Президент та генеральний директор eStruxture Тодд Коулман про те, як Центр обробки даних компанії, що займаються важливою місією, в найважливіших цілях у Канаді

TL; ДОКТОР: Завдяки флоту надзвичайно потужних та гнучких центрів обробки даних по Монреалю, eStruxture експертно підтримує швидке зростання та непередбачувані зміни, з якими стикаються багато підприємств. Молода компанія зробила вражаючий вихід на ринок канадського центру обробки даних, забезпечивши гіпермасштабну інфраструктуру, яка несе операторські та хмарні технології, розроблену відповідно до потенціалу та обчислювальних потреб сучасних підприємств та додатків. Обслуговуючи понад 850 клієнтів, eStruxture пропонує колокацію, приватну хмару та спеціальні варіанти хостингу – разом із керованими послугами, відновленням після аварій, віддаленим резервним копієм та кількома іншими продуктами.

У команді управління eStruxture є трохи жарт про рівень, на якому потрібні сучасні центри обробки даних. Генеральний директор і президент Тодд Коулман, який також був співзасновником мережі центрів обробки даних Cologix, пам’ятає лише кілька років тому, коли п’ять-сім кіловат вважали високою щільністю.

“Зараз у нас розміщено 30 кіловат на стійку”, – сказав він. “Те, що ми звикли вважати високою щільністю, навряд чи близько”.

Не тільки eStruxture відповідає швидко зростаючим вимогам до потужностей, потужності та охолодження в галузі, але компанія забезпечує нейтральну гнучкість та цінність для сотень корпоративних клієнтів, які шукають кольори, хмари та спеціальні хостингові послуги eStruxture..

“Ми можемо обробляти гнізда високої та низької щільності, і все між ними”, – сказав Тодд. “Ми просто хочемо надати нашим клієнтам вибір і можливість зростати в наших об’єктах, щоб все, що їм потрібно чи хочеться з точки зору ІТ, було доступне в нашій екосистемі”.

Пропозиція гнучких та масштабованих рішень у центрі даних для слабкого ринку

Заснований на основі надання критично важливих для місії послуг по всій Канаді, eStruxture був запущений на початку 2017 року, щоб вирішити дефіцит в країні центрів обробки даних високої щільності, нейтральних до носіїв даних. За словами Тодда, п’яти- чи шестирічний період консолідації ринку залишив регіон з відсутністю конкуренції та відсутністю сильних варіантів центру обробки даних.

“Наша основна пропозиція полягала у переконанні, що гіпермасштабні центри обробки даних, що пропонують значну кількість простору та потужності в Канаді, є суттєвою потребою та розривом на ринку”, – сказав він. “Оглядаючи кожен з первинних ринків Канади, в операційних моделях існуючої конкурентної бази не вистачало зрілості.”

Зображення Тодда Коулмена з логотипом eStruxture

Президент та генеральний директор Тодд Коулман позиціонує eStruxture для заповнення прогалин на ринку високої щільності в Канаді.

Менш ніж за рік, eStruxture може похвалитися приблизно 200 000 квадратних футів простору центру обробки даних, розповсюдженого серед трьох об’єктів у Монреалі. Компанія надає потенціал за запитом у поєднанні з керованими послугами, інструментами безпеки, відновленням аварій та вибором понад 20 операторів та мереж.

“Ми побачили очевидну необхідність, щоб клієнти могли зайти і мати пан-канадський центр обробки даних, який вони можуть знати і довіряти. Це було там, це було зроблено, і пропонує гнучкі та масштабовані рішення”, – сказав Тодд.

Концентруючись на сучасних бізнес-вимогах, підтримуючи критичні для місії додатки та налаштовуючи рішення для задоволення конкретних потреб, Тодд сказав, що центри даних eStruxture дають корпоративним клієнтам можливість швидко адаптуватися та швидко масштабувати за потребою.

“Поки вони ростуть у нашій екосистемі, це найважливіше для нас”, – сказав він. “Вони не можуть прогнозувати свої вимоги зростання краще, ніж ми, але ми надамо інфраструктуру, досвід та вибір, щоб підтримати все, що відбувається”.

Нейтральність хмари, яка сприяє зростанню бізнесу

Тодд зазначив, що серед найбільших факторів успіху eStruxture – а також конкурентних відмінностей – це його гнучкість, що стає можливим завдяки політиці компанії щодо нейтральних операторів та хмарних ситуацій. У той час як багато господарів працюють лише з одним або двома операторами, eStruxture пропонує клієнтам відкритий ринок для створення хмари або виділеного середовища, яке підходить саме їм..

Завдяки нейтральності хмари, клієнти можуть мати все, що хочуть, у своїй хмарній платформі і нічого, чого вони не роблять. Сервери налаштовуються на кожному рівні – від апаратного забезпечення до операційної системи до оператора – дозволяючи клієнтам отримати найпотужнішу інфраструктуру, яка відповідає їхньому бюджету..

