Müşteri Odaklı Bir Yaklaşım: Hostimul’un Güvenilir ve Ölçeklendirilebilir Çözümleri, Tüm Beceri Seviyelerindeki Kullanıcıların Çevrimiçi Varlığı Geliştirmesine ve Korumasına Yardımcı Olur

TP; DR: 2017 yılında kurulan Hostimul, güvenilir, ölçeklenebilir ve rekabetçi fiyatlı hosting çözümleri ile hızla ün kazanmaktadır. Şirketin birincil hedefi, başarılı bir çevrimiçi varlığını oluşturmak ve sürdürmek için ihtiyaç duydukları kesintisiz desteği sağlayarak müşterilerinin değişmez güvenini kazanmaktır. 30 günlük deneme süresi ve tüm paylaşılan planlar için% 100 memnuniyet garantisi ile Hostimul, kullanıcıyı ilk sıraya koyma konusundaki kararlılığını artırıyor.

Artık tamamen teknolojik bir döneme daldığımızdan şüphe yok. Çevrimiçi platformlar aracılığıyla sosyalleştiğimiz, sanal pazarlarda alışveriş yaptığımız, profesyonel görevleri yapay zekaya devrettiğimiz ve hatta çocuklarımızı dijital pedagoji yoluyla eğittiğimiz yaygın bir bilgidir..

Bunu göz önünde bulundurarak, iş dünyasındaki hemen hemen herkesin çevrimiçi bir varlığın nasıl kurulacağını bileceğini veya en azından bunun ne kadar önemli olduğunu anlayacağını düşünürsünüz. Ama durum böyle değil. Tüketicilerin% 97’si satın almadan önce yerel ürünleri ve hizmetleri araştırmak için çevrimiçi olmasına rağmen, küçük işletmelerin% 36’sında hala çevrimiçi temsil yok.

Hostimul logosu

Hostimul müşteri desteği ile yıldırım hızında çözümler sunar.

Bu işletmelerin olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde çevrimiçi olmalarına yardımcı olmak için Hostimul gibi şirketler, büyüyen işletmelerle ölçeklendirilmek üzere tasarlanmış bir dizi barındırma hizmeti sunar ve 24 saat müşteri desteği ile desteklenir..

Hostimul Satış Müdürü Parvin Huseynli, “7/24 hosting uzmanlarımız, barındırma konusunda ne kadar bilginiz olursa olsun, her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. “Yeni başlayanlardan ileri düzey profesyonellere kadar uzmanlarımız, kısa bir süre içinde soruları cevaplamak için tüm deneyim düzeylerindeki müşterilerle çalışabilir.”

2017 yılında kurulan Hostimul, sadece iki yıl içinde müşteri tabanının güvenini kazanmak için çok çalıştı. Bugün, şirket güvenilir, duyarlı destek ekibi ve% 100 memnuniyet garantisi ile gurur duymaktadır. Uygun fiyatlı fiyat noktaları ve çok çeşitli paylaşılan, sanal ve özel planlarıyla Hostimul, hem gelişmekte olan hem de yerleşik işletmeler için çevrimiçi pazarlara girişteki engelleri ortadan kaldırmaya devam ediyor.

Yüksek Performanslı Paylaşılan, Sanal ve Özel Hosting Çözümleri

Hostimul’un tam paylaşılan, sanal ve özel sunucu paketi, her müşterinin ihtiyacına bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmıştır. Şirketin paylaşılan barındırma paketleri, birden çok kullanıcının aynı sunucudan yararlanmasına olanak tanıyarak küçük işletme web siteleri, kişisel sayfalar, bloglar ve forumlar için ekonomik bir seçenek oluşturur.

Yüksek trafikli web sitelerine sahip olan ve barındırma çözümlerini bireysel ihtiyaçlara göre uyarlama özgürlüğü ve kontrolü arayan müşteriler, Hostimul’un özel barındırma planlarının avantajlarından yararlanabilir. Tüm özel sunucular Dallas, Los Angeles ve Hollanda’da bulunan güvenilir Seviye III veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Her konumda yedek güç ve soğutma kaynakları, 7/24 güvenlik koruması, video gözetimi ve otomatik yangın söndürücüler bulunur.

Hostimul sunucularını gösteren grafikler

Şirket, eksiksiz paylaşılan, sanal ve özel barındırma çözümleri sunar.

Maliyet ve performans arasında bir denge kurmak için müşteriler, Hostimul’un adanmış sunuculardan daha uygun fiyatlı, ancak paylaşılan barındırma planlarıyla karşılaştırıldığında daha fazla kararlılık ve kontrole sahip olan ölçeklenebilir sanal barındırma planlarına dönebilir. Tüm bulut VPS planları, tam sunucu kontrolü sağlayan sınırsız kök erişimi ile birlikte gelir.

