Neredeyse 3 Yıl CRM: Commence Corporation Yazılımı Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetlerini Yönetme Zorluğunu Nasıl Azaltır?

TL; DR: Küçük işletme fiyatlarında kurumsal düzeyde işlevsellik sunan Commence Corporation, müşteri ilişkileri yönetimi yazılımında uzun zamandır lider konumdadır. İşletmeler, masaüstü veya bulut CRM programlarını kullanarak satış ve memnuniyetle ilgili istatistikleri izleyebilir. Dünya çapında binlerce şirket tarafından kullanılan Commence, müşterilerin müşteri etkileşimlerini ve karlarını artırabilmeleri için değerli bilgiler sunuyor. Büyük ölçüde küçük ve orta ölçekli işletmelerden oluşan bir kullanıcı tabanı ile, Commence’ın birincil odak noktası iş başarısını ve büyümesini kolaylaştırmaktır.

CRM yazılımı ortamını incelerken Larry Caretsky, şirketi Commence Corporation’ın en büyük olmadığını biliyor ve bu gayet iyi.

Bunun yerine, Commence’ı büyük şirketlere karşı 50 kat daha büyük rekabet eden nispeten küçük bir işletme olan Volvo’nun beğenisiyle karşılaştırıyor.

“Temelde yaptıkları şeyi herkesten daha iyi buldular,” dedi Başlatma Başkanı Larry. “Bir özellik, güvenlik üzerine odaklandılar ve savunmada GM ve Ford’un beğenilerini aldılar. Arabanızın güvenliğiyle ilgileniyorsanız, GM ve Ford, en az onların kadar güvenli olduklarını veya onlardan satın almayacağınızı kanıtlamak zorunda. ”

Yaklaşık 30 yıldır, Commence irtibat, satış, pazarlama ve desteğin yönetilmesine yardımcı olmak için yazılıma ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmelere üstün müşteri hizmeti sağlamaya odaklanmıştır. Bu sürenin yarısı, Larry’ye göre, endüstri uzmanlarının şirketin uzun zamandır CRM titansları veya yüksek teknoloji girişimleri ile rekabet edememesini beklediğini; onları yanlış kanıtlamaktan hoşlanıyor.

Larry, “Şirketim 27 yılı boyunca zenginleşip büyüyebildi çünkü ne yaptığımızı herkesten daha iyi bilme konusunda çok iyiyiz,” dedi Larry. “Microsoft’a, Salesforce’a ve sayısız diğer CRM çözüm sağlayıcılarına karşı rekabet ediyoruz ve hala yaşıyor ve büyüyoruz. Teknoloji sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir müşteriye sahip olmak duyulmamış. ”

Müşteri Veritabanı Yönetiminde Erken Bir Öncü

1990’lı yılların başında, bir grup işadamının, kurum genelinde önemli müşteri bilgilerini yakalayan, takip eden ve paylaşan bir araç oluşturarak şirketleri daha verimli hale getirebileceklerine inandığı başlangıç ​​başladı. Hesapları, satışları ve pazarlamayı yönetmek için bir masaüstü programı olan Commence RM’yi oluşturdular.

Larry, “İnsanların müşterilerinin adreslerini, telefon numaralarını, faaliyetlerini ve geçmişini izleyebilecekleri bir veritabanı oluşturmalarına olanak tanıyan sektördeki ilk ürünlerden biriydi” dedi Larry.

Commence RM’yi ev ofisinin dışında kolayca kullanma ve özelleştirme yeteneği, yazılımı AT dahil endüstri devleri arasında inanılmaz derecede popüler hale getirdi.&Sistemi özel bir etiket altında satan T, Compaq ve IBM.

Konsolide veritabanı kavramının erken bir örneği olarak, bugün hala mevcut olan Commence RM, Commence’ın mevcut CRM platformunun öncüsüdür. Her ne kadar rekabet genellikle tek bedene uygun bir çözüm hedeflese de, Commence kullanıcıların programları iş ihtiyaçlarına göre uyarlamasına izin vererek kendini farklı kılar.

Larry, “Programlarımız, olası satışları ve satış sürecini yönetmek için hesapları ve kişileri yönetmenin ötesine geçti. “Bugün orijinal ürünü kullanan birkaç bin şirket var ve biz daha fazla işlevsellik eklemeye devam ettik.”

Pazar Verimliliğini Artırmak İçin Hizmeti Yazılımla Birleştirme

Artık birden fazla endüstri ve kıtada kullanılan Commence’ın ürünleri çok rekabetçi bir fiyata yüksek düzeyde işlevsellik sunuyor. Sektör devleriyle rekabet eden şirket, kalite ve müşteri desteğine güçlü bir şekilde odaklanarak kendini farklılaştırıyor.

Larry, “Aslında bir yazılım şirketi olduğumuz kadar bir hizmet şirketi haline geliyoruz” dedi. “Çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletmeye bakarsanız, gerçekten acı çektiği iki alan satış ve pazarlamadır.”