Знімки екрана консолі та пряме підключення

Завдяки консолі та Direct Connect клієнти eStruxture можуть легко зв’язуватися з іншими постачальниками та підприємствами.

Компанія пропонує як розподілені, так і виділені хмари, обидві з яких можна налаштувати, щоб досягти балансу між високим класом потужності та бюджетністю. Кожен хмарний VPS, що працює на гіперсенсорах Xen, має автоматичні можливості відключення, включаючи резервування обладнання, резервне копіювання та брандмауери. Параметри конфігурації включають розмір та швидкість процесора, оперативну пам’ять, тип і розмір пам’яті, бажану операційну систему та рівень управління – все це легко покращується для зростаючого та масштабування бізнесу.

Завдяки Direct Connect клієнти можуть отримати доступ до платформи Console безпосередньо та зв’язатися з клієнтами, постачальниками SaaS та подібними послугами Google Cloud Platform, Microsoft Azure та Amazon Web Services одним натисканням кнопки, повністю обходячи загальнодоступний Інтернет.

“Для нас це все стосується нейтральності хмари, про який ніхто не говорить”, – сказав він. «Клієнти можуть скористатися нашою платформою або численними сторонніми постачальниками хмарних послуг, які є у нашому центрі обробки даних. Не треба бути ми ».

Забезпечення душевного спокою за допомогою індивідуальних рішень

Як доповнення до його хмарних пропозицій, плани управління сервером eStruxture включають моніторинг портів, підтримку 24/7/365 та 30 хвилин консультацій. Послуги на замовлення включають безкоштовні щомісячні переустановки, моніторинг послуг, сканування вразливості та додаткові консультації. Крім того, команда підтримки eStruxture гарантує чотиригодне вікно заміни обладнання через персонал на місці.

“Ми бачимо, що все більше клієнтів звертаються до нас із запитами a la carte”, – сказав Тодд. “Вони хочуть трохи цього і трохи цього. Тут ми знайшли собі нішу. “

Зображення Центру обробки даних MTL-2 eStruxture

Один з найновіших центрів обробки даних, який пропонує понад 150 000 квадратних футів, – колишній поліграфічний комбінат.

Компанії можуть проконсультуватися з командами eStruxture для розробки та управління їх архітектурою для оптимального збалансування навантаження, оснащеного перемикачами MLAG або стека та спеціальними брандмауерами. Клієнти також можуть налаштувати свої шафи за допомогою декількох способів охолодження, включаючи воду та водозабірні стручки.

“Процес продажу починається з розуміння вимог замовника, а потім за допомогою довіреного радника втручання, думки та ідеї, які вони повинні розглядати”, – сказав Тодд. “Багато з них може не мати нічого спільного з нашим наявним набором продуктів, але вони можуть отримати необхідні послуги та рішення”.

Наприклад, він сказав, що деяким компаніям може знадобитися налаштування темних волокон для швидшого підключення до мережі. Хоча eStruxture не пропонує темне волокно і не приймає компенсацію за реферали, торгова команда може запропонувати темне волокно як частину мережевої стратегії цього замовника та внести необхідні вступи до мережевих провайдерів..

Підтримання постійної якості та надійності інфраструктури

Прагнучи сприяти зростанню бізнесу, eStruxture працює набагато ближче зі своїми клієнтами, ніж типові хостинг-провайдери. Рівень налаштування пропозицій eStruxture – разом із практичним управлінням та консультаціями – забезпечує вражаючу цінність для будь-якого розміру бізнесу та галузі.

Прагнучи зберегти цю цінність, Тодд сказав, що одним із найбільших пріоритетів компанії є впровадження найвищої якості апаратних компонентів та технологій віртуалізації, коли вони стануть доступними.

“Ми віримо у функціонування інфраструктури якості”, – сказав він. “Це дозволяє нам масштабуватись з нашими партнерами, дає нам послідовність з операційної точки зору, а також дає нам можливість підтримувати послідовні запасні частини”.

Окрім використання мікровідерного гіпервізора проекту Xen, центри обробки даних eStruxture є рівнем 3, тобто вони працюють одночасно, щоб системи розподілу та охолодження енергії могли підтримуватися без перебоїв. Тодд-центри 3-го рівня є одними з найбільш стійких до помилок і стійких, сказав Тодд, забезпечуючи спокій діловим клієнтам. Надійна інфраструктура забезпечує оптимальну продуктивність, постійний режим роботи та захист даних.

“Розуміння потреб клієнтів та обговорення рішення навколо них стає все більш критичним”, – сказав Тодд. «Зрештою, критичні для місії центри обробки даних повинні працювати з дуже послідовними процесами. Але в рамках цього ми можемо співпрацювати з клієнтами, щоб задовольнити та розширити їхні вимоги ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me