Розширення Вашого ІТ-персоналу: як адміністратор вперед допомагає хостинг-провайдерам та підприємствам підтримувати та підтримувати їх інфраструктуру

TL; ДОКТОР: Якщо ви хочете збільшити свою внутрішню ІТ-команду без різкого збільшення витрат, Admin-Ahead, який допомагає бізнесу підтримувати інфраструктуру доступним, гнучким способом, може стати вашим рішенням. Завдяки консультативному, ініціативному підходу компанія забезпечує ІТ-підтримку, управління сервером та широкий вибір розширень та плагінів. Завдяки тісній культурі компанії та орієнтації на підтримку взаємовідносин із клієнтами, Admin-Ahead прагне надати пріоритет для клієнтів.

Як знає кожен, хто коли-небудь працював офіціантом чи касиром, обслуговування клієнтів – одна з найбільш караючих робіт. Додайте до викликів, притаманних глобалізованому робочому місцю – мовні бар’єри, часові відмінності та різні культурні норми – і перспектива надати високоякісну підтримку стає ще більш втомливою.

У той час як деякі компанії в’януть перед цими, здавалося б, непереборними перешкодами, інші ставлять перед цим завданням. Admin-Ahead, організація підтримки хостингу та управління сервером, яка служить розширенням Вашого ІТ-персоналу, безперечно, входить до останньої категорії. Компанія, що базується в Індії, обслуговує клієнтів у всьому світі – багато з яких не володіють англійською мовою – все ж відмовляється дозволити географічним бар’єрам перешкоджати видатній підтримці.

Логотип адміністратора

Admin-Ahead служить розширенням Вашого ІТ-персоналу.

“Ми завжди намагаємось взяти активний підхід до вирішення проблем, перш ніж клієнти звернуться до нас”, – сказала Джиша Ашок, менеджер з розвитку бізнесу в Admin-Ahead. «Якщо виникають проблеми, наші клієнти можуть висловитись перед нами. Ми сидимо разом і вирішуємо справи, навіть якщо нам потрібно спілкуватися через перекладачів ».

Але компанія на цьому не зупиняється. Джиша сказала нам, що метою Admin-Ahead є формування особистих стосунків з клієнтами, визнаючи їх цілісно особистими. “Ми раді насолоджуватися часом, щоб поговорити з ними про своє життя поза роботою”, – сказала вона. “Ми хочемо, щоб вони знали, що вони можуть нам довіряти”.

Це вражаючий подвиг, враховуючи, що компанія в даний час обслуговує понад 4500 клієнтів у всьому світі – і підтримує тісні стосунки з більшістю з них. Зрештою, гнучкий, орієнтований на клієнтів підхід Admin-Ahead дозволяє компанії безперебійно працювати з бізнесом як розширення своїх ІТ-команд. Додайте до портфоліо служб підтримки ІТ, інструментів управління сервером та широкого спектру розширень та плагінів, і компанія має все необхідне для створення ідеального досвіду клієнтів.

Консультативний підхід до надання своєчасного обслуговування, орієнтованого на споживача

Заснований у 2004 році Нікілом Томасом, Admin-Ahead швидко перетворився з невеликого штату з п’яти в процвітаючий бізнес. На той момент, коли Джиша приєдналася до компанії як менеджер з якості в 2011 році, вона сказала, що штатних працівників понад 60.

Незабаром після цього Admin-Ahead став дочірньою компанією BrookWin Technology Solutions, що постачає аутсорсингову технічну підтримку, веб-дизайн, розробку програмного забезпечення та індивідуальні CRM-рішення. Зараз BrookWin очолює Admin-Ahead, а також нескінченні дзвінки, платформу для відео, аудіо та чату в реальному часі, яка зараз знаходиться в бета-версії.

Джиша сказала, що в Admin-Ahead є надійна команда з досліджень та розробок, яка працює для того, щоб рухати технології компанії вперед, тоді як її команда із задоволення клієнтів забезпечує безперебійний досвід, починаючи з безкоштовної консультації. “Наша мета – полегшити ситуацію для наших клієнтів”, – сказала вона. “Ми пропонуємо потрібні продукти разом з нашою службою підтримки в одному рішенні, тому клієнтам не потрібно звертатися за допомогою до сторонніх джерел.”

Компанія пропонує цілий ряд професійних та надійних служб підтримки на основі завдань, включаючи погодинну підтримку сервера, налаштування, аудит безпеки, відновлення аварій, міграцію даних та оптимізацію сервісу. Клієнти також можуть підписатись на гнучкий план моніторингу безпеки для Linux та Windows та програму відповідності PCI.

Крім того, Admin-Ahead пропонує спеціальні, напівприсвячені та спільні плани підтримки, які залежать від періодів покриття та каналів підтримки. Нарешті, в планах управління серверами компанії пропонуються оновлення безпеки, оптимізація сервера, хмарний сервіс AWS, комплексний моніторинг та безпека та зміцнення сервера Windows..

