Що таке TCP / IP і як це змушує Інтернет працювати?

Кілька днів тому моя 5-річна племінниця запитала мене, як працює Інтернет. Це відповідь.

TCP / IP – коротке пояснення

Інтернет працює за допомогою протоколу під назвою TCP / IP або протоколу управління передачею / протоколу Internet. TCP / IP – основна мова спілкування в Інтернеті. У базових умовах TCP / IP дозволяє одному комп’ютеру спілкуватися з іншим комп’ютером через Інтернет шляхом складання пакетів даних та надсилання їх у потрібне місце.

Для тих, хто цього не знає, пакет, який іноді формальніше називають мережевим пакетом, – це одиниця даних, що передається з одного місця в інше. Так само, як атом – найменша одиниця клітини, пакет – це найменша одиниця переданої інформації через Інтернет.

Визначення TCP

Як зазначено в назві, до TCP / IP є два шари. Верхній рівень, TCP, відповідає за отримання великої кількості даних, їх компіляцію в пакети та передачу їх на шляху отримання їх колегим TCP-шару, що перетворює пакети в корисну інформацію / дані.

Визначення IP

Нижній шар – IP – це локальний аспект пари, який дозволяє надсилати та отримувати пакети інформації у потрібне місце. Якщо ви думаєте про IP з точки зору карти, IP-шар служить пакетом GPS для пошуку правильного пункту призначення. Настільки ж, як автомобіль, що їде шосе, кожен пакет проходить через комп’ютер шлюзу (знаки на дорозі), які служать для пересилання пакетів до потрібного пункту призначення.

Підсумовуючи, TCP – це дані. IP – Інтернет-локація GPS.

Так працює Інтернет на поверхні. Погляньмо під поверхнею на абстракційні шари Інтернету.

Чотири шари абстракції, вбудовані в TCP / IP

Чотири шари абстракції – це шар зв’язку (найнижчий рівень), Інтернет-шар, транспортний шар та прикладний шар (верхній шар).

Вони працюють наступним чином:

  1. Layer Layer – це фізичне мережеве обладнання, яке використовується для з’єднання вузлів та серверів.
  2. Інтернет-шар з’єднує хости один з одним через мережі.
  3. Транспортний шар вирішує всю комунікацію між хостом і господарем.
  4. Шар програми використовується для забезпечення зв’язку між програмами в мережі.

Англійською мовою чотири шари абстракції, вбудовані в TCP / IP, дозволяють пакетам даних, прикладним програмам та фізичним мережевим обладнанням спілкуватися один з одним через Інтернет, щоб гарантувати, що пакети надсилаються неушкодженими та в правильне місце.

Чотири шари абстракції, вбудовані в TCP / IP

Тепер, коли ви знаєте базове визначення TCP / IP та як працює Інтернет, нам потрібно обговорити, чому все це має значення.

Інтернет – це питання зв’язку та доступу

Поширений жарт про Інтернет – це серія трубок, де дані надсилаються та отримуються в різних місцях. Аналогія непогана. Однак він не завершений.

Інтернет більше схожий на серію труб з різними точками з’єднання, різними точками передачі, різними пунктами відправки / прийому, різними робочими швидкостями та керівним органом, що стежить за усім процесом.

Щоб зрозуміти, чому потрібен TCP / IP, ось короткий приклад.

Я живу в Гейнсвіллі, штат Флорида. Однак, оскільки я колись жив в Окленді, Нова Зеландія, протягом тривалого періоду часу, мені подобається щотижня перевіряти місцеві новини Нової Зеландії..

Для цього я прочитав The New Zealand Herald. Для цього я відвідую www.nzhearald.co.nz. Як ви могли здогадатися з URL-адреси, The New Zealand Herald розташований у цифровій формі в Новій Зеландії (тобто інший бік світу від Гейнсвілла).

Кількість хмелю для передачі пакетів

Для того, щоб з’єднання було здійснено з мого комп’ютера, розташованого в Гейнсвіллі, до сервера, на якому розміщується The New Zealand Herald, що базується в Новій Зеландії, пакети даних повинні бути надіслані в декілька центрів обробки даних через декілька шлюзів і через декілька каналів підтвердження, щоб мій запит знайшов запит правильне призначення.

Для цього загальним інтернетом є з’ясування того, скільки хмелів потрібно, щоб один пакет інформації був відправлений в інше місце.

Виконання маршруту простеження може показати вам кількість стрибків по дорозі. Якщо вам цікаво, між моїм розташуванням у Гейнсвіллі та сервером, що розміщує веб-сайт The New Zealand Herald, є 17 скачків..

TCP / IP необхідний для того, щоб інформація досягла свого призначення. Без TCP / IP пакети інформації ніколи б не надходили туди, де вони повинні бути, і Інтернет не був би пулом корисної інформації, про яку ми знаємо, що це сьогодні..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me