Побудова кращої Канади в Інтернеті: CIRA управляє реєстром .ca, розробляючи сучасні інструменти та сприяючи постійному зростанню.

TL; ДОКТОР: Окрім просування та управління доменом верхнього рівня коду Канади або ccTLD, Канадський орган реєстрації Інтернету (CIRA) використовує майже два десятиліття досвіду для зміцнення онлайн-мереж країни та надання інструментів, щоб допомогти глобальним реєстрам працювати із сучасними технологіями. CIRA витримала вибух та дозрівання доменної індустрії, прищепивши почуття канадської гордості за домен .CA. Переробляючи інфраструктуру реєстру та надаючи платформу доступною для реєстрів у всьому світі, CIRA забезпечує безпечний та надійний Інтернет для користувачів та організацій у всьому світі.

Оскільки стільки каналів телекомунікацій та Інтернету здійснюють маршрутизацію до вузлів у США, веб-трафік канадців, електронні електронні листи та приватні дані часто подорожують через міжнародні кордони під час передачі – навіть якщо обидві сторони розташовані лише в декількох кварталах.

Наприклад, відслідковуючи інформацію, що міститься в пакетах даних, наприклад, дослідники Університету Торонто виявили, що заявки на студентські кредити, які виникли в Онтаріо і надходили до уряду Онтаріо, передаються в електронному вигляді через США, завдяки чому найбільш приватна, конфіденційна інформація студентів моментально підлягає до закону PATRIOT.

Окрім того, щоб навчати канадців про нюанси підключення до Інтернету в країні, центральна роль у покращенні канадського зв’язку та процвітання в Інтернеті відіграє некомерційний канадський орган реєстрації Інтернету (CIRA)..

“Одне з речей, яке ми бачимо, – це те, що канадці вважають за краще вести бізнес з іншими канадцями”, – сказала старший менеджер з питань комунікацій Таня О’Каллаган. “Ім’я домену .CA негайно визначає сайт як канадський, що приносить явні переваги. Іноді в цьому патріотичному почутті є трохи, а іноді дуже відчутно, що відвідувачі роблять покупки в канадських доларах “.

Пристосування до зростання та дозрівання галузі доменних імен

CIRA, яка була створена в 1999 році, взяла на себе управління реєстром доменів .CA через рік. Приблизно перше десятиліття промисловість, що швидко розвивається, зазнала вибухових темпів зростання. По мірі уповільнення реєстрації Інтернет-корпорація з присвоєними іменами та номерами (ICANN) затвердила приблизно 1200 нових доменів верхнього рівня – це великий стрибок з приблизно 20 загальних TLD, або gTLD, і 200-TLD з кодом країни (ccTLD).

“Вони суттєво дерегулювали ринок”, – сказала Таня. «Ми стикалися з подвійним викликом як галузь за останні кілька років. Ринок, що дозріває, означає значно нижчі темпи зростання, і раптом, шлюзи конкуренції були широко відкриті. “

Для адаптації, сказала Таня, CIRA переглянула та оновила стратегічні напрямки організації. Коли темпи зростання CIRA сповільнилися, організація оновила комунікаційні та маркетингові зусилля.

“Ми зазвичай кажемо, що ми відкидаємо криву”, – сказала вона. “Ми відкидаємо думку про те, що галузь домену сповільнюється”.

Зокрема, в Європі, за словами Тані, багато країн з високим рівнем временної боротьби зазнали чверті нульового зростання. Однак, у випадку CIRA, домен .CA пережив свій другий найкращий рік у 2016 році за новими реєстраціями.

“Ми бачимо плоди цих зусиль”, – сказала вона. “Наші темпи зростання зменшують тенденцію в інших місцях на ринку”.

CIRA допомагає іншим реєстру, надаючи сучасні платформи

Ще одним підходом до підходу CIRA було диверсифікація видів послуг, які пропонувала організація.

“Як реєстр доменів, ми – поні з одною штукою”, – сказала Таня. “Як ви можете уявити, в галузі, що швидко змінюється, це несе високий ризик”.

Прагнучи створити продукти, які принесуть користь операціям CIRA і які згодом можуть принести користь іншим організаціям, інженери-некомерційні організації поклали намір оновити 10-річну платформу реєстру CIRA..

“Спочатку ми розглянули, як може виглядати для нас платформа реєстру нового покоління”, – сказала Таня. “Тоді ми вирішили, що якщо ми збираємось зробити цю значну інвестицію, давайте зробимо те, що також може бути використано для інших реєстрів”.

