QuadraNet розширює свій центр обробки даних, пропонуючи швидкі, гнучкі та надійні варіанти хостингу у всьому світі

Коротко: З моменту створення телекомунікаційної служби в Лос-Анджелесі, QuadraNet виріс, пропонуючи цілий ряд хостинг-рішень для клієнтів у всьому світі. Зараз компанія підтримує центри обробки даних у місцях по всій Північній Америці, включаючи найновіший сучасний центр у Сіетлі. А центром обробки даних QuadraNet Амстердам розширює охоплення компанії до Європи, надаючи рідним та трансатлантичним клієнтам високошвидкісні, надійні послуги в регіоні. QuadraNet планує продовжити свою європейську експансію та розгорнути нові гібридні хмарні рішення, щоб забезпечити задоволення потреб будь-якого клієнта в будь-якому місці.

Розширення може бути ризикованою пропозицією для компанії – особливо в галузі індустрії технологій – оскільки вона вимагає віри, що її зусилля приведуть до збільшення частки ринку. Якщо це не виходить, весь бізнес, навіть частина, що процвітає, може поставити під загрозу.

Мабуть, найкращий підхід до розширення – це задоволення постійно зростаючих потреб живої клієнтської бази, при цьому залучаючи нових клієнтів на цьому шляху. Ця стратегія виявилася успішною для хостинг-провайдера QuadraNet, який розпочався як послуга зв’язку в Лос-Анджелесі в 2001 році.

Щоб не відставати від розвитку галузі та задовольнити потреби власної зростаючої клієнтської бази, у 2004 році в центрі Лос-Анджелеса було створено центр обробки даних про повне обслуговування..

На об’єкті площею 60 000 квадратних футів, розташованому в будівлі Центру телекомунікацій, є джерела безперебійного живлення, блоки CRAC, незалежні маршрутизатори та пропускна здатність понад 250 Гбіт / с – що може масштабуватись для задоволення потреб клієнтів.

Знімок екрана банера QuadraNet

QuadraNet розпочав свою діяльність як телекомунікаційна компанія в 2001 році і тепер надає надійні послуги хостингу по всьому світу.

Протягом багатьох років QuadraNet набував додаткових брендів і навіть розширювався на спеціалізованих серверах, все з метою забезпечити все, що може знадобитися його клієнтам. Зараз компанія залучає та обслуговує ще більшу базу клієнтів.

У 2017 році компанія відкрила свій другий центр обробки даних L.A. поблизу міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса. Об’єкт площею 22 000 квадратних футів був повністю відремонтований для розміщення додаткових розгорнень QuadraNet.

У 2019 році QuadraNet відкрив два нових центри обробки даних, щоб розширити свій слід як в США, так і по всьому світу – один в Амстердамі, а другий в Сіетлі.

“Ми хотіли поширитись на Тихоокеанський північний захід та Європу, оскільки спостерігали підвищений попит на чутливі до затримок додатки – VPN або постачальників послуг – які повинні знаходитись у цих місцях, щоб обслуговувати свої CDN або все інше, що потрібно в цьому регіоні”, – сказав Ілан Мішан, генеральний директор QuadraNet. “Ми розміщуємо та маємо справу з великою кількістю постачальників послуг, які мають кінцевих користувачів, яким потрібні конкретні програми та дані, розміщені поруч”.

Розширення послуг на Тихоокеанський північний захід та Європу

Центр обробки даних Сіетла – розташований всього в 30 хвилинах від центру міста – забезпечує доступ до Інтернет-біржі Сіетла, яка відома своєю різноманітністю операторів. Параметри мережевого оператора мережі забезпечують маршрути з низькою затримкою через США, Канаду та Азію. Повністю кондиціонований піднятий простір має 100-відсоткову потужність у режимі тривалості роботи та справляється як з критичними навантаженнями високої щільності, так і з вимогами до надмірності.

Але це не єдиний передовий центр обробки даних, який компанія відкрила у 1 кварталі 2019 року.

Амстердамський центр QuadraNet є першим кроком у плані розширення послуг по всій Європі. Розширення дозволяє компанії краще задовольнити світовий попит на свої послуги та варіанти хмарного хостингу.

Колаж із фото центрів обробки даних QuadraNet Сіетл

Новий центр обробки даних QuadraNet в Сіетлі надає послуги з низькою затримкою для США, Канади та Азії.

“Це наше перше європейське місцеположення, і ми раді з цього приводу. І все те саме. Всі послуги пропонуються у всіх місцях, включаючи Амстердам », – сказав Ілан. “Тепер ми можемо краще розмістити наших клієнтів, які потребують послуг у цьому регіоні, замість того, щоб звертати їх до когось іншого”.

