Швидкий, надійний та масштабований: хостингові рішення VernalWeb з допомогою SSD допомагають стартапам створювати та підтримувати присутність в Інтернеті з легкістю

TL; ДОКТОР: Бангладешська компанія VernalWeb, заснована в 2014 році для надання високоефективних спільних, хмарних, віртуальних та спеціалізованих хостингових рішень, дає можливість стартапам встановлювати та розширювати свою присутність в Інтернеті. За п’ять років від часу заснування компанія, орієнтована на клієнтів, працювала над тим, щоб допомогти користувачам масштабувати свою присутність в Інтернеті разом з ростом бізнесу. Маючи низькі ціни, чуйну підтримку та портфель керованих послуг, компанія усуває перешкоди для виходу на інтернет-ринки для клієнтів у всьому світі.

Для більшості меценатів цифрової епохи смартфони стали цілодобовим супутником. У дослідженні все сказано: колосальні 71% дорослих, опитуваних в недавньому опитуванні, сказали, що вони сплять з мобільними телефонами чи поруч із ними, а 1 з 3 людей зізнається, що перевіряють їх посеред ночі. Історія така ж і на сході сонця, з повідомленнями, що 4 із 5 користувачів смартфонів перевіряють свої телефони протягом 15 хвилин після пробудження.

При цьому більшість споживачів звертаються до Інтернету під час пошуку товарів та послуг. Для підприємців, які прагнуть досягти конкурентної переваги, ця статистика підкреслює незаперечну істину: у сьогоднішньому світі, керованому технологіями, створення веб-сайту недостатньо. Для того, щоб привернути увагу сучасного споживача, підприємства повинні уникати простоїв і вдень, і вночі.

Маючи репутацію надійності та цілодобової підтримки, такі компанії, як VernalWeb, допомагають бізнесу робити саме це. Засновник Саєф Махмуд вийшов на процвітаючий ринок хостингу в Бангладеш у 2014 році для місії з надання високоефективних хостингових рішень, обізнаної підтримки клієнтів та зручних цін для гаманців..

“Ми намагалися заповнити прогалину в хостинговій галузі Бангладеш, надаючи чудову підтримку клієнтів, щоб допомогти стартапам вийти в Інтернет і швидко вирішити будь-які проблеми, з якими вони можуть зіткнутися”, – сказав Саєф.

За п’ять років з моменту створення VernalWeb дотримувався орієнтованого на клієнта підходу до надання спільних, хмарних, віртуальних та спеціалізованих хостингових рішень. Компанія пишається своєю надійною, чуйною командою підтримки та 100% гарантією задоволення.

Завдяки доступним ціновим точкам та новим керованим хмарним сервісам, VernalWeb продовжує знімати перешкоди для виходу на інтернет-ринки як для стартапів, так і для створеного бізнесу..

Спільний, хмарний, віртуальний та виділений хостинг, орієнтований на клієнтів

Портфоліо VernalWeb з хостинговими рішеннями пропонує компаніям все необхідне для роботи та роботи в Інтернеті. За словами Saief, багато клієнтів починають із спільних планів компанії, що працюють на SSD, які включають безкоштовне доменне ім’я та безкоштовні сертифікати SSL. У випадку надзвичайної ситуації автоматична система резервного копіювання компанії зберігає файли та бази даних, щоб клієнти ніколи не втрачали дорогоцінні дані – і процес відновлення завершується безкоштовно.

Вам потрібна допомога у створенні вашого сайту? Внутрішня команда дизайнерів VernalWeb & розробники доступні для доставки користувацьких веб-сайтів за потребою Компанія також пропонує цілий ряд хостинг-планів, оптимізованих для систем управління контентом, включаючи WordPress, Joomla та Drupal; а також плани для платформ електронної комерції, таких як Magento, OpenCart і PrestaShop.

Банер із зображенням EzzyTech на основі SSD-рішень для спільного розміщення хостингу

Спільні плани компанії, що працюють на SSD, включають безкоштовне доменне ім’я та безкоштовні сертифікати SSL.

Але VernalWeb не відмовляється від клієнтів, коли вони працюють. Зрештою, для інтернет-бізнесу неможливість масштабування може бути дорогим кошмаром – уявіть, як би ви почувались, якщо ваш веб-сайт електронної комерції отримав приплив трафіку (більше продажів!) Та швидко розбився. Визнаючи високі репутаційні та грошові витрати простою, VernalWeb створив масштабовану платформу, ідеальну для прискорення швидкого зростання з надійними, гнучкими рішеннями, які зростають разом з вашим бізнесом..

“Багато наших клієнтів починають із спільного хостингу та переходять до хмарних, VPS та спеціальних рішень у міру зростання їх бізнесу”, – сказав Саєф.

