Рецепт успіху – Chef Automate ™ дає можливість підприємствам постійно створювати, розгортати та керувати програмами та інфраструктурою

TL; ДОКТОР: Дозволяючи командам швидко розгортати новий код, але методично, тріо проектів з відкритим кодом від Chef допомагають організаціям збільшувати швидкість розгортання, зменшуючи при цьому ризик. Комерційне пропозиція компанії, шеф-кухар Automate, вбудовує функції в зручну для підприємства платформу для сприяння ефективній та масштабованій співпраці. Ми поговорили з директором з маркетингу продуктів Джорджем Мірандою, який використовував шефа як інженер перед тим, як приєднатися до проекту. Він поділився ага моментами, які продали його на використанні платформи як бази знань та інструменту для ефективності захисту помилок.

Надання та розгортання програм у Gannett займало кілька тижнів – тепер, коли медіа-компанія використовує Chef, робочий процес займає кілька хвилин.

Спочатку процеси Gannett включали в себе кілька передач і ручних тестів, які часто проходили в неправильних умовах. Операційні групи працювали з різних центрів обробки даних, а розробники розкручували екземпляри особистих облікових записів без будь-якого нагляду. Кожна група використовувала власний набір інструментів, і не було відповідальності за фінанси та безпеку.

Відповідно до історії успіху Ганнета, шеф-кухар порушив бар’єри між командами розвитку та операцій та дав їм спільну мову під час обговорення інфраструктури.

“Ми отримали реальну покупку, коли люди зрозуміли, що шеф-кухар – код, такий же, як і будь-який інший додаток”, – сказав Франклін Гансон, старший менеджер з доставки платформи.

Спираючись на інструменти, що називаються рецептами, кулінарними книгами та супермаркетами, шеф-кухар пропонує смачну порцію ефективності та масштабованості DevOps. У поєднанні з InSpec та Habitat Chef Automate надає організаціям платформу для автоматизації послідовності, дотримання та постійного розгортання..

“Шеф-кухар підвищив ефективність та швидкість нашого циклу розвитку”, – заявив віце-президент платформи “Експерт Бурш”. “Ми змогли використати економію масштабу, яку дає нам шеф-кухар, щоб швидше рухатися по всій плані”.

2 Викриття, які причаїли шеф-кухаря

Джордж Міранда був користувачем кухаря до того, як п’ять років тому став працівником шеф-кухаря. Працюючи інженером, він також мав досвід роботи в управлінні інфраструктурою, інженерії випусків, системному адміністраторі, а також за сумісництвом.

“Я написав деякі схеми автоматизації в домашніх умовах”, – сказав він. “Я зрозумів, що, автоматизуючи щоденні речі, я не витрачаю час на вхід у сервери та виконання команд”.

1. Налаштування архітектури спільним способом та повернення до інших

Користувачі шеф-кухарів можуть ділитися та завантажувати кулінарні книги чи колекції рецептів, що автоматизують різні процеси, через сховище Супермаркет.

Ресурс виступає як “база знань коду”, як описав Джордж, для того, як упорядкувати загальні завдання. Наприклад, SysAdmins сотні разів налаштовував та розгортав веб-сервер Apache – кулінарні кухарі-шеф-кухарі надають багаторазовий та настроюваний код для автоматизації процесу.

Зображення Джорджа Міранди та скріншот Chef Automate

Джордж Міранда використовував шефа, перш ніж приєднатися до компанії в якості директора з маркетингу продуктів.

“Дуже легко нарізати та порізати цей код у формі, яка має сенс для вашої організації, і все ж дозволяти комусь використовувати той самий код для організації, який виглядає зовсім інакше, ніж у мене”, – сказав Джордж. “Я можу робити речі спільним, повторюваним способом і сприяти тому, щоб повернутись до спільноти з відкритим кодом, яка дала мені стільки років”.

2. Ефективна автоматизація для масштабування та уникнення помилок

За словами Джорджа, ручні процеси розгортання, як правило, займають багато часу та схильні до помилок – проблеми, що посилюються в міру зростання організації.

“Проблема, з якою ми стикаємося, полягає в тому, що багато компаній насправді добре розробляють програмне забезпечення, але вони принципово погані у постачанні програмного забезпечення”, – сказав він. “Виведення цього програмного забезпечення та запуск у виробництві – це проблема, яку ми бачимо для багатьох наших користувачів”.

