Пропонований в 2018 році експертний штормовий Інтернет – як зміна культури хмари зосередила клієнтів на загрозах безпеці та захисту даних

TL; ДОКТОР: У сучасному світі швидкозмінних інтернет-технологій керованим провайдерам хостингу потрібно зробити більше, ніж пропонувати сервери для веб-сайтів та зберігання даних. Ось чому Storm Internet – це наш спеціалізований спеціаліст з питань безпеки у 2018 році. Генеральний директор та засновник Салім Бенадель поділилися з нами тим, як постачальник, що базується у Великобританії, став свідком того, що рішення щодо захисту даних стають все більш важливими, оскільки в майбутньому набуває загальний європейський регламент захисту даних..

Нещодавно, як п’ять років тому, потенційні клієнти задавали б представникам Storm Internet такі ж самі кілька питань: Наскільки швидко ви можете зробити мій сайт? Чи отримаю хороший рейтинг в Google?

Тепер, за словами генерального директора та засновника Саліма Бенадела, все це є другорядним. І хост із Великобританії, і його клієнти замість цього зосереджуються на заходах безпеки.

По мірі того, як організації все частіше переходять на перехресні мережі до хмарних серверів, керовані хостинг-провайдери, такі як Storm Internet – наш вибір для експертного розуміння тенденцій безпеки в галузі – спостерігають напади значно частіше.

“Оскільки більше інформації та залежності розміщені в Інтернеті, є ще багато чого отримати”, – сказав Салім. «Культура змінюється. Безпека, безумовно, зараз на перший план, і я думаю, що вся галузь змінюється, щоб бути більш безпечною ».

Storm Internet почав працювати більше десяти років тому, спеціалізуючись на серверах Windows. Навіть після розширення, включаючи Linux, хмари та сервери електронної пошти, Салім заявив, що жорсткі заходи безпеки завжди були центральними для успіху його компанії на насиченому ринку хостингу, що управляється.

“Це все в тій додатковій цінності, яку ви можете додати, щоб допомогти людям”, – сказав він. “Ви хочете дати їм душевний спокій у тих речах, які вони не можуть обов’язково прикрити собою з точки зору безпеки. Про це все подбали. “

Клієнти та конкуренти співпрацюють в ім’я безпеки

Коли попит на безпечне середовище зростає, а подвиги та вразливості розвиваються, Storm Internet та Salim часто опиняються до інших хостинг-провайдерів за новинами та порадами.

“Ми всі конкуренти один з одним, але всі ми відчуваємо однакові болі та проблеми”, – сказав він, додавши, що компанії часто купують товари та послуги один у одного. Наприклад, Storm Internet не володіє центром обробки даних та не керує ним, а натомість вирішує шукати серверний простір у найпопулярніших центрах обробки даних по всій країні. “Це трохи екосистема, насправді. Ми всі протистоять одне одному, але всі ми також отримуємо користь “.

Зображення зовнішнього та внутрішнього центрів обробки даних

Storm Internet працює з іншими хостами та постачальниками центрів обробки даних над вирішенням проблем.

За словами Саліма, нещодавні вразливості Meltdown та Spectre, що впливають на процесори Intel, AMD та ARM, викликали шум розмов про виправлення та процеси.

“Ми будемо шукати рішення та співпрацювати, щоб швидко наздогнати, щоб разом зробити все максимально безпечним”, – сказав він. “Існує велика кількість співпраці, яка надає більше інформації про те, що ми зробили і що ми дізналися. Це, як правило, надається всім нашим клієнтам, надаючи їм набагато кращі, безпечніші та безпечніші послуги ».

Майбутній GDPR означає освіту та захист клієнтів

Наголошуючи на тому, що хостинг-компанії та клієнти були свідками останніх років, європейські уряди аналогічно посилили вимоги до безпеки. Загальне положення про захист даних почне застосовуватись у травні, різко збільшуючи штрафи за будь-які порушення чи недотримання.

