Red Hat продовжує інновацію розгортання додатків: як OpenShift спрощує управління контейнерами та оркестровками

TL; ДОКТОР: Піклуючись про стомлювальну і стомлювальну задачу по створенню середовища розвитку, OpenShift врівноважує масштабовані обчислювальні потужності за допомогою простого, простого у користуванні інтерфейсу. Шляхом автоматизації конфігурації та розгортання інфраструктури Red Hat дає можливість підприємствам розпочати робочі процеси своїх команд розвитку. Прискорюючи інновації в контейнерних та оркестрових спільнотах, Red Hat і OpenShift заслуговують переможців нашої премії Developers ‘Choice ™ за спрощення розгортання додатків..

Багаторічна опора у світі з відкритим кодом, Red Hat боролася з доставкою програм так само швидко і ефективно, як хотілося – як і його клієнти.

Red Hat всередині шукав рішення, будуючи та розгортаючи власну платформу контейнерів контейнерів додатків OpenShift, щоб надати командам більше контролю при створенні та розробці додатків у хмарі. OpenShift спочатку був створений для підключення Red Hat з окремими розробниками шляхом автоматизації робочих процесів та скорочення часу, витраченого на очікування інфраструктури. Після розгортання OpenShift Red Hat створив понад 700 програм протягом наступних 10 місяців.

“Зараз ми можемо розгортати додатки у відповідь на критичні ситуації за години проти днів”, – сказав Лі Конгдон, директор КД Red Red Hat, у той час,.

OpenShift продовжує надавати нові функції та розширювати можливості розробників, дбаючи про втомливе управління інфраструктурою. Тісна взаємодія команди з спільнотами з відкритим кодом Docker і Kubernetes сприяє тому, як розробники можуть швидко створювати, розміщувати та масштабувати програми, дозволяючи зосередитись на своїх продуктах та клієнтах, а не створювати оточення..

Red Hat – завчасне зобов’язання щодо нових технологій з відкритим кодом

Концепція контейнерів існувала в Unix та Linux більше десяти років, перш ніж dotCloud оголосив проект з контейнерами з відкритим кодом під назвою Docker. OpenShift працював на передачах, подібних до контейнерів Docker, ділив загальне ядро ​​операційної системи та працював ефективніше, ніж віртуальні машини.

Однак з його запуском у 2013 році Docker полегшила розробникам роботу з контейнерами та створила стандартний формат упаковки для додатків, що працюють у контейнерах. Red Hat став одним з перших постачальників, які підтримали та співпрацювали з Docker, інтегруючи технологію в OpenShift та Red Hat Enterprise Linux 7.

Крім того, щоб забезпечити відмінний формат упаковки для пакетизованих пакетів додатків, старший директор OpenShift з управління продуктами Джо Фернандес сказав, що Red Hat оцінює рух до стандартизованих контейнерів замість усіх власних реалізацій, які існували на той час..

“Ми вже тоді відчували, що Докер може стати галузевим стандартом і дасть можливість широкій екосистемі змісту додатків розвиватися навколо нього”, – сказав він..

Логотипи Docker, Kubernetes та OpenShift

Red Hat використовує технології та спільноти Docker і Kubernetes для створення OpenShift.

Менш ніж через рік Red Hat приєднався до Google для запуску проекту Kubernetes. Оркестрова платформа, написана в Go, автоматизує розгортання, масштабування та управління контейнерними програмами. Команди Google відомі у світі розробки та розгортання додатків тим, що вони використовують контейнери, розгортаючи мільярди контейнерів щотижня.

“Ми вважаємо, що Kubernetes – найкраще рішення для контейнерної оркестрації, доступної в будь-якому місці”, – сказав Джо. “Ми також відчували, що Google принесла величезний авторитет та досвід в організації оркестрування контейнерів в масштабі, і ми були дуже щасливі, що спільнота Kubernetes була повністю відкрита і заснована на меритократії”.

2 Виклики Адреса OpenShift для підприємств

Red Hat пропонує OpenShift в чотирьох різних смаках, щоб задовольнити різні потреби користувачів. OpenShift Origin – це проект спільноти з відкритим кодом, тоді як OpenShift Online пропонує невеликий розмір загального розміщення хмарного доступу до хмари.

