Співзасновник Метт Люк Talks Tap® і як хост забезпечує швидкий та безпечний досвід управління WordPress за частку вартості

TL; ДОКТОР: Що стосується хостингу WordPress, британська компанія Tap знає, що багато в чому менше. Пакет WordPress компанії багатий на функції, включаючи цілодобовий моніторинг загроз, безкоштовну сертифікацію SSL та розширену підтримку клієнтів – але, з точки зору користувача, все не може бути простішим. Натисканням пальця компанія дає можливість запустити з рекордною швидкістю сайт, обладнаний усіма дзвіночками. Нещодавно ми сіли з співзасновником Меттом Луком, щоб дізнатися більше про те, що робить платформу блискучою і що користувачі можуть очікувати в майбутньому.

Як і більшість стартапів, Tap потрапив на сцену, щоб заповнити потребу. У 2014 році Піт Хеслоп, Метт Люк та Джо Перкінс керували агентством веб-дизайну, що спеціалізувалось на розробці WordPress. У кожного була своя роль: Піт був резидентом, Метт працював креативним директором, а Джо спеціалізувався на всіх маркетингових речах.

Кожен з них розміщував клієнтські сайти на своїх власних серверах, з Меттом Менінг. Все було добре, поки Метт не почав бродити занадто далеко на територію Піта.

“Кожен раз, коли новий веб-сайт клієнта повинен був вийти в реальному часі, я намагаюся розібратися в дорозі навколо серверів”, – сказав Метт, тепер співзасновник Tap. “Tap народився з-за розчарування Піта, коли я возився зі своїми серверами”.

Замість того, щоб поплаватись рукою Метта, Піт написав сценарій для автоматизації завдань та блокування Метта з областей, де він може завдати ненавмисного збитку.

“Ми миттєво подумали, що це може бути продуктом”, – сказав Метт. “Там багато людей, які запускають свої власні сайти WordPress, але все створення баз даних, завантаження всіх основних файлів, робота з SSL-матеріалами – люди, що створюють WordPress сайти, не обов’язково занадто знайомі з подібною справою. Ми знали, що можемо все це автоматизувати ».

Метт Люк - голова і логотип Tap

Співзасновник Мет Лук сказав нам, що місія Tap – забезпечити найвищий рівень WordPress-хостингу без шоку наклейки.

Місія компанії допомагати не розробникам швидко і легко запускати сайти залишається такою ж і сьогодні. Керована платформа WordPress настільки інтуїтивно зрозуміла, що користувачі можуть запускати сайти і працювати за них лише за 60 секунд. І це бюджетно. Лише 5 доларів на місяць отримує сайт Tap Pro, який включає цілодобове сканування загроз, безкоштовну сертифікацію SSL та розширену підтримку клієнтів.

“Це досить хороший всебічний сервіс; він перевіряє багато коробок, – сказав Метт.

Скільна бізнес-модель підтримує низькі ціни та задоволеність клієнтів високими

Користувачі дотику можуть безкоштовно ознайомитися з платформою протягом 30 днів на піддомені Tap перед оновленням до Pro-сайту на спеціальному домені.

На відміну від пробних сайтів, Pro-сайти підходять для 25000 відвідувань на місяць і включають 24/7 моніторинг сервера, 15 гігабайт пам’яті, приватний SSL та розширену підтримку клієнтів – все за ціною $ 5. Недарма Tap описує свій хостинг як “приємний”.

“Вам не доведеться платити за дах за керований хостинг WordPress”, – сказав Метт. “Ми щойно вважали, що 5 доларів на місяць для нас вигідні, і це також доступно для клієнта”.

Фотографія особи, яка переходить на веб-сайт Tap на ноутбуці

Користувачі дотику отримують хостинг для WordPress професійного рівня зі всіма дзвіночками лише 5 доларів на місяць.

Будучи невеликою та спритною компанією, Tap користується явними перевагами перед своїми більшими конкурентами. Метт сказав нам, що може здатися чудовим, що компанія може запропонувати таку надійну послугу при такій низькій премії. Але, зауважив він, формула дійсно досить проста.

“У нас немає величезної частки ринку, яка вимагала б великої команди з високими накладними витратами, тому ми можемо залишатися досить худими”, – сказав Метт.

Якість хостингу та безкоштовна SSL сертифікація одним натисканням кнопки

Краса Tap полягає в його здатності спростити комплекс. Власники сайтів автоматично отримують останню версію WordPress, і система Tap виконає всі конфігурації.

