Передайте свій старий веб-сайт і отримайте оновлену версію за допомогою веб-рішень Exai

TL; ДОКТОР: Компанія Exai має на меті полегшити життя своїм клієнтам шляхом виправлення та оновлення застарілих веб-сайтів, які є надто поширеними у світі SMB. Крім того, керований хостинг, інтуїтивно зрозуміла система управління вмістом та інструменти SEO призначені для того, щоб вивести здогадки про технології, щоб власники бізнесу могли зосередитися на своїх основних компетенціях. Завдяки безкоштовним оновленням та дружній підтримці лише зателефонуйте, Exai допомагає малим і середнім компаніям процвітати в Інтернеті.

Колись обмежившись морозивом, продовольчі вантажівки з повноцінними пересувними кухнями стали прихильниками сьогоднішньої кулінарної сцени. Вони не лише дають гурманам можливість спробувати щось нове (чи хтось сказав сир на грилі з омарами?), – але вони надають підприємцям привабливу можливість для малого бізнесу.

Доказ наведено в статистиці: у 2015 році промисловість вантажних автомобілів в США оцінювалася в $ 856,7 млн ​​і, як передбачається, до 2020 року буде коштувати майже 1 мільярд доларів.

Розпочинаючи такий бізнес, оператори вантажних автомобілів, швидше за все, більше захочуть розгорнути свої транспортні засоби, ніж їх веб-сайти. Але присутність в Інтернеті має важливе значення для успіху будь-якого малого бізнесу, приборканого чи ні.

Логотип Exai

Exai робить старі сайти новими.

На щастя, такі компанії, як Exai, обслуговують все-в-одному рішення для створення, розміщення та обслуговування сайтів – і вони спеціально задовольняють потреби SMB.

Компанія спеціалізується на унікальній моделі торгівлі, яка дозволяє клієнтам здавати свої старі, застарілі сайти та отримати оновлений сучасний сайт, який привертає та утримує клієнтів у відповідь.

“Ми повернулися до вас”, – сказав Тошо Мічевський, директор з маркетингу Exai. “Власники малого бізнесу не встигають турбуватися про оновлення свого сайту та оновлення – ми тут, щоб допомогти їм вирішити технічні проблеми. Ми можемо виправити те, що є старим і зламаним ».

Тошо сказав, що Exai – це як гараж механіків, що клієнти можуть завезти свої старі машини та модернізувати їх до новішої версії.

“Наш процес міграції веб-сайтів передбачає переробку старого коду на вашому веб-сайті до нового HTML-коду за одноразовий платіж у розмірі 690 доларів”, – сказав він. “Сюди входить веб-сайт, сумісний з мобільними пристроями, безкоштовна Https-безпека та найновіша розмітка HTML та технології. Exai виправить та оновить ваш сайт відповідно до стандартів Google і надасть вам перевагу пошуковій системі перед вашими конкурентами. Якщо клієнти хочуть, ми також можемо змінити їх веб-сайт, щоб виглядати візуально привабливіше за допомогою нашої послуги з переробки ”.

Exai також має абсолютно новий модуль електронної комерції, який може допомогти малому бізнесу в ці складні часи здійснити продажі в Інтернеті.

Особливості включають автоматичне створення сторінок товарів і категорій, автоматичні кошики для покупок і сторінки замовлення, автоматичні оновлення даних про товари на сайті та управління замовленнями. Доступні два шлюзи для платежів: PayPal Express та Worldpay Online.

Зрештою, Exai має на меті запропонувати рішення щодо управління сайтом, які допоможуть SBM рости швидше і сильніше, ніж будь-коли. “Ми знаємо наших клієнтів – і знаємо, що вони зайняті”, – сказав Тошо. “Ось чому, що б не сталося, вони можуть зв’язатися з нами для всіх своїх потреб в одному пакеті”.

Єдиний магазин для присутності в Інтернеті, розроблений для малих і середніх підприємств

Exai був заснований у 2012 році Гал Моран, бізнесмен зі статистикою та математичним досвідом, який працював у секторі штучного інтелекту (ШІ) чотири роки до цього.

Того року ізраїльська компанія отримала 15 мільйонів доларів за раунд фінансування насіння. Інвестиція дозволила Exai розробити технологію перетворення веб-сайтів на основі AI, яка дозволила б масово виробляти веб-сайти для SMB.

“Основним продуктом Exai, який усе обертається, є його система управління вмістом” перетягування “, – сказав Тошо. “Він розроблений таким чином, що люди, які майже не знають про дизайн та розробку, можуть легко вносити зміни до свого вмісту”.

Компанія-конструктор перетягування сайтів ідеально підходить для власників малого бізнесу без навичок кодування.

Команда Exai може допомогти клієнтам створити веб-сайт на основі шаблонів з нуля, перетворити дані зі сторінок Facebook та інших ресурсів на новий веб-сайт або переглянути новий існуючий сайт. Усі сайти повністю зручні для мобільних пристроїв із повним набором інструментів та функцій, які допомагають користувачам масштабувати свою присутність в Інтернеті.

“Ми доглядаємо за нашими клієнтами з моменту переходу їх до нашої системи управління контентом”, – сказав Тошо. “Їм не потрібно турбуватися про розміщення, будівництво, обслуговування, модернізацію – Exai робить все автоматично і гарантує, що ваш веб-сайт ніколи не буде знищений”.