Ряд розширень Plesk, плагінів cPanel та Script Solutions

Команда з досліджень та розробок Admin-Ahead також відповідає за широкий спектр плагінів компанії, які мають зробити життя клієнтів максимально легким. Джиша розповів нам, що Admin-Ahead спочатку зосередився на наданні плагінів для cPanel, найпоширенішого додатку для управління розміщеними сайтами.

Компанія побачила негайний успіх з бета-версією свого першого плагіна APP cPanel і ніколи не озирнулася. “Тоді ми зрозуміли можливість, яку ми мали із плагінами, і почали розробляти рішення, які шукали клієнти”, – сказала Джиша. “Ми першими придумали 13 таких товарів, хоча, звичайно, зараз у нас є конкуренти”.

Піктограми, що представляють плагіни

Команда з досліджень та розробок компанії випустила різноманітні плагіни cPanel та Plesk.

Сьогодні компанія пропонує ряд плагінів cPanel, орієнтованих на безпеку та автоматизацію, а також різноманітні розширення Plesk – більшість з яких коштують менше 6 доларів на місяць. Компанія також пропонує кілька безкоштовних продуктів, включаючи Уніфікований інсталятор FFMPEG, Let’s Encrypt Manager для cPanel та інтерфейс APF для cPanel..

Джиша сказала нам, що її улюблений продукт – це gDNS Cluster компанії, рішення серверного сценарію.

“GDNS – це панель перехресного керування, рішення для кластеризації між платформами, що дозволяє користувачам додавати контролери відмовлення”, – сказала вона. “Плагіни cPanel і Plesk – це звичайний веб-хост – навіть постачальник VPS може ним користуватися. Кластер gDNS обслуговує рівень підприємства. gDNS дозволив нашому клієнту з ідеальною легкістю інтегрувати більше тисячі серверів в єдиний кластер, будь то сервери cPanel, Plesk або Windows. “

Проактивний метод підтримання відносин із клієнтами

Джиша заявила, що Admin-Ahead надає пріоритет якості відносин з клієнтами, а не розмірам споживчої бази. “Наша увага зосереджена на підтримці поточних клієнтів, а не завжди намаганні знайти новий бізнес”, – сказала вона. «Через це нам вдалося підтримати більше клієнтів».

У перший день, коли клієнт підписується, він отримує вітальний телефонний дзвінок від компанії. “Ми допомагаємо клієнту вирішити будь-які проблеми, з якими він стикається, перш ніж підписатись з нами”, – сказала Джиша. “Ми не хочемо, щоб проблема ескалавала, тому підходимо до всього з обережністю”.

Співробітник з текстом, що читає "Ми уявляємо!"

Працівники Admin-Ahead готові пройти додаткову милю в ім’я задоволення клієнтів.

Кевін Моррісон з COG Hosting поділився своїм досвідом роботи з компанією в огляді на сайті Admin-Ahead. “У цей день і вік важко знайти того, хто пропонує хорошу підтримку, не кажучи вже про велику підтримку. Я мушу сказати, що команда” Адміністратор-Ахед “вийшла за рамки навіть цього і надала мені фантастичну підтримку”, – сказав він. “Ви, хлопці, заслужили кожної зірки, яку я щойно золото зробив”.

Ще один рецензент, Нік Маріані з NectarTech, LLC, заявив, що його компанія працює з Admin-Ahead більше дев’яти років. У той час він відчував ввічливе обслуговування клієнтів, терміни швидкого вирішення та захоплену підтримку через безліч каналів зв’язку.

“Технології адміністратора Ahead чудові”, – сказав Нік. «Вони не тільки швидкі, але й швидко розібралися, чому щось не працює. Вони швидко вирішують проблему, зводячи до мінімуму простої ».

Продовжуйте займатися працівниками культури зближеної культури компанії

Зараз дослідження доводять те, що багато хто з нас підозрювали давно: щасливі працівники надають кращі послуги з клієнтами. Джиша сказала нам, що Admin-Ahead підтримує свою команду на 60 осіб, підтримуючи сімейне середовище, в якому працівники працюють, грають та їдять разом.

Щоб внести трохи енергії на робоче місце, нещодавно компанія спонсорувала змагання з атлетичного спорту, в комплекті з трикотажними виробами, що містять імена кожного працівника та призи команд-переможців. “Еверон був настільки схвильований і прагнув перемоги”, – сказала Джиша. “Будучи цілодобовою компанією, ми всі знаємо один одного, і так, нам весело”.

Надалі Джиша сказав, що Адмін-Ахед сподівається поділитися своїм ентузіазмом за добре виконану роботу з ще ширшою світовою аудиторією. “Ми хотіли б, щоб світ знав нас”, – сказала вона. Враховуючи досвід компанії щодо обслуговування світових ринків, ми вважаємо, що це досяжна мета.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me