Потужне програмне забезпечення для продажу в Інтернеті: Чому BigCommerce – це наш вибір для швидкозростаючих брендів та великого бізнесу

TL; ДОКТОР: Коли наступний рік BigCommerce наближається до свого 10-річного ювілею, ми визнаємо потужну платформу з відзнакою наших розробників за прихильність до зміни обличчя електронної комерції. BigCommerce призвела до продажів понад 17 мільярдів доларів, що допомагає торговцям рости в середньому на 28% щороку – майже вдвічі більше середнього показника по галузі. Зануріться у найважливіші, інтуїтивні та настроювані інструменти, якими понад 60 000 торговців по всьому світу використовують для управління своїми роздрібними операціями в Інтернеті..

У першій ітерації BigCommerce надавала програмне забезпечення для електронної комерції для малого бізнесу, який тільки починає мочити ноги у світі інтернет-роздрібної торгівлі, залишаючи великий бізнес технологічним бегемотам.

Початок компанії у 2009 році здається не так давно, зазначив старший менеджер із маркетингу продуктів Стівен Месер, але це відчуває себе назавжди у світі технологій. Він нагадав, коли такі компанії, як IBM та Oracle, обслуговували бренди, роблячи мільйони в Інтернеті, а інші зосереджувалися на магазинах для мам і попсів.

“Існував цей розрив між цими двома аудиторіями, коли комусь потрібна була більш складна зв’язок, але, в той же час, у них немає масивної команди, яка б його реалізувала, або ресурсів для управління”, – сказав він..

З часу переходу на ринок середнього рівня, інтуїтивне та зручне в налаштуванні програмне забезпечення електронної комерції BigCommerce запустило тисячі підприємств до успіху. В даний час обслуговуючи понад 60 000 торговців, BigCommerce отримує визнання вибору наших розробників за надання роздрібних рішень в Інтернеті, які врівноважують швидкість і простоту за допомогою прогресивної інтеграції та настроюваних компонентів.

“BigCommerce є більш інтуїтивно зрозумілим і має на увазі, що ви, можливо, не маєте стосунків з масовою командою людей”, – сказав Стівен. “У той же час ми створили API та SDK, які дозволяють нам підключатися до існуючих частин вашого бізнесу, які ви вже використовуєте.”

Підхід щодо комерції як надання послуг дозволяє здійснювати покупки, керовані вмістом

Технологія розвивається швидко – і в сьогоднішній сфері роздрібної торгівлі в Інтернеті, Стівен зазначив, що тенденція зрозуміла: досвід клієнта при перегляді інтернет-магазину часто має перевагу над ціновими точками.

Зображення Стівена Мезерса з логотипом BigCommerce

Заснована в 2009 році, BigCommerce майже 10 років обслуговує зростаючі та налагоджені підприємства.

“Ми бачимо, що все більше клієнтів не вибирають, виходячи з ціни; вони вибирають виходячи з досвіду, який отримують від бренду, коли потрапляють на сайт “, – сказав він. “Ви повинні створити контент-екосистему навколо свого продукту та підтримувати свій магазин, інтегруючись з такими інструментами, як Instagram або WordPress.”

Хоча WordPress є царем управління вмістом, він не має вбудованої функції електронної комерції. Різні плагіни можуть давати певні можливості продажу, але PR-менеджер Рашаел Генсон сказав, що вони не ідеальні для швидко зростаючих брендів, які потребують продуктивності та масштабованості.

“Це створює багато уповільнень і проблем на кінці торговця, оскільки вони витрачають весь цей час на намагання примусити квадратний кілочок до круглої ями”, – сказала вона. «BigCommerce робить продавців справді легким досвідом CMS для інтерфейсу, не сповільнюючи жодної технічної складності на початковому ринку. Вся комерція ведеться через систему BigCommerce. “

За програмою API, що керується комерцією як послуга, яка розширює функціонал BigCommerce в системах управління вмістом, BigCommerce нещодавно оголосила про повнофункціональну інтеграцію з WordPress.

“BigCommerce дозволяє вам використовувати інструменти, якими ви вже користуєтесь, що ваша компанія вже побудована, і додавати комерцію без зайвих зусиль, щоб виривати системи, які не відповідають тому, що може зробити ваш комерційний двигун. , – сказав Стівен.

Прості у використанні та настроювані інструменти Покладіть силу в руки продавців

Догляд за різними завданнями, такими як управління доставкою та платежами, перелік продуктів на Amazon та eBay та переконання, що система обробки платежів залишається синхронізованою з пристроями зчитування мобільних карт, як-от Square, – це деякі деталі, які BigCommerce охоплює для продавців, які тільки починають роботу..

