою ціною.

Команда Art of Service завжди працює над розширенням варіантів інструментарію, що базується на поточному та майбутньому попиті на ринку.

“Нові теми розкриваються та підбираються щодня завдяки нашим власним програмам AI та машинному навчанню, щоб забезпечити вміст завжди актуальним, актуальним та, перш за все, конкретним для вашої конкретної потреби”, – йдеться на веб-сайті компанії..

Іванка сказала нам, що комплекти особливо цінні для осіб, які займають владні посади, таких як віце-президенти, генеральні директори та ОГС, які зазвичай відчувають соціальний розрив у своєму бізнесі. Вона сказала нам, що приказка “немає помилкових питань” зазвичай не стосується С-Сьюїта, тому багато професіоналів обирають безпечний варіант і взагалі не хочуть нічого просити..

“Це самотньо на вершині – чим вище ви піднімаєтесь в організації, тим менше кисню, але ви відповідальні за деякі дійсно важливі процеси прийняття рішень”, – сказала вона. “Такі речі, як відповідність, важливі, але розуміння того, чого ви не знаєте, і навчитися отримувати ці знання у вашій організації, задаючи правильні запитання, є однією з головних переваг наборів інструментів.”

Зрештою, все, що може зробити виконавці на рівні С, щоб посилити ефективність цих процесів прийняття рішень, є надзвичайно корисним, особливо з точки зору спокою.

Сертифікована програма консультантів та постійне обслуговування клієнтів

Зрештою, консультанти потребують консультантів, сказала Іванка, – і The Art of Service сподівається допомогти виконати цю роль завдяки своїй останній пропозиції, сертифікованій програмі консультантів.

“Ми хочемо допомогти власнику середньої консалтингової фірми конкурувати з великими компаніями, такими як IBM, KPMG та Deloitte, показавши їм, як надати клієнтам додаткову цінність, яка перевершує і передує досвід”, – сказала Іванка.

Просуваючись вперед, The Art of Service також продовжить зосереджуватися на обслуговуванні клієнтів, до чого Іванка сказала, що компанія підходить прагматично.

“Ми постійно розгадуємо, як ми можемо краще допомогти нашим клієнтам, як ми можемо вирішити їхні питання”, – сказала вона. «Не просто шляхом аналізу галузі та проведення теоретичних зустрічей, а шляхом викладу позицій, які допоможуть нашим клієнтам досягти своїх бізнес-цілей. Це те, чим я справді пишаюся ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me