Simply ™, Servis ve Destek Odaklı Hosting Çözümleriyle Karmaşık Özel Ortamları ve Güvenilir Sunucuları Kolaylaştırır

TP; DR: 15 yılı aşkın üst düzey barındırma deneyimi ile Simply, özel ortamlar oluşturarak veya güvenilir özel, bulut veya sanal sunucular sağlayarak müşterilere karmaşık altyapı gereksinimleri konusunda yardımcı olur. Namesco küresel hosting markaları grubunun bir parçası olan İngiliz şirketi, binlerce müşteriye sofistike çözümler ve destek sağlayarak bir niş yarattı. Sadece% 99,999 ağ çalışma süresi garantisi ve biletleri desteklemek için 10 dakikalık yanıtlarla övünerek şirketin kalabalık bir pazarda kendini ayırt etmesini sağlar.

PoundHost 15 yıl boyunca İngiliz mirasına bastı. Ülkenin para birimi etrafında oluşturulmuş bir ad ve markayla PoundHost, ad marka sunucularına ve kişisel desteğe dayalı birinci sınıf bir barındırma ağı geliştirdi.

Ticaret Müdürü Abhinav Mathur’a göre, Thames Vadisi’nde 50.000 metrekarelik bir veri merkezine sahip olmasına ve işletmesine rağmen, artan sayıda müşteri PoundHost adını ucuz barındırma hizmetleriyle ilişkilendirmeye başladı..

“Marka adını ABD’deki dolar mağazalarının eşdeğeriyle karıştırıyorlardı” dedi..

PoundHost ve alan adları satmaya ve paylaşılan barındırmaya odaklanan diğer birçok şirketin sahibi olan Namesco’daki liderler, şirketi 2016 ortasında Simply Hosting ve Servers’a yeniden markalaştırarak PoundHost’u ayırt etmeye karar verdiler.

Abhinav, “Ucuz bir hosting markası olmadığımızı ifade etmemiz önemliydi” dedi. “Biz gerçekten çok değerli müşterileri olan ve gerçek öneme sahip bir markayız. Özel barındırma, odaklanmak istediğimiz bir üründür ve pound ile ilişki, yüksek etkili barındırma vizyonumuzu desteklemedi. Gururla İngiliziz, ancak gelecekteki beklentilerimiz daha da ileri gidiyor. ”

Özel Sunucularda ve Özel Çözümlerde Başarı Bulma

Abhinav’a göre, Simply şirketin özel, bulut ve sanal sunucuları ile iki tür müşteriyi hedefliyor: yüksek performanslı donanım ve düşük sürtünme desteğine ihtiyaç duyan deneyimli tüketiciler ve hangi yapılandırmaların en iyi şekilde çalışacağından emin olamayabilecek kullanıcılar iş ihtiyaçları.

“Çoğu zaman, bu müşteriler neye ihtiyaç duyduklarını gerçekten bilmiyorlar” dedi. “Bir problemleri olduğunu biliyorlar, ancak nasıl çözeceklerini bilmiyorlar.”

Abhinav, bu kitle için, şirketin büyük miktarda büyüme yaşadığı bir alan olan özel mimariler inşa ediyor..

“Bunlar, Simply ile basitleştirilmiş oldukça karmaşık çözümlerdir” dedi. “Sahip olduğumuz teknik kaynaklarla, bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için hepsi birlikte çalışan birden çok sunucu, yük dengeleyici ve donanım güvenlik duvarını içeren çözümler sunabiliyoruz.”

Alan Adları ve Adanmış Sunucular – Nasıl Öne Çıkarılır?

Abhinav’a göre Simply’nin başarısının anahtarı, barındırma endüstrisinde, özel sunucular arayan müşteriler ile kalabalık alan adları ve paylaşılan barındırma pazarındaki müşteriler arasındaki bölümü tanımaktır..

Özellikle paylaşılan barındırma için kaydolan küçük ve büyüyen işletmelerle Abhinav, Namesco şirketlerinin müşterilerin birden fazla alan adı satın alarak markalarını korumasını önerdiğini söyledi. Ancak bu satış yaklaşımı Simply’nin tipik kitlesiyle yankı bulmuyor.

Abhinav, “Alan adlarının aksine, adanmış sunucular daha çok araba gibidir” dedi. “Bir kez sahip olduğunuzda, bir talep veya ihtiyaç olmadıkça başka bir tanesine ihtiyacınız yoktur. Bir sunucu satın almazsınız çünkü kullanılabilir ve bekletilir. ”

Çoğu Namesco markası paylaşılan barındırma ve alan adı pazarına odaklanırken, daha köklü markaların yüksek güçlü donanımları dağıtmasına ve yönetmesine yardımcı olmaya odaklanır.

