Новий підхід до пошуку: Поліс автоматизує логістику, управління даними та звітність для торгових команд від дверей до дверей.

TL; ДОКТОР: Поліс змінює гру для організацій з продажу дверей до дверей, використовуючи повний набір інструментів, що піднімаються додому. Програмне забезпечення роботи з громадськістю оптимізує роботу з розумною технологією, яка відстежує прогрес користувача та автоматизує громіздкі завдання, а також з цільовими даними, що максимізують успіх у продажу. Завдяки вбудованим стратегіям тестування товарів та планам підготовки загальнонаціональних торгових представників, Polis прагне постійно підняти планку, коли справа доходить до обходу.

У Стародавній Греції термін «поліс» використовувався для опису структури громади, в якій міський центр, як правило, контролював навколишню територію суші. Афінський філософ Платон, за словами афінського філософа Платона, був ідеальним урядом, який міг би працювати над задоволенням загального блага свого народу..

Хоча стародавнє місто-держава занепало в невідомість, філософія Платона залишається дуже живою в дусі влучно названої програмної компанії Polis. Його технологія збитки була побудована для того, щоб об’єднати торгові спільноти, щоб використати цінність особистого спілкування, піднявши охоплення від дверей до дверей на наступний рівень.

Логотип Поліс

Поліс переосмислює обробку процесу своїм повним набором інструментів для менеджерів з продажу та представників.

“Поліс оптимізує продажі” від дверей до дверей “, генеруючи уявлення про те, куди націлити та зосередити ваше повідомлення, грунтуючись на циклі зворотного зв’язку”, – сказала Адітя Сатьянараян, інженер програмного забезпечення в Polis. “Цей інструмент допомагає зробити обробку без праці за рахунок використання розумних технологій, цільових даних та найвищого рівня партнерства”.

Завдяки Полісу користувачі також можуть автоматизувати управління даними, логістику та звітність про прогрес, надаючи своїм персоналам можливість витрачати менше часу, дивлячись на електронні таблиці та більше часу, беручи участь у взаємодії з продажами віч-на-віч..

Компанія, що базується в Бостоні, пропонує широкий спектр продуктів, включаючи додаток Polis; розроблений для покращення управління командою, орієнтації на продаж, звітність та аналітику; Polis Data – вичерпний файл даних про 97% американських домогосподарств; та Polis Direct, повне службове рішення на місцях.

Зрештою, Поліс має на меті здійснити революційну діяльність, сприяючи командам та менеджерам відстежувати активність, призначати ідеальні перспективи та розвивати свій бізнес завдяки максимальному успіху в продажах. І, використовуючи передові стратегії тестування продуктів та майбутні плани щодо підготовки загальнонаціональних продажів, компанія гарантує, що його програмне забезпечення та послуги залишатимуться на передовій на довгі роки.

Відкриття дверей для продажу за допомогою оптимізованої роботи

Засновник Кендалл Тюкер спочатку заснував компанію в 2015 році як ресурс для кандидатів та волонтерів, які працюють над інформаційними кампаніями «від дверей до дверей». Платформа отримала швидке прийняття. Наприклад, у 2016 році користувачі з різними політичними інтересами використовували додаток, щоб стукати у понад 3 мільйони дверей. До 2017 року Адітія заявила, що компанія почала розвиватися у напрямку продажів «від дверей до дверей», особливо після раунду фінансування насіння в 2,5 мільйона доларів від Haystack VC – і скоротила свою назву до просто Polis.

Додаток компанії, ресурси даних та розуміння компанії дають представникам «дверей до дверей» конкурентну перевагу.

“Близько 1,5 років тому ми почали переходити до корпоративних продажів”, – сказав він. «Зараз ми також робимо значну кількість робіт у сонячних, телекомунікаційних та розумних домашніх областях, де допомагаємо торговим командам краще керувати ними, а також надавати маршрути до районів, де споживачі, швидше за все, зацікавлені в продукті чи послузі. “

Крім того, Адітя сказала нам, що «Поліс» пропонує все, від покоління ведучого до управління командою, цільового продажу та надійного набору аналітиків. В основі всіх цих служб лежить місія зробити команду «від дверей до дверей» більш ефективною, і, як результат, дозволити їм отримати більший успіх.

