Розширіть своє покриття та отримайте яскраві швидкі зв’язки за допомогою eero: безпечна мережа Wifi Mesh із надзвичайно простим процесом налаштування

TL; ДОКТОР: Система wifi для дому eero замінює маршрутизатори, утворюючи мережу бездротової сітки, яка може розширюватися, щоб охопити будь-яку житлову зону. Захищена технологія здатна вирішувати зростаючі потреби мереж IoT, щоб забезпечити стабільну роботу підключених пристроїв. Тепер, як частина сім’ї Амазонки, компанія eero прискорює свою місію змусити технологію в наших будинках просто працювати.

За останнє десятиліття на ринку вийшла нова блискуча партія технологій IoT, спокушаючи нас обіцянкою безпроблемного управління будинком. Для власників будинків, які хочуть оновити своє оточення, доступні інтелектуальні камери дзвінка, підключені до Інтернету термостати, автоматизоване освітлення та навіть розумні холодильники..

Але щоб зробити інвестиції вартими, споживачі повинні переконатися, що їхні домашні мережі здатні впоратися з цими передовими рішеннями. Тут входять мережі Wi-Fi, наприклад, eero. Домашня система Wi-Fi, приватна, що фінансується та розроблена в Сан-Франциско, призначена для того, щоб забезпечити швидке і надійне з’єднання будинків..

eero логотип

eero виконує завдання, щоб забезпечити швидкий, надійний Wi-Fi.

“Ми вийшли на ринок у той час, коли IoT справді знімався, зробивши надійне підключення важливішим, ніж будь-коли раніше”, – сказав Нік Вівер, співзасновник та генеральний директор компанії eero. «Зосередивши увагу на підключенні як фундаменті будинку, ми змогли створити продукти та послуги, завдяки яким технології у вашому домі просто працюють».

У 2014 році, розчарований рішеннями Wi-Fi на ринку та не в змозі знайти кращого рішення, Нік вирішив створити eero з співзасновниками Амосом Шалічем та Нейт Гардісоном. Відтоді метою компанії було постійне вдосконалення домашньої системи Wi-Fi за допомогою частого оновлення програмного забезпечення, що робить його швидшим та безпечнішим, додаючи нові функції.

Сьогодні система Wi-Fi для дому eero є настільки потужною та надійною, щоб задовольнити потреби пристроїв IoT, долаючи фізичні перешкоди для повноцінного покриття будинку. Просуваючись вперед, компанія прагне прискорити свою місію змусити технологію в наших будинках просто працювати завдяки нещодавно оголошеному придбанням Amazon.

Мережа, потужна, достатня для задоволення потреб IoT

В епоху, коли тривалий робочий час є звичним явищем, і ми фактично прославляємо зайнятість, немає сумнівів, що час став цінним товаром. З цією метою компанія eero сподівається допомогти користувачам якомога більше часу вилазити.

“Подумайте про весь час, який ви втрачаєте на буферизацію, затримку або мляві з’єднання”, – сказав Нік. “Якщо додати все це на своїх пристроях і помножити його на 365 днів на рік, це багато часу, коли ви повернетесь, коли ваша технологія просто працює”.

Система підключення та відтворення розроблена для спрощення налаштування поза межами коробки, будь то технічний критерій чи новачок у налаштуванні Wi-Fi. За словами eero, інтуїтивний процес займає більшість клієнтів менше 10 хвилин. Почніть із простого підключення пристрою eero безпосередньо до вашого модему, і додаток компанії допоможе вам розмістити додаткові пристрої по всьому дому, щоб забезпечити швидке з’єднання у кожному куті.

У компанії є два основні пристрої: eero Pro і eero Beacon. Eero Pro може одночасно транслювати на три бездротових радіочастотних діапазонах і оснащений двома портами Ethernet, що робить його придатним для будь-яких приміщень з проводкою Ethernet.

пристрої eero

Пристрої Wi-Fi компанії, eero Pro та eero Beacon, були розроблені для зручності використання.

Удвічі менший за розміром eero Pro, eero Beacon можна підключити безпосередньо до будь-якої розетки для розширення системи по всьому будинку та включає світлодіодне нічне світло, яке регулює яскравість залежно від часу доби.

“Наша місія – зробити так, щоб технології у вашому домі просто працювали, і поки що продукти та послуги, які ми надаємо на підтримку цієї місії, радували клієнтів”, – сказав нам Нік. “Насправді наша домашня система Wi-Fi на Amazon.com має рейтинг 4,6 / 5 зірок.”