Commence CEO'su Larry Caretsky'nin görüntüsü ve Commence CRM'nin ekran görüntüsü

CEO Larry Caretsky, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ölçeklenebilir ve iyi desteklenerek Start’ı ayırıyor.

KOBİ’lerin sadece pazarlama için sınırlı bütçeleri değil, aynı zamanda birçok danışman da daha büyük müşterilerle çalışmayı tercih etmektedir. Bu nedenle, Commence uygulamalı danışma ile tamamlanan uygun fiyatlı bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Telefon ve e-posta desteğine ek olarak, Commence’ın self servis programları ve ücretsiz kaynakları arasında bir hizmet portalı, bilgi bankası ve SSS yer alır. Bunun ötesinde, müşteriler danışmanlık ve ürün rehberliği gibi ek destek satın alabilirler. En zor zorluklar için, Commence en iyi uygulamaları teşvik eden veri taşıma, üçüncü taraf entegrasyonları ve kişiselleştirilmiş eğitim gibi profesyonel hizmetler sunar.

Larry, “Aslında kendi satış süreçlerini tasarlamalarına ve uygulamalarına yardımcı oluyoruz,” dedi Larry.

İş İhtiyaçlarının Yanında Büyüyen Tek Noktadan CRM

Bir şirket ister kaynak yönetimine isterse bir damla pazarlama kampanyasına odaklanmak istesin, Commence çeşitli departmanlarda daha verimli ve başarılı olmak isteyen işletmelere değer ve verimlilik sunar. Platform, değişen iş gücüne uyacak şekilde masaüstü, bulut ve mobil formatlarda mevcuttur.

Sales CRM, müşteri adayı puanlama ve atama, satış fırsatı yönetimi, analitik ve organize hesaplar ve kişiler için özelleştirilebilir bir gösterge panosuna ve araçlara sahiptir. Proje yönetimi ve müşteri hizmetleri programları daha fazla işlevsellik ve raporlama ekler.

Commence CRM ekran görüntüsü

Başlangıç ​​kontrol paneli, işletme sahiplerinin satış fırsatlarını, müşteri etkileşimlerini ve dönüşümleri izlemelerine yardımcı olur.

Larry, “En büyük avantajımız tek noktadan alışverişimiz” dedi. “Bir müşteri şu anda proje yöneticimize veya çağrı merkezimize ihtiyaç duymadığını bilmesine rağmen, gelecekte onlara ihtiyaç duyabilir ve CRM sistemlerini değiştirmek istemeyebilir.”

Commence CRM ile işletmeler satış döngüsünü daha verimli bir şekilde yönetebilir ve etkili pazarlama kampanyalarıyla potansiyel müşteriler oluşturabilir. Uygun fiyatlı ve bütünsel bulut tabanlı bir çözümle, Commence işletmeleri Salesforce gibi CRM devlerine rakip olacak şekilde güçlendirir ve bunu kanıtlayacak sayılara sahiptir. Şirketin araştırmasına göre, CRM yazılımını kullanan müşteriler, uygulamanın dokuz ayı içinde ortalama satış gelirlerinde% 14 ile% 21 arasında bir artış bildirdi.

Ufukta: Gelişmiş Raporlama ile Güncellenmiş Bir Platform

Birçok küçük ve orta ölçekli işletme için, müşteri hizmetlerini dışarıdan temin edememe, özel bir satış ekibi oluşturma ve profesyonel pazarlamacılar işe alamama talihsiz bir gerçektir. Ancak CRM yazılımı, daha iyi pazarlama stratejileri kullanarak ve müşterilerle ilişki kurarak bu boşlukları ve ölçeği doldurmaya yardımcı olur.

Her ne kadar yeni özellikler ve geliştirmeler en son teknoloji trendlerinden kısmen etkilense de, Larry Commence’ın en önemli önceliğinin müşterinin organizasyon ve ilerleme taleplerini karşılamak olduğunu söyledi.

Larry, “Tüm yeni teknolojilerin üstünde kalmaya özen gösteriyoruz, ancak çoğunlukla müşterilerden hangi ortaklıkları aldığımızı ele almaya odaklanıyoruz” dedi. “2.000 müşteri bir özellik istediğinde, bunu bir öncelik haline getirmeyi biliyoruz.”

Tipik olarak, şirket masaüstü programına geliştirmeler sunar, ardından bulut platformunun işlevselliğini taklit eder. Gelecek güncellemeler arasında Jaspersoft aracılığıyla gelişmiş raporlama araçları ve optimize edilmiş Gmail ve Outlook entegrasyonlarının yanı sıra ek üçüncü taraf ortaklıkları da yer alıyor..

“Yıllar boyunca müşterilerin bugün önlerindeki sorunu çözmelerine yardımcı olacağını düşündükleri ürünleri ve programları satın aldıklarını öğrendim” dedi. “Müşterilerimizin her an ihtiyaç duydukları çözümleri tam olarak sağlamak için çok çalışıyoruz.”

Daha fazla bilgi için www.commence.com adresini ziyaret edin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me