Oyun Çevre Birimlerinden Flash Sürücülere – Her Şey USB ™ Okuyucuları Derinlemesine Ürün İncelemeleri ile Eğitir

TP; DR: Çoğu teknoloji çevre birimi, 1990’ların ortalarından bu yana USB bağlantı noktaları üzerinden bilgisayarlara ve mobil cihazlara bağlanmıştır. Bugün USB ürünleri pazarı, bu bilgisayar bağlantı noktalarına veya duvar şarj adaptörlerine takılmak için yarışan binlerce ürünle çok büyük. Limanın popülerliğine cevaben, kapsamlı incelemeler yoluyla okuyucuları eğitmeye adanmış bir blog 2002 yılında başlatıldı. Tek site inceleme teknolojisi olmasa da, Her şey USB kendini yan ürün ile saygın bir kaynağa dönüştürdü. piyasadaki en iyi USB ürünlerinin karşılaştırmaları ve dürüst değerlendirmeleri. Son yıllarda USB-C devriminin başlamasıyla birlikte, Everything USB, ortaya çıkan liman tarafından desteklenen yeni bir teknoloji setini gözden geçirmeye odaklandı..

Harici sabit sürücüler ve klavyelerden web kameralarına ve oyun kulaklıklarına kadar tüm bu elektronik ürünlerin ortak bir noktası vardır. Hepsi hemen hemen her bilgisayarda, tablette ve çevresel elektronik cihazda bulunan her yerde bulunan bir bağlantı noktasına bağlıdır.

Bir zamanlar, tüketiciler PS / 2 konektörleri, paralel portlar ve seri portlarla uğraşmak zorunda kaldı. Ardından, teknolojideki en büyük isimlerden bazıları – Microsoft, Hewlett-Packard ve Apple Inc. gibi şirketler – 1990’ların ortalarında bir endüstri standardına yerleşmek için bir araya geldi. Zihinlerin bu toplantılarından çıkan teknoloji, günümüzde birçok evrim ve yinelemeden (USB 2.0, USB 3.0, Mikro-USB, Kablosuz USB ve USB-C) tanınmış olan USB (Evrensel Seri Veri Yolu) idi. ).

USB o kadar her yerde bulunan bir port haline geldi, bir blog onu kullanan teknolojiyi incelemede uzmanlaşmaya başladı. USB’de her şey 2002’de başladı ve bağlantı noktası üzerinden bağlanan ürünlerle birlikte gelişti. O zamandan bu yana, PC Magazine’in en iyi keşfedilmemiş 100 web sitesinden ve en sevdiği 100 blogdan biri olarak seçildi ve aynı zamanda New York Times ve BBC gibi önde gelen yayınlar tarafından referans alındı.

Everything USB ana sayfasının ekran görüntüsü

Her şey USB, USB bağlantı noktaları üzerinden çalışan tüm teknoloji hakkındaki derinlemesine incelemeleriyle öne çıkıyor.

“Her şey USB, USB 2.0’ın ilk günlerinde PC’lerin ağırlıklı olarak üretkenlikten eğlence amaçlı her şeye kullanıldığı zaman başladı,” diyor Her Şeyin USB Genel Yayın Yönetmeni Ian Chiu. “Site, lansmanı sırasında her şeyden daha çok bir sevgi emeği olsa da, tak-çalıştır arayüzü için bant genişliğindeki ve güçteki artışın sonsuz iş fırsatları getireceğini öngörmüştüm.”

Bugün, binlerce ürün USB üzerinden bağlantı kurarak, artı ve eksilerin dürüst değerlendirmeleri ve karşılaştırmalı testin faydaları olmadan – teknoloji ürünlerinin toplam değeri için tüketici talebi yaratarak eşit görünebilir. Birçoğu daha derin kavrayışlar arayan uzman düzeyinde PC tutkunları olan bu tüketiciler, USB ile ilgili her şey hakkında haberler, incelemeler ve bilgiler için Her Şey USB’ye güvenmeye başladı..

Düzenli İncelemeler ile USB Bağlantılı Ürünlere Daha Derin Kazmak

Yeni teknoloji ürünü sürümlerini kapsayan diğer siteler kesinlikle mevcut olsa da, Ian ve Everything USB’deki yayın ekibi, teknoloji süper kitlelerine hitap eden kapsamlı incelemeler sunarak nişlerini buldular.

“Okuyucularım çoğunlukla bilgili PC meraklıları, bu yüzden incelemelerimde neleri kapsadığım konusunda oldukça iyi bir fikirleri var. Bu yüzden dikkatlerini çekmek için ekstra çaba gösterilecek ”dedi. “Yeni sunum stilleri üzerinde kullanılabilirlik testleri yapmak, uzman okuyucularımın rakip ürünleri yeni bir bakış açısıyla karşılaştırabilmelerine yardımcı oluyor.”

Örneğin, en iyi mini USB 3.0 sürücülerdeki her şey USB incelemesi, önde gelen beş markayı aldı ve her bir modelin güçlü ve zayıf yönlerini bulmak için bunları birbirlerine karşı test etti. Blog girişi, özellikleri karşılaştırmak, depolama boyutlarını, boyutları, renk seçeneklerini, garantileri ve diğer birkaç kategoriyi karşılaştırmak için hepsini yan yana koydu. Ian, daha sonra hangisinin görevi en hızlı şekilde ele aldığını görmek ve gigabayt başına maliyeti karşılaştırmak için büyük ve küçük dosya aktarımları yaparak daha derine gitti..

