MIT Inclusive Innovation Challenge: Використання технологічних інновацій для революції майбутнього роботи в п’яти регіонах по всьому світу

TL; ДОКТОР: Щорічно MIT розподіляє 1,6 мільйона доларів для фіналістів своєї інклюзивної інноваційної виклики (IIC), конкурсу, який нагороджує підприємців за створення економічних можливостей як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються, по всьому світу. Приватний дослідницький університет вирішує моральний та економічний імператив задля створення більшого загального процвітання та економіки, яка приносить користь усім. Орієнтуючись на фінансове включення, зростання доходу, створення робочих місць, розвиток навичок, відповідність можливостям та доступ до технологій, IIC прагне надати глобальний приклад майбутньої роботи.

Рішення Верховного Суду в 1954 р. Про десегрегацію шкіл у справі Браун проти Ради освіти встановило прецедент, що рівний доступ до освіти – це право, а не привілей. Без цього ми стикаємося з майже непереборними бар’єрами, які заважають нам процвітати в ряді областей.

Сьогодні технології відіграють подібну роль у відкритті воріт економічного добробуту. Інклюзивний підхід до інновацій стимулює фінансове зростання і в кінцевому рахунку покращує стан людства. Але без такого підходу значна частина нашого населення фактично виключається з переваг технологічного прогресу.

Логотип MIT IIC

Турнір IIC нагороджує підприємців по всьому світу, які використовують технології для створення економічного зростання.

“Стало право людини мати доступ до технологій, оскільки це такий потужний важіль для підвищення процвітання”, – сказала Шеннон Фарреллі, директор з питань комунікацій & Зв’язки зі ЗМІ в Інклюзивному інноваційному виклику MIT (IIC). “Тому ми маємо забезпечити рівні можливості”.

MIT працює над тим, щоб створити таку можливість за допомогою IIC, турніру, який проводить Ініціатива школи з питань цифрової економіки, яка визначає, сприяє та нагороджує підприємців у чотирьох категоріях та п’яти регіонах для створення рішень, що сприяють більшому загальному процвітання. Щорічно університет роздає 1,6 мільйона доларів регіональним переможцям в Африці, Азії, Європі, Латинській Америці та Північній Америці.

Нагороджуючи тих, хто використовує технології для стимулювання економічного зростання працівників, MIT допомагає навіть рівним умовам у плані фінансової включеності, зростання доходу, створення робочих місць, розвитку навичок, відповідності можливостей та доступу до технологій. Зрештою, мета полягає у використанні сили технологій у русі за майбутнє, який приносить користь людству в цілому.

Нагородження 1,6 млн. Доларів США для створення робочих місць та економічної можливості

IIC керують Ерік Брінгольфссон та Ендрю Макфай, які також є авторами бестселера New York Times, що розкриває стратегії процвітання в цифрову епоху, де такі технології, як штучний інтелект, приносять небачені зміни.

“Ерік та Енді вірять, що так, технологія забирає робочі місця, але вона також може створювати робочі місця”, – сказала Шеннон. “Ми можемо жити в найбільш епічний період зриву людської історії, але в цю нову еру ми – не машини, – вирішуємо, для якої технології можна використовувати”.

Завдяки IIC, MIT прагне забезпечити використання технології назавжди. Зокрема, команда шукає підприємців, які використовують це по-новому, щоб створити фінансове зростання для людей по всьому світу, будь то працівники фабрики на Середньому Заході, робочі місця яких переміщені автоматизацією, або ті, хто в світі, що розвивається ніколи не мали доступу до технології в першу чергу.

Для обслуговування цих різноманітних громад учасники кожного з п’яти глобальних регіонів турніру IIC змагаються у відповідних областях, де місцеві судді переглядають їх. Тоді найкращі 60 фіналістів у кожному регіоні переходять до того, щоб викласти свої рішення перед живою аудиторією на регіональному святкуванні.

Звідти вибираються чотири переможці з кожного з п’яти регіональних заходів. Ці 20 фіналістів потім змагатимуться на Гала-премії Глобального Призу, яка відбудеться цього року в MIT 21 листопада 2019 року. Там Комітет Глобальних Чемпіонів вибере чотирьох переможців Гран-Призів, які отримають 250 000 доларів кожен.