Шеф-кухар дає можливість компаніям використовувати та керувати автоматизацією для прийняття безперервної інтеграції та моделей DevOps. Незалежно від того, додаєте ви нову функцію в додаток чи змінюєте налаштування конфігурації, новий код здійснюється безпосередньо для керування джерелом і просувається через канали управління та тестування до виробничого середовища.

“Існує трохи кривої навчання, але коли ви виходите на інший кінець, це докорінно змінює спосіб роботи”, – сказав Джордж. “Це докорінно змінює сферу проблем, які вам доведеться вирішити, і дозволяє зосередитись на проблемах, що мають більшу цінність, ніж на ті, які ви вирішували раніше”.

Шеф-кухар автоматизує: змішування основних інгредієнтів для досягнення швидкості та ефективності

Написаний у Рубі та Ерланг, шеф-кухар був спочатку заснований як Opscode в 2009 році, щоб скористатися інструментом, який створили співзасновник та директор АТО Адам Якоб для своєї консультаційної діяльності. Компанія підтримує три проекти з відкритим кодом:

  1. Шеф-кухар автоматизує конфігурацію, розгортання та управління інфраструктурою. Розробіть і протестуйте свій код на локальному рівні перед тим, як розгорнути на виробництво.
  2. InSpec перетворює правила дотримання в код, автоматизуючи безпеку зі швидкістю. Вбудовані набори правил включені, або ви можете оголосити власні тести та показники.
  3. Хабітат забезпечує послідовність запуску хмарних додатків за рахунок автоматизації створення та управління контейнерами та мікросервісами.

Джордж, який підрахував, що єдиний комерційний продукт компанії, шеф-кухар Automate, поєднує в собі функції трьох проектів і включає «трохи інструментів останньої милі», який підрахував, що 95% різноманітних функцій доступні в рамках проектів з відкритим кодом.

Chef Automate забезпечує чистий сучасний інтерфейс з панелями приладів та діаграмами, що ілюструють різні автоматизовані процеси.

“Це дуже багато рухомих фрагментів, тому платформа Chef Automate дозволяє вам побачити, що насправді робить ця автоматизація”, – сказав він.

Скріншоти автомата шеф-кухаря

Інформаційні панелі Chef Automate забезпечують візуальне зображення робочих процесів автоматизації та розгортання.

Перш ніж будь-які зміни будуть здійснені, шеф-кухар забезпечить, щоб середовище розробки відповідало виробництву, використовуючи інструмент під назвою Test Kitchen. Після того, як новий код буде готовий, інтерфейс командного рядка доставки пакує зміни та доставляє їх на платформу Chef Automate.

Команда огляду доставки виконує основні завдання та автоматизовані тести, щоб перевірити, чи відповідає код основним рекомендаціям щодо огляду та форматування. “Перш ніж повідомити людину, що вона повинна провести деякий час, переглядаючи цю зміну, я хочу переконатися, що це відповідає моїм стандартам”, – сказав Джордж.

Команди можуть переглянути зміни в Chef Automate та залишити коментарі. Після затвердження платформа переміщує код за допомогою додаткових тестів контролю якості та безпеки перед тим, як представити адміністраторам варіанти надання та розгортання.

“Ідея полягає в тому, що коли ви розгортаєте зміни, ви можете очікувати, що існує спільний робочий процес, який слідкує вся ваша організація”, – сказав Джордж. “Ми надаємо вам одну загальну форму для управління всіма цими змінами, але ви можете налаштувати кроки в межах цього”.

Пристрасть шеф-кухаря до відкритості та прозорості відбивається на клієнтах

Під час своєї подорожі від користувача шеф-кухаря до співробітника шеф-кухаря Джордж сказав, що одним із найцінніших отриманих уроків є цінність розробників для розуміння механізмів роботи програм у виробництві в масштабах.

“Не всім потрібно бути інженером з повним набором, але шеф-кухар робить речі набагато доступнішими для груп, які раніше були повністю розділені в силосах, ведуть розмови і розуміють, що роблять один з одним. Усі ми працюємо разом у коді, який інші групи можуть зрозуміти. “

Зараз у компанії працює близько 250 людей зі штаб-квартири в Сіетлі, близько двох третин співробітників працюють віддалено.

“Я працюю з багатьма дуже блискучими, вмотивованими та пристрасними людьми, які походять із сфери діяльності та розвитку та дуже прихильні до того, що хочуть покращити ІТ як практику та допомогти цій галузі зробити наступний крок”, – сказав він. “Вся справа в тому, як люди можуть виконувати свою роботу краще, ніж як ми їх робили в минулому”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me