Скоротіть витрати, зберігайте якість: VPSDime пропонує доступні та надійні віртуальні хостингові рішення для самоврядування для розробників

TL; ДОКТОР: Якщо ви розробник технологій, який шукає доступні рішення VPS для Linux та Windows, VPSDime варто перевірити. Бюджетний провайдер використовує модель самокерованої підтримки, що дозволяє клієнтам насолоджуватися низькими цінами на потужні віртуальні хостинг-пакети. В даний час VPSDime зосереджений на переході до Virtuozzo / OpenVZ 7, підкреслюючи свою прихильність надавати розробникам якісні інструменти, які їм потрібні.

Для підприємця, який не має технічного досвіду, який прагне побудувати присутність в Інтернеті, важлива підтримка клієнтів. Навіть якщо це дорого, більшість технічних новачків вважають додаткову допомогу, вартую кожної копійки.

Розробники, які знають техніку, не хочуть, тому що платити надбавку за розширені служби підтримки, які їм не потрібні, немає сенсу. Цим клієнтам було б краще обслуговувати таку компанію, як VPSDime, бюджетний постачальник віртуальних хостингових рішень, що керуються самостійно, розроблених з урахуванням розробників.

Логотип VPSDime

VPSDime – це доступний постачальник віртуальних хостингових рішень.

Компанія, заснована в 2013 році, забезпечує зменшення витрат і підвищення якості за допомогою самокерованої системи підтримки. Ця унікальна модель дозволяє користувачам самостійно вирішувати більшість проблем за допомогою панелі управління VPSDime, а персонал служби клієнтів компанії відповідає на проблеми з мережею, обладнанням та роботою..

“Ми надаємо продукт з низькою ціною, який є винятково ефективним, залишаючись в межах нашої підтримки”, – сказав Даміан Харуфф, керівник групи підтримки VPSDime. «Ми ніколи не кинемо тебе. Ми вкажемо вас у правильному напрямку, і ви вирішите зробити це. Це забезпечує хороший середній рівень між ціною та підтримкою ».

Це також дозволяє компанії надати широкий спектр доступних, але потужних рішень VPS для Linux та Windows. За словами Даміана, ці щедрі розподіли ресурсів включають високоефективні сервери, 99,9% гарантії безперервного часу та SSD-накопичувач.

VPSDime також забезпечує мережу 10 Гбіт, що складається з шести географічно різноманітних місць у Техасі, штаті Вашингтон, штат Каліфорнія, Нью-Джерсі, Амстердамі та Великобританії. З сучасним упором на вдосконалення своєї технології віртуалізації VPSDime прагне забезпечити найвищі продукти на довгі роки.

Бюджетні, але потужні рішення Linux та VPS для Windows

VPSDime дозволяє клієнтам вибирати з чотирьох різних планів. Щодо ціни на чашку кави на місяць, план VPS Linux включає повний доступ до кореневих мереж, 30 Гб SSD-пам’яті та інклюзивну власну панель управління.

“Мені подобається, як ви можете почати з нашої недорогої VPS Linux, розробити свою програму в цій VPS і отримати її там, де вам потрібно”, – сказав Даміан. “А потім пізніше ви можете придбати один із наших преміум-VPS, якщо потрібно”.

План VPS для Linux базується на технології віртуалізації Virtuozzo / OpenVZ 7, тоді як пропозиція Premium VPS включає в себе віртуальну машину на основі ядра (KVM), повне рішення для віртуалізації для Linux. І хоча план VPS Linux включає спільний процесор, VPS Premium надає попередньо виділені, повністю виділені ресурси з включеними безкоштовними нічними резервними копіями. Нарешті, за винятком Windows, користувачі, що використовують план премій, можуть запускати будь-яку операційну систему, включаючи FreeBSD, CoreOS та RancherOS.

Піктограми із зображенням особливостей VPSDime

Багатофункціональні плани компанії були розроблені для задоволення потреб розробників.

VPSDime також пропонує план VPS, захищений від RAID, з масовою ємністю до 2 ТБ місця, а також спрощений та надійний хостинг VPS для Windows через свою дочірню компанію Winity.

