NComputing виграє нагороду нашого редактора ™ за доступні рішення для віртуалізації робочого столу

TL; ДОКТОР: Сьогодні власникам малого бізнесу потрібна високоефективна комп’ютерна система для управління їхніми операціями, але багатьом не вистачає бюджету, щоб відповідати їх потребам. NComputing має інноваційні способи економічно розгорнути ці системи за допомогою своєї платформи для віртуалізації на робочому столі та доступних пристроїв для тонких клієнтів. Використання NComputing в якості альтернативи ПК на кожній робочій станції також може забезпечити значну економію рахунків за електроенергію та обслуговування – без втрати продуктивності. Клієнти також мають централізоване зберігання даних на сервері NComputing та простий в управлінні інтерфейс, що дозволяє зосередитись на обслуговуванні клієнтів. Завдяки універсальності та економії витрат, які надає SMB, NComputing отримав нагороду нашого редактора ™ за доступні рішення для віртуалізації робочого столу..

Оскільки малий бізнес починає розширюватися, одним із початкових зростаючих болів може стати інвестиція в технологію, необхідну для наступного кроку. Часто ці інвестиції можуть надходити у вигляді ПК для нових співробітників, яким потрібні спеціальні настільні комп’ютери для максимальної продуктивності.

Будучи лідером у віртуалізації настільних комп’ютерів, NComputing пропонує інноваційні способи вирішити цю дилему витрат з продуктами, які створюють той самий досвід кінцевого споживача шляхом консолідації операційної системи. Технологія NComputing дозволяє багатьом користувачам керувати сеансами на одному комп’ютері через тонку робочу станцію, яка може вміститись у вашій долоні.

Глобальна фірма зі штаб-квартирою США в Сан-Матео, Каліфорнія, NComputing – це зараз найбільш швидко зростаюча компанія з віртуалізації настільних комп’ютерів у світі, що має понад 70 000 клієнтів та 20 мільйонів щоденних користувачів у 140 країнах.

Зростання та популярність NComputing серед клієнтів свідчать про його ефективність. Компанія також повернулася до свого коріння у 2015 році, коли Young Song, який був співзасновником компанії у 2003 році та керував нею на початку, придбав її у групи інвесторів. Зараз він працює генеральним директором і веде компанію через постійний період прибутковості та зростання.

“Він є рушійною силою бачення”, – сказав Джим Менлі, який відповідає за продаж на ринку Північної Америки для NComputing. “У нас є команда людей, які намагаються реалізувати його бачення”.

Нещодавно оприлюднений тонкий клієнт RX 300 – це найновіша та найсучасніша альтернатива компанії традиційному ПК, що сприяє місії компанії розробляти серверну настільну технологію, яка коштує менше, забезпечує високу продуктивність і просту в управлінні..

NComputing – це особливо хороший варіант для малих і середніх підприємств, які прагнуть зробити все можливе для контролю витрат. Відокремлюючи робоче середовище та пов’язані програми з фізичним пристроєм, невеликі роздрібні торговці заощаджують споживання електроенергії та продовжують термін експлуатації комп’ютерів, оновлюючи їх операційні системи та функції через сервер.

Спираючись на цю послугу, NComputing отримав нагороду нашого редактора ™ за доступні рішення для віртуалізації робочого столу..

Постачання малих і середніх підприємств з високою ефективністю і низькою ціною віртуалізації

NComputing має дві унікальні платформи для забезпечення віртуалізації на робочому столі, vSpace Pro та VERDE VDI. У той час як VERDI VDI більше підходить для великих, децентралізованих організацій, vSpace Pro добре підходить для SMB.

Замість декількох, можливо, десятків ПК, підключених до мережі, V Space Pro дозволяє одному хост-комп’ютеру обмінюватися обчислювальними та настільними ресурсами до 100 користувачів, які отримують доступ до операційної системи та набору програм через тонкі клієнтські робочі станції. Це означає, що одна робоча станція може стати мережею.

Програмний інструмент також пов’язує ноутбуки з цим сервером та його централізованим сховищем даних.

“NComputing надає клієнтам приємну, недорогу і потужну машину, яка може підключати користувачів до найновіших операційних систем і додатків, а не кожен користувач повинен мати свій настільний комп’ютер”, – сказав Джим.