Після одноразової плати за міграцію, засновану на кількості сторінок веб-сайту, замовник несе відповідальність лише за недорогий щомісячний платіж зі знижками на щорічні контракти.

“Після плати за міграцію ми хочемо сказати, що ми пропонуємо клієнтам всеосяжний досвід не більше, ніж вартість хостингу”, – сказав Тошо. “Звичайно, ви отримуєте набагато більше, ніж хостинг.”

Гнучкий WYSIWYG Builder та безкоштовна галерея шрифтів

Що стосується залучення та зв’язку з клієнтами, дизайн важливий. Дослідження показують, що 59% споживачів вважають за краще спілкуватися з вмістом, розробленим на чудовому рівні, тобто SMB повинні демонструвати свої бренди на переконливий спосіб.

Багато власників малого бізнесу, які змушені використовувати власні заощадження для фінансування таких зусиль, збиваються цитатами, які отримують від розробників та веб-дизайнерських агентств. Ціни варіюються, але вони можуть коливатися від 1000 доларів США для однієї цільової сторінки до понад 150 000 доларів США для користувацьких веб-додатків.

Приклад веб-сайту шаблону, зробленого за допомогою Exai

Спектр шаблонів дозволяє легко знайти вигляд, який відповідає вашому бренду.

Інші рішення, як WordPress, є безкоштовними, але відомі крутою кривою навчання – що часто призводить власників малого бізнесу до дорогої зовнішньої допомоги. Тошо сказав, що Exai – це освіжаюча альтернатива, оскільки вона проста у використанні, з однією фіксованою вартістю і без сюрпризів. Оскільки створення та дизайн веб-сайтів повністю автоматизовані, компанія може запропонувати високоякісний результат щодо бюджету малого бізнесу.

Власне програмне забезпечення для створення веб-сайтів Exai розроблене для розширення можливостей нетехнічних користувачів для створення, стилювання та клонування веб-сайтів, а також легко їх редагувати після цього. Клієнти можуть вибирати між різноманітними приголомшливими темами, у яких є все – від залучення відео-фонів до простого впорядкування блоків віджетів. Вибравши шаблон і ввівши певну інформацію (або перенісши її з існуючого веб-сайту), Exai створює готовий сайт, який користувачі можуть негайно почати редагувати.

Користувачі також можуть призначати ролі та дозволи, щоб обмежити доступ за бажанням, змінювати та призначати різні структури сторінок з легкістю та застосовувати правки сторінок чи веб-сайтів одним натисканням клацання. “Ми намагаємось зробити все максимально простим”, – сказав Тошо.

Будьте в курсі постійних та безкоштовних оновлень

Тошо сказав нам, що одне з найпереконливіших пропозицій Exai – це те, що компанія обробляє всі оновлення та плагіни, щоб клієнти могли зосередитись на вмісті та SEO.

“Коли інші компанії виконують оновлення технологій, вони за це стягують плату”, – сказав він. “Якщо у них з’являться нові продукти, вони продаватимуть вам цю продукцію. Ми різні – ми не збираємося стягувати плату за оновлення, нові функції або великі зміни в нашій системі. “

Наприклад, він сказав, що компанія працює над шляхами кращого використання AI у своїй CMS. Коли ці функції стануть доступними, клієнти отримуватимуть їх без додаткових витрат.

Окрім економії часу та витрат, повністю підтримуване рішення Exai включає всі інструменти, необхідні для забезпечення безпечності та безпеки сайтів своїх клієнтів. Компанія активно контролює всі сайти та виконує резервні копії на декількох серверах, щоб підтримувати та працювати з сайтами.

Exai також пропонує 99,97% гарантії безперервного часу – гарантуючи, що сайти будуть доступними в Інтернеті та доступні для відвідувачів – і безкоштовні SSL-сертифікати, які шифрують дані, що надсилаються з браузера клієнта на сервер компанії. Сертифікати SSL є необхідними для будь-якого сучасного бізнесу. Без цього Google відобразить у вашій URL-адресі попередження “Не захищено”, яке може насторожити відвідувачів і в кінцевому рахунку відігнати їх.

Але клієнтам Exai не потрібно турбуватися про подібні речі – вони всі є мантрами компанії “У нас є ваша спина”.

“Ми можемо дати вам все, що вам потрібно для ведення вашого бізнесу, і завжди вдосконалюєте нашу систему”, – сказав Тошо. “Якщо завтра з’явиться нова вимога веб-сайту, ми піклуємося про це за вас”.

Комфорт знань Допомога – це від’їзд

Ще одна перевага веб-сайту компанії «єдиний магазин» полягає в тому, що клієнти завжди знають, куди звернутись – особливо в момент паніки.

“Технологія може бути страшною, і хоча ймовірність того, що ваш веб-сайт знизиться, дуже мала, ви хочете знати, кому зателефонувати, коли вам потрібна допомога”, – сказав Тошо.

Завдяки Exai клієнтам не потрібно прокручувати список контактів, цікавлячись, чи звернутися до свого хоста, розробника чи дизайнера.

“Просто зв’яжіться з нами і – бум! – ми все вирішимо для вас », – сказав Тошо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me