Трирічний портфель Raritan KVM, PDU та DCIM надає центрам обробки даних цілісний підхід до інфраструктури для скорочення витрат та підвищення ефективності

TL; ДОКТОР: Заснований у 1985 році як рішення, щоб дати ІТ-адміністраторам кращий спосіб доступу до декількох серверів, Raritan став першопрохідцем і керував KVM (клавіатура, відео та миша) на ринку комутації більше трьох десятиліть. Розвиваючись поряд з потребами центрів обробки даних, які він обслуговував, Raritan розробив перші інтелектуальні PDU в галузі та інновації простору DCIM. Сьогодні тристоронній підхід компанії до інфраструктури дає підприємствам можливість використовувати KVM, PDU та DCIM аналітику для підвищення ефективності роботи в центрі обробки даних, що призводить до великих заощаджень на електроенергію та витрати.

Це було 1985 рік, і Ching-I Hsu запустив малий бізнес зі свого будинку, перепродаючи комп’ютерні компоненти. Зі зростанням бізнесу Чін-Я зрозумів, що в ІТ-індустрії є потреба в кращому способі управління кількома комп’ютерами одночасно. Тож разом зі своєю дружиною він розробив попередника того, що стане першим у світі перемикачем KVM (клавіатура, відео та миша) та одним із кількох рішень у центрі обробки даних, на яких він побудував би свою компанію, Raritan.

“Чін-Я шукав, щоб полегшити управління сервером”, – сказала Ніколь Еспаса, директор з маркетингу Raritan. “Він винайшов KVM, де ви могли центрально сидіти за одним терміналом і отримувати доступ до декількох серверів”.

Графіка, що зображує роботу перемикачів KVM Raritan

Засновник Raritan Ching-I Hsu винайшов комутатори KVM для легкого одночасного керування декількома серверами.

Raritan очолював ринок KVM більше трьох десятиліть і завдяки досвіду роботи з такою кількістю центрів обробки даних визнав необхідність розробки розумних енергетичних рішень та аналітики для вимірювання споживання енергії та умов навколишнього середовища. Компанія продовжила інновацію просторів PDU та DCIM, щоб забезпечити комплексний підхід до управління інфраструктурою, що підвищує ефективність і перетворює на велику економію витрат на центри обробки даних.

“Бізнес Raritan включає аналітику програмного забезпечення KVM, power та DCIM”, – сказала Ніколь. “Це тристоронній підхід. Коли ми звернемося до клієнта, ми можемо продати одне з цих точкових рішень. Але, найчастіше, ми пропонуємо всі три рішення, оскільки в сукупності вони дають більш цілісне уявлення про те, що відбувається в центрі обробки даних. “

1. KVM комутатори для централізованого управління розподіленими серверами

Raritan використовує комутатори KVM з віддаленим доступом для оптимізації управління розподіленим центром обробки даних. Перемикачі KVM надають користувачам, від однієї консолі, доступ та керування до декількох робочих станцій та серверів, розташованих де завгодно. Новіші моделі також дозволяють ділитися USB-пристроями та аудіо.

“Слухаючи наших партнерів та клієнтів центрів обробки даних, Raritan створив нові продукти та функції з акцентом на високу доступність та безпечний віддалений доступ із багатошаровою безпекою”, – сказала Ніколь. “Якщо посеред ночі сервер виходить з ладу, наші рішення дають можливість адміністратору центру обробки даних швидко та безпечно отримати доступ до сервера віддалено і вирішити проблему.”

Центри обробки даних виявили, що комутатори Raritan KVM є ефективною відповіддю, оскільки вони використовують шифрування SSL і не залежать від програмного компонента для роботи на віддаленому комп’ютері. Як результат, KVM може бути використаний для управління BIOS (основна система вводу / виводу) до того, як операційна система коли-небудь завантажиться.

Залежно від кількості користувачів та робочих станцій, відстані між ними та доступних методів підключення використовуються різні типи комутаторів KVM. Найпопулярнішими є комутатори Dominion® KX та безпечний шлюз CommandCenter, які за допомогою масштабування дозволяють централізований доступ до IP до потенційно тисяч серверів, що охоплюють декілька локацій.

Пропозиції KVM включають перемикачі KVM через IP та Analog Matrix. Ці сервери послідовних консолей Raritan і пропонують рішення для центрів обробки даних будь-якого розміру.

