Платформа моніторингу NetCrunch AdRem: зробити управління мережею та системами інтуїтивним та доступним протягом більше двох десятиліть

TL; ДОКТОР: AdRem, постачальник програмного забезпечення для управління мережею для бізнесу по всьому світу, пропонує комплексні, інтелектуальні рішення, які є одночасно зрозумілими та доступними. Платформа моніторингу NetCrunch компанії допомагає тисячам клієнтів у понад 100 країнах керувати своїми мережами за допомогою інтелектуальних алгоритмів для отримання автоматичної інформації. Завдяки надійному, масштабованому, керованому програмним підходом, AdRem виконує завдання, щоб забезпечити повний інструмент моніторингу, який можна налаштувати під потреби клієнта.

Якщо ви могли б відступити у часі, щоб вивчити технологічну сценку 80-х та 90-х, ви, швидше за все, натрапите на Novell NetWare, домінуючу на той час операційну систему для персональних комп’ютерних мереж. Продукт, розроблений Novell, Inc., зробив так добре, що компанія фактично забезпечила монополію на мережеві операційні системи.

До середини 90-х Novell продовжував керувати ринком, і компанія розпочала серію придбань, спрямованих на захист конкурентів, що надходять, як Microsoft. У 1998 році, серед зростання, підприємець Томаш Куніцький заснував AdRem Software для розробки продуктів для Novell NetWare. “У той час” Новелл “була цілком люта”, – сказав Майкл Кульчискі, старший системний інженер, архітектор рішення в AdRem. “Ніхто не міг передбачити, що компанія скоро впаде на свій меч”.

Майкл Кульчиський, старший системний інженер / архітектор рішень та логотип AdRem

Майкл Кульчиський, старший системний інженер, Solution Architect, подарував нам совок на AdRem.

Але падіння, це було – і важко. До 2000 року Active Directory та Exchange Microsoft – обидва подібні до Novell NetWare – почали набирати популярності, змушуючи Novell неохоче здавати своє домінування на ринку.

Хоча Novell, можливо, зустрів свою несвоєчасну смерть, AdRem, безумовно, цього не зробив. “Ми перейшли від майстра в просторі Novell до застосування всіх уроків, які ми дізналися про управління великою корпоративною інфраструктурою, що розвивається в просторі Microsoft”, – сказав Майкл. “І ось ми тут були”.

Сьогодні приватна компанія, що фінансується приватно, надає програмні рішення для управління мережею бізнесу по всьому світу. Його платформа NetCrunch для моніторингу пропонує широкий, без агентів моніторинг, конфігурацію на основі політики та низькі витрати. Як постачальник надійних, масштабованих та настроюваних пакетів моніторингу, ціль AdRem – перевершити очікування клієнтів в управлінні мережею та системами.

Масштабовані рішення та спрощені конфігурації з низькими накладними витратами

Майкл сказав, що NetCrunch, який відстежує елементи пропускної здатності, доступності, продуктивності, послуг та потоку трафіку в режимі реального часу, був розроблений для забезпечення інтелектуального, простого операційного процесу та простої конфігурації за доступною ціною, серед інших ключових переваг.

NetCrunch простий в установці, без будь-яких вимог, крім Windows X64, 3 Гб оперативної пам’яті та двох ядер. Крім того, пакети моніторингу продукту – набір правил для сповіщень, що визначають метрики, тригери та події, що спостерігаються, – поклали край стомленій конфігурації окремих вузлів. Загалом, результат – швидке, чуйне та масштабоване рішення.

Операційна команда JA Ishikawa Densan Center, компанії з управління системами в Японії, дізналася про ці переваги з перших вуст, коли вона розгорнула NetCrunch для моніторингу своєї широкої мережі. Попереднє рішення компанії з моніторингу мережі вимагало, щоб команда створила декілька локальних машин і здійснювала комплексне обслуговування вузлів, що відстежуються. Але завдяки інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсу NetCrunch команда змогла легко контролювати вузли. Зрештою, платформа забезпечує більш високий рівень обслуговування плюс додаткові функції за більш привабливою ціною порівняно з попереднім рішенням Центру JA Ishikawa Densan Center.

За словами Майкла, гнучкість AdRem, зокрема щодо продукту та цін, є однією з головних переваг компанії. Користувачі можуть розпочати будь-який продукт із сімейства NetCrunch та додати вузли чи модулі за потребою. “Інше, що ми зробили, це те, що ми придумали досить дозвільне ліцензування – ми не продаємо пончики за допомогою окропу”, – сказав Майкл. “Іншими словами, ми взагалі не нікелюємо вас.”

Постачання моніторингу без агентів та автоматичних даних

Потенційним клієнтам пропонується завантажити та встановити сервер платформ NetCrunch для тестування продуктів NetCrunch протягом 14 днів після реєстрації на пробну версію. За цей час користувачі можуть перемикатися між продуктами та додавати модулі.

