Сміючись кальмари: відомий блог і не жарт веб-хостинг

TL; ДОКТОР: З щупальцями на багатьох проспектах протягом багатьох років, Laughing Squid – один із найстаріших веб-хостів, який може похвалитися доступним та надійним хостингом, зберігаючи унікальну культуру. Laughing Squid – це також відомий блог про унікальне мистецтво, культуру та технології з усього світу.

У світі веб-хостингу є багато великих компаній, які домінують у хостинговому просторі з великою кількістю реклами та величезними маркетинговими командами. Одна компанія, яка змогла зробити собі велике ім’я, не дотримуючись цієї традиційної моделі, – Laughing Squid.

Намагаючись описати, що таке сміється кальмар, скласти велику картину може бути досить складно. Прийшовши на свою 20-ту річницю, Laughing Squid протягом багатьох років мав щупальця, які простягалися у багатьох сферах мережі..

Компанія з виробництва кіно та відео, яка перетворилася на веб-хостинг-провайдера, Laughing Squid знає лише, що потрібно для того, щоб успішно дістати веб-сайт в Інтернеті та підтримувати користувачів.

У нас був шанс посидіти зі Скоттом Білом, первинним щупальцем та засновником Laughing Squid, щоб ознайомитись з історією компанії та що вони приносять на ринок хостингу.

Половина чудової веб-хостингової компанії, наполовину відомий блог

Спочатку заснував у 1995 році в Сан-Франциско як кінопродюсерська компанія, Laughing Squid спочатку працював над створенням документальних фільмів. За іменем Сміхучих кальмарів стоїть ціла історія, яка в основному зводиться до зацікавленості Скотта до кальмарів, а також є чудовою метафорою для того, щоб захотіти зробити багато справ із компанією.

Список кальмарів: список розсилки та календар подій

У 1996 році «Laughing Squid» випустив «Список кальмарів», список розсилок та календар подій у районі Сан-Франциско. Це перше щупальце, що витягнулося від заснування першої компанії та перший форте в світі.

Сміється кальмар стає серйозним щодо веб-хостингу

Працюючи з креативними клієнтами, Laughing Squid роками займався рекламою та веб-дизайном. Потім у 1998 році компанія звузила свою увагу на наданні веб-хостингу. Скотт був веб-майстром для внутрішнього веб-сайту Burning Man приблизно в той же час, коли Laughing Squid почав натискати на хостинг. “Хостинг в основному допомагає зняти тиск із блогу та переслідувати перегляд сторінок”, – пояснив Скотт.

Логотип сміху кальмарів

Історія з логотипом «Сміються кальмари» допомагає охопити думку про те, що «Сміється кальмар» – це не одне, а остаточний логотип, який сьогодні використовується, обдарував один із підписників «Список списків кальмарів Сан-Франциско» Метт Донг.

Еволюція логотипу кальмарів

Логотип Laughing Squad пройшов досить багато змін, перш ніж знайти ідеальну форму.

Блог сміху кальмарів

Через кілька років у 2003 році був запущений блог сміху на кальмарах. Він був зосереджений на щоденних особливостях унікального мистецтва, культури та технологій з усіх куточків. Веб-хостинг речей допоміг компенсувати витрати на ведення блогу, і коли він став усталеним середовищем, блог Laughing Squid дозволив веб-хостингу Laughing Squid залишатися актуальним та прибутковим без необхідності витрачати єдиний долар реклами.

Скріншот блогу сміху кальмарів

Один з популярних дописів у блозі Laughing Squid показує їжака, який грає на фортепіано.

Магазин сміху кальмарів

Нещодавно також було запущено магазин Сміхучих кальмарів із найрізноманітнішими технологічними продуктами, що ще більше компенсує витрати на ведення блогу та хостинг аспектів компанії..

Скріншот магазину сміху кальмарів

Знайдіть круті технічні гаджети та всілякі інші смаколики у новому магазині сміху кальмарів.

Оскільки Laughing Squid мав давні стосунки з Automattic, творцями WordPress, вони переключили свій блог на платформу WordPress у 2005 році. Вони підтримують чудові стосунки із спільнотою WordPress та допомогли спонсорувати першу конференцію WordCamp, і сьогодні Laughing Squid є один із лише кількох веб-хостів, що безпосередньо рекомендується на офіційній сторінці хостингу WordPress.

Потужний доступний хостинг, прозорість та жодні зобов’язання

Laughing Squid вже більше десяти років продає простір для розміщення веб-хостингу на різних платформах Rackspace і розвивається поряд з ними. Технічно кажучи, Laughing Squid – один із найстаріших клієнтів Rackspace, починаючи з них ще в 1999 році. В даний час використовуючи хостингову платформу хмарних сайтів Rackspace, Laughing Squid здатний запропонувати масам дуже потужний, але доступний веб-хостинг..

Хмарні сайти Rackspace

Веб-хостинг Laughing Squid працює на основі гнучкої хмарної платформи хмарного розміщення Rackspace Cloud Sites.

“Ви не побачите фотографії того, хто стоїть перед стійкою серверів, як на фондовій фотографії, або на фотографії з кимось із гарнітурою”, – сказав Скотт. Сміються кальмари завжди були дуже прозорими з того, що вони перепродають хостинг.

Дотримуючись теми їх логотипу, Laughing Squid – це розповсюджена компанія з членами команди Tentacle в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Боулдері. Це дозволяє команді бути дуже спритними та ефективними, а також скорочувати витрати, не потребуючи центрального офісу для роботи всіх.

Чесні та чесні ціни на веб-хостинг

Більшість веб-хостів вимагають, щоб ви зареєструвались на рік або навіть кілька років одночасно, щоб привернути вас за доступними пропозиціями хостингу. Laughing Squid не має дурниць підходу до чудового хостингу, і всі їх плани щомісяця і починаються від $ 4 / місяць. Ви можете отримати високу ціну та скасувати будь-коли, не турбуючись про довгострокові контракти.

Ціни на хостинг кальмарів

Веб-хостинг сміху на кальмарах має прості місячні плани за доступними цінами.

Сміються кальмари, що звисають з якоюсь великою компанією

Ще одна компанія Laughing Squid, яка була раннім користувачем, була Zendesk за їх підтримку, використовуючи систему квитків, і вони навіть рано почали використовувати FreshBooks для виставлення рахунків та Stripe для обробки кредитних карт до того, як ці компанії були добре відомі в галузі.

Протягом багатьох років Laughing Squid розвинув чудові стосунки з деякими дивовижними лідерами технологій, і разом зі своїм досвідом ведення успішного блогу вони чудово допомагають іншим отримати веб-сайти в Інтернеті.

Заключні думки про сміх кальмарів

Якщо ви шукаєте чудовий спосіб вбити деякий час, у блогу сміху кальмарів повинен бути достатньо соковитий вміст, щоб ви могли знову і знову повертатися..

Якщо ви хочете створити власний блог чи веб-сайт без суєти, підписка на веб-хостинг Laughing Squid – це чудовий спосіб посилити свою присутність в Інтернеті, а також допомогти підтримати блог та унікальну культуру Laughing Squid..

У наші дні дуже важко знайти чесну хостингову компанію, і Laughing Squid – це глит свіжого повітря від стандартного пробігу, який ви можете отримати від деяких великих веб-хостів.

Щомісячні платежі, приголомшлива хостинг-платформа та підтримка групи чудових хлопців, якщо ви продаєте веб-хостингу, вам обов’язково потрібно спробувати Laughing Squid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me