Підніміть свій вміст на наступний рівень за допомогою програми4Pc: Команда досвідчених розробників на базі США, яка створює якісне мультимедійне програмне забезпечення

TL; ДОКТОР: Program4Pc – компанія-розробник, орієнтована на надання високоякісних, зручних для користувача мультимедійних інструментів за доступними ціновими точками. Фахівці з аудіо-, відео- та фото програмного забезпечення, що базуються в США, пишаються тим, що надають швидшу підтримку клієнтів, ніж багато її закордонних колег. Завдяки безкоштовним оновленням та значно зниженим оновленням версій, Program4Pc надає передове мультимедійне програмне забезпечення доступним для широкого кола клієнтів.

У сучасному цифровому світі доступність та професійний дизайн йдуть рука об руку. Створюючи програмне забезпечення для широкого кола користувачів, розробники можуть розблокувати можливості для часто маргіналізованих осіб, покращуючи загальний досвід клієнтів.

Незалежно від створення програми для перетворення відео чи передового програмного забезпечення для DJ, Program4Pc завжди орієнтувався на інклюзивність у дизайні. І останнім часом здається, що зусилля компанії окупаються.

Program4Pc логотип

Program4Pc пропонує надійний набір програм для редагування аудіо, відео та зображень.

“Нещодавно я отримав електронний лист від особи з аутизмом, яка була вдячна, що за нашим програмним інтерфейсом було легко переміщатися, без прихованих кнопок або складних меню”, – сказав член групи підтримки програми 4Pc. “Це було дивовижно, знаючи, що цей користувач вважав, що це програмне забезпечення настільки легко зрозуміти, що він потребує часу, щоб набрати такі відгуки”.

Широкий діапазон програмного забезпечення для редагування аудіо, відео та фотографій Program4Pc був розроблений для забезпечення надійних, але простих у використанні рішень за доступними ціновими точками, що дозволяє розширити мультимедійні засоби в межах досяжності для широкого кола користувачів.

Окрім того, американська команда розробників проходить навчання в галузі надання продуктів, орієнтованих на клієнтів, підкріплених знанною підтримкою. Завдяки безкоштовним незначним оновленням, заснованим на відгуках клієнтів, і нових версіях у роботі, Program4Pc прагне обслуговувати свою базу користувачів шляхом постійних вдосконалень..

Якісне програмне забезпечення для редагування звуку, відео та фотографій

Program4Pc представив свій перший програмний продукт Video Converter Pro більше десяти років тому. Інтуїтивно зрозуміле, швидке та надійне програмне забезпечення дозволяє користувачам конвертувати свої відеофайли у понад 300 форматів, одночасно коригуючи елементи, такі як роздільна здатність екрана, звуковий кодек та частота кадрів. Він також дозволяє користувачам покращувати та персоналізувати свої відео за допомогою спеціальних ефектів, а також інструменти для обрізки та об’єднання файлів.

Program4Pc банер

Компанія з програмним забезпеченням постійно вдосконалює свій комплексний спектр засобів редагування мультимедіа.

Сьогодні в набір програмного забезпечення компанії також входить Audio Converter Pro, зручний інструмент для перетворення файлів між популярними аудіоформатами, вилучення аудіо з відео, обробка файлів, запис музики і навіть створення мелодій для iPhone.

Program4Pc також розгалужився на професійне програмне забезпечення для змішування DJ та аудіо. Завдяки DJ Music Mixer, початківці та професійні діджеї можуть насолоджуватися автоматизованим змішуванням MP3 та збиттям, ефекти в режимі реального часу, розумною функцією циклічного перегляду, зміщенням висоти, змішуванням відео та можливістю видалення вокалу з будь-якої композиції.

