Müşteri Odaklı Bir Yaklaşım: Time4VPS Avrupa’daki ve Dünyadaki İşletmelere Uygun Fiyatlı, Kurumsal Sınıfta VPS Barındırma Sağlar

TP; DR: Time4VPS tüm bütçelere uygun güvenilir, yüksek kaliteli web barındırma hizmetleri sunar. VPS barındırma ve sanal özel ağlardan bütçeye uygun, yüksek hacimli depolamaya kadar, şirketin ürün kataloğu bir dizi çözümü kapsar. Samimi bir şirket kültürü ve müşteri memnuniyetine olan güçlü bağlılığıyla, Litvanya merkezli Time4VPS’nin yalnızca son iki yılda 150’den fazla ülkeden 20.000 müşteri çekmesi şaşırtıcı değil.

Baltıkların kalbinde yer alan Litvanya, nazikçe yuvarlanan tepeleri, zengin tarihi ve kehribar serpilmiş kıyı şeritleriyle bilinir. Ancak canlı Kuzey Avrupa ülkesinde sıkışan bir başka ulusal gurur kaynağı da yatıyor: Gelişen bir teknoloji sektörü.

Araştırma ve Yüksek Öğrenim İzleme ve Analiz Merkezi’ne göre, Litvanya’da şu anda 31.500 BT uzmanı var. Ülke, teknoloji alanında çalışan kadınların payı bakımından ilk sırada. Ayrıca dünyanın en hızlı genel wifi ve Avrupa’nın üçüncü en uygun fiyatlı hizmeti.

Time4VPS logosu

Time4VPS, Litvanya’nın gelişen teknoloji sahnesinde hızla öne çıktı.

Ülkenin sağlam altyapısı ve serbest ekonomik bölgeleriyle birleşen bu birinci sınıf internet bağlantısı, Litvanya’yı veri merkezleri için ideal bir yer haline getiriyor. Bu nedenle, 2003 yılında Time4VPS’in kurucusu Arvydas Strausas, orada barındırma şirketini kurmayı seçti. Şirket hızla Avrupa çapında 100.000’den fazla hizmet vermek için büyüdü ve 2015 yılına kadar Time4VPS ülkenin en büyük web barındırma sağlayıcısı haline geldi.

Bugün, şirket Avrupa ve dünya çapında müşteri tabanını genişletirken yerel pazarlara da hizmet vermeye devam ediyor. Time4VPS Proje Yöneticisi Valentine Cirba, “Genişlemeye başladığımızdan bu yana sadece iki yıl içinde 150’den fazla ülkeden 20.000’den fazla müşterimiz var, bu harika” dedi. “Bize güvendiği için topluluğumuza çok teşekkür ediyoruz.”

Bugün, Time4VPS, mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamak için uygun fiyatlı, ölçeklenebilir fiyatlandırmayı kurumsal sınıf teknolojiyle birleştirmeye devam ediyor. VPS hosting ve sanal özel ağlardan bütçeye uygun, yüksek hacimli depolamaya kadar şirket her ihtiyaca yönelik bir ürün sunuyor. Samimi bir şirket kültürüne dalmış, nitelikli ve enerjik nitelikli profesyonel ekibiyle Time4VPS, üstün destek sağlama konusundaki kararlılığını daha da artırıyor.

Yüksek Kaliteli, Ölçeklenebilir Hosting Sağlayan 15 Yıllık Deneyim

Time4VPS, işletmelerin ağlarını çalışır durumda tutmasının kritik olduğunu bilir. Gartner’a göre, kapalı kalma süreleri şirketlere dakikada ortalama 5.600 dolar, bu da saatte 300.000 dolara denk geliyor. Müşterileri bu tür bir yıkımdan korumak için Time4VPS, Avrupa’nın ağ değişim lokasyonlarında hızlı ve güvenilir optik bağlantılar kurar. Valentine, şirketin kullanıcıların neredeyse tüm Avrupa’ya 50 milisaniyeden daha kısa bir sürede ulaşmasını sağladığını söyledi.

Time4VPS ayrıca uygun fiyatlı bir fiyatlandırma modeli ile hızlı ve tam olarak kullanılabilir bağlantılar sunabilmesiyle gurur duymaktadır. Valentine şirketin başlangıçta müşterinin kaynakları belirleyebileceği esnek paketler sağladığını söyledi. Ancak bu paketler genellikle müşteriler için kafa karıştırıcı ve daha pahalıydı. Time4VPS bunun yerine kullanıcı dostu önceden oluşturulmuş paketler sağlamaya başladı.

Samimi çalışan çekim

Sıkı çalışın, sıkı oynayın: Time4VPS, sıcak bir şirket kültürünü inanılmaz derecede kararlı bir kadroyla eşleştirir.

“Bu, donanımımızı daha iyi kullanmamıza ve müşterilerimize daha düşük fiyatlar sunmamıza izin verdi,” dedi Valentine.

Time4VPS’nin gördüğü gibi, VPS hosting, teknolojik açıdan piyasada biraz standarttır. Kalabalık, homojen bir pazarda öne çıkmanın en iyi yolu farklılaştırılmış bir müşteri hizmetleri teklifidir – ve tam da Time4VPS bunu sağlar.

