Розширюйте свою SEO-стратегію за допомогою інструмента добору ключових слів: безкоштовна дослідницька платформа, яка допомагає компаніям швидко та легко залучити відповідних інтернет-аудиторій

TL; ДОКТОР: Інструмент добору ключових слів, безкоштовна платформа для дослідження ключових слів, надає можливості бізнесу вдосконалювати свої SEO-стратегії шляхом залучення відповідної аудиторії в Інтернеті. Ця технологія розширює Google Autocomplete, щоб генерувати тисячі ключових слів із довгим хвостом, які можна використовувати для інформування стратегій контент-маркетингу та рекламних кампаній із оплатою за клік. Завдяки розширеним можливостям для додаткових пошукових систем та постійно розвивається платформі, Інструмент добору ключових слів допомагає компаніям збільшувати присутність в Інтернеті.

Багато в чому Інтернет нагадує сторінки книги «Де-Вальдо», що метушиться дивними та чудовими видами діяльності, здавалося б, нескінченною роллю персонажів. Якщо ви хочете виділитися в такому переповненому середовищі, вам доведеться знайти творчий спосіб зробити це.

Рішення Уолдо було сміливою, натхненною солодкою тростиною сорочкою та шапочкою, але інтернет-бізнес має у своєму розпорядженні арсенал потужних SEO-стратегій. Сьогодні маркетингові експерти все частіше звертаються до ключових слів із довгими хвостами або фраз, які містять три слова або більше, щоб націлити конкретні аудиторії. І такі платформи, як інструмент добору ключових слів, допомагають їм визначити, які слова потенційні покупці можуть використовувати.

Khai Yong, керівник зростання інструменту добору ключових слів та логотипу компанії

Кей Йонг, керівник відділу зростання інструмента добору ключових слів, сказав, що платформа робить Автозаповнення Google ще більш потужним.

Інструмент добору ключових слів вперше був запущений у 2014 році. “На той час не існувало єдиного надійного способу ефективного отримання ключових слів із довгими хвостами”, – заявив Кей Йонг, керівник служби “Інструмент ключових слів”. “Планувальник ключових слів Google – це вирішальне рішення, але ми виявили, що результати ключових слів мають тенденцію до перекочування рекламодавців, що ускладнює пошук ключових слів із довгим хвостом”.

Команда, що стоїть за інструментом добору ключових слів, незабаром виявила Google Autocomplete – функцію, яка пропонує популярні пропозиції щодо ключових слів, пов’язані зі словами, які ви вводите, – що надихнуло їх на створення безкоштовного інструменту, який допоможе користувачам отримати доступ до цих пропозицій швидко та легко.

З тих пір Khai сказав нам, що компанія розширилася, щоб допомогти користувачам знайти відповідні ключові слова з довгим хвостом у ряді пошукових систем. Маркетологи можуть використовувати пропозиції щодо ключових слів із довгим хвостом, які розробляє платформа для створення відповідного вмісту, розробки міжнародних стратегій SEO та проведення рекламних кампаній із оплатою за клік серед іншого використання. Тепер, за допомогою інструмента добору ключових слів Pro, компанія допомагає таким гігантам галузі, як Amazon, Disney та eBay, відкрити ще більш цінні ключові слова з великим обсягом пошуку.

Ефективна альтернатива пошуку ключових слів з довгим хвостом

Google щодня обробляє 3,5 мільярда пошукових запитів, усі вони здійснюються за допомогою ключових слів. Відповідно до інструмента добору ключових слів, Google не завжди полегшує пошук цих слів. Пошукова система приховує конкретні ключові слова від аналітичних інструментів, захищає дані про обсяг та обмежує кількість термінів, доступних за допомогою Планувальника ключових слів Google.

Ось чому інструмент добору ключових слів зосереджується на захопленні пропозицій ключових слів із Google Autocomplete. Коли ви щось шукаєте в Google, ви зазвичай бачите максимум п’ять пропозицій щодо автозаповнення. Інструмент добору ключових слів може піти набагато далі, взявши ключове слово, помістивши його у вікно пошуку Google та додавши різні літери та цифри, щоб за кілька секунд створити сотні корисних ключових слів..

Безкоштовна версія платформи створює приблизно 750 пропозицій із ключових слів із довгим хвостом від Google Autocomplete – і вам навіть не потрібно створювати обліковий запис. Він також дозволяє користувачам вибирати з 83 мов під час створення пропозицій щодо ключових слів, що корисно для компаній, які бажають розробити міжнародну SEO-стратегію.

Окрім Google, Інструмент добору ключових слів дозволяє користувачам генерувати ключові слова, використовуючи пропозиції автозаповнення Amazon, Bing, eBay, YouTube та App Store, а також популярні хештеги та дані про відрахування в Instagram. Хай повідомив нам, що інструмент створює достовірні, орієнтовні дані про обсяг пошуку для Amazon, YouTube та eBay, а також 100% точні дані для Google та Bing. Крім того, користувачі ключових слів Pro можуть масово перевіряти обсяг пошуку до 7000 ключових слів.