Щоб допомогти клієнтам вжити відповідних запобіжних заходів щодо захисту своїх даних, Салім сказав, що Storm Internet працює над тим, щоб навчати клієнтів у шести відповідних напрямках діяльності з Офісу комісара з питань інформації у Великобританії. Список включає загальні функції хостингу, такі як служби моніторингу, виправлення та виявлення вторгнень.

Рекомендований знак експерта плюс логотип Storm Internet та зображення генерального директора та засновника Саліма Бенадель

За словами генерального директора та засновника Саліма Бенадела, господарі працюють разом над патчами безпеки та інформацією.

“Це багато звичайних речей, які люди повинні робити, щоб викрити поганих хлопців, так би мовити”, – сказав він. “Ми намагаємось перенести всю цю інформацію в один приємний, простий, простий у догляді список”.

Коли потенційні клієнти хочуть придбати серверний простір у Storm Internet, вони запитають, чи хочуть вони отримати серед інших служб сертифікат SSL, відповідність PCI або сканування зловмисного програмного забезпечення..

Хоча Storm Internet, природно, запобігає від жорстоких атак, Салім сказав, що компанія робить необхідні послуги більш очевидними для клієнтів та власників бізнесу..

“Ми рекомендуємо низку речей, і всі вони відповідають тому, що ми очікуємо від вас, щоб проявити хороший рівень турботи”, – сказав Салім. “Очевидно, що ви ніколи не повністю гарантуєте, що нічого не відбудеться, але ви можете зробити багато, щоб мінімізувати ризик. Це не просто: “Ей, ось сервер, ось ти”. “

Перетворення очікувань від швидкості веб-сайту до безпеки

У перші дні хостингу, за словами Саліма, власники сайтів відмовилися від сертифікатів SSL через затримку шифрування інформації перед відправкою її в браузер.

Однак, Салім заявив, що більшість клієнтів швидко застосовують патч Meltdown, незважаючи на повідомлення, що це може уповільнити багаті дані на 30%.

Графічне окреслення семиступенчатого процесу Storm Internet

Storm Internet використовує семистадійний процес, щоб допомогти клієнтам знайти потрібні товари та послуги.

“Я не думаю, що помітна різниця в продуктивності із блокуванням системи”, – сказав він. “Навіть якщо їх небагато, люди здаються більш ніж раді прийняти це”.

Салим приписував мінливі ставлення до все більш потужного обладнання, де будь-які затримки вимірюються практично непомітними мікросекундами. Крім того, GDPR зробила громадськість більш обізнаною та зацікавленою у заходах в Інтернеті

“Безпека має пріоритет”, – сказав він. «Безпека завжди була важливою, але зараз вона є необхідністю, як ніколи. Люди чули про це, і вони набагато більше усвідомлюють вимоги ».

Безпека WordPress та допомога клієнтам знайти потрібні платформи

Незважаючи на частоту використання на веб-сайтах WordPress, Салім сказав, що Storm Internet не враховує безпеку під час зважування, на яких системах управління вмістом клієнт повинен розглянути можливість використання.

“Усі вони мають якусь помилку”, – сказав він. “Ми більше зацікавлені у тому, щоб ви встановили оновлення та відповідально керували установкою.”

З точки зору керованого хостингу, Storm Internet рекомендує “рішення, які відповідають проблемі”, за словами Саліма. Представники компанії вислухають вимоги та очікування замовника, перш ніж запропонувати конкретні конфігурації сервера та програмне забезпечення.

У випадку з WordPress, Салім покладає вину на вразливість плагінів та поганого управління, а не на основну платформу.

“Забезпечення веб-сайту сьогодні не робить вас безпечнішими на невизначений час”, – сказав він. «Загрози постійно розвиваються, і щодня відкриваються нові подвиги. Однак, вживаючи певні заходи безпеки, щоб захистити себе та залишатись над собою, ви можете зробити багато, щоб значно мінімізувати ризик. Це те, що ми робимо тут, в Storm, щоб допомогти нашим клієнтам ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me