“Все автоматизується з моменту натискання кнопки” створити сайт “на графічному інтерфейсі”, – сказав Метт.

Безкоштовна автоматична сертифікація SSL доступна завдяки інтеграції з Let’s Encrypt, а всі сайти працюють від Google Cloud із кешуванням NGINX.

Знімок екрана початкової сторінки створення веб-сайту Tap

Клієнти, що торкаються, можуть за кілька секунд створити та запустити сайти WordPress за допомогою інтуїтивної платформи компанії.

“Як розробник початкового рівня або любитель WordPress, ви не змогли б орієнтуватися навколо хмарної платформи, яку пропонує Google, оскільки це досить складно”, – сказав Метт.

За допомогою Tap користувачі можуть скористатися серверами Google, які регулярно оптимізуються, найпростішим способом. Хмарна платформа також дозволяє Tap масштабувати свій бізнес, створюючи економію витрат, яка передається замовнику.

“Google Cloud дозволяє нам купувати лише той хмарний простір, який нам потрібен для попиту”, – сказав Метт.

Інтелектуальний, практичний процес підтримки на базі Інтеркому

Систему підтримки клієнтів Tap сприяє Інтерком, платформа обміну повідомленнями, яка допомагає компаніям зв’язуватися зі споживачами для виявлення та усунення больових точок. Функція штучного інтелекту Інтеркома автоматично відповідає на запити підтримки користувачів, підбираючи ключові слова до бази знань Tap, яку будує Джо.

“Інтерком AI речі дивовижні”, – сказав Метт. “Це не втручається у відповідь, яку ви отримуєте від фактичної людини – це доповнює весь процес, а не відволікає вас від того, щоб насправді проникнути до когось”.

Логотипи Tap і Intercom

Використовуючи інструменти підтримки Інтеркома, члени команди Tap можуть безпосередньо спілкуватися з клієнтами на багатьох платформах.

Натисніть, щоб відстежувати звичайні запити клієнтів під час їх надходження, щоб гарантувати відповідні відповіді в базі знань.

“Той факт, що він завжди вчиться та стає розумнішим, просто спонукає вас дійсно скласти свою документацію підтримки через” Інтерком “, – сказав Метт..

Є декілька причин, по яких Tap любить систему підтримки Інтеркома. Живий чат платформи дозволяє Tap швидко реагувати та направляти користувача до відповідного члена команди. Система дозволяє персоналу служби Tap спілкуватися з клієнтами в режимі реального часу. І Метт зазначив, що Інтерком безперешкодно інтегрується у всі свої канали комунікації з клієнтами, що дозволяє команді взаємодіяти з користувачами на їх бажаних платформах.

З самого початку з’явилися прикмети того, що дві платформи будуть добре поєднуватися.

“Кольори марки були такі ж сині, як і наші, тому ми думали, що це чудово підійде”, – пожартував Метт.

Торкніться версії 4, яка відбудеться незабаром у відповідь на відгуки клієнтів

Інтерком також допоміг Tap почати дозрівати свою платформу. Команда розробників Tap очікує запуску Версії 4 у 2018 році, і Метт сказав нам, що це буде результатом зворотного зв’язку, який отримала компанія через Інтерком.

“Це було безцінним для інформування дорожньої карти розвитку”, – сказав Метт.

Первісне бачення Tap для версії 4 різко змінилося після того, як команда почала аналізувати маркетингові дослідження, складені з аудиту запитів клієнтів..

“На початку у нас були всі ці божевільні ідеї про цікаві функції та подібні речі, але вони зайняли заднє місце, тому що ми зрозуміли, що насправді ми говорити людям, які хочуть цих оновлень, і ці функції – це не те, про що вони говорять », – сказав Метт. “Вони говорять про інші речі”.

Просуваючись вперед, Tap продовжить працювати з простотою на увазі, формула, за якою Метт сказав, виявилася справжнім набором натовпу.

“Ми дійсно амбітні, але нам не в грі намагатися масштабувати це дуже швидко”, – сказав Метт. «Справді йдеться про створення цінної якісної спільноти людей, яким подобається наш продукт. Ми хочемо органічно рости і робити все можливе ».

Якщо ви новий клієнт, зацікавлений у тому, щоб встати та працювати з Tap Pro, просто згадайте HostingAdvice під час реєстрації, і Tap поверне вам послугу за перший місяць, якщо ви оновите до 31 травня 2018 року.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me