Просто ™ спрощує складні індивідуальні середовища та надійні сервери з хостинг-рішеннями, керованими сервісом та підтримкою

TL; ДОКТОР: Маючи понад 15 років досвіду хостингу високого класу, просто допомагає клієнтам зі складними інфраструктурними вимогами, створюючи власні середовища або надаючи надійні спеціалізовані, хмарні або віртуальні сервери. Британська компанія, що входить до групи світових брендів хостингу Namesco, створила свою нішу, надаючи складні рішення та підтримку тисячам клієнтів. Просто може похвалитися 99,999% гарантією бездротового використання мережі та 10-хвилинними відповідями на підтримку квитків, що дозволяє компанії відзначитися на переповненому ринку.

Протягом 15 років PoundHost балувався своєю британською спадщиною. Завдяки назві та бренду, побудованому навколо валюти країни, PoundHost розробив найвищу хостингову мережу на основі серверів фірмових брендів та особистої підтримки.

Незважаючи на володіння центром обробки даних в 50000 квадратних футів у долині Темзи, все більше клієнтів почали асоціювати ім’я PoundHost з дешевими хостинговими послугами, повідомляє комерційний менеджер Абхінав Матур.

“Вони плутають фірмове найменування з еквівалентом доларових магазинів у США”, – сказав він.

Лідери компанії Namesco, якій належить PoundHost та декілька інших компаній, які зосереджуються на продажі доменних імен та спільному хостингу, вирішили виділити PoundHost шляхом ребрендингу компанії у простому хостингу та серверах у середині 2016 року.

“Важливо, щоб ми зробили заяву, що ми не дешевий хостинг-бренд”, – сказав Абхінав. “Ми – бренд, який має справді важливих клієнтів, що мають реальне значення”. Виділений хостинг – продукт, на якому ми хочемо зосередитись, і асоціація з фунтом не підтримувала наше бачення хостингу з високим впливом. Ми з гордістю британці, але наші майбутні прагнення йдуть далеко далі “.

Пошук успіху в спеціалізованих серверах та користувацьких рішеннях

За словами Абхінава, просто націлюється на два типи клієнтів із спеціалізованими, хмарними та віртуальними серверами компанії: досвідчених споживачів, які потребують високопродуктивного апаратного забезпечення та підтримки низького тертя, та користувачів, які можуть не бути впевнені, які конфігурації найкраще працюватимуть потреби бізнесу.

“В основному ці клієнти не знають, що їм потрібно”, – сказав він. “Вони знають, що у них є проблема, але вони не знають, як її вирішити”.

Для цієї аудиторії просто будує власні архітектури – сфера, в якій компанія відчула величезну кількість зростання, сказав Абхінав.

“Це досить складні рішення, спрощені через Simply”, – сказав він. “За допомогою технічних ресурсів, які ми маємо, ми можемо запропонувати рішення, які включають в себе декілька серверів, балансирів навантаження та апаратних брандмауерів, які працюють разом, щоб задовольнити потреби клієнта”.

Доменні імена проти виділених серверів: як просто виділяється

За словами Абхінава, ключовим для успіху просто є визнання поділу в хостинговій індустрії між клієнтами, які шукають спеціалізовані сервери, та тими, що перебувають на переповненому ринку доменних імен та спільного хостингу..

Зокрема, для малого та зростаючого бізнесу, який зареєструвався на спільний хостинг, Абхінав сказав, що компанії Namesco часто рекомендують клієнтам захищати свої бренди, купуючи кілька доменних імен. Однак підхід до продажу не відповідає типовій аудиторії Simply.

“На відміну від доменних імен, виділені сервери більше схожі на автомобіль”, – сказав Абхінав. “Після того, як у вас є, вам вже не потрібна інша, якщо немає потреби чи потреби. Ви просто не купуєте сервер, оскільки він доступний і тримається на ньому “.

