Перетворення програмування в гру – Як codeSpark надихає дітей, роблячи навчання інформатики цікавим та доступним

TL; DR: Навчаючи дітей віком від чотирьох років, як створювати власні супергерої та ігри, codeSpark дає можливість дітям навчитися кодувати – ще до того, як вони зможуть читати. Більше 25 мільйонів дітей отримали доступ до програми, яка використовує ігри, розважальні персонажі та творчі вправи, щоб сприяти цікавості та натхненню. Співзасновник і генеральний директор Грант Хосфорд поспілкувався з нами про те, як codeSpark має на меті подолати гендерний розрив у техніці, як додаток перегукується з навчанням дітей та як партнерство з вчителями робить додаток ще кращим.

Коли Грант Хосфорд у 2013 році відвідав табір робототехніки LEGO своєї шестирічної дочки, кілька речей його здивували. Для початку вона була єдиною дівчиною з 24 дітей. Вона була і наймолодшою ​​- на чотири роки.

“Зміст дійсно був для дітей старшого віку”, – сказав Грант. “Вона не зовсім зрозуміла, що відбувається. Вона вважала, що створювати роботів було цікаво, але вона не дуже розуміла програмування ».

Однак його найбільший сюрприз стався, коли Грант шукав основний буквар, щоб дати дочці більше контексту щодо кодування – і виявив, що нічого подібного не існує..

Вже думаючи в режимі запуску – він тоді працював на стартовій студії IdeaLab – Грант знайшов дослідження з Університету Туфтса та Массачусетського технологічного інституту, показавши, що дітей у віці до 4 років можна навчити логічному мисленню за мовами програмування, особливо якщо взяти від клавіатури, миші та синтаксису.

За допомогою допомоги співзасновника Джо Шоше, codeSpark запустили в березні 2014 року і забезпечує платформу для дітей віком від 5 років і вище для вивчення основних принципів кодування. Програмування за допомогою codeSpark є абсолютно безсловесним, тому учні всіх мовних здібностей можуть отримати користь. Діти вчаться розгадувати загадки та будувати ігри з дружніми персонажами мультфільмів на ім’я The Foos.

“Це мало сенс, що ми будемо викладати інформатику так, як ми викладаємо мову та математику”, – сказав Грант, генеральний директор CodeSpark. “Ви не хочете, щоб 5-річна людина переймалася питанням, куди йде її крапка з комою в її петлі. Це не зовсім те, що ви намагаєтеся досягти, але основні поняття все ще резонують ».

Інформатика в пакеті для дітей

Походить із сім’ї освітян (його тато і брат – директори середньої школи, а мама – вчитель середньої школи), Грант, природно, роздумував над тим, що б зробити найкращим навчальний досвід для дітей.

“Що ми любимо робити, це дивитися на ігрову механіку, яку ми знаємо, що діти люблять, наприклад, виховання домашніх тварин, створення ігор та гонок”, – сказав він. «Тоді ми ретельно продумуємо, чи можна до нього додавати кодування таким чином, що матиме сенс. Ми вважаємо себе необхідними здобути право викладати їх, мати вміст, достатньо цікавий, щоб вони хотіли досліджувати його все далі та далі “.

логотип codeSpark з символами The Foos

Завдяки бездротовому інтерфейсу та розважальним символам codeSpark дає можливість дітям вивчати основні поняття кодування.

Всередині додатка є суміш структурованих головоломок для вирішення на основі чітко визначеної навчальної програми, яка служить уроком принципів кодування. Потім студенти можуть перейти до більш творчих занять у вільній формі, де вони можуть застосувати уроки, які вони вивчили.

“Нам дуже важливо, щоб діти могли відскакувати між тими двома”, – сказав Грант. “Вони вивчають кілька речей, примушують їх працювати в творчому середовищі, а потім хочуть навчитися більше, і вони відскакують до загадок”.

Протягом усього досвіду навчання codeSpark зосереджується на повторенні та практиці, які є особливо ефективними стилями навчання для багатьох дітей. Видаляючи певні параметри, за словами Гранта, учні мають більше свободи вивчати концепції програмування.

“Вони прагнуть використовувати ці знання складнішими способами, ніж ви очікували”, – сказав він. “Ми завжди намагаємось бути дуже обережними щодо того, щоб не вводити занадто швидко занадто швидко, але також не хочемо недооцінювати те, що в кінцевому підсумку діти робитимуть із тим, що ми їм даємо”.