2. Інтелектуальні смуги живлення, побудовані для розуміння центру обробки даних

Розподільчі блоки живлення (PDU) Raritan пропонуються у більш ніж 500 різновидах і є ще одним прикладом того, як попит користувачів диктував напрям розвитку продукту Raritan.

“Рарітан зрозумів, що влада стає проблемою”, – сказала Ніколь. «Центри обробки даних працювали неефективно, а в деяких не вистачало енергії, тому це створило блок живлення з інтелектом та мережею. Інтелектуальні PDU забезпечують чудову перевагу для того, щоб побачити, що відбувається з енергоспоживанням, а також охолодженням через екологічні сенсори plug-and-play, тому що смужки сидять прямо там у стійці. “

Розумні смужки живлення, виготовлені Raritan, мають можливість збирати детальну інформацію про підключене до них обладнання. Статистичні дані, такі як споживання електроенергії, можуть використовуватися для визначення та планування більш ефективних налаштувань, забезпечуючи розуміння слабких моментів центру обробки даних. Смуги можуть навіть попередити менеджерів обладнання про можливі проблеми, перш ніж вони виникнуть – превентивно стримуючи ремонт та утримуючи витрати за допомогою належного управління.

“Наші PDU не тільки розподіляють енергію на ІТ-обладнання, але і вимірюють енергоспоживання та потужність в режимі реального часу”, – сказала Ніколь, – все сидячи прямо в кабінеті.

Ніколь зазначила, що датчики також можуть бути додані для контролю факторів навколишнього середовища, важливих для збереження серверів здоровими, таких як повітряний потік, температура та вологість, зменшуючи тим самим механічні збої та економлячи енергію.

3. DCIM забезпечує проникнення у владу & Екологічні умови

Ніколь пояснила, що Рарітан перейшов від продажу в основному апаратних рішень до тих, що містять програмні рішення.

“Хоча були деякі програмні компоненти, ми в основному були апаратними компаніями”, – сказала вона. «Raritan перейшов на продаж програмного забезпечення для управління енергією, коли побачив можливість запропонувати рішення для аналізу даних, зібраних його PDU та датчиками».

Програмне забезпечення для управління енергією Power IQ було першою пропозицією управління інфраструктурою Центру обробки даних (DCIM) Raritan. Програмне забезпечення DCIM зараз належить та розробляється віджимаючим програмним забезпеченням Sunbird Raritan. Power IQ забезпечує засіб контролювати центри обробки даних у більш зрозумілому форматі на основі GUI.

Знімок екрана інтерфейсу Raritan DCIM

Програмне забезпечення для моніторингу енергії та енергії Raritan допомагає адміністраторам досягти максимальної ефективності в своїх центрах обробки даних.

Power IQ надає детальні карти здоров’я – поряд з діаграмами охолодження, аналітикою потужності та іншими звітами – для того, щоб допомогти ІТ-відділу визначити навантаження на енергію, потужність та тенденції на всіх рівнях інфраструктури. Це дозволяє центри обробки даних контролювати енергетичні та екологічні умови на стійці, рядах та об’єктах.

Новий PX пропонує скорочення & Розподіл живлення для більшої доступності

З часу винайдення першого вимикача KVM, Raritan продовжував впроваджувати рішення для центрів обробки даних. Для Raritan все полягає у пошуку способів підвищення ефективності та безперервного робочого часу. І це саме те, що робить його остання пропозиція PX.

“Наш новий PX PDU пропонує надлишкову мережу та розподіл енергії, що робить функції віддаленого моніторингу енергії ще більш надійними”, – сказала Ніколь. “Функція подвійної мережі також дозволяє підприємствам надавати постачальникам послуг і колонам безпечний доступ до інформації про живлення та до PDU в окремій мережі”.

Рарітан вже розглядає, як обслуговувати простір датацентру, що розвивається, який частково керує IoT. Нещодавно компанія представила інноваційний прототип інтелектуального кабінету для віддалених сайтів, який використовує багато його технологій та інших компаній Legrand Північної Америки.

“Як перетворюються центри обробки даних, так і лінійка продуктів”, – сказала Ніколь. “Raritan був першим фактором у розробці рішень KVM, PDU та DCIM, і ми продовжуємо традицію піонерства.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me