TrueMesh технологія, яка навігація будь-якої перешкоди

Завдяки програмному забезпеченню нового покоління, відомому як TrueMesh, з’єднання Wi-Fi можуть переходити між пристроями eero, подорожуючи по коридорах та навколо стін для кращого загального покриття. Технологія нового покоління, побудована спеціально для роботи з апаратними засобами eero, інтелектуально спрямовує трафік між пристроями eero Pro та eero Beacon, щоб уникнути перешкод.

Динамічні алгоритми маршрутизації TrueMesh були розроблені за допомогою машинного навчання та даних із незліченних будинків реального життя, щоб програмне забезпечення проходило підключення до Інтернету найнадійнішим маршрутом при адаптації до складностей.

Ілюстрація TrueMesh

Технологія TrueMesh дозволяє з’єднанням проходити через будинок без перешкод.

Крім усунення перешкод, технологія покращує швидкість локальної мережі (LAN). На основі первинного тестування, eero підраховує, що клієнти із середніми мережами можуть побачити покращення швидкості до 40%. Технологія TrueMesh також дозволяє клієнтам швидко та легко масштабувати свої системи, додаючи стільки пристроїв, скільки потрібно.

“Оскільки люди додають все більше підключених технологій до все більшої кількості кімнат у своїх будинках, нам потрібно продовжувати пропонувати продукти та послуги, які можуть підтримувати їх просто та надійно”, – сказав Нік..

Програмне забезпечення TrueMesh eero автоматично оновлюється щонайменше раз на місяць, щоб покращити продуктивність, виправити помилки та додати нові функції. У травні минулого року компанія представила eero Labs, тестовий блок для останніх нововведень, які компанія може запропонувати. Ці передові експериментальні функції все ще знаходяться в бета-версії та відключені за замовчуванням. Однак користувачі можуть протестувати функції, включивши їх у додатку компанії.

eero Plus: додатковий рівень захисту

Найбільші переваги компанії eero, за словами Ніка, включають високі показники продуктивності, гнучкість, простоту використання та рентабельність інвестицій. “Але якби мені довелося вибрати лише один, було б, щоб eero постачав дивовижний wifi для кожного пристрою в кожній кімнаті, так що вам більше ніколи не доведеться думати про свій wifi – він просто зникає на фоні вашого життя та дому, шлях так і має бути, – сказав Нік.

І це надійно робиться за допомогою eero Plus, преміум-сервісу підписки, який захищає особисту інформацію на підключених пристроях як у домашній мережі, так і поза нею. Наприклад, пропозиція безпеки має віртуальну приватну мережу (VPN), що дозволяє користувачам переглядати Інтернет, незалежно від того, чи вони вдома, чи користуються загальнодоступним Wi-Fi.

Послуга також надає програмне забезпечення проти зловмисного програмного забезпечення, яке буде сканувати та захищати пристрої, а також розширений захист перегляду, що працює на базі даних відомих загроз.

“Наш сервіс eero Plus активно захищає вас від шкідливих програм, шпигунських програм та вірусів, попереджаючи вас про небезпечні веб-сайти, перш ніж вони навіть завантажуються”, – сказав Нік..

Інші переваги включають менеджер паролів для всієї родини, блокування реклами на кожному пристрої, підключеному до мережі, та фільтрування вмісту для простого батьківського контролю на кількох пристроях. Нік сказав, що такі функції є значною мірою продуктом відгуків користувачів.

“Ми починаємо з замовника і працюємо назад від того, що їм потрібно, або звертаючись до чогось, про що вони просять, або вигадуючи від свого імені”, – сказав він.

Тепер офіційна частина сім’ї Амазонки

У березні eero оголосив, що об’єднав зусилля з Amazon для випуску нових продуктів і послуг, удосконалення поточних продуктів за допомогою більш частих оновлень програмного забезпечення та планування глобального розширення. Компанія вже працювала у партнерстві з Amazon та TP-Link над розробкою Wi-Fi Simple Setup – пристрою, який спрощує налаштування нових гаджетів IoT.

“Найближчим часом, коли клієнти, які володіють як системою eero, так і пристроями підключення Echo unbox, придбаними в Amazon, пристрої автоматично шукають мережу eero і використовуватимуть зашифровані облікові дані для підключення”, – сказав Нік в недавньому дописі про блог eero.

Тим часом Нік сказав, що Amazon та eero продовжуватимуть вчитися один у одного для просування майбутнього домашнього зв’язку.

“Ми раді бути частиною родини Amazon і використовуємо ресурси, які ми маємо в розпорядженні, щоб швидше масштабувати та доставляти чудовий wifi ще більше клієнтів”, – сказав він.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me