Компанії реалізують економію коштів за рахунок зменшення кількості необхідних настільних комп’ютерів та продовження терміну експлуатації обладнання завдяки доступу до оновлень програм та операційної системи через сервер. NComputing тонкі клієнтські продукти також вимагають менше енергії, ніж ПК, що значно скорочує споживання електроенергії – що знижує рахунки.

“У вас є коефіцієнт затрат на ефективність, а можливість продовження терміну експлуатації деяких із цих продуктів також є диференціатором”, – сказав Джим. “Ви використовуєте те, що на сервері, тому, якщо ви хочете оновити всіх до Windows 10, ми просто оновимо ваш сервер до Server 2016, і всі вони отримають нову Windows 10.”

Основний продукт компанії, тонкий клієнт L300, перетворився на RX 300 для vSpace, який використовує платформу Raspberry Pi 3 замість чіпа. RX 300 веде перелік виробництв високопродуктивних, доступних, централізовано керованих, віртуальних настільних робочих столів для SMB.

NComputing також зміцнив своє робоче партнерство з Citrix з представленням тонкого клієнта RX-HDX для Citrix. Створений для XenDesktop або XenApp, тонкий клієнт для Citrix пропонує повний досвід HDX за частку вартості ПК або інших тонких клієнтів. Глядачі також вибрали компанію одним із трьох переможців у відеоконкурсі, в якому висвітлювали їхні робочі стосунки із Citrix.

“Це партнерство з Citrix продовжує зростати”, – сказав Джим. “RX-HDX – це чудове рішення для тих, хто шукає недорогу кінцеву точку в своєму середовищі Citrix HDX.”

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс управління для будь-якого рівня технічної майстерності

Для власників малого бізнесу, яким може не вистачати ресурсів ІТ, або які не настільки підковані до технологій – NComputing – це просте в управлінні рішення, яке дозволяє зосередитись на своєму бізнесі.

Фото Джима Менлі, керівника відділу продажів ринку Північної Америки, NComputing

Джим Менлі, керівник відділу продажів ринку Північної Америки NComputing, розповів нам про переваги віртуалізації.

“Після того, як пристрій вийде на вулицю, це стає проблемою керованості. Ви не тільки можете керувати деякими функціональними можливостями пристрою, оновлювати мікропрограмне забезпечення, подібні речі, він також виконує функції менеджера активів “, – сказав Джим. “Він відобразить серійний номер цього пристрою і навіть покаже вам гарантійну інформацію. Все це вбудовано в наш портал управління, що є приємною особливістю, оскільки коли ви розгортаєте матеріал, це стосується більше керованості, ніж функціональності “.

Коли бізнесу потрібно оновити програмне забезпечення або запустити антивірусне програмне забезпечення, він може виконувати ці завдання з однієї консолі, а не індивідуально оновлювати 100 різних машин, сказав Джим..

Він також вказав на переваги для безпеки. Зв’язок між пристроями кінцевих точок та сервером шифрується, і все зберігається на сервері.

“Зрештою, цей продукт набагато безпечніший, оскільки ви захищаєте сервер”, – сказав він.

Повернення співзасновника компанії віщує нову епоху інновацій

NComputing є силою у галузі віртуалізації настільних комп’ютерів з часу, коли співзасновник Young Song придбав компанію та перейшов на посаду генерального директора у 2015 році. Він запустив нову еру інновацій та прибутковості, побудованої на наданні підприємцям інноваційних рішень для проблем з витратами на ПК..

Використання вдосконалених пристроїв для віртуалізації NComputing може заощадити бізнесу багато грошей, не впливаючи негативно на виробництво. Продукція продовжує термін експлуатації старих комп’ютерів і затримує дороге інвестування в заміну обладнання.

“У нас є інструмент управління, за допомогою якого ви можете подати додаткові оновлення пристрою”, – сказав Джим. “Ви можете залишатись навпроти цього, і не важливо, скільки років вам обладнання”.

За свою здатність вирішувати обчислювальні труднощі малого бізнесу на жорстких бюджетах, NComputing отримав нагороду нашого редактора ™ за доступні рішення для віртуалізації робочого столу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me