Рекламна платформа Mobfox: додаток для посередництва, орієнтований на розробників, що полегшує трафік між видавцями додатків та рекламодавцями

TL; ДОКТОР: Mobfox – це платформа посередництва на базі пропозиції, яка упорядковує трафік між рекламодавцями та видавцями мобільних додатків з метою отримання максимального доходу для всіх сторін. Платформа також дозволяє розробникам додатків легко вставляти та керувати рекламою за допомогою автоматизованого процесу обміну. Завдяки поєднанню інноваційних технологій та практичної підтримки Mobfox робить професіоналів у світі додатків простіше, ніж будь-коли, і незабаром – підключеного телевізійного простору – купувати, продавати та керувати рекламними ресурсами.

Одне з найпопулярніших спортивних додатків, що продаються через App Store та Google Play в Іспанії, – це “Resultados de Fútbol”, який надає футбольні результати в реальному часі з первинних та вторинних ліг по всьому світу. Окрім понад 1 мільйона користувачів, додаток привернув увагу рекламодавців на іспанському ринку, які прагнуть потрапити перед його постійно зростаючою аудиторією.

У 2017 році, прагнучи збільшити свій дохід від реклами на латиноамериканському ринку, BeSoccer звернувся до Mobfox, платформи рекламного посередництва, розробленої для досягнення максимальної рентабельності інвестицій. Результати були практично миттєвими: протягом першого кварталу 2018 року eCPM BeSoccer – показник, який використовується для вимірювання доходу, отриманого на 1000 показів оголошень в Інтернеті – подвоївся..

Але це ще не все. У Іспанії, Колумбії, Бразилії, Мексиці, Перу та Аргентині загальний дохід BeSoccer збільшився на 184% у першому кварталі 2018 року порівняно з четвертим кварталом 2017 року.

Логотип Mobfox

Mobfox робить рекламу в додатках простішою та вигіднішою.

“Наша платформа з боку постачальників сприяє купівлі та продажу рекламних ресурсів дуже ефективно”, – сказав Кумаран Самбандам, віце-президент Mobfox Exchange в Mobfox. “Ми проводимо аукціон в режимі реального часу, коли рекламодавці пропонують ставки на різні формати оголошень у додатках, а також здійснюємо розміщення оголошень”.

Упорядковуючи трафік між рекламодавцями та видавцями мобільних додатків, платформа максимізує дохід для всіх учасників. Крім того, видавець додатків має повний контроль над тим, які оголошення відображатимуться, і, якщо затверджено, рекламодавці можуть вказати розміщення своїх оголошень у програмі. Що стосується розробника, Mobfox може бути інтегрований з будь-яким додатком протягом декількох хвилин через Mobfox SDK, автоматизований процес обміну, який робить управління запасами просто.

Зрештою, це розумне поєднання найсучаснішої технології та практичної підтримки дозволяє легше як ніколи купувати, продавати та керувати рекламними ресурсами.

Максимізуйте дохід за допомогою інтелектуальної платформи посередництва

Протягом багатьох років вдосконалення технологій дали рекламодавцям цілий новий набір інструментів для ефективного досягнення цільової аудиторії. Кумаран сказав, що результат значно покращив рентабельність інвестицій.

“Цифрова реклама вимірюється, що дозволяє рекламодавцям реально розуміти, що вони купують”, – сказав він. “А оскільки засіб настільки відстежується, вони можуть дізнатися з попередніх кампаній та застосувати отримані результати у своїх наступних рекламних бюджетах”.

Mobfox – одна з найпопулярніших компаній мобільної реклами в ніші програмної реклами – тип автоматизованої інтернет-реклами, що оцінюється за ефективність завдяки потужності автоматизації.

Піктограми із зображенням набору функцій Mobfox

Mobfox використовує передові технології для впорядкування свого автоматизованого процесу обміну.

Платформа підтримує розробників додатків та видавців за допомогою оцифрованого програмного обміну, в якому реклама узгоджується з рекламодавцями протягом мілісекунд. Платформа також забезпечує глобальне охоплення, дозволяючи рекламодавцям дістатися до своїх цільових ринків у будь-якому місці.

“У будь-який момент часу буде більше одного рекламодавця, який прагне охопити конкретну цільову аудиторію”, – сказав Кумаран. “Ми гарантуємо, що видавці додатків відповідають лише законним рекламодавцям.”

Видавці також можуть блокувати рекламу із визначених джерел, наприклад конкурентів. Для додаткового контролю видавці та рекламодавці можуть домовлятися про угоди безпосередньо на приватному ринку компанії, що включає допомогу клієнтів.