“Ми вважаємо, що ви знаєте, як найкраще вести свій бізнес”, – сказав Стівен. «Що стосується взаємопов’язаності інструментів, які ви використовуєте або можете використовувати в майбутньому, ми хочемо, щоб вони були взаємозамінними частинами. Ваш бізнес найкраще обслуговується безліччю рішень, які ви можете обрати. “

BigCommerce передбачає, що особа, яка користується платформою, може не знати багато про внески та збори податкового коду та безпеку в Інтернеті, тому вона спочатку встановлює налаштування за замовчуванням для нових користувачів. Однак система також пропонує повністю настроювані варіанти для торговців, які хочуть практичну роль в управлінні транзакціями.

“На найвищому рівні, де ми маємо справу з клієнтами Fortune 500, вони можуть повністю налаштувати та ввести власні інструменти”, – сказав Стівен. “У них, ймовірно, є система управління замовленнями, яка їм подобається, або ERP, який вони використовують. Вони можуть підключити їх до комерційного двигуна і зробити BigCommerce лише частиною – просто концентратором або розмовою – у загальній системі комерції. Ви все ще можете працювати в екосистемі BigCommerce та користуватися всіма нашими інструментами, незалежно від того, на якому рівні ви знаходитесь. “

Незабаром: глобалізація, більш високі швидкості та більш спритні конверсії

Зараз BigCommerce працює з чотирьох офісів: по два в Остіні та по одному в Сан-Франциско та Сіднеї. Визнаючи глобалізацію електронної комерції, проте компанія незабаром розшириться до Європи з новим офісом у Лондоні.

Хоча BigCommerce вже обслуговує багато європейських брендів, персонал з розвитку бізнесу, продажу, маркетингу та підтримки клієнтів, що працюють в Лондоні, буде особливо пристосований до тенденцій та проблем, характерних для континенту..

Ноутбуки з скріншотами BigCommerce

Завдяки сотням інтеграцій, BigCommerce підкреслює гнучкість, ефективність та сумісність.

Поза межами експансії за кордон, Стівен сказав, що команда BigCommerce постійно реагує на відгуки клієнтів і зосереджується на особливо важливих технологічних вдосконаленнях та запитах у сфері електронної комерції..

“Ми знаємо, що швидкість – це король”, – сказав він. “Ви можете втратити мілісекунди на кожному кроці, а ці мілісекунди – і можуть означати втрачений продаж. Це зусилля, які ми пропонуємо, і над якими ми працюємо на всій основі. “

На додаток до покращення інфраструктури та кодування, BigCommerce відходить від технології, щоб вивчити загальний успіх своїх продавців. Заклики до дії та потужні цільові сторінки відіграють життєво важливу роль у швидкості продажу та загальному досвіді замовника, і Стівен сказав, що надання торговцям можливостей для оптимізації сторінок на спритність є основною метою дизайнерських та розробних команд BigCommerce..

“Ми постійно переглядаємо конверсії у магазинах, наприклад, покращуючи спосіб контролю торговців над тим, що відображається на їхньому сайті”, – сказав він. “Ми робимо це більш інтуїтивно зрозумілим та менш кодовим”.

Відгуки клієнтів сприяють розвитку BigCommerce

Ключовим моментом філософії BigCommerce, що торговці найкраще знають, як вести свій бізнес, є традиція компанії проводити щомісячну ратушу, де персонал з багатоконтинентальних офісів компанії налаштовується, щоб почути відгуки продавців..

“Всі хочуть дізнатися більше про те, як наші клієнти відчувають наш продукт”, – сказав Стівен. “Які проблеми виникають на ринку і як їх вирішити?” Велика частина ратуші – це також сесія запитань і відповідей. Торговці можуть задавати питання всім людям, які беруть участь у виклику, включаючи CTO, нашого генерального директора та інших. Це чудовий цикл зворотного зв’язку. “

На додаток до торговців та керівників вищого рівня, Стівен сказав нам, що рядові працівники уважно стежать за мітингами міської ради за натхненням та ідеями.

“За цю годину всі стоять за своїм робочим столом, у них підняли другий монітор, і вони слухають, бо хочуть почути, що мають говорити клієнти”, – сказав він. “Ми хочемо знати, що їх продукт приносить їм, і як ми можемо бути кориснішими для їхнього бізнесу в цілому”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me