Заохочення молодих дівчат бачити себе кодерами

Натхнений тим, що побачив у програмі робототехніки LEGO своєї дочки, Грант вирішив допомогти закрити гендерний розрив у технології та мотивувати дівчат, зацікавлених у кодуванні..

“Особливо зі своїми дівчатами я дуже зрозумів, що якщо ти не бачиш цього, ти не можеш бути ним”, – сказав він. “Я хотів би переконатися, що вони позитивно впливають на інформатику, перш ніж хтось сказав їм, що це не для них”.

Грант 50/50 серед юнаків та дівчат серед своїх молодих користувачів, codeSpark збалансовує ігрове поле у ​​багатьох стратегічних напрямках, включаючи показ жіночих персонажів, як це сказав Грант.

“Перший персонаж, який ви бачите, – це дівчина”, – сказав він. “Вони – ніндзя, космонавти та поліцейські жінки, і класні речі, якими хотів би стати будь-яка дитина. Хлопчики насправді або байдуже, або вважають, що це здорово, але дівчатка це помічають негайно. Вони не звикли бачити себе у відеоіграх. “

Механіка ігор – ще одна важлива сфера, де codeSpark приділяє увагу гендерним відмінностям. Хоча не всі дівчата та хлопці грають однаково, кожна стать має певні способи, якими вони вважають за краще вчитися та грати.

“Є дівчата, які грають як хлопчики, і хлопці, які грають як дівчата”, – сказав Грант. “Однак, коли ти дивишся на поведінку хлопчика та поведінку дівчини в середньому, є закономірності. Вони, як правило, віддають перевагу різним типам ігор, тому ми переконалися, що в додатку є вагомий вибір навколо тих різних речей, які віддають перевагу хлопці та дівчатка.

Навіть граючи на місці подолання доходів та мовних бар’єрів

Розробка візуального інтерфейсу, який викладає принципи програмування без слів, дозволяє codeSpark задовольняти дітей, які ще не взяли до читання.

“Ми думали про вік дітей, яких ми намагаємося досягти, і багато з них або не читають добре, або не хочуть читати, навіть якщо добре читають”, – сказав Грант. «Крім того, він усуває будь-які мовні бар’єри. Ми хотіли, щоб додаток став міжнародним з першого дня ».

Фото колективу codeSpark

Жінки та меншини складають половину команди команди Parkark, яка може розмовляти дев’ятьма мовами.

Діти з дислексією та СДУГ також добре справляються з додатком без слів – ненавмисна користь, за якою, за словами Гранта, компанія буде досліджувати далі, щоб виявити, як можна додатково оптимізувати досвід навчання аудиторії.

“Наша мета – з’єднати якомога більше дітей з якомога більшої кількості навчальних груп із якомога більше стилів навчання до якісної освіти з раннього кодування”, – сказав він.

У своїй спробі охопити широке коло дітей та сімей у всьому світі, Грант сказав, що команда codeSpark швидко виявила, які ігрові елементи резонували загалом.

“Ми використовуємо дурних персонажів, дуже активні сцени та веселі команди”, – сказав він. «Ви можете змусити своїх персонажів видавати нерозумні звуки, включаючи відрижки та пукачі. Виявляється, якщо ви дозволите 6-річному циклу чути шум, вони дізнаються, що таке петля – це дуже, дуже швидко ».

Партнерство з викладачами, щоб зробити програмування доступним

Грант зазначив, що і студенти, і викладачі є цінними для codeSpark, – сказав Грант, оскільки компанія покладається на зворотній зв’язок, щоб керувати своїми зусиллями. Тестування користувачів відіграє велику роль, коли команда розробляє нові ідеї.

“Ми, безумовно, слухаємо наших користувачів”, – сказав Грант. “У грі є елементи гри та персонажі, які вони запропонували.”

Ці внутрішні знання дозволяють codeSpark пропонувати безкоштовний доступ до програми для шкіл та надавати додаткову підтримку вчителям із додатковими навчальними програмами. Викладачі можуть увійти на інформаційну панель, щоб отримати доступ до матеріалів, відстежувати хід учнів та контролювати, до чого можуть отримати доступ студенти.

“Ми вважаємо, що чим більше ми будемо підтримувати вчителів державних шкіл з точки зору залучення кодування до аудиторій, тим краще будуть школи і тим краще для нас це довгостроково”, – сказав Грант.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me