Покінчіть із відстеженням в Інтернеті за допомогою програми Epic: веб-переглядач конфіденційності нового рівня, який спочатку ставить безпеку

TL; ДОКТОР: Epic – це браузер на основі хрому, призначений для забезпечення конфіденційності без шкоди для швидкості та функціональності. Комплексний блокатор реклами та відстеження включає вбудований захист від широкого спектру методів спостереження, включаючи сценарії видобутку криптовалюти. Завдяки зручному мобільному випуску Epic забезпечує свободу в Інтернеті для десятків осіб, які не відповідають конфіденційності.

Коли справа доходить до цього, незнання далеко не блаженство. Звичайно, крижана банка коксу ніколи не буде мати смак, коли ви дізнаєтесь, що вона містить десять пакетів цукру. Але ця нова здатність усвідомлювати вас може позбавити вас від руйнівних проблем зі здоров’ям, включаючи діабет, хронічні захворювання серця і навіть рак.

І так, Інтернет втрачає легку привабливість, коли ти починаєш виявляти урядові установи, корпорації та злісних хакерів, що ховаються в його тіні. Зрештою, знання – це сила.

“Коли люди стають здоровими до здоров’я, важко зберегти старі звички”, – сказав Алок Бхардвай, засновник Epic. “Це те ж саме з конфіденційністю в Інтернеті. Після того, як ви зрозумієте, що групи відстежують ваші відвідування, ваш Інтернет-провайдер зберігає та зберігає ваші дані веб-перегляду, а уряд здійснює моніторинг того, що ви робите, ви хочете переглядати приватно”.

Епічний логотип

Браузер Epic включає вбудований захист від широкого спектру тактик спостереження.

Епіфанія конфіденційності Alok сталася після багаторічного досвіду створення та роботи із браузерами. Попутно він та його колеги спостерігали зростання відстеження в Інтернеті. “Неймовірно, що в середньому на будь-якому веб-сайті, який ви відвідуєте, є 10 трекерів, а на деяких сайтах від 30 до 40 незалежних компаній реєструють ваш візит”, – сказав Алок.

Були й інші червоні прапори, такі як AT&Це політика 2015 року, в якій передплатники повинні були платити до 50% більше, щоб забезпечити розумний рівень конфіденційності. “Усі ці пункти даних змусили нас вважати, що конфіденційність в Інтернеті стала важливою”, – сказав Алок. “Ми також зрозуміли, що буде багато людей, для яких це буде важливо”.

З цим команда почала працювати, і отриманий браузер конфіденційності Epic був випущений 28 серпня 2013 року. Сьогодні браузер на основі Chromium дозволяє користувачам насолоджуватися приватним переглядом, не приносячи шкоди швидкості та функціональності. Його технологія стосується блокування ультразвукового відстеження сигналів та скриптів видобутку криптовалюти, а також більш відомих форм стеження. З новим мобільним веб-переглядачем Epic продовжує вживати заходів, що підтримують віру компанії в безкоштовний Інтернет.

Переглядач на основі хрому, призначений для захисту вашої конфіденційності

Епік був випущений прямо під час витоків Едварда Сноудена. У епоху до Снігуна Алок заявив, що конфіденційність даних в Інтернеті навряд чи викликає побоювання. “Щоб дати вам певну перспективу, я пам’ятаю розмову, яку я мав з головою PR-агентства щодо можливості запуску браузера, орієнтованого на конфіденційність”, – сказав Алок. “Вона розсміялася близько двох солідних хвилин і сказала, що жоден звичайний споживач ніколи не потребує браузера конфіденційності”.

Лише через кілька років та сама піар-керівник змінила свою мелодію та стала активною в раді радників щодо програми обміну повідомленнями, орієнтованої на конфіденційність. На жаль, такий тип прогресу не поширюється на всі рівні. Наприклад, у 2017 році президент Трамп заборонив правила конфіденційності Інтернету, прийняті Федеральною комісією зв’язку в попередньому році, які надали б користувачам Інтернету більше прав щодо того, що можуть робити постачальники послуг зі своїми даними.

На даний момент покладатися на урядові установи для вирішення питань конфіденційності даних може бути вправою. Алок сказав, що це ще одна причина, по якій він запустив Epic: дозволити користувачам брати справи в свої руки. І, щоб забезпечити виняток приватного перегляду, який також є швидким та інтуїтивно зрозумілим, він створив веб-переглядач на основі відкритого джерела Chromium від Google..

“Коли Microsoft оголосила, що компанія побудує наступний браузер на Chromium, це зафіксувало домінанту Chromium”, – сказав він. “Оскільки Chromium був доступний і для нас, ми зрозуміли, що ми можемо створити дуже приватний досвід перегляду, але такий же швидкий, як і Google Chrome – якщо не швидше, блокуючи безліч трекерів”.

