Співпрацюйте віддалено через Bitrix24: Повний набір хмарних засобів зв’язку та управління

TL; ДОКТОР: Бітрікс24 – це безкоштовний комплекс соціального співробітництва, спілкування та розвитку бізнесу, якому довіряють більше 6 мільйонів підприємств по всьому світу. Доступна за допомогою хмари та локальної технології, багатогранна технологія включає в себе серед інших ресурсів CRM, розробник сайтів, контактний центр та інструмент управління проектами. Забезпечуючи централізований простір для роботи над завданнями та управління клієнтами, Bitrix24 ефективно підвищує операційну спритність, впорядковує робочі процеси і служить ідеальним рішенням у надзвичайних ситуаціях.

Підприємства та установи стискаються, щоб впоратися з новою реальністю, оскільки глобальна пандемія кидає непевне майбутнє для населення у всьому світі. Але незручні удари в ліктьовому суглобі – це не наш єдиний варіант виживання в ці безпрецедентні часи – віддалена робота наростає, і це робить значний вплив на уповільнення поширення COVID-19.

Малі та великі підприємства вживають різких заходів, щоб виконати свою роль. Google рекомендував працівникам Північної Америки, Європи, Близького Сходу та Африки працювати віддалено. Станом на 11 березня Twitter зробив роботу з дому обов’язковою для всіх працівників світу, і багато малих підприємств дотримуються цього.

Але перехід на віддалену роботу без плану дій на випадок надзвичайних ситуацій непростий, і, чесно кажучи, люди борються. Ось чому так освіжає бачити такі компанії, як Bitrix24, постачальник комплексу соціального співробітництва, спілкування та розвитку бізнесу, ставити людей над прибутками.

Логотип Bitrix24

Безкоштовне програмне забезпечення для співпраці Bitrix24 може допомогти компаніям пережити несподіване.

Починаючи з 3 березня, Bitrix24 оголосив, що тимчасово зніме кількість обмежень користувачів щодо своїх безкоштовних планів Bitrix24, що дозволить необмеженій кількості користувачів використовувати програмне забезпечення.

“На жаль, лише невеликий відсоток підприємств та установ створив план надзвичайних ситуацій, який дозволив віддалену співпрацю та роботу з дому”, – заявила команда Bitrix24 в недавньому прес-релізі. “Той факт, що наш безкоштовний план тепер оснащений необмеженою кількістю користувачів, означає, що вам не доведеться якомога швидше проходити комітети з питань бюджету та закупівель, щоб мати” план B “.”

Довірена більш ніж 6 мільйонам підприємств у всьому світі, багатогранна технологія включає в себе серед інших ресурсів CRM, розробник сайтів, контактний центр та інструменти управління проектами. Забезпечуючи централізований цифровий простір для роботи над завданнями та управління клієнтами з оперативною спритністю, Bitrix24 служить ідеальним рішенням для співпраці – навіть у кризові періоди.

Компанія, що базується на технічних технологіях, що забезпечує глобальну комунікацію з 2012 року

Bitrix24 був запущений у 2012 році співзасновниками Сергієм Рижиковим та Дмитром Валяновим. Хоча штаб-квартира компанії знаходиться в Олександрії, штат Вірджинія, вона вперше зробила хвилі на російському ринку, заявив Влад Ковальський, менеджер з маркетингу США в Bitrix24..

“Коли ми вийшли з першою версією Bitrix24, яка на той момент була основним засобом обміну повідомленнями та спільної роботи, не було занадто багато конкурентів – особливо в російському регіоні та всій Європі”, – сказав Влад. “Ми швидко отримали широке визнання в Росії, де зараз майже кожен малий бізнес використовує нашу платформу”.

Але Bitrix24 також хотів зробити глобальний вплив. Так, на початку його лідери почали продавати його послуги по всьому світу. На сьогодні самофінансована компанія працює у Північній Америці, Німеччині та Росії.

“Ми швидко зростаємо”, – сказав Влад. “Зараз ми надаємо більш ніж 6 мільйонам організацій у 187 країнах та територіях нашою безкоштовною платформою управління проектами, яка доступна 18 мовами.”

На своїх ранніх етапах Bitrix24 був орієнтований головним чином на підприємства і був доступний через налаштовану локальну установку. Але компанія побачила ранні ознаки буму хмарних обчислень, і її керівництво готове діяти відповідно, перетворюючи програмне забезпечення на хмарне рішення.

“Ми зробили великий стрибок, знаючи, що терміни правильні – ми трохи попереду гри”, – сказав нам Влад. “У хмарній формі ми змогли залучити Bitrix24 не лише до підприємств, але до кожної команди та малого бізнесу, які потребували цього для сприяння зростанню – незалежно від їх розміру”.