Невдала енергетична інфраструктура Центру обробки даних Амстердаму робить його надійним варіантом для підприємств, які прагнуть розширитись у Європі. Вони можуть легко мігрувати з інших європейських центрів обробки даних та отримувати доступ до великих регіональних обмінів Інтернету, таких як AMS-IX та NL-ix, які забезпечують різноманітні можливості підключення до мережі..

Центри обробки даних по всій території США надають зручний доступ та сервіс

З ростом QuadraNet став географічно різноманітнішим із сайтів по всій території США. Разом ці місця забезпечують надмірність, стійкість та високу продуктивність для споживачів по всій Північній Америці.

  • Даллас об’ємом 68 000 квадратних футів, який відкрився в 2008 році, пропонує високе співвідношення потужність до місця та пропускну здатність 80 Гбіт / с. Він відрізняється високою доступністю, підключенням, а також свободою та гнучкістю для масштабування відповідно до потреб клієнта. Безпека на місці та цілодобовий технічний персонал забезпечують плавне та безпечне виконання операцій.
  • З 2009 року центр обробки даних QuadraNet в Майамі став провідним центром для ринків Латинської Америки та Карибського басейну. Він підключається до декількох підземних електричних та електричних мереж Флориди, забезпечуючи пріоритетну потужність. Сама будівля може протистояти урагану категорії 5, а в разі надзвичайних ситуацій подвійні дизельні генератори з автоматичною передачею та додаткові генератори розгортання забезпечують незалежні джерела живлення, щоб сервери не працювали.
  • Центр міста Атланта QuadraNet відкрився в 2014 році і є ядром загальнонаціональної мережі компанії. Цей ексклюзивно функціонуючий персонал знаходиться на невеликій відстані від Atlanta Telx POP, одного з найбільш багатих на пропускну здатність центрів обробки даних у країні. Атлантський центр обробки даних пропонує рішення для унікальних потреб клієнта, крім зайвих джерел живлення, повної потужності ДБЖ та резервного копіювання генератора, а також різноманітних, надлишкових пропускних можливостей..
  • Чиказький центр обробки даних в районі 114457 квадратних футів дебютував у 2015 році та пропонує масштабовані розгортання для задоволення зростання клієнтів. Він надає клієнтам низьку затримку підключення, яка обслуговує декілька фінансових, медичних та медіа-компаній, що знаходяться в місті. На сайті також розміщено надлишкові джерела живлення та UPS та резервне копіювання генератора, а також надлишкові пропускну здатність.
  • У 2016 році QuadraNet додав своє приміщення Secaucus, Нью-Джерсі. Це місце відрізняється чудовою затримкою із сполученням до Канади, Європи та Середньоатлантичного регіону. Простір площею 48 000 квадратних футів оснащений надлишковими системами ДБЖ, генераторами резервного копіювання на місці, і він може похвалитися 100% робочим часом для клієнтів..

Ці сайти є на додаток до своїх локальних локацій, які також забезпечують роботу обладнання в оптимальних умовах. Загальнонаціональна присутність допомагає американським підприємцям з електронної комерції – або компаніям, які хочуть охопити аудиторію США – швидко зв’язатися з потенційними клієнтами.

Гібридна хмарна послуга забезпечує більшу гнучкість

Розвиток продукту QuadraNet визначається зворотним зв’язком та попитом клієнтів, які були важливою частиною його успішного плану зростання. Однією з важливих тенденцій, яку компанія помітила, є перехід підприємств до гібридної хмарної моделі, яка забезпечує гнучку функціональність разом із виділеним серверним простором.

Ось чому QuadraNet планує запропонувати гібридні хмарні рішення, що інтегрують наявні хмарні можливості із спеціалізованими серверами QuadraNet – та модифікують сервіс для задоволення унікальних потреб бізнесу. Це дозволяє клієнтам скористатися перевагами хмарних обчислень, зберігаючи та використовуючи розрізнені застарілі інфраструктури.

«Якою б галуззю не була, вони можуть прийти до нас зі своїми інфраструктурними потребами, і ми можемо їх розмістити, не потребуючи нікуди більше. Незалежно від того, чи потрібно їм створювати хмару на спеціалізованих серверах чи гібридне хмарне рішення, ми можемо все це зробити », – сказав Ілан. “Вони насолоджуються цими відносинами з нами, тому що ми розуміємо їхню сторону”.

Всі клієнти QuadraNet користуються високою швидкістю з’єднання, великою пропускною здатністю, потужністю та безпекою даних та високою затримкою – незалежно від того, який центр обробки даних їм обслуговує. Його центр в Сіетлі допомагає зміцнити охорону QuadraNet по всій Північній Америці та за її межами, тоді як центр обробки даних Амстердама робить те саме для компанії в Європі.

Ці доповнення налаштовували QuadraNet продовжувати надавати видатні послуги клієнтам, задовольняючи їхні конкретні потреби, допомагаючи їм досягти успіху в будь-якій галузі та починаннях..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me