SUPERAntiSpyware for Business: Güvenlik Tehditlerinin Merkezi Yönetimi için Hafif, Ölçeklenebilir Yazılım Çözümü

TP; DR: Müşteriler, işlemler sırasında kredi kartlarını veya diğer kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri her teslim ettiklerinde işletmelere inanırlar. Ancak, müşteri güveni herhangi bir noktada kırılırsa, bir işletmenin alt satırında yıkıcı bir etkisi olabilir. 2006’daki ilk çıkışından bu yana 55 milyondan fazla indirilen SUPERAntiSpyware, bilgisayarları kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer tehditlerden korumakta ve verileri siber suçluların ellerinden uzak tutmakta uzmanlaşmıştır. İş platformu BT departmanlarına bir şirketin altyapısındaki her uç noktayı taramak ve izlemek için kullanabilecekleri merkezi bir yönetim konsolu sağlar. SUPERAntiSpyware for Business, işletmelere müşteri verilerinin güvenli olduğu konusunda gönül rahatlığı sağlayan uygun fiyatlı ve hafif bir güvenlik çözümüdür.

Siber suçlular, marka itibarını tehdit eden fidye yazılımı saldırıları başlatmak için sistemlerde güvenlik açıkları aradıkça işletmeler sonsuz bir kötü amaçlı yazılım barajıyla karşı karşıya. Müşteriler, verilerini kişisel bilgilerini çalmaya çalışanların ellerinden uzak tutmak için şirketlere güvenir ve bir olumsuz başlık onarılamaz hasara neden olabilir.

SUPERAntiSpyware ekibi, güvenlik platformunun ücretsiz, profesyonel ve ticari sürümlerinde kullandığı tarama motorunu geliştirmek için 10 yıldan fazla zaman harcadı. Yazılım ürünü 55 milyondan fazla kez indirildi ve 2011 yılında Support.com tarafından satın alındı, bu da takımın ana şirketin platforma yaptığı yatırımdan aldığı destekten faydalandığı için uygun.

Geoff Bullard “Teknoloji üzerinde 10 yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz ve her zaman yaptığımızla aynı şeyi yapmaya devam eden Support.com’da devam ettik, bu da ortaya çıkan kötü amaçlı yazılımlara aktif bir yanıt veriyor” dedi. Support.com şirketinde Senior Software Engineer II.

SUPERAntiSpyware for Business, bir şirketin BT departmanının merkezi bir yönetim konsolu aracılığıyla çalıştırabildiği, birinci veya ikinci savunma hattı olarak kullanabileceği hafif, ölçeklenebilir ve uygun fiyatlı bir çözümdür. SUPERAntiSpyware (SAS) Kıdemli Satış ve Pazarlama Müdürü John Jost, müşterilere platformun diğer önemli kurumsal yazılımlarla birlikte ne kadar iyi çalıştığını takdir ettiğini söyledi.

SUPERAntiSoftware ana sayfasının ekran görüntüsü

SUPERAntiSpyware aynı sağlam tarama teknolojisini kullanan ücretsiz, profesyonel ve kurumsal sürümlere sahiptir.

“(SAS) for Business’ı birincil veya ikincil çözüm olarak kullanabilirsiniz,” dedi John. “Bu genellikle işletmelerin yaptığı şeydir – sistemlerini temiz tutmak için birden fazla uygulama çalıştırmak.”

Mühendis ekibi, müşteri bilgisayarlarından zararlı dosyaları tespit etmek ve kaldırmak için günlük zorlukların tadını çıkarır. SAS, müşterilerin gördüğü saldırı türlerine göre mümkün olan en uygun korumayı sağlar.

Geoff, “Gerçek tüketici müşterilerimize bakıyoruz ve“ Bilgisayarlarınızda ne gibi tehditler var? ”Diye soruyoruz. “Çok sayıda kötü amaçlı yazılım araştırması yapabilir ve birçok tanım yayınlayabilirsiniz, ancak bu tehditleri gerçek bir sistemde asla göremeyebilirsiniz. Tespit ettiğimiz şeyin müşterilerimizin makinelerinde olmasını sağlıyoruz. ”

Milyonlarca Yeni Kötü Amaçlı Yazılım Tehditini Önlemek için Günlük Yazılım Güncellemeleri

SAS ekibinin üyeleri her gün en son kötü amaçlı yazılım tehditlerini bulmakta ve müşterilerinin itibarlarına zarar vermelerini engellemektedir..

Support.com Ürün Geliştirme Müdürü Don Fowler, “Tehditleri günde birkaç kez ortadan kaldırmak için yeni teknoloji yayınlıyoruz” dedi. “Her gün 80.000 kötü amaçlı yazılım örneği akışını yönetiyoruz, bu nedenle engellenecek sürekli bir tehdit tehdidi alıyoruz.”

SAS'ta Tarama Ayrıntısının Ekran Görüntüsü

SAS kullanıcıları, sistemlerinde tespit edilen kötü amaçlı yazılımlara karşı onları uyaran kapsamlı bir tarama alır.

Ekip, müşterileri etkileyen tehditleri belirleyerek enerjisini en çok ihtiyaç duyulan yere adapte etmeye ve odaklamaya çalışır.