Проінформована стратегія створення вмісту для обслуговування потреб клієнтів

Khai розповів нам, що інструмент добору ключових слів в першу чергу обслуговує професіоналів цифрового маркетингу, які працюють над SEO та SEM кампаніями. Вони походять від компаній різного масштабу і включають в себе суміш фрілансерів, стартапів, рекламних агентств, малих і середніх підприємств та багатонаціональних корпорацій.

Як відомо більшість маркетологів, вміст переважає, коли мова йде про сьогоднішні стратегії цифрового маркетингу. Згідно з дослідженнями Meaningful Brands, 84% споживачів очікують, що компанії надаватимуть вміст, який розважає, розповідає історії, пропонує рішення та сприяє досвіду. Крім того, 70% користувачів Інтернету віддають перевагу контенту перед традиційною рекламою, коли мова йде про знання продуктів.

Знімок екрана технології інструмента добору ключових слів

Безкоштовний план інструмента добору ключових слів допомагає маркетологам визначити ключові слова для інформування про створення вмісту.

Щоб задовольнити це, а також залучити трафік із пошукових систем, маркетологи повинні створити контент навколо ключових слів, про які їх цікавить аудиторія. Згідно з веб-сайтом “Інструмент добору ключових слів”, один з найкращих способів виявити ці слова – це отримати їх за допомогою пошукових пропозицій Google. Це сприяє забезпеченню вашого веб-сайту трафіку від Google.

“Створюючи вміст навколо популярних ключових слів, які ваша аудиторія використовує для пошуку інформації в Інтернеті, ви вже надаєте велику цінність відвідувачам свого веб-сайту”, – йдеться на сайті. “Натомість Google нагородить вашу веб-власність більш високими рейтингами, що збільшує трафік”.

Окрім контентного маркетингу, Інструмент добору ключових слів корисний для підвищення рентабельності інвестицій у рекламних кампаніях з оплатою за клік. Маркетологи можуть створювати націлені оголошення на основі ключових слів, які користувачі використовують у своїх пошуках Google, що призводить до більш високих показників кліків і конверсій за меншою ціною за клік.

Отримайте в два рази більше пропозицій щодо ключових слів за допомогою інструмента добору ключових слів Pro

Ті, хто користується безкоштовною версією інструмента добору ключових слів, можуть перевести речі на новий рівень за допомогою інструмента добору ключових слів Pro, платного плану, який в середньому дає подвоєння ключових слів, створених за допомогою безкоштовного плану. “Використовуючи інструмент добору ключових слів Pro, ви зможете отримати до 1400 пропозицій ключових слів Google за один пошуковий запит, майже не обмежуючи кількість разів, коли ви можете шукати”, – сказав Khai.

Скануючи одну пошукову систему за один раз, план плану також генерує 1900 ключових слів від Bing, 760 від Amazon, 760 з eBay і 3 800 з App Store. І користувачі можуть шукати стільки разів, скільки бажають – жорсткого обмеження немає. Khai сказав нам, що включає також 100% точні дані про обсяг пошуку для всіх 192 країн, 455050 окремих місць та 43 мов, які підтримує Google. Платний план також розблоковує можливість сортування та фільтрації ключових слів за будь-яким параметром та експорту всіх даних у електронну таблицю.

Засіб користується популярністю у клієнтів, які часто дають позитивні відгуки. “В останні три роки Ключовий інструмент Pro став важливою частиною мого контент-маркетингу та інструментарію SEO”, – підтвердив покупець Франсуа Лантьє Надо в останній огляд. “Я використовую його для уточнення ракурсів моїх публікацій, щоб відповідати відповідним намірам пошуку, виявити можливості KW середнього та довгого хвостових рівнів і зробити ефективне скорочення даних про обсяг пошуку, коли я обробляю більші списки ключових слів”.

Для тих, хто не впевнений у прийнятті будь-яких зобов’язань, компанія пропонує гарантію повернення грошей за перший місяць користування, повертається протягом 30 днів за допомогою електронного запиту.

Платформа, що розвивається на основі нових тенденцій та методів SEO

Напевно, ви вже, напевно, чули, що сучасна технологія прискорила темпи змін в експоненціальному масштабі – завдяки чому такі постачальники технологій, як інструмент добору ключових слів, тримаються на ногах.

“З результатів нашого дослідження ми з’ясували, що пошукові терміни, якими користуються люди, значно розвивалися протягом багатьох років”, – сказав Хай. “Наприклад, в даний час люди, як правило, використовують” фразові питання “під час пошуку інформації.”

Виходячи з цих тенденцій, інструмент добору ключових слів розробив свій продукт, щоб допомогти користувачам визначити найцінніші фрази ключових слів. Крім того, Хай сказав, що компанія ніколи не знижує важливості зворотного зв’язку з покупцями, коли мова йде про розробку продукту.

“З боку SEO речей ми виявили, що важливо завжди слухати своїх клієнтів та перспектив”, – сказав він.

Дивлячись вперед, Khai розповів нам, що інструмент добору ключових слів планує запровадити додаткові функції, які дозволять користувачам ділитися даними ключових слів з колегами та використовувати існуючі інструменти пошуку для Instagram.

Оскільки Інтернет стає все більше і більше, де Waldo-esque, ці інструменти допоможуть сайтам виділитися. Хай коротко підсумовує місію компанії: “Ми – орієнтована на клієнта, орієнтована на технології, керована даними”, – сказав він..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me