Пом’якшення цензури за допомогою “Shift”: децентралізована хмарна хостинг-децентралізована платформа, що надає змогу кінцевим користувачам безперешкодно зберігати дані

TL; ДОКТОР: Shift – це децентралізована веб-хостинг-платформа, заснована на програмному забезпеченні з відкритим кодом, що дозволяє користувачам керувати своїми цифровими активами абсолютно по-новому. Він працює на перетині блокчейна та розподіленого зберігання файлів як єдиний набір технологій, що використовується для розміщення вмісту децентралізованим способом. Завдяки перевагам, що включають високу надмірність, швидку доставку вмісту та шифрування на стороні клієнта, Shift прагне використати децентралізацію для створення кращої хмари без цензури..

Колись безмежна зона вільного мовлення, Інтернет зараз знаходиться під посиленим контролем через націоналізм, політику, релігію та інші глобальні інтереси. Ми знаходимося в момент, коли так звана кібербалканізація – в якій Інтернет стає роздробленою на більш дрібні та часто ворожі одиниці – можливо, вже почалася.

Від Великого Брандмауера Китаю до повного відключення Інтернету в Єгипті, Лівії та Сирії під час Арабської весни все частішає надзвичайна цензура. Але навіть було відомо, що країни, відомі свободою слова, блокують вміст.

У 2014 році “Репортери без кордонів” позначили різні відомства – включаючи Агентство національної безпеки США, штаб-квартиру уряду Сполученого Королівства та Індійський центр розвитку телематики – про накладення надмірного рівня онлайн-цензури та спостереження..

Shift логотип

Shift перешкоджає цензурі шляхом побудови децентралізованої хостингової платформи.

На щастя, новатори “Shift” – децентралізована веб-хостинг-платформа, заснована на програмному забезпеченні з відкритим кодом, – це спосіб протистояти. “Мета від початку полягала у створенні стійкого до цензури хостингового рішення”, – сказав Ральф С., президент і провідний розробник компанії Shift. “Є частини світу, де дуже важко чути, і ми будуємо свою технологію для цих людей”.

Shift використовує комбінацію блокчейна та розподіленого зберігання файлів, створюючи єдиний набір технологій, що використовується для розміщення вмісту децентралізованим способом, що дозволяє користувачам керувати своїми цифровими активами абсолютно новим способом. Завдяки таким перевагам, як висока надмірність, швидка доставка контенту та шифрування на стороні клієнта, Shift прагне створити кращу хмару, що не має цензури..

Метод Веб 3.0 для управління цифровими активами

Всесвітня павутина часто поділяється на три покоління. Все почалося з Web 1.0, епохи статичних веб-сайтів лише для читання, які нечасто оновлювалися. Покоління Web 2.0, в якому ми зараз проживаємо, створило інтерактивні сайти із створеним користувачем вмістом.

Web 3.0 – майбутнє Інтернету – часто визначається як семантичний або керований даними веб. Цей новий кордон, який деякі вважають, що ми повільно входимо, налаштований на руйнування технології, оскільки ми знаємо це через децентралізацію інфраструктури, протоколів, управління та застосувань.

Ральф сказав нам, що Shift був розроблений для сприяння децентралізації Інтернету, забезпеченню розширеної конфіденційності, цифрових прав та свободи від зайвої цензури. Завдяки комбінації технологій компанія працює над тим, щоб замінити основи нашої поточної технології веб-хостингу методом управління цифровими активами на основі Web 3.0..

Shift переосмислює хмарний хостинг з одноранговою мережею, економією маркера та валідацією підтвердження зберігання.

Як децентралізована хмарна хостингова платформа, Shift дозволить будь-кому орендувати невикористаний простір для зберігання на своєму жорсткому диску або використовувати місце для зберігання інших. Усі транзакції відбуваються в одноранговій мережі з усіма діями, записаними в блокчейні Shift, незмінному загальнодоступному регістрі.

