Підхід, орієнтований на клієнта: надійні та масштабовані рішення Hostimul допомагають користувачам усіх рівнів майстерності будувати та підтримувати присутність в Інтернеті

TL; ДОКТОР: Заснований у 2017 році, Hostimul швидко заробляє репутацію своїх надійних, масштабованих та за ціною хостингових рішень. Основна мета компанії – завоювати непохитну довіру своїх клієнтів, забезпечуючи цілодобову підтримку, необхідну для створення та підтримки успішного присутності в Інтернеті. Завдяки 30-денному пробному періоду та 100-відсотковій гарантії задоволення всіх спільних планів, Hostimul продовжує свою прихильність ставити користувача на перше місце.

У нас більше немає сумнівів, що ми повністю занурені в технологічну епоху. Загальновідомо, що ми спілкуємося через онлайн-платформи, купуємо віртуальні торгові майданчики, делегуємо професійні завдання штучному інтелекту і навіть навчаємо своїх дітей за допомогою цифрової педагогіки.

Зважаючи на це, ви можете подумати, що майже всі в діловому світі знають, як встановити присутність в Інтернеті – або, принаймні, зрозуміти, наскільки це важливо для цього. Але це не так. Незважаючи на те, що 97% споживачів відвідують Інтернет, щоб дослідити місцеві товари та послуги, перш ніж здійснити покупку, 36% малих підприємств все ще не мають представництва в Інтернеті.

Хостимул логотип

Hostimul пропонує блискавичні рішення, підтримувані підтримкою клієнтів.

Щоб допомогти цим підприємствам вийти в Інтернет якомога швидше та ефективніше, такі компанії, як Hostimul, пропонують цілий спектр хостингових послуг, розроблених для розширення масштабів зростаючого бізнесу – і вони підтримуються цілодобовою підтримкою клієнтів.

“Наші спеціалісти з хостингу цілодобово завжди доступні, щоб допомогти вам, незалежно від того, наскільки ви знаєте про хостинг”, – сказав Парвін Хусейнлі, менеджер з продажу Hostimul. “Наші фахівці можуть працювати з клієнтами всіх рівнів досвіду, починаючи від початківців і передових професіоналів, щоб відповісти на питання за короткий проміжок часу”.

Заснований у 2017 році, Hostimul наполегливо працював, щоб заслужити довіру своєї клієнтської бази лише за два роки. Сьогодні компанія пишається своєю надійною, чуйною командою підтримки та 100% гарантією задоволення. Завдяки доступним ціновим точкам та широкому діапазону спільних, віртуальних та спеціалізованих планів, Hostimul продовжує ліквідувати перешкоди для виходу на інтернет-ринки як для нових, так і для створених підприємств..

Високопродуктивні спільні, віртуальні та спеціалізовані хостингові рішення

Повний набір Hostimul спільних, віртуальних та виділених серверів був розроблений, щоб забезпечити рішення для кожної потреби клієнта. Загальні хостинг-пакети компанії дозволяють багатьом користувачам використовувати один і той же сервер, створюючи економний варіант для веб-сайтів малого бізнесу, персональних сторінок, блогів та форумів..

Клієнти з веб-сайтами з високим трафіком, які шукають свободу та контроль, щоб підлаштувати свої хостинг-рішення під індивідуальні потреби, можуть насолоджуватися перевагами присвячених хостимулам планів хостингу. Усі спеціалізовані сервери розміщуються у надійних центрах обробки даних Tier III, розташованих у Далласі, Лос-Анджелесі та Нідерландах. Кожне місце розташування має надлишкові ресурси живлення та охолодження, цілодобовий захист, відеоспостереження та автоматизовані вогнегасники.

Графіка із зображенням серверів Hostimul

Компанія пропонує повний вибір спільних, віртуальних та виділених хостингових рішень.

Щоб досягти балансу між вартістю та ефективністю, клієнти можуть звернутися до масштабних планів віртуального хостингу Hostimul, які є більш доступними, ніж спеціалізовані сервери, але мають більшу стабільність і контроль у порівнянні з спільними планами хостингу. Усі плани хмарних VPS оснащені необмеженим кореневим доступом, що забезпечує повний контроль над сервером.