John, “SAS’ta burada küçük bir ortamda çalışarak müşterilerin talep ettiği değişikliklere uyum sağlayabiliyoruz” dedi. “İş veya profesyonel çözümlerde oldukça hızlı bir şekilde değişiklik yapabiliyoruz ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebildiğimizde bu harika.”

Ekip, SAS’ın çeşitli sürümlerinde her gün milyonlarca öğeyi tespit ediyor ve bu öğelerin çoğu bilgisayar sistemlerine ciddi tehditler oluşturuyor.

Geoff, “Bunların çoğu aslında Truva atları ve solucanlar gibi ağır iş tehditleri” dedi. “Fidye yazılımı çok büyük.”

Geoff, potansiyel olarak istenmeyen programların (PUP’lar) da bazı yazılım şirketlerinin indirmelere ek uygulamalar toplayacağından yaygın olduğunu söyledi. PUP’lar genellikle reklamverenlere bilgi satmak için web kullanımını izlemek için kullanılır.

Geoff, “Tüm bu zamanın gelir olmasını sağlayan şey,” dedi. “Bu kötü amaçlı yazılımı yaratan insanlar nihayetinde bir şekilde para kazanmak istiyorlar.”

İşletmeleri Korumak için Ulaşılabilir, Uygun Fiyatlı Bir Platform

İşletmeleri koruyan bazı güvenlik yazılımları kullanıcıları korkutuyor olabilir. Ancak SAS, BT geçmişine sahip geliştiriciler tarafından yaratıldı ve kullanıcı dostu, hafif ve ucuz tutmaya odaklandı.

Geoff, “İş çözümümüz hakkında çekici olan şeylerden biri, diğer daha korkutucu kurumsal düzey yazılım türlerine kıyasla ulaşılabilir olmasıdır. “Bu yüzden insanlar bize geliyor.”

SAS for Business, ücretsiz ve profesyonel sürümlerde bulunanla aynı tarama motorunu kullanır, ancak BT departmanlarına birden çok kullanıcı için tarama ayarlarını ve bildirimleri yönetmek için merkezi bir çözüm sunar.

Geoff, “Dağıtım işlemi yazılımı tek tek istemcilere çıkarmak için çok kolay ve ölçeklenebilir” dedi. “Böylece beş iş istasyonunu veya 500’ü destekleyebilirsiniz.”

SAS İşletme Merkezi Yönetim Sistemi'nin ekran görüntülerinin kolajı

SAS İşletme Merkezi yönetim sisteminde devam eden bir tarama (solda) ve karantinaya alınmış öğeler (sağda).

Ravenna, Ohio’daki Portage Topluluk Bankası bir SAS müşterisidir ve BT departmanı, her uç noktayı güvende tutmak için işletme yazılımının ne kadar çevik ve etkili olabileceğini ilk elden görmüştür. Sonuçta, ciddi hasara neden olmak için yalnızca bir çalışan bilgisayarın güvenliği ihlal edilmelidir.

Banka için bir BT Uzmanı olan Charles Bevan, “SAS for Business, SUPERAntiSpyware tarafından sağlanan olağanüstü casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım korumasından tam olarak yararlanmamızı sağladı” dedi. “Merkezi yönetim konsolu ile SAS’ı çalışan masaüstlerimize hızlı bir şekilde dağıtabilir ve BT personelimize masaüstlerimizi verimli bir şekilde yönetmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlayabiliriz.”

İş platformu diğer SAS platformlarıyla aynı tarama motorunda çalışır, bu nedenle günlük olarak gördükleri milyonlarca dosyadan tespit edilen her şey tehdit olarak kaldırılır.

Don, “Her şeyin aynı şekilde çalışmasını ve her ikisinin de tüm tehditlerini güncel tutmasını sağlamak için (SAS) tüketici sürümünde kullandığımız teknolojiden yararlanıyoruz” dedi. “İstemci bir tarama gerçekleştirdiğinde, bir şey bulursa sunucuya rapor verir ve yönetici tarafından otomatik olarak veya el ile kaldırılabilir.”

Kötü Amaçlı Yazılım Koruması Müşterileri Güvenmeye Devam Ediyor

Kötü amaçlı yazılım ve antivirüs koruması, ticari işlemler için çok önemlidir. Müşteriler şirketlerle alışveriş yaptığında, bilgilerini suçluların elinden uzak tutmak için bu işletmeye güveniyorlar. Eğer bu güven ihanete uğrarsa, hatta sorgulanırsa, tüketiciler güvenlerinin bozulmadan kaldığı diğer işletmelere yönelir.

SUPERAntiSpyware ekibi, kullanıcılarının bilgisayarlarının temiz kalmasını sağlamak için ürünlerini 10 yıldan fazla bir süredir geliştirmekte ve geliştirmektedir. Platformun merkezi olarak yönetilen iş çözümü, tüketici güvenini sağlar ve iş müşterilerinin zenginleşmesine ve büyümesine yardımcı olmak için bu ilişkiyi temel alır.

SAS ekibi iş memnuniyetini, ortaya çıkan kötü amaçlı yazılım tehditlerinin günlük olarak izlenmesinden ve kaldırılmasından alırken, müşterilerden duymak da uzun bir yol kat ediyor..

John, “Müşterilerden çok olumlu geri bildirimler aldık,” dedi. “Nasıl çalıştığını seviyorlar. Kurulumu kolaydır ve ne yapacağını söyler. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me