Після того, як визначені критерії будуть виконані, система створює угоду, а оголошення відображаються в додатку. Щоб збільшити гнучкість як для видавців, так і для рекламодавців, Mobfox підтримує всі основні типи оголошень у додатках – такі як відео, банери, міжсторінкові реклами, нативні реклами та мультимедіа – як це демонструється через безкоштовний та легкий демонстраційний додаток.

Високоякісна техніка відповідає технічній підтримці клієнтів

Кумаран сказав, що Mobfox стоїть осторонь конкуренції, оскільки пропонує передові технології у поєднанні з безцінним обслуговуванням клієнтів. З технічної сторони Mobfox SDK пропонує вдосконалені інструменти на додаток до повної підтримки різних форматів оголошень.

Наприклад, функція аудиторії Analytics дає користувачам глибокий погляд на своїх найкращих клієнтів – і з’єднує їх із подібними клієнтами лише одним клацанням миші. GeoEdge, сучасний інструмент внутрішнього виявлення, підвищує якість реклами, фільтруючи неправильні типи оголошень для аудиторії користувача.

Крім того, Mobfox співпрацює з Moat, щоб запропонувати рекламодавцям показники видимості, які забезпечують перевірений, якісний рекламний ресурс, забезпечуючи при цьому розширений метод відстеження ефективності своїх оголошень..

Mobfox зображений як фізична машина

Платформа посередництва Mobfox – це машина ROI.

Що стосується підтримки, стандарти Mobfox однаково високі. “Ми невелика, спритна і спритна компанія, і ми дуже чуйні”, – сказав Кумаран. «Що стосується суми доходу, який ми отримуємо – який у минулому році становив близько 20 мільйонів доларів, – ми дуже худорляві. Наша технологія також досить сильна, що допомагає нам працювати з ефективністю ».

Mobfox прагне функціонувати як рівна організація з невеликим рівнем між керівництвом та персоналом, що заохочує посилення участі у процесах прийняття рішень. Цей підхід полегшує почуття клієнтів, оскільки немає необхідності орієнтуватися на непотрібну ієрархію, щоб досягти когось із владою впливати на зміни.

“Ми досить прозорі щодо того, як працюємо, і слухаємо своїх клієнтів”, – сказав Кумаран. “Навіть наші найменші клієнти мають змогу отримати зворотній зв’язок з особами, які приймають рішення”.

Постійний розвиток від спритної та спритної команди

Що стосується внутрішнього розвитку, Mobfox орієнтований на лазерне відставання від тенденцій ринку та реагування на відгуки клієнтів. “Ми виділяємо близько 70% наших зусиль на інновації і приділяємо солідні 30% тому, що просять наші клієнти”, – сказав Кумаран. “Ми завжди намагаємось негайно задовольнити їхні потреби”.

Щодо цих 70%, Mobfox може похвалитися оптимістичною фірмовою культурою, орієнтованою на співпрацю, яка, за його словами, допомагає заохочувати оригінальне винахідливе мислення.

“Ми ніколи не боїмося невдач – ми ризикуємо, але завжди вчимося на своїх помилках”, – сказав він. “Історично, коли ми намагаємося три-чотири речі, нам досягається одна з трьох-чотирьох, але невдача ніколи не вважається ганьбою. Ми відстоюємо невдачі один одного, і тоді, коли досягаємо успіху, ми всі досягаємо успіху ».

Це позитивне ставлення дає можливість працівникам досліджувати нові та нові сфери інтересів, наприклад, підключений телевізійний простір. Кумаран сказав, що компанія зосереджує свою увагу на тому, щоб допомогти рекламодавцям досягти аудиторії через цей новий носій – і з поважних причин.

Згідно з останніми дослідженнями, приблизно 13,5 мільйонів домогосподарств відмовилися від традиційних форм телевізійних послуг на користь рішень, що підключаються до Інтернету. І станом на 2018 рік, за оцінками, 70% проданих телевізорів дозволяють користувачам отримувати доступ до Інтернету та завантажувати додатки.

Як виробники та споживачі спрямовуються до розумного телебачення, так і рекламодавці.

“Наступний наш основний фокус буде присвячений підключеному телевізору та кураторам аудиторії”, – сказав Кумаран. “Зараз ми працюємо над підтримкою технології, а потім залучаємо багато підключених видавців телебачення, що допоможе рекламодавцям охопити аудиторію на різних пристроях, включаючи мобільний, планшетний та підключений телевізор”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me