Усі плани VPSDime тарифікуються щомісяця без щорічного блокування, і клієнти можуть скасувати будь-коли. Щоб ви повністю задоволені послугою, VPSDime та Winity пропонують повне відшкодування протягом 72 годин після першого рахунку. Завдяки своїй Партнерській програмі VPSDime також надає 10% -ний кредит на будь-який бізнес, який клієнт звертається до компанії, коли він має активний рахунок.

Потреба в підтримці, ресурсах та політиці, які потребують технічних потреб

З моменту свого заснування шість років тому, місія VPSDime була послідовною: надавати найвищу якість послуг, одночасно забезпечуючи найкращу цінність для ваших інвестицій. Даміан зазначив, що розробники та інші клієнти з високотехнологічними навичками зазвичай мають чітке визначення того, що вони хочуть зробити з послугою.

“Наші клієнти, як правило, обслуговують себе в питаннях усунення неполадок – вони заходять і копають свої журнали, а що ще не побачать, що їм потрібно зробити для вирішення проблеми”, – сказав він..

Це залишає екіпажу VPSDime час та простір для створення технічно надійної пропозиції. Наприклад, усі апаратні вузли компанії створені на замовлення для забезпечення найефективніших середовищ віртуалізації з ресурсами, зарезервованими для кожного апаратного вузла для забезпечення обслуговування під час пікового використання.

Карта інфраструктури VPSDime

Мережа VPSDime складається з географічно різноманітних місць по всьому світу.

Компанія також будує спеціальні інструменти моніторингу для забезпечення безперебійної роботи їх мереж. З цією метою Даміан сказав, що VPSDime вибирає лише найкращі доступні мережі. “Ми ніколи не дешево вибираємо наші центри обробки даних”, – сказав він.

Оскільки клієнти діляться процесорами на обрані плани, VPSDime також обережно підбирає надійних сусідів. Компанія перевіряє кожне замовлення вручну, щоб переконатися, що особи, які мають погані наміри, не поділяться з вами тим же фізичним сервером, а компанія має чітку політику щодо боротьби з зловживаннями.

Наприклад, якщо клієнт надсилає спам, перебуваючи в мережі VPSDime, компанія розслідує проблему та призупинить або закриє обліковий запис абонента на власний розсуд. Крім того, компанія оперативно повідомить про будь-які проблеми зі своїми користувачами.

Здається, клієнти підтверджують ці претензії.

“У мене є кілька облікових записів у них – вони є найкращим постачальником досі для нас”, – користувач визначив на LowEndBox, як Chandra заявив в огляді. “Я стежу за режимом роботи з StatusCake, і протягом останніх кількох місяців тривалість роботи була 100%! У мене також виникла проблема з завантаженням одного з наших серверів кілька тижнів тому, і підтримка була дуже корисною та доброзичливою для її вирішення ».

Гнучка дорожня карта, натхненна інформацією клієнта

Даміан повідомив нам, що майбутні плани VPSDime будуть значною мірою диктуватися відгуками клієнтів, а не галузевими тенденціями. “Ми дійсно слухаємо те, що клієнт каже нам, що хоче – саме це в кінцевому підсумку сприяє нашому процесу розвитку”, – сказав він.

Якщо значна частина клієнтської бази компанії вимагає певної функції, ви можете бути впевнені, що VPSDime додасть її до своєї дорожньої карти. Нещодавно компанія показала такий підхід, включивши Virtuozzo / OpenVZ 7. Додавання програмного забезпечення для віртуалізації приносить підтримку Docker VPSDime, про що багато клієнтів вимагали.

“Докер змінив, як люди управляють своїми серверами”, – сказав Даміан. «Ми взяли на себе ініціативу перейти на Virtuozzo / OpenVZ 7, і наші клієнти дуже задоволені цим. Ми раді, що зробили це для них ».

Рухаючись вперед, VPSDime буде працювати над тим, щоб продовжувати свою прихильність до стабільності. “Наші клієнти часто пишуть позитивні відгуки про нашу роботу в режимі бездротової роботи та мережі, і це є гордістю для нас”, – сказав Даміан. “Ми хочемо переконатися, що ми підтримуємо такий тип якості для наших клієнтів”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me