У результаті платформа Fury Registry CIRA інтегрує саму базу даних реєстрів із загальними бізнес-операціями, що з’явилися в процесі розвитку галузі домену..

“П’ятнадцять-20 років тому це була галузь, якій не потрібно було продавати чи рекламувати, а зараз є такі речі, як преміум ціноутворення та акції, наприклад”, – сказала Таня. “Вся ця функціональність для підтримки бізнесу, що змінюється, тепер вбудована в нову платформу реєстру, а не робить ці обтяжливі процеси”.

2 способи CIRA сприяє розширенню Інтернету в Канаді

На додаток до ведення реєстру .CA, CIRA має мандат «будувати кращу Інтернет-Канаду», що означає підтримку розвитку Інтернет-технологій та інтернет-спільнот.

“Саме тут CIRA може відігравати більш центральну роль, враховуючи нашу експертизу та кого ми виходимо за межі просто реєстру домену”, – сказала Таня. “Ми говоримо про стан суверенітету або про збереження канадських даних у Канаді”.

1. Збільшення кількості точок обміну в Інтернеті

Будучи великою країною з досить невеликим населенням, що «живе поруч з» надзвичайно впливовою країною, Канада стикається з унікальними викликами, яких не відчувають однолітки CIRA в Європі..

Наприклад, у Канаді розміщено дуже мало точок обміну в Інтернеті чи інфраструктури, за допомогою якої Інтернет-провайдери та мережі доставки контенту обмінюються вмістом.

“Якщо я перебуваю в Оттаві і хочу надіслати електронний лист комусь із міста, дуже ймовірно, що мій електронний лист спочатку перейде десь у США і повернеться до Канади, хоча ми можемо бути місцевими клієнтами в тому ж самому. географічний район, – сказала Таня.

Кілька років тому Канада мала лише два пункти обміну; Зараз, за ​​словами Тані, кількість збільшилася до десятка.

“Є багато переваг для інтернет-пунктів обміну”, – сказала вона. “У деяких випадках можуть бути кращі канали або якісніші з’єднання, і, звичайно, у таких умовах, як проблеми, пов’язані з конфіденційністю, більше інтернет-пунктів обміну підтримують цей трафік в межах Канади”.

2. Фінансування інвестиційної програми громади

З 2014 року CIRA реінвестувала частину своїх доходів у різні програми та проекти, щоб створити для Канади більш міцний, безпечніший та доступніший Інтернет-досвід..

Таня підрахувала, що CIRA надає близько 1 мільйона доларів США на рік академікам чи громадським організаціям для досягнення всього, починаючи від розбудови нової інфраструктури, підвищення цифрової грамотності жителів та вирішення нових проблем..

Наприклад, проекти, що фінансуються, доставляли Інтернет із високою пропускною здатністю до віддалених північних громад, навчали дітей безпеці в Інтернеті та показували людям похилого віку, як iPad може допомогти їм залишатися на зв’язку зі своїми сім’ями.

“Широта програм досить широка”, – сказала Таня. «У багатьох технологічних компаніях є програми корпоративної соціальної відповідальності, але різниця в тому, що наша інвестиційна програма лежить в основі того, хто ми є організацією. Це не допоміжна програма, це один з основних блоків. Повернення до нашої громади насправді є причиною нашого існування ».

CIRA поєднує в собі любов до технології та некомерційну роботу

Теня, яка описується в неприбутковому секторі, сказала, що сама описується вундеркінда, сказала, що вона була рада приєднатися до CIRA та поєднати свої дві пристрасті.

“Ви не часто в області некомерційної сфери залучаєтесь до передових технологій”, – сказала вона. “Ці дві речі зазвичай не йдуть рука об руку”.

Зображення співробітників CIRA

Співробітники CIRA вдвічі збільшилися з 2009 року, що дозволило реєстраціям домену .CA перевершити середній темп зростання CTTLD.

Хоча місією CIRA завжди було побудувати кращу Канаду в Інтернеті, Таня сказала, що за останні роки вона помітила поштовх за останнім стратегічним планом організації.

“Коли ви запитуєте людей, що їх приваблює, що змушує їх працювати вранці, це така ідея”, – сказала вона. “Дивовижне – це резонанс з людьми незалежно від того, яким може бути їх улюблений інтерес чи набір навичок. Як людина, яка є прихильною технологією, я займаюся підтримкою безпеки та безпеки Інтернету в Канаді, що, звичайно, є дуже благородною метою, враховуючи центральну роль, яку Інтернет відіграє в нашому соціальному, економічному та культурному житті . “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me