Прямо до фактів: W3Techs надає широкі, надійні технологічні дані без упереджень або зовнішніх мотивів

TL; ДОКТОР: Починаючи з 2009 року, W3Techs виконує завдання зі створення широкого джерела об’єктивних даних про веб-технології та їх використання. Сайт, який допомагає технічним журналістам та керівникам підприємств приймати більш обізнані рішення, керовані даними, забезпечує регулярно оновлену та високоточну інформацію. Інформація по 24 категоріям – від систем управління контентом до веб-серверів – W3Techs – один з найпотужніших та найнадійніших ресурсів у галузі використання технологій, доступний сьогодні.

Як письменник-технолог, може бути складно переходити через туман забруднення фактів – складеного спонсорованого вмісту, тонко (або густо) завуальованої реклами та оглядових матеріалів – перш ніж знайти чітку, неупереджену інформацію в Інтернеті.

Тож коли я отримав можливість дізнатися більше про W3Techs, я був схвильований. Цей сайт є одним з моїх найбільш надійних ресурсів для дослідження ринку та опитувань популярних систем управління контентом, мов програмування на стороні сервера та хостинг-провайдерів. Я знаю, що це місце, до якого я можу звернутися за технічною статистикою, не переживаючи про мотиви, що перебувають у цій галузі.

Логотип W3Techs

W3Techs – це зоряне джерело для неупередженої інформації про використання.

За словами Маттіаса Гельбмана, засновника та власника W3Techs, прихильність до високого рівня точності відрізняє сайт від його конкуренції. Також не шкода, що Маттіас – самопроголошений перфекціоніст.

“Я вважаю, що важливо мати найточнішу статистику, яку можна отримати”, – сказав він. «Нашим сильним моментом є те, що, хоча інші зосереджуються на наданні потенційних клієнтів для маркетингових цілей, ми зосереджуємось на наданні точної статистики. Наша компанія не має жодної приналежності до жодного з постачальників технологій, які ми охоплюємо в наших опитуваннях ».

W3Techs надає широку та неупереджену інформацію про веб-технології та їх використання вже більше десяти років. Опитування компанії оновлюються щодня та охоплюють 24 категорії: від доменів вищого рівня та постачальників серверів електронної пошти до операційних систем, веб-хостів та бібліотек JavaScript.

Щомісячні звіти про ринок, доступні за доступною ціною у вигляді одиночних звітів або щомісячних підписок, містять більш глибоку інформацію, включаючи історичні тенденції, темпи зростання та використання нових сайтів, серед інших даних. Журналісти, керівники бізнесу та технологічні лідери можуть посилатися на ці дані, незалежно від того, використовують вони їх для подання звітів про кращих постачальників веб-хостингів або використовують їх для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень.

Надання інформації про засоби веб-присутності з 2009 року

W3Techs ожив як спінофф від проекту, над яким Q-Success, провайдер консалтингового управління програмним забезпеченням, працював понад 10 років тому.

“Нам було поставлено завдання вибрати систему управління контентом для наших клієнтів, і нам потрібно було знати, які були найпопулярнішими загалом і в нашій області”, – сказав Маттіас. “Але на той час не було багато статистичних даних на цю тему – все одно не надійних”.

Тож Q-Success взяв на себе відповідальність за збір даних самостійно. У 2009 році, коли компанія зібрала повний набір даних, вона опублікувала інформацію в Інтернеті – і ніколи не припиняла її додавати.

Діаграма, що показує статистику використання систем управління вмістом

Компанія надає корисну статистику використання, яка ілюструє найпопулярніші веб-технології в 24 категоріях, включаючи системи управління контентом.

“Ми почали з п’яти категорій, включаючи системи управління контентом, операційні системи та мови програмування”, – сказав Маттіас. “Зараз ми маємо 24 категорії і працюємо над ще двома-трьома, які будуть опубліковані пізніше цього року”.

У своїх дослідженнях W3Techs вимірює використання технологій, спираючись на самі веб-сайти, а не на власників чи веб-майстрів. Компанія використовує свій аналізатор веб-сайтів для отримання сторінок та виявлення використання технологій за допомогою декількох тисяч індикаторів, включаючи елементи HTML, HTML-теги, код JavaScript, CSS-код, структуру URL-адрес, посилання на сторонні сайти, заголовки HTTP та відповіді HTTP.

Опитування вивчають технології, які використовуються в топ-10 мільйонах веб-сайтів або в списку топ-10 мільйонів Alexa, або в списку Top 1 мільйонів Tranco, щоб отримати репрезентативну вибірку створених сайтів. Компанія не розглядає субдомени як окремі веб-сайти і не допускає перенаправлені домени зі своїх даних.