Наприклад, середовище хмарного хостингу компанії, наприклад, надзвичайно масштабоване за доступною ціною. Для максимального контролю та стабільності керовані VPS плани VernalWeb забезпечують стабільну роботу. Повністю оптимізований для швидкості, безпеки та масштабованості, спеціалізовані сервери компанії ідеально підходять для розміщення великих баз даних та обробки великого трафіку. Компанія пропонує спільний хостинг з Монреаля та Сінгапуру; керував VPS від центрів обробки даних у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Нідерландах; і присвячений хостинг із центрів обробки даних у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Майамі.

Надійна, чуйна команда підтримки, яка цінує ваш час

Вплив обслуговування клієнтів на успіх хостингової компанії важко заперечувати, враховуючи, що 44% американських споживачів перенесуть свій бізнес в інше місце після отримання поганого обслуговування. І останні звіти свідчать, що тенденція, швидше за все, не сповільниться: до 2020 року прогнозується, що споживчий досвід стане більш цінним для споживачів, ніж ціна або навіть сам товар.

Усвідомлюючи, що одна негативна взаємодія може відігнати клієнта назавжди, команда, що стоїть за VernalWeb, має на меті забезпечити стабільно відмінне обслуговування – чи клієнти звертаються за допомогою квитка підтримки, телефонного дзвінка чи чату наживо. Компанія готує своїх власних експертів, щоб цілодобово допомагати клієнтам з будь-якими проблемами, пов’язаними з хостингом.

Логотипи, що представляють підтримку, безпеку та продуктивність

Обслуговування клієнтів є ключовим диференціатором VernalWeb, за яким слід забезпечити безпеку та ефективність роботи.

А оскільки міграція може бути одним із найстрашніших аспектів переходу на нового хоста, VernalWeb прагне зробити їх максимально безболісними завдяки безкоштовній міграції та автоматичному забезпеченню. Звичайно, протягом усього процесу доступна команда підтримки компанії, яка працює цілодобово, щоб полегшити перехід.

Відгуки на веб-сайті VernalWeb свідчать про чуйний характер технічної служби компанії. “Після великих клопотів зі своїм веб-сайтом я натрапив на VernalWeb”, – сказав клієнт Монджур Моршед в огляді на веб-сайті компанії. “Що змусило мене дотримуватися VernalWeb, це їх технічна команда – завжди доступна, коли я шукав їх підтримки – а також стабільність серверів без простоїв”.

Точки з низькою ціною в поєднанні зі 100% гарантією задоволення

Не секрет, що підприємці часто копаються на власних ощадних рахунках для фінансування своїх зусиль. За даними адміністрації малого бізнесу, особисті та сімейні ощадні рахунки є найпоширенішим джерелом капіталу, який використовується для фінансування зростання бізнесу, а потім – прибуток та активи, фінансові позики та кредитні картки. Враховуючи, що 23% малого бізнесу провалюються через те, що їм просто не вистачає готівки, підприємці повинні уважно стежити за своїм бюджетом.

VernalWeb надає стартапам ногу в цьому плані, надаючи комплексні пакети хостингу за доступними цінами. Наприклад, веб-хостинг cPanel компанії розпочався, наприклад, від базових цін на рівні лише 1,88 долара в місяць. Навіть керовані пакети хостингу є зручними для бюджету, а керований хостинг WordPress починається від $ 7,95 на місяць та керує віртуальними приватними серверами всього за $ 35,95 на місяць.

Saief повідомив нам, що всі пакети підкріплені 100-відсотковою гарантією задоволення компанії. “Наші фахівці дуже віддані тому, щоб підняти інфраструктуру хостингу вашого бізнесу на новий рівень”, – сказав він. “Задоволення наших клієнтів – наш головний пріоритет.”

Гарантія компанії вказує, що будь-який клієнт, який вважає, що VernalWeb не підходить для них, може отримати повне повернення коштів протягом 30 днів – запитань не задається. Для забезпечення надійності компанія також пропонує 99,9% гарантії безперервного часу, яка, згідно з веб-сайтом компанії, дозволяє забезпечити безпеку сіткою 0,1% щомісяця, щоб забезпечити ремонт та усунути неминучі обставини..

Нове у VernalWeb: доступний керований хмарний хостинг

Saief розповів нам, що VernalWeb швидко стає визнаним за хмарний хостинг, що працює на SSD, який був розроблений за допомогою новітніх технологій для підвищення продуктивності сайтів клієнтів. Найновіша пропозиція компанії – повністю керована хмарна платформа – також містить плагін підсилювача швидкості, щоб кешувати основні файли та робити сайти більш ефективними..

Нові керовані хмарні хостингові послуги компанії складають від $ 49,95 на місяць для початкового плану, похвалившись 2 Гб оперативної пам’яті та 30 ГБ пам’яті SSD; до бізнес-плану $ 129,95 на місяць з 12 Гб оперативної пам’яті та 192 ГБ пам’яті SSD.

Ці плани являють собою найновіші інструменти, які компанія пропонує у рамках своєї місії допомагати підприємцям отримати конкурентоспроможну перевагу в нашому технологічному світі. Звичайно, вони підтримуються тією ж цілодобовою підтримкою, яку відомий VernalWeb – і вдень, і вночі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me