Для великих клієнтів, які шукають виділені сервери та підтримку, OpenShift Dedicated працює в веб-службах Amazon, Microsoft Azure або Google Compute Engine. Програмний продукт на платформі OpenShift Container Platform, який підтримується комерційною технологією, дозволяє великим підприємствам організовувати контейнери в їх власному центрі обробки даних або в публічній хмарі.

1. Створення міцних та надійних підстав для контейнерних застосувань

Похвалившись понад 15 років роботи з Linux і сприяючи цьому, Red Hat забезпечує надійну основу для контейнерних додатків через Red Hat Enterprise Linux, яка забезпечує 99,999% часу роботи – важливого для важливих для місії корпоративних програм.

“Важливо пам’ятати, що контейнери – це просто пісочні процеси, які працюють на спільному хості Linux”, – сказав Джо. “Робота Red Hat, зроблена навколо безпеки Linux, упаковки вмісту, виправлення вразливості, файлових систем, продуктивності тощо, є основою для нашої платформи контейнерів”.

2. Інтеграція з кубернетами для оркестрації та управління контейнерами

Red Hat виставляє рахунки на платформу контейнерів OpenShift як розподіл Kubernetes на рівні підприємства, допомагаючи програмам працювати через багато контейнерів і хостів. Як сказав Джо, OpenShift “виходить за рамки інфраструктури”, роблячи контейнери доступними для розробників та інтегруючи їх у процеси розгортання..

“OpenShift також стосується точок тертя, таких як інтеграція Kubernetes до вашої визначеної програмним забезпеченням мережі, балансування навантаження, зберігання, аутентифікації та системи авторизації тощо”, – сказав він..

Що нового у платформі OpenShift Container 3.4

Подальше зменшення перешкод для впровадження технології контейнерів на рівні підприємства, Red Hat випустив версію 3.4 платформи контейнерів OpenShift у січні 2017 року. Деякі нові та вдосконалені функції включають:

  • Розширене зберігання контейнерів дозволяє динамічно розміщувати кілька типів зберігання. Red Hat Gluster Storage покращує користувальницький досвід та економічну ефективність зберігання в контейнерах для локальних та громадських хмарних середовищ.
  • Розширені можливості багаторічного найму пропонувати командам більш спрощені процеси управління. Кілька команд, додатків та середовищ можуть працювати повністю ізольовано та обмінюватися ресурсами на одному кластері Kubernetes. Користувачі можуть шукати проекти, конкретну інформацію та керувати доступом через вдосконалений веб-портал.
  • Нові довідкові архітектури для гібридних хмарних середовищ допомагають користувачам розгортати стабільне виробниче середовище серед публічних та приватних хмар, віртуальних машин та чистого металу. Платформа контейнерів OpenShift підтримує гібридні хмари на OpenStack, VMware, AWS, Google Cloud Engine і Azure.

Рішення для зберігання розширюють та впорядковують здатність платформи контейнерів запускати програми стану та без стану. Програми Stateful зберігають інформацію про те, що сталося чи змінилося під час його запуску, тоді як додатки без громадянства не розкривають жодну з цих даних.

Вгору Далі: Нові можливості та розширені навантаження для Kubernetes

На додаток до розширених функцій захисту контейнерів, таких як сканування, підписання та можливості реєстру, значна частина центрів розвитку OpenShift навколо спільноти Kubernetes, за словами Джо.

Red Hat очолює проект «Каталог послуг Kubernetes», спрямований на те, щоб допомогти розробникам знаходити та підключати служби до своїх додатків, незалежно від того, працюють вони в контейнерах або в іншому місці в хмарі чи центрі обробки даних.

“Ми працюємо над новими можливостями, які розширюють діапазон навантажень, які клієнти можуть працювати в контейнерах”, – сказав Джо. “Це дозволяє більш традиційні сервіси, такі як бази даних, великі дані та програми для аналітики, а також великі робочі навантаження з підтримкою GPU”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me