“Компанії можуть використовувати” Поліс “для спрямування та відстеження своїх продажних сил, а полотнища можуть використовувати інструмент для пошуку оптимізованих маршрутів через райони, для яких вони призначені”, – сказав він..

Максимізуйте успіх: розумні технології та цільові дані

Адітя сказала нам, що користувачі Полісу користуються низкою конкурентних переваг: від більш ефективного таргетування до кращих показників залучення до вищої віддачі від інвестицій. Компанія, по суті, надає підприємствам управлінську раду і продає людям необхідні дані, щоб підготувати їх до взаємодії з людьми, яких вони зустрінуть за кожними дверима.

З точки зору управління, Polis значно впорядковує операцію. “Такі завдання, як створення завдань списку прогулянок, можуть швидко стати громіздкими, коли ваша торгова команда займає велику площу”, – сказав він. “За допомогою Polis ви можете просто використовувати свій смартфон, щоб відслідковувати, що робить ваша команда, і направляти їх у певні райони залежно від їх місцезнаходження.”

Поліс отримує змістовні дані з особистого спілкування.

Національний файл даних компанії створений з інформацією взаємодії віч-на-віч, що робить його дані про демографічні показники, такі як стать, вік, етнічна приналежність, політична приналежність та дохід. Поліс Прямий, продукт компанії з повним набором послуг, використовує додаток Polis, Polis Data та внутрішні навчальні представники польових продажів для продажу продуктів стратегічних партнерів.

Компанія використовує розуміння на основі штучного інтелекту, а також вказівки експертних радників Polis допомагають підприємствам визначити ключові можливості для зростання. Наприклад, в енергетичній галузі компанія може дослідити, чи частіше купують відновлювальну енергію власники розумних будинків високого класу або ті, хто переживає за зміну клімату, і виконувати стратегію, доповнену спеціалізованими пропозиціями, відповідно.

“Наше партнерство з” Полісом “дозволяє нам використовувати технологію для покращення досвіду роботи наших членів у торговій точці”, – заявив Діпін Джордж, старший менеджер відділу продажів в Inspire Energy, в огляді на сайті Polis. “Програмне забезпечення” Поліс “використовує дані, щоб допомогти нам запропонувати індивідуальну цінність для кожного з наших членів за допомогою персоналізованих пропозицій, які, як ми бачили, збільшують їхню лояльність до Inspire.”

Оновлення через тестування вбудованого продукту

Що стосується оновлення платформи, додавання нових функцій та тестування нових ідей, Aditya сказала, що відгуки клієнтів компанії та команди успіху клієнтів значною мірою залежать від своїх клієнтів. Щодо нових ідей, компанія залежить від циклу зворотного зв’язку – дещо подібного до вбудованого тестування A / B.

Такі функції, як API компанії – які завершують потік даних у CRM клієнтів, бортові програми, системи відповідності тощо – базувалися на тісних зв’язках розробників з клієнтами..

“У нас є команда продуктів, яка постійно підтримує зв’язок з нашими замовниками”, – сказав він. “Щоб отримати зворотний зв’язок про нові функції, ми переносимо набір користувачів на бета-програму, вони перевіряють технологію для нас, і, виходячи з цього зворотного зв’язку, ми внесемо зміни або інтегруємо функцію, яка буде розгорнута”.

Процес розробки відображає цикл зворотного зв’язку Polis, який використовується, щоб допомогти торговим силам отримати найкращі результати на основі досвіду інших. Оскільки компанія продовжує зростати, Aditya заявила, що її зворотний зв’язок із клієнтами та команда успіху також розширяться.

“В даний час у нас є офіс розвитку в Бостоні та віддалене місце розташування в Бразилії”, – сказав він. “Ми хочемо швидко взяти на роботу в офіс Бостона в наступному році”.

Далі: Навчання загальнонаціональних торгових груп

Захоплюючі події стоять на горизонті переходу Поліс до 2020 року, і кінцевою метою є створення розподілених продажів по всій країні.

Адітя заявив, що його команда працює над технологією навчання продажів, яка зніме бар’єри для персоналу, який хоче вийти на поле.

“У нас прекрасні торгові люди стукають у двері в США за допомогою наших інструментів, але ми також дивимось, як навчити людей, які не продають, користуватися інструментом і стати хорошим у цьому”, – сказав він. “Для досягнення цієї мети ми активно розширюємо свою технологічну команду та наймаємо також торгових представників”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me