Насолоджуйтесь приватним переглядом, не жертвуючи швидкістю та функціональністю

Компанія Epic – це один із найпростіших, приватних та швидких браузерів на ринку сьогодні, заявив Alok. “Коли ми потрапили на ринок, насправді був лише один приватний браузер: Tor”, – сказав він. “Це чудовий веб-переглядач, який все ще працює дуже добре і пропонує надзвичайно анонімну послугу.”

Алок заявив, що Тор особливо корисний для тих, хто підозрює, що їх слідкують, і їм потрібно забезпечити найвищий рівень анонімності за рахунок швидкості та безпеки. Тривожно, зловмисні хакери нещодавно використовували Tor для крадіжки криптовалюти у користувачів. “Конструкція їх мережі така, що їхні сервери управляються волонтерами, тому проблема, яку ви маєте, полягає в невеликому відсотку їх серверів, які управляють зловмисними хостами”, – сказав Алок. “Через це у користувачів Tor було викрадено величезну кількість криптовалюти”.

Алок сказав, що користувачі, які шукають ультраприватний досвід, іноді готові ризикувати, але не щодня. Epic, навпаки, був розроблений, щоб забезпечити приватний, щоденний досвід перегляду. “Що стосується щоденного використання веб-перегляду, Epic – єдиний приватний веб-переглядач, який просто працює з коробки з високим рівнем конфіденційності та швидкості”, – сказав Алок.

Функціональність також є ключовою увагою. Алок сказав, що останнє, що Epic прагне зробити, – це зламати Інтернет. “Поширеною проблемою із браузерами в той час була те, що якщо ви зробили браузер занадто приватним, раптом багато веб-сайтів припинять свою роботу”, – сказав він. “Ми зробили це таким чином, що переважна більшість веб-сайтів працює, і легко вимкнути функцію проксі та блокування реклами для певного веб-сайту, якщо це потрібно”.

Блок сценаріїв ультразвукового відстеження сигналів та видобутку криптовалют

Між комплексним режимом приватного перегляду, безкоштовним VPN та зашифрованим проксі одним натисканням кнопки, за замовчуванням Epic – це надзвичайна конфіденційність. Веб-переглядач блокує понад 600 спроб відстеження в середньому сеансі, включаючи безліч тих, що Alok називає “екзотичними” методами відстеження.

Окрім реклами та традиційних трекерів, Epic блокує криптомінування, відбитки пальців та ультразвукову сигналізацію. “У нас є вбудований скрипт видобутку криптовалют, оскільки багато веб-сайтів використовують ваш комп’ютер, щоб в основному видобувати криптовалюту без дозволу”, – сказав Алок.

Epic також блокує сценарії відбитків пальців та такі методи, як дані полотна зображення, дані полотна шрифту, аудіоконтекст та стан акумулятора. Браузер також перериває ультразвукові сигнали, які використовуються для відстеження користувачів на різних пристроях.

Скріншот браузера Epic.

Браузер Epic блокує сценарії відстеження, зберігаючи блискавичну швидкість.

“Якщо з приватним браузером зайти в адресний рядок і почати вводити” Fa “, він автоматично заповнить Facebook.com, і це дуже зручно, оскільки ви не хочете щоразу вводити це”, – сказав Алок . “Щоб зберегти цю функціональність без використання історії веб-перегляду, ми обладнали Epic локально збереженою базою даних з 10 000 найпопулярніших веб-сайтів у світі.”

Ця функція також захищає конфіденційність. “Все, що ви вводите в адресному рядку, проходить через декілька серверів Google, тому чітко вони зберігають ваші дані”, – сказав Алок. “У нашому випадку ви маєте зручність, але ви все одно зберігаєте конфіденційність, оскільки нічого не передається на сервер”.

Незабаром: браузер конфіденційності Epic для мобільних пристроїв

Epic має захоплюючі зміни на горизонті, включаючи плани щодо розширення корпоративного боку бізнесу. Але найголовнішим, наголосив Алок, є запуск майбутнього мобільного браузера компанії.

“Ми очікуємо, що наші веб-переглядачі для мобільних пристроїв будуть ще більш значущими, ніж браузери настільних, враховуючи масштаб, на якому мобільний браузер буде працювати”, – сказав він. “Ми повинні мати можливість запустити його протягом найближчих двох тижнів”.

Оскільки більшість із нас проводить день і ніч, прив’язані до своїх смартфонів, цей новий рівень конфіденційності стане вітальним доповненням до набору Epic.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me