Shift також використовує InterPlanetary File System (IPFS), одноранговий протокол та мережу для зберігання та обміну медіа в розподіленій файловій системі на основі хеш-системи, а не протокол передачі гіпертексту (HTTP), який використовує сховище на основі місцезнаходження.

“IPFS – це передова технологія, але вона має і недоліки – вона не пропонує легкого або надійного способу розподілу та копії закріплення даних у декількох вузлах по кластеру демонів IPFS”, – сказав він. “Таким чином, ми створили Phoenix, автономну програму, яка спілкується з blockchain, одночасно полегшуючи розподіл та збереження за допомогою реплікації даних через кластер вузлів зберігання”.

Краще, ніж розумні контракти: технологія блокування токенів з нульовим ризиком

Shift стимулює участь через маркер Shift, який представляє розподілене місце для зберігання. Користувачі можуть легко придбати такий простір через механізм, відомий як блокування маркерів. Замість того, щоб складати розумний контракт, блокування жетонів передбачає вказівку потрібного обсягу пам’яті, підтвердження необхідних жетонів та заявку місця на зберігання для особистого користування..

Команда, що стоїть за Shift, стверджує, що керований жетоном доказ ставки забезпечує більшу безпеку, ніж використання розумних контрактів (самовиконання умов угоди, записаних у рядки коду на блокчейні). Хоча розумні контракти діють як довірений посередник між двома сторонами, технологія ще дуже зароджується. Тому складність договору обмежена, що може спричинити проблеми при обробці складних транзакцій.

Крім того, оскільки смарт-контракти, як правило, записані в комп’ютерному коді, Ральф сказав, що багатьом користувачам доведеться розраховувати на сторонніх постачальників, щоб створити безпечні контракти та перевірити їх умови. Як і будь-яка технологія на основі коду, це означає, що вони також піддаються як випадкових, так і зловмисних помилок. На додаток до цього, Ральф сказав, що розумні контракти знаходяться приблизно на десятилітті від масового прийняття, що змушує людей вагатися з ними.

“Середній користувач хоче просто придбати жетони і почати користуватися послугою, а блокування жетонів полегшує процес”, – сказав він. “За допомогою Shift процес є не що інше, як окрема транзакція, за допомогою легкої для розуміння формули.”

Висока надмірність, швидка доставка вмісту та шифрування на стороні клієнта

Платформа Shift також відома зручними для розробників функціями, такими як надмірність, швидка доставка вмісту та шифрування на стороні клієнта. Файли постійно зберігаються на трьох різних вузлах мережі, що забезпечує легку реплікацію у випадку, якщо хостинг-вузол виходить з ладу.

Щоб забезпечити швидку швидкість доставки, вміст автоматично доставляється від однорангової програми, найближчої до точки пошуку. Колеги, які часто отримують запити на вміст, зберігають дані в своєму кеші, зменшуючи загальне споживання пропускної здатності мережі та збільшуючи швидкість доставки.

Shift – це уніфікований набір технологій, що використовується для розміщення вмісту децентралізованим способом.

Система також забезпечує легкий доступ до вмісту. Користувачі можуть підключатися безпосередньо до децентралізованої мережі Shift або використовувати стандартні браузери та шлюзи DNS. Видавці мають можливість використовувати офіційний портал Shift або налаштувати окремі шлюзи за допомогою IP-адрес мережевих однорангових.

Ральф сказав, що пишається тим, що компанія побудувала до цього часу. Рухаючись вперед, Shift працює над можливістю для користувачів заробляти жетони за надання простих у користуванні загальнодоступних точок входу. Компанія також працює над тим, щоб провайдерам було легше підключати свої персональні сервери до екосистеми Shift.

“Наша мета – зробити так, щоб користувачі якомога простіше приєдналися до нашої зростаючої мережі та сприяли кращому Інтернету для всіх”, – сказав він..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me