Користувачі все ще можуть вибирати між хмарною та локальною версіями компанії – остання з них має доступ із вихідним кодом і може бути встановлена ​​на сервері користувача.

Обмін файлами, управління проектами, календарі та CRM-рішення

Bitrix24 надає кілька інструментів для управління клієнтами, завдань та проектів, підтримки клієнтів, внутрішніх комунікацій та електронної комерції. Підприємства можуть використовувати його в організаційних цілях: для обміну документами, відстеження та призначення завдань, керування відносинами з клієнтами, ведення календарів та впорядкування управління продуктами.

Команди також можуть використовувати його для створення безкоштовних сайтів, цільових сторінок та інтернет-магазинів, які можна інтегрувати з інструментами управління CRM та автоматизацією маркетингу на платформі. Також доступні безкоштовні інструменти довідкової служби та рішення контактного центру, які дозволяють користувачам спілкуватися з клієнтами через чат, електронну пошту, телефон та канали соціальних медіа.

З начебто незліченних випадків використання легко зрозуміти, чому мільйони людей звертаються до Bitrix24. Влад зауважив, що природа платформи “все в одному” є наріжним каменем її успіху.

Скріншот робочого процесу

Багатофункціональний інструмент дозволяє легко спілкуватися, співпрацювати та керувати проектами через одну платформу.

“Те, що ми зробили з Bitrix24, – це спростити все і звести його в одне місце”, – сказав Влад. “Наприклад, ми підняли наш CRM на наступний рівень за допомогою інструментів для співпраці, щоб ви могли не лише керувати відносинами зі своїми клієнтами, але і керувати стосунками у вашій компанії”.

Влад сказав нам, що так само важливо впорядкувати внутрішні процеси, як і забезпечити здорові відносини з клієнтами, але внутрішні проблеми часто потрапляють під килим..

“У світі CRM люди завжди зосереджуються на потенційних продажах і закритті продажів, і це зрозуміло”, – сказав він. “Але багато лідерів вважають, що, хоча вони закривають продажі, їхня компанія не росте швидкістю, яка повинна. Це завжди зводиться до співпраці у вашій команді та до того, наскільки ви добре організовані ».

Полегшення оперативної спритності та спрощеного робочого процесу

Влад розповів нам, що одним з його улюблених аспектів Bitrix24 є програмне забезпечення для управління знаннями платформи, включене в інструмент CRM.

“Управління знаннями – це просто спосіб зберігання та надання доступу до даних компанії”, – сказав він. «Скажімо, ви завжди працюєте на нових людей або маєте багато працівників-позаштатних працівників: Ви можете створювати різні бази знань у нашому продукті, які зберігають усі ваші документи, і ви можете налаштувати точки доступу, щоб контролювати, хто може переглядати та редагувати цю базу знань. . “

Завдяки рішенню управління знаннями Bitrix24 користувачі також можуть встановлювати рівні доступу для кожного члена команди. Наприклад, якщо компанія хоче відображати важливу інформацію про компанію новим членам команди, вона може створити загальнонаціональну базу знань та надати доступ кожному. Або менеджер може створити базу знань, де фрілансери можуть отримати доступ до відповідної інформації та документів.

Безкоштовне програмне забезпечення також дозволяє користувачам проектувати бази знань, починаючи з нуля для остаточної персоналізації – або використовуючи інтуїтивні, настроювані шаблони.

“Якщо ви хочете, щоб усі мали доступ до вашого розкладу або знаходили інструкції щодо очищення офісної кавоварки, Bitrix24 пропонує просте місце, де ви можете зберігати та розповсюджувати всю інформацію та документи, які мають вирішальне значення для вашої компанії”, – сказав Влад.

Інструмент також може надати працівникам одне універсальне джерело правди для життєво важливої ​​інформації з таких питань, як планування дій у надзвичайних ситуаціях.

Продовження розширення на світових ринках

Просуваючись вперед, головна мета команди Bitrix24 – отримати платформу в руки ще більшої кількості користувачів у всьому світі – особливо з недавнього збільшення віддалених співробітників.

“Ми намагаємось поширитись на різні ринки, будь то США, Бразилія, Іспанія, Південна Америка, Мексика – ми хочемо зробити нашу продукцію доступною для всіх, у всьому світі”, – сказав Влад.

Наразі локальне рішення Bitrix24 набирає популярність у В’єтнамі завдяки своїй доступній ціні та великій кількості функцій. Компанія також зосереджується на тязі в межах Африки.

“Ми намагаємось проникнути на кожен ринок, дати шум і змусити людей використовувати продукт, оскільки це один з найкращих інструментів, особливо за ціною”, – сказав Влад.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me