Abhinav, “Özel sunucu arayanlar için müşteri katılımı seviyesi daha düşük, ancak satış döngüsü çok daha uzun,” dedi..

Üstün Hizmetle Kalabalık Bir Pazarda Önem Kazanmak

AbhDevdy, GoDaddy’nin 2016 sonu geç saatlerde Host Europe Group’u (HEG) satın almasıyla 1.79 milyar $ ‘a ev sahipliği yaptığı için, ev sahibi dev artık İngiltere’nin alan adlarının ve paylaşılan barındırma pazarlarının yarısından fazlasını kontrol ediyor. İşlem sırasında HEG, Avrupa’nın en büyük özel sermayeli barındırma sağlayıcısıydı ve 1,7 milyondan fazla müşteriye hizmet verdi.

Endüstrideki iki büyük gücün konsolidasyonu, Namesco’ya ev sahipliği yapan firmaların istikrarlı olmasında ciddi zorluklar getirse de, Abhinav öğrendikleri derslerin Simply’nin güçlü yönlerine.

“Hala alan adı isteyen ve alan hala kullanılabilir olan yeni bir müşteri bulmak çok zor” dedi. “Büyümenin tek yolu, müşterilerin gerçek anlamda fiyat ve hizmet olan acı noktalarına hitap etmektir. Bir müşteri, ödediği tutara veya aldığı hizmete göre A Rakibinden ayrılacaktır. ”

Abhinav Mathur ile Namesco ve Simply logoları resmi

Namesco paylaşılan barındırma ve alan adlarına odaklanırken, Simply özel ve sanal sunucular sağlar.

Simply piyasadaki en ucuz olmasa da, şirketin fiyatları oldukça rekabetçi. Abhinav’a göre Basitçe kendini farklılaştırdığı yerde, yüksek düzeyde hizmet üretmektir..

Veri merkezinde% 99,999 ağ çalışma süresi ve% 100 güç kullanılabilirliğini garanti etmenin yanı sıra, destek biletlerine 10 dakikalık bir yanıt vaat ediyor.

“Biz de bu yanıtları otomatikleştirmiyoruz” dedi. “Birisi bu bileti tam anlamıyla görecek ve genellikle 10 dakikalık sözümüzden daha az cevap verecek.”

Ortalamanın üstünde hizmet seviyesi sözleşmeleri, müşterilere beklenmedik her kesinti saati için ücretsiz bir günlük barındırma hizmeti kazandırır.

“Rakiplerini siyaha boyamanın bir anlamı yok,” dedi Abhinav. “Kendinizi beyaza boyamak en iyisidir. Mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya ve müşterilerimizi gerçekten tanımaya çalışıyoruz. ”

Verileri Ürün Kararlarını Sürdürmek ve Şirket Kültürü Oluşturmak için Kullanma

Simply ve Namesco yöneticileri, hem sunucu performansı hem de müşteri memnuniyeti ile ilgili metrikleri düzenli olarak inceliyorlar.

“Verilere günlük olarak çok ciddiye bakıyoruz” dedi. “İcra başkanımızın ofisi tamamen TV ekranları ve gerçekleşen tek şey grafikler ve çizelgeler. Etrafında sadece sayıları olan sihirbazlardan biri. ”

Rakip analizi ve çeşitli ölçütler, karşılaştırılabilir ürünler, fiyatlar ve performans sunmak açısından müşteri ihtiyaçlarını ve Simply’nin performansını izler. Abhinav’a göre, müşterilerin özel olarak ne aradığını gösteren ve şirket hizmetlerinin nasıl pazarlandığını yönlendirebilen Analytics, Google aramalarını da içeriyor.

Veriye dayalı zihniyet şirket genelinde nüfuz eder ve çalışanlar müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ürünler sunarken sürekli olarak çeşitli ölçümleri geliştirmek ister. Kısa bir süre önce Abhinav’ın müşterilere yeni bir hizmet yelpazesi sunacağını söylediği 80’den fazla yeni sunucunun gönderilmesini kabul etti.

“Birinin kaprisleri ve hayalleri ile ilgili değil,” dedi. “Müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz. Hangi ürünlerin sunulacağını belirlerken çok farklı şeyler düşünüyoruz ve bu çok heyecan verici bir zaman. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me