Усі звіти оновлюються щодня, і W3Techs чітко встановлює всі можливі обмеження його методології для забезпечення прозорості.

Статистика, заснована на опитуванні, у 24 технічних категоріях

W3Techs може похвалитися широкою цінністю. Окрім того, що слугує чудовим ресурсом для ЗМІ, сайт пропонує ознайомитись із тенденціями на ринку, які є цінними для підприємств, які проводять дослідження конкуренції. Звіти про ринок веб-технологій компанії особливо корисні для дослідження ринку, оскільки вони представляють детальну картину кожної технології, розділеної на кілька змінних.

Наприклад, звіт про ринок систем управління вмістом W3Techs – майже 9000 сторінок PDF з простими навігаційними ієрархічними закладками – охоплює широкий спектр інформації. Окрім переліку більш ніж 650 систем управління контентом W3Techs-моніторів, звіт містить інформацію про популярність кожної системи, зміни в часі та поточні темпи зростання.

Діаграма, що показує використання різних версій WordPress

Компанія також надає дані про конкретні продукти, такі як WordPress, у межах кожної категорії.

Звіт також включає перелік сайтів, які не використовують системи управління контентом, яку компанія відстежує, популярні системи на основі сегментації ринку та дані про географічне поширення.

“Наприклад, ви можете знати, що WordPress використовується 35,7% усіх сайтів, що становить 63,1% ринку”, – сказав Маттіас. “Але ці цифри надзвичайно різні на різних ринках. Дані про WordPress в Канаді не збігаються з Росією або Південною Африкою. “

І тому, що компанія має більше десятиліття досвіду відстеження даних, легко зрозуміти, як змінилися тенденції з роками. “Ми можемо показати вам, що стає більш-менш популярним, які комбінації стають більш-менш популярними тощо”, – сказав Маттіас.

Зобов’язаний надавати оновлену, високоточну інформацію

Хоча W3Techs визнає, що надання 100% точних даних про використання веб-технологій є неможливим подвигом, компанія прагне бути максимально точним..

“Немає можливості бути абсолютно впевненим, щоб не помилитися в ідентифікації технології”, – заявляє W3Techs на своєму веб-сайті. “Ми намагаємося знайти способи врівноважити помилкові позитивні і хибнонегативні (після того, як усунемо якомога більше можливостей), і намагаємось переконатися, що жодна з помилок, що залишилися, не є кластеризованою на одній технології, а не на іншій”.

Наприклад, відстежуючи інформацію про хостинг-провайдерів, Маттіас сказав, що те, що може здатися простим питанням – хто розміщує цей сайт? – може відправити дослідника вниз у кролячу нору. Наприклад, розробник, який створює WordPress сайти для своїх клієнтів, може сказати, що він розміщує їх сайти для них, але чи це робить його хостинг-провайдером? У багатьох випадках ні.

“Можливо, він не володіє жодними серверами – він лише орендує п’ять з них у хостинг-компанії”, – сказав він. “Компанія, яка надає ці сервери, може бути хостинг-провайдером, але що робити, якщо вони також не мають серверів? Що робити, якщо вони орендують свої сервери у центрі обробки даних? “

Що починається як просте запитання, не завжди призводить до простої відповіді, але W3Techs знайшов способи врахувати такі складності. Щоб додатково проілюструвати це, Маттіас вказав на Cloudflare, який пропонує керовану службу DNS.

“Якщо сайт використовує DNS, як Cloudflare, IP-адреса за ним робить його схожим на сайт, розміщений Cloudflare, але це не так”, – сказав він. “Отже, у нас є окрема категорія для зворотних проксі, і ми не поєднуємо її зі статистикою нашого постачальника хостингу, оскільки це вводить в оману. Ми швидше дамо хороші відповіді, ніж прості, які є неточними. “

Додаткові перки через реєстрацію

Користувачі можуть безкоштовно зареєструватися в W3Techs, щоб користуватися кількома перевагами, включаючи реєстрацію як веб-майстер своїх сайтів.

Після завершення користувачі можуть отримувати якісні сповіщення, вимагати повторного перегляду своїх сайтів, передплачувати щомісячний електронний лист із опитуваннями, брати участь у дискусіях на форумах та вносити пропозиції щодо технологій, які будуть охоплені у майбутніх опитуваннях..

Між цими ресурсами, опитуваннями компанії та її поглибленими звітами про ринок, W3Techs є одним із найпотужніших та найнадійніших ресурсів у галузі використання технологій, доступних сьогодні..

“Ми надаємо повну картину”, – сказав Маттіас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me