Хоча більшість брендів Namesco зосереджується на ринку спільного хостингу та доменних імен, просто фокусується на наданні допомоги більш усталеним брендам розгортати та керувати потужним обладнанням.

“Рівень залучення клієнтів нижчий для тих, хто шукає виділені сервери, але цикл продажів значно довший”, – сказав Абхінав.

Завоювання репутації на переповненому ринку з покращеним сервісом

Згідно з придбанням GoDaddy наприкінці 2016 року Host Europe Group (HEG) за $ 1,79 мільярда, хостинг-гігант зараз контролює більше половини доменних імен Великобританії та ринків спільного розміщення хостингів, сказав Абхінав. На момент угоди HEG був найбільшим в Європі приватним хостинг-провайдером і обслуговував понад 1,7 мільйона клієнтів.

Незважаючи на те, що консолідація двох основних сил у цій галузі представляє серйозні виклики для стійкої компанії Namesco, що приймає компанії, Абхінав заявив, що отримані уроки грають у сильні сторони просто.

“Знайти нового клієнта, який все ще хоче доменне ім’я, а домен все ще доступний, дуже важко”, – сказав він. “Єдиний спосіб зростання – це звернення до больових точок клієнтів, які реально – це ціна та послуга. Клієнт залишає Конкуренту А на основі суми, яку він сплачує, або отриманої послуги. “

Зображення Абхінава Матура з Namesco та просто логотипами

Хоча Namesco зосереджується на спільному хостингу та доменних іменах, просто надає виділені та віртуальні сервери.

Хоча просто не найдешевший на ринку, ціни компанії дуже конкурентоспроможні. Там, де просто розмежовується, за словами Абхінава, це виробляючи високий рівень обслуговування.

Окрім гарантування 99,999% часу роботи мережі та 100% доступності енергії у своєму центрі обробки даних, просто обіцяє 10-хвилинну відповідь на підтримку квитків.

“Ми також не автоматизуємо відповіді”, – сказав він. “Хтось буквально побачить цей квиток і відгукнеться, як правило, менш, ніж наші 10-хвилинні обіцянки”.

Вище середній рівень послуг угод нагороджує клієнтів безкоштовним днем ​​хостинг-послуг за кожну годину непередбачуваного простою.

“Немає сенсу малювати конкурента чорним”, – сказав Абхінав. “Краще пофарбувати себе в білий колір. Ми намагаємось запропонувати найкращий можливий сервіс та по-справжньому познайомитись із нашими клієнтами ».

Використання даних для визначення рішень щодо продукту та побудови культури компанії

Просто і керівники Namesco регулярно перевіряють показники, пов’язані як з продуктивністю сервера, так і із задоволенням клієнтів, сказав Абхінав, сміючись називаючи керівну команду “масовими вундеркіндами”.

“Ми щодня ставимося до даних дуже серйозно”, – сказав він. “Офіс нашого керівника – це всі екрани телевізорів. Єдине, що там відбувається – це графіки та діаграми. Він один із тих чарівників, у яких просто цифри навколо. “

Аналіз конкурентів та різноманітні орієнтири відстежують потреби клієнтів та просто ефективність роботи щодо пропонування порівнянних продуктів, цін та продуктивності. За даними Abhinav, Analytics також поширюється на пошук Google, які розкривають, що саме клієнти шукають і можуть визначати, як продаються послуги компанії..

Орієнтований на дані розум пронизаний у всій компанії, і співробітники прагнуть постійно вдосконалювати різноманітні показники, коли вони запускають нові продукти для задоволення потреб клієнтів. Просто нещодавно прийняли відправку понад 80 нових серверів, за якими Абхінав сказав, що пропонують клієнтам новий спектр послуг.

“Мова не йде про чиїсь примхи та фантазії”, – сказав він. “Ми йдемо з тим, що просять наші клієнти. Ми розглядаємо багато різних речей, визначаючи, яку продукцію пропонувати, і це робить цей час дуже захоплюючим ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me