İnternetin yaklaşık% 35’ine güç veren WordPress’e yönelik talep göz önüne alındığında, Hostimul ayrıca geliştirilmiş performans ve WordPress’e özgü saldırılara karşı yerleşik koruma yoluyla CMS için açıkça optimize edilmiş planlar sunuyor. Artan disk alanına sahip üç katmanlı paket aracılığıyla sunulan Hostimal’ın WordPress barındırma özelliği, kullanıcıların dakikalar içinde profesyonel bir site oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Güvenli, Güvenilir Hizmetler Pahalı Ağ Kesintilerini Önler

Dijital dünyada yaşamın, çevrimiçi işletmeleri ve tüketicileri istismar etmek isteyen çok sayıda çevrimiçi suçlu da dahil olmak üzere olumsuz yanları vardır. Modern tehditler birçok şekilde gelir. Failler, ağı aşırı trafik ile karşı karşıya getirerek kaynakları kullanılamaz hale getirmek için Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırılarını kullanır. Diğer durumlarda, suçlular kötü amaçlı e-posta ekleri yoluyla virüs ve fidye yazılımı gönderir.

Bunu göz önünde bulundurarak Hostimul, barındırma hizmetleri portföyünü güvenliğe odaklanarak tasarlamıştır. Müşterileri bugünün tehditlerinden korumak için Hostimal, tüm bulut sunucularında ücretsiz olarak temel DDoS koruması ve veri kaybı durumunda tam kurtarmayı garanti eden otomatik günlük yedeklemeler sunar.

Buna ek olarak şirket, kullanıcıları kimlik avı saldırılarına, kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı koruyan gelişmiş filtreleme araçlarıyla profesyonel bir anti-spam çözümü sunar. Bu araçlar yalnızca hassas verilerin kaybına karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda e-ticaret işletmeleri için önemli bir tehdit oluşturan duruş sürelerini azaltır, bu da dakika başına ortalama 5.600 $ ‘a mal olur.

Hostimul tarafından barındırılan web sitelerini ziyaret edenlerin güvende hissetmelerini sağlamak için tüm planlar, müşterinin tarayıcısından şirketin sunucusuna gönderilen verileri güvenli bir şekilde şifreleyen ücretsiz SSL sertifikalarıyla birlikte gelir. SSL sertifikaları modern siteler için en önemli önceliktir: Bir tane yoksa Google ziyaretçinin URL çubuğunda “Güvenli Değil” uyarısı görüntüler. Bu iki basit kelime ziyaretçilere kırmızı bayrak görevi görür ve muhtemelen onları uzaklaştıracaktır..

Uygun Fiyat Noktaları ve 7/24 Müşteri Hizmetleri

Hosting pazar az söylemek, son derece doygun. 2018 itibariyle, bulut bilgi işlem ve barındırma endüstrisinin tahmini 118 milyar dolar değerinde olduğu ve 2020 yılına kadar 156 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Hostimul gibi şirketlerin bu rekabet seviyesinden sağ çıkması için birinci sınıf müşteri hizmetleri önemlidir. Sonuçta, tüketicilerin% 44’ü kötü müşteri hizmeti aldıktan sonra işlerini başka bir yere götürüyor. Ve çok sayıda seçenekle karşılaştıklarında bunu yapmak kolaydır.

Bu nedenle, Hostimul mümkün olduğunca çok müşteriyi hızlı bir şekilde kar etmek yerine, uygun fiyatları kaliteli destekle birleştirmeye odaklanmaktadır. TrustPilot’ta yayınlanan yeni bir müşteri incelemesine dayanarak strateji işe yarıyor.

Jonas Pauli, “Bu web sitesi VPS hosting için harika ve adil bir fiyatlandırma sunuyor” dedi. “Bazen, düşük bir fiyat daha az hizmet anlamına gelir – ancak bu durumda değil! Hostimul’un güvenilir ve ilgili destek taleplerini birkaç dakika içinde yanıtlıyor. ”

30 Günlük Cömert Deneme Süresi

Hostimul’un sizin için sağlayıcı olup olmadığından emin değil misiniz? Şirket, müşterilere finansal risk almadan hizmete aşina olmalarını sağlayan tüm paylaşılan barındırma planlarında 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Yeni müşteriler ayrıca ilk web barındırma satın alımlarında% 10 indirim alabilir.

“Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir,” dedi Parvin. “Web barındırma hizmetimizi test ederseniz ve herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, 30 gün içinde% 100 geri ödeme talep edebilirsiniz.”

Bu tür güvenlik ağıyla, hala çevrimiçi temsili olmayan küçük işletme sahiplerinin% 36’sının dijital ufuklarını genişletmemesi için hiçbir neden yoktur..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me