DJ Audio Editor компанії, з іншого боку, дозволяє користувачам легко та легко редагувати та редагувати аудіофайли. Програмне забезпечення дозволяє користувачам обробляти та змішувати аудіофайли, записувати аудіо з будь-якого джерела, застосовувати фільтри та ефекти, перетворювати компакт-диски в аудіофайли, витягувати аудіо з відео та редагувати аудіотеги, серед інших функцій. DJ Audio Editor також дозволяє користувачам зберігати файли в різних популярних форматах.

Повний набір мультимедійних інструментів, зроблених у США.

Нещодавно Program4Pc поповнив свій мультимедійний набір програм із Photo Editor, інтуїтивно зрозумілим програмним забезпеченням, розробленим для того, щоб аматори та професійні графічні дизайнери могли налаштувати свої зображення. Серед інших функцій, повнофункціональне рішення дозволяє користувачам обрізати, змінювати розміри та редагувати зображення; створювати анімовані GIF з відео та фотографій; робити власні слайд-шоу; і захоплюйте зображення з відео.

Компанія пропонує прості варіанти оплати за допомогою кредитної картки або PayPal. Після оплати клієнтам ліцензійний код буде відправлений автоматично. Щоб встановити програмне забезпечення, просто завантажте безкоштовну пробну версію та введіть наданий код. Якщо ви коли-небудь втратите код активації, компанія з обслуговування клієнтів компанії готова і чекає надати новий.

Program4Pc перевершує своїх конкурентів у простоті користування, доступності та особливо обслуговуванні клієнтів – частково завдяки зручному розташуванню компанії в США. Інженери, розробники компанії та команда обслуговування клієнтів роблять все, що є в США; нічого не передається в інші країни.

Якісне програмне забезпечення та уважне обслуговування клієнтів Program4Pc призвели до п’ятизіркових оглядів понад 20 мільйонів клієнтів.

Доступні, прості у використанні рішення з безкоштовними оновленнями

Окрім зручності використання та обслуговування клієнтів, Program4Pc розрізняє себе за доступними ціновими точками. Кожен фрагмент програмного забезпечення може бути придбаний самостійно за розумну вартість, хоча на пакетні пакети є знижки до 60%..

Program4Pc дозволяє всім користувачам завантажувати DJ Music Mixer, DJ Audio Editor, Audio Converter Pro, Video Converter Pro та Photo Editor для безризикової проби з водяними знаками на вихідному відео та аудіо. Після покупки компанія надає 30-денну гарантію повернення грошей. Program4PC хоче переконатися, що користувачі на 100% задоволені його програмним забезпеченням.

Program4Pc також пропонує масові знижки за запитом, щоб полегшити витрати для користувачів, що мають багато ліцензій. Ці випадки слід направити через центр підтримки клієнтів компанії.

І, щоб допомогти клієнтам заощадити ще більше грошей, компанія пропонує зареєстрованим клієнтам безкоштовні незначні оновлення для всього програмного забезпечення. Кожна програма включає автоматичні сповіщення, коли ці оновлення випускаються, забезпечуючи безпроблемний і без стресових процесів.

Окрім особистої підтримки, Program4Pc пропонує детальні навчальні посібники щодо всіх продуктів. Наприклад, онлайн-ресурси для компанії DJ Music Mixer містять інструкції щодо активації програми, встановлення точки виклику, зміни темпу та тону, застосування ефектів на музику, створення списків відтворення, видалення вокалу та перехресного перегляду між колодами, серед багатьох інших професійних функції.

Незабаром: оновлення версій із наявними знижками

Крім безкоштовних періодичних оновлень, Program4Pc пропонує ці основні оновлення для поточних клієнтів за 50%. Звичайно, користувачі можуть зберігати попередню версію за бажанням.

“Наприклад, ви можете придбати версію 8.1, ви можете отримати безкоштовні оновлення до версії 8.9, а потім придбати версію 9 за знижку 50%”, – сказав він. “Або ви можете просто зберегти версію 8.9 стільки, скільки вам захочеться”.

З кожним оновленням та оновленням версії користувачі можуть очікувати покращеного та ще доступнішого користувальницького досвіду.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me