Морально-економічний імператив для прискорення інклюзивних інновацій

В умовах величезного прогресу, Шеннон заявила, що ніколи не було важливіше формувати наше економічне майбутнє, використовуючи підприємницьку енергію з усього світу..

“Ми вважаємо, що те, що ми робимо, – це одна з найважливіших робіт, яка робиться на планеті”, – сказала вона. «Машини йдуть вперед, і ніхто не може регулювати чи уповільнювати інновації. Але ми повинні знайти новаторські рішення, щоб переконатися, що ми не рухаємось у темному та негативному напрямі ».

Замість того, щоб намагатися повернути робочі місця з вимерлих галузей, IIC використовує нові технології для підтримки світлішого майбутнього. Дані з початкового заходу 2016 року змусили команду IIC визначити чотири основні шляхи, завдяки яким інклюзивні підприємці здійснюють свої цілі вперед. Сьогодні кожен претендент повинен вписатися в одну з цих встановлених категорій.

Гала-премія Глобального Призу

Щороку 20 регіональних переможців збираються на MIT, де четверо отримувачів премій отримують 250 000 доларів.

По-перше, розвиток навичок та відповідність можливостям – це рішення, що створюють шляхи до нових галузей та робочих місць. З іншого боку, категорія “Розвиток доходів та створення робочих місць” включає інноваторів, які допомагають працівникам отримувати доходи, достатні для досягнення задовільної якості життя при одночасному винаході проблемних галузей..

“Це організації, які шукають не тільки способи створення робочих місць для людей, але і робочі місця, де вони можуть рости і розвиватися, задовольняючи кар’єру”, – сказала Шеннон.

Категорія Доступ до технологій зосереджена на підключенні людей до Інтернету та інших технологій незалежно від віку, рівня освіти, здібностей чи місця розташування. Нарешті, «Фінансове включення» представляє інноваторів, які працюють над забезпеченням економічної безпеки та стабільності, забезпечуючи при цьому доступ до переваг фінансових послуг.

“У світі існує величезна кількість небанківських людей, і ми шукаємо способи обміняти товар чи послугу на валюту, не проходячи через банк”, – сказала Шеннон. “Це величезна зміна ігор у світі, що розвивається, але вона також потрібна тут, в США”.

Погляд на регіональних фіналістів та переможців минулого

З моменту першого урагану IIC в 2016 році, понад 3000 організацій з понад 100 країн зареєструвались на виклик. У той час 100 глобальних партнерів з аутрич, 500 суддів та 3 300 учасників подій допомогли організації відзначити 100 переможців, яким було присуджено 3,5 мільйони доларів. Станом на жовтень 2019 року регіональні групи ICC святкують у своїх областях перед тим, як перейти на Гала-премію Глобального Призу.

Шеннон зазначив, що минулорічні записи включали цікавий асортимент рішень щодо штучного інтелекту, таких як Apli, фіналіст з Латинської Америки у категорії «Рост доходу та створення робочих місць». Додаток використовує чат-боти, що працюють на Інтернеті, для створення робочих місць за допомогою підключення непрацюючих кандидатів до неповносправних.

“Додаток має надзвичайно низьку пропускну здатність, тому він доступний навіть людям, які використовують найбільш архаїчний мобільний телефон у районах з обмеженим доступом до технологій”, – сказала вона. “Він створений для того, щоб використовувати генія AI, щоб співставити компанії з працівниками, навіть якщо вони не мають резюме або технологічних можливостей. Це дійсно відкриває можливості людям в нижній частині економічного спектру “.

Глобальними призами Глобального призу 2018 року стали CareAcademy, онлайн-організація професійного розвитку; Solar Freeze – інструментарій для місцевого виробництва продуктів поза мережею; Wefarm, однорангова мережа обміну знаннями для фермерів без Інтернету; і ftcash; група з фінансового включення, яка надає кредити малого та середнього бізнесу, які можна виплачувати цифровим шляхом.

Наприкінці дня Шеннон сказав, що 1,6 мільйона доларів, які IIC нагороджує щорічно, є, безумовно, важливими для переможців, але це ніщо в порівнянні з більшою місією організації: допомогти їм отримати цінну підтримку інвесторів по всьому світу..

“Ми робимо приклад і поширюємо слово”, – сказала вона. “Ці підприємства можуть бути справжніми грошовими коштами для інвесторів, але в той же час вони задовольняють моральний імператив”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me