Mini USB 3.0 sürücüler arasındaki karşılaştırmaların ekran görüntüsü

Her şey USB, benzer ürünlerin birbirlerine karşı nasıl performans gösterdiğini göstermek için kullanılabilirlik testleri yapar.

USB’nin makalelerinde içerdiği her şey, bu ürünler için pazardaki tüketicilerin tam olarak ne aldıklarını bilmelerine yardımcı olur. Bazı ürünlerle, bu kadar çok model arasından seçim yapmak uygun bilgi olmadan korkutucu olabilir. Okuyucular genellikle teknolojiyle son derece ilgileniyor olsalar da, bu öğeleri bir kereden fazla satın alamayabilirler, bu yüzden ilk seferinde doğru yapmak önemlidir.

Kapsamlı incelemelere olan bu bağlılık Ian için akıllı bir iş kararı olmuştur ve incelemeleri sadık okuyucu tabanından çok dikkat çekmektedir. Her şey USB’nin derinliğini gösterdiği başka bir yol, USB 3.0, USB 3.1 Gen 1 ve USB 2.0’ın teorik ve ideal gerçek dünya hızlarını karşılaştıran kapsamlı bir test direkidir. Ian ayrıca, çeşitli popüler flash sürücülerin okuma ve yazma hızlarını karşılaştırıyor ve okuyucularına Corsair Flash Voyager GTX ve Samsung T3 SSD gibi ürünlerden ne elde ettiklerine kolayca anlaşılabilir bir görünüm veriyor..

Ian, “USB’nin her şey bağlantı standardı konusuna diğer genel teknoloji sitelerinden daha derin kazıyor” dedi. “Tek bir konuda zaman ve kaynak sağlayamayacakları için sitem boşluğu doldurmak için devreye giriyor. Daha derinlere inmenin siteyi büyütmenin anahtarı olduğunu akılda tutmaya çalışıyorum. ”

Yenilikten Güvenliğe, USB’nin Teknik Uzmanları Her Şeyi Kapsar

Sitenin mini USB 3.0 sürücüler hakkındaki gönderisi pratik bir ürünle ilgilenirken, USB ile ilgili ürünlerin bolluğu Her şeyin USB’nin daha eğlenceli konuları kapsamasına izin veriyor.

Site, yenilik fareleri, eğlenceli USB oyuncakları ve Star Wars ve Transformers gibi popüler film serilerinin hayranları için USB araçları gibi konuları ele aldı. Örneğin, Star Wars’daki makale, Darth Vader’ın kaskına benzeyen bir mobil cihaz şarj cihazı, R2-D2’ye benzeyen bir USB nemlendirici ve bir Star Wars oyun klavyesi ve kulaklığı gibi ürünleri içeriyor.

Bu arada Ian, parmak izi okuyan bir USB dongle, asma kilit flash sürücü ve iris kimlik doğrulayıcısı gibi ürünleri kapsayan bilgisayarlar ve kişisel veriler için USB güvenlik çözümlerini karşılaştıran başka bir blog yazısı yazdı..

Star Wars ile ilgili USB ürünleri hakkındaki bir blogdan ekran görüntüsü

Her şey, bu Darth Vader şarj cihazı da dahil olmak üzere herhangi bir USB ürününün yorumlarıyla ismine kadar yaşamaya çalışıyor..

Sitede ele alınan konuların aralığı, gadget blogunun gerçekten adıyla yaşadığını ve kelimenin tam anlamıyla USB ile ilgili her şeyi kapsadığını gösteriyor.

Ian, “Pazar nihayet neyi kapsamam gerektiğine karar veriyor” dedi. “Oyun çevre birimlerine ve sıra dışı USB aygıtlarına olan ilginin artması, sitenin büyümesini hızlandırıyor. Son USB-C devrimi, yeni arayüz çok daha yönlü olduğu için konuları genişletmek için bir başka harika fırsat. ”

Pazar Gelişimi ve Okuyucu Geri Bildirimi İçerik Kararlarını Artırıyor

USB-C, tersinir fiş yönüne sahip USB’nin daha küçük ve daha güçlü bir versiyonudur ve atalarını değiştirmeye devam ediyor gibi görünmektedir. Bu vardiya, teknoloji bazı heyecan verici yeni ürünlerin bir parçası olmaya hazır olduğundan Her şey USB için yeni bir fırsat yaratıyor. USB-C, tek telli güç, veri ve video aktarımına izin verir ve Apple’ın Macbook Pro’daki USB bağlantı noktasını değiştirmiştir.

Apple’ın yeni teknolojiyi kullanımı tarihsel olarak pazarın yaygın bir şekilde benimsenmesine yol açtı, bu da USB-C’nin USB’nin yazacağı Her şey için boru hattından gelecek birçok yeni ürüne sahip olacağı anlamına geliyor. Pazar değişikliklerine ek olarak, Ian ve yayın ekibi blog yayınlarında kullanıcı yorumlarını denetliyor, böylece okuyucuların istediği türde içeriği daha iyi sunabiliyorlar.

Ian, “Okuyucularımdan, ürün deneyimlerinin benden farklı olup olmadığını nasıl kesin sonuçlar alacağımı sorduğunu duyuyorum” dedi. “Kullanıcıların katkıda bulunduğu denetlenen içerik kaçırılmaması gereken bir hazine olduğundan, okuyucuları birbirleriyle sohbet etmeye teşvik etmeye çalışıyorum.”

Derinlemesine incelemeler ve bilgiler sayesinde, Everything USB, teknoloji uzmanlarından oluşan bir kitle için kendini farklılaştıran değerli bir kaynak haline geldi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me