Враховуючи попит на WordPress, що забезпечує 35% Інтернету, Hostimul також пропонує плани, чітко оптимізовані для CMS за рахунок поліпшення продуктивності та вбудованого захисту від атак WordPress. Доступний через три ярусні пакети із збільшенням дискового простору, хостинг WordPress хостингу розроблений, щоб допомогти користувачам створити професійний сайт за лічені хвилини.

Безпечні, надійні послуги запобігають дорогому простою мережі

Життя в цифровому світі має і свої недоліки, включаючи велику кількість злочинців в Інтернеті, які прагнуть одночасно експлуатувати Інтернет-бізнес та споживачів. Сучасні загрози бувають у багатьох формах. Злочинці використовують атаки розподіленого відмови в сервісі (DDoS), щоб зробити ресурси недоступними, перевантаживши мережу надлишком трафіку. В інших випадках злочинці надсилають віруси та викупні програми через шкідливі вкладення електронної пошти.

Зважаючи на це, Hostimul розробив свій портфель хостинг-послуг з акцентом на безпеку. Щоб захистити клієнтів від загроз сьогодні, Hostimal пропонує необхідний захист DDoS на всіх хмарних серверах безкоштовно, а також автоматичні щоденні резервні копії, що гарантують повне відновлення у разі втрати даних.

Крім того, компанія пропонує професійне рішення проти спаму з вдосконаленими інструментами фільтрації, які захищають користувачів від фішинг-атак, зловмисних програм та вірусів. Ці інструменти не лише захищають від втрати конфіденційних даних, але зменшують ймовірність простоїв – що становить значну загрозу для електронної комерції, коштуючи їм в середньому 5600 доларів на хвилину.

Щоб відвідувачі веб-сайтів, розміщених Hostimul, почували себе в безпеці, усі плани мають безкоштовні сертифікати SSL, які безпечно шифрують дані, що надсилаються з браузера клієнта на сервер компанії. Сертифікати SSL є основним пріоритетом для сучасних сайтів: якщо у вас його немає, Google відображатиме попередження “Не захищено” в URL-адресі відвідувача. Ці два прості слова служать червоним прапором для відвідувачів і, ймовірно, відігнають їх.

Доступні цінові бали та цілодобове обслуговування клієнтів

Ринок хостингу, найменше, дуже насичений. Станом на 2018 рік галузь хмарних обчислень та хостингу оцінила приблизно 118 мільярдів доларів і, як передбачається, до 2020 року досягне 156 мільярдів доларів.

Для таких компаній, як Hostimul, щоб пережити цей рівень конкуренції, ключовим є обслуговування клієнтів. Зрештою, 44% споживачів переносять свій бізнес в інше місце після отримання поганого обслуговування клієнтів. І це легко зробити, коли вони стикаються з численними варіантами.

Ось чому, замість того, щоб намагатися отримати швидкий прибуток якомога більше клієнтів, Hostimul зосереджується на поєднанні доступних цін з якісною підтримкою. На основі нещодавнього огляду клієнтів, розміщеного на TrustPilot, стратегія працює.

“Цей веб-сайт пропонує чудові та справедливі ціни на хостинг VPS”, – заявив Йонас Паулі. “Іноді низька ціна означає менше обслуговування – але не в цьому випадку! Надійна та заручена підтримка Hostimul відповідає на запити протягом декількох хвилин ».

Щедрий 30-денний пробний період

Не впевнені, чи Hostimul є постачальником для вас? Компанія пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всі спільні плани хостингу, що дозволяє клієнтам ознайомитися з послугою без фінансових ризиків. Нові клієнти також можуть отримати знижку 10% на першу покупку веб-хостингу.

“Задоволення клієнтів – наш головний пріоритет”, – сказав Парвін. “Якщо ви перевірили нашу веб-службу хостингу і не задоволені з будь-якої причини, ви можете вимагати 100% відшкодування протягом 30 днів.”

З такою мережею безпеки немає причини, що 36% власників малого бізнесу, яким все ще не вистачає представництва в Інтернеті, не повинні розширювати свій цифровий кругозір.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me