Крім того, AdRem пропонує живі вебінари, які демонструють, як отримати максимальну користь від NetCrunch. Сесії охоплюють широкий спектр технічних та ліцензійних питань із особливим акцентом на конфігурації, заснованій на правилах, керуванні сотнями вузлів за допомогою декількох клацань, контролем декількох інтерфейсів та вирішенням конкретних потреб..

AdRem підживлюється відданою командою розробників, яка прагне до інновацій.

На сесіях також висвітлюються способи, якими NetCrunch виділяється в порівнянні з безліччю інструментів мережевого моніторингу, що зараз на ринку. Наприклад, NetCrunch підтримує без агента моніторинг більшості операційних систем, включаючи Windows, Mac OSX та Linux, що дозволяє клієнтам уникати використання SNMP у цих системах.

Платформа, яка працює на Windows, також дуже стабільна. Наприклад, один із клієнтів AdRem, виробник завантаження в Техасі, нещодавно зрозумів, що три роки без проблем займався тим самим програмним забезпеченням NetCrunch. “Це те, що ти хочеш”, – сказав Майкл. “Ніхто не хоче системи, яку вони повинні няні”.

Відгуки користувачів NetCrunch підтримують ці твердження. “Особливості, які відрізняють NetCrunch від інших рішень, – це їхні можливості, не захищені агентами, і потужна, що настроюється панель інструментів з мережевими переглядами в режимі реального часу”, – сказав замовник Амір Фішлер, керівник команди інженерних систем в Cellcom LTD.

Забезпечення розширеної візуалізації мережі для бізнесу по всьому світу

NetCrunch також відрізняється від своєї конкуренції у здатності візуалізувати дані та активно активізувати користувачів про проблеми. Наприклад, його інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель ідеально підходить для представлення живих даних, віджетів та спеціальних подань. За допомогою таких інструментів, як Trend Viewer, користувачі можуть відображати кілька діаграм, що представляють дані, накопичені NetCrunch.

Перегляд “Очікує на очікування” також допомагає перетворити дані на корисні відомості, що дозволяє користувачам стежити за поточними проблемами мережі замість сортування журналу попередніх попереджень. З іншого боку, у підсумковому вікні відображається короткий огляд типів сповіщень, які виникали в певний часовий діапазон.

Ці вдосконалені можливості візуалізації та оповіщення скорочують час, необхідний для виявлення та пом’якшення проблем. Просто запитайте людей у ​​Caribou Coffee, другої за величиною не франчайзингової мережі кав’ярень в США, яка звернулася до NetCrunch для забезпечення безперервності бізнесу.

Інфраструктура компанії, що складається з штаб-квартири корпорації та понад 300 місць на місцях, підключена через широкомасштабну мережу (WAN), яка використовується для отримання даних про продажі та обробки транзакцій клієнтів на віддалених сайтах. Перш ніж NetCrunch, працівники повинні були б попередити ІТ-команду Caribou про випадки простою по телефону, часто втрачаючи дорогоцінний дохід у процесі.

Розгорнувши NetCrunch, ІТ-команда Caribou значно вдосконалила стратегію моніторингу, яку використовувала для визначення першопричини поломки апаратних та програмних засобів. Замість затримки телефонних дзвінків адміністратори мережі можуть залежати від NetCrunch для моніторингу конфігурації WAN для всіх 300 сайтів та автоматично видавати сповіщення про відключення. Потужні інструменти візуалізації NetCrunch також спростили визначення проблемних областей, які можуть вплинути на результативність бізнесу.

«Одне з наших головних цінностей Caribou полягає в тому, що« Клієнт завжди на першому місці, все інше чекає », – сказав Скотт Фіцек, директор інформаційних систем компанії Caribou Coffee. “NetCrunch допомагає нам переконатися, що наші магазини спочатку обслуговують клієнтів, і не переживають про відключення мережі”.

Програмний підхід, орієнтований на інновації

Майкл сказав нам, що AdRem підтримується спеціалізованою командою розробників із пристрастю до прогресу. “Одне з щасливих речей у нашій команді розробників полягає в тому, що вони дивовижно нетерплячі – все відбувається швидко”, – сказав він.

А генеральний директор Томаш Куніцький – безперервне джерело натхнення. “Коли вас очолює генеральний директор, що кодує, який є одним з найбільш обдарованих інтелектуалів, яких ви коли-небудь зустрічали, завжди є скринька таємних, неопублікованих нововведень Пандори”, – сказав Майкл.

Така винахідливість – це те, що переніс AdRem через 80-ті та 90-ті роки, минувши смерть Novell і в простір Microsoft – і це, безсумнівно, те, що спонукає компанію до успіху в наступних поколіннях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me