Valentine, “Müşterilerle iletişim kurmak ve istediklerini oluşturmalarına yardımcı olmak onları tutmanın anahtarıdır” dedi. “Ürünümüz fiyat ve performans açısından etkileyicidir, ancak müşterilerimize yardımcı olma konusundaki üstün kabiliyetimiz bizi seçmeniz gereken ana nedendir. Müşteri her zaman önceliğimizdir. ”

Nadiren, şirket personelinin bir müşteri sorununun nasıl çözüleceğini anlayamadığı durumlarda, Valentine şirketin müşteriyi uygun bir harici çözüme yönlendirecek kadar ileri gideceğini söyledi. “Bu tür sarsılmaz desteğin bize avantaj sağlayacağını düşünüyoruz,” dedi Valentine.

Bütçe Dostu, Yüksek Hacimli VPS Depolama Çözümleri

Zaman içinde, Time4VPS barındırma hizmetleri seçimini geliştirmeye devam etti. 2015 yılında, müşteri geri bildirimlerine yanıt olarak, şirket yeni ve optimize edilmiş bir VPS depolama çözümü sundu. Modern ağa bağlı depolama özelliğine sahip güvenilir hizmet, çevrimiçi tartışma forumları aracılığıyla haberler yayılırken hızla popülerlik kazandı.

“Uygun fiyatlı depolama sunucularımızın tanıtımıyla müşteri tabanımızda büyük bir artış gördük,” dedi Valentine. “Müşteriler, ucuz bir fiyat ve fiyat ile performans arasında etkileyici bir oran için yeterli miktarda alan elde edebildiklerini takdir ettiler.”

Bu oran kaynak tüketimini azaltan ve yerinde paket yükseltmelerini kolaylaştıran OpenVZ sanallaştırmasından kaynaklanmaktadır. Bu amaçla, Time4VPS depolama çözümü oldukça ölçeklenebilir; Hangi kaynaklara ihtiyacınız olursa olsun, şirket hızlı ve kolay yükseltme seçenekleri sunar.

Küçük, güvenilir, hızlı ve esnek olmanın yadsınamaz faydaları

Girişimin çevik doğası, uygun fiyata esnek hizmetler sunmasını sağlar.

VPS depolama, şirketin Litvanya’daki Tier III veri merkezinde bulunan sunuculardan gelir ve Time4VPS’nin maksimum güvenlik ve güvenilirlik sağlamasına olanak tanır. Tüm depolama planlarında kapsayıcı VPS olarak tam kök erişimi bulunur ve güvenlik sağlamak için veriler RAID etkin bir depolama dizisinde barındırılır. Potansiyel müşteriler, şirketin ücretsiz görünümlü cam aracını kullanarak alışveriş yapmadan önce ağ performansını inceleyebilir.

Şirketin depolama planları 4TB, 2TB ve 1TB paketler halinde gelir ve aylık yerine yıllık veya iki yılda bir abone olanlara indirim uygulanır..

Şirketin tüm planları – standart VPS, KVM Linux VPS, KVM Windows VPS ve Depolama VPS – soru sorulmadan 30 günlük para iade garantisi içerir. Hesabınızı satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde çevrimiçi olarak iptal etmeniz yeterlidir; Time4VPS hemen geri ödeme işlemini gerçekleştirir.

Bununla birlikte, şirketin birçok mutlu ve özverili müşterisi var. Örneğin, incelemesi Time4VPS hizmet planı belgelerinde yayınlanan Christos’u ele alalım. Christos, “Bir PHP geliştiricisi olarak, sunucu sorunlarını gidermeye çalışırken zamanımın israfını ortadan kaldırmak için böyle kaliteli hizmetler sunan bir barındırma şirketi bulmak istiyordum” dedi. “Burada bulduğum şey bu. Özellikle web uzmanlarına şiddetle tavsiye edilir. ”

Müşteri Memnuniyeti Taahhüdü ile Samimi Bir Kültür

Müşteri memnuniyeti Time4VPS için bir öncelik olduğu için şirket, müşterileriyle sürekli check-in yapmak için bir noktaya işaret ediyor. Bu, kısmen, müşterilerin gelecekteki ürün geliştirmelerini etkileme fırsatı sunan Time4VPS yıllık anketi ile gerçekleştirilir..

Örneğin, müşteriler yakın zamanda yapılan bir ankette yerel IP adreslerine duydukları ihtiyacı ifade ettikten sonra Time4VPS işe yaradı. “Müşterilerin fikirlerinin geldiği andan bugüne, müşterilerin kullanabileceği tamamen işlevsel bir çözüme sahip olduğumuz yaklaşık iki ay sürdü,” dedi Valentine.

Talep edilip edilmediğine bakılmaksızın Valentine, Time4VPS’in her zaman en son güvenlik önlemlerini güncel tutmaya odaklandığını söyledi – sonuçta müşteri hesaplarını güvende ve korunaklı tutmak genel memnuniyetlerinin öncüsüdür.

Günün sonunda, Valentine, personelin yapabilecekleri tutum ve müşteri hizmetlerine bağlılığının Time4VPS’deki ışıklı kültürün bir ürünü olduğunu söyledi. Şirket sloganından – “Klas, küstah ve biraz kötü bir takma” – sıcak, samimi ofis ortamına kadar, şirket kendini çok ciddiye almadan sıkı bir şekilde çalışıyor..

“Çoğu büyük markanın kişisel bir dokunuşu yok,” dedi Valentine. “Herkesin aklını konuşabileceği aile benzeri bir kültür tutmaya çalışıyoruz. Sonra müşterilerle buluştuğumuzda, onların kendilerini iyi karşılamalarını ve değerli hissetmelerini istiyoruz. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me