Unreal Commander відрізняє себе від інших файлових менеджерів своєю підтримкою FTP та синхронізацією подвійних каталогів.

TL; ДОКТОР: Unreal Commander, безкоштовний менеджер файлів, є релевантним інструментом з 2006 року. Програма пережила незліченну кількість безкоштовних програм у цьому діапазоні із вбудованим клієнтом FTP, підтримкою багатьох різних архівів та корисними візуальними уявленнями. Що відрізняє Unreal Commander від інших файлових менеджерів – це відданість розробника Макса Дізеля оновлювати його відповідно до потреб клієнта. Нещодавно Макс випустив версію 3.57 – версію, яка виявилася ще кориснішою, ніж її попередники. За свою відданість досконалості протягом більше десятка років команда Unreal Commander отримує нагороду за вибір наших розробників.

Платформа управління файлами Unreal Commander користується довговічністю, яку ніколи не відчуває більшість безкоштовних програм. Насправді засновник програми та творець програми Макс Дізель оновлював файловий менеджер тисячі разів залежно від потреби користувача – це число, яке говорить як про його постійну популярність, так і про відданість Макса постійному вдосконаленню..

Кожна унікальна збірка має покращену функціональність, виправлені помилки або вирішує інші проблеми, щоб зробити Unreal Commander кращим за попередню версію. Але коли він вперше розробив команду Unreal Commander у 2006 році, Макс навіть не здогадувався, що його програмне забезпечення матиме такий вплив.

У той час він працював над кількома проектами, деякі з яких брав до завершення, або вважав незадовільними і припиненими. Але одна програма резонувала з ним: простий файловий менеджер.

“Перша публічна версія Unreal Commander розроблялася кілька місяців: з літа до кінця осені 2006 року”, – сказав Макс.

Коли Макс оприлюднив це в грудні того ж року, він спочатку був незадоволений, зазначивши, що програма була занадто маленькою і мала незручний інтерфейс. Але замість того, щоб прийняти його вади, Макс провів наступні 13 років, вдосконалюючи команду Unreal Commander, в основному, слухаючи відгуки відданих користувачів.

Знімок екрана інтерфейсу Unreal Commander

Засновник Макс Дизель завжди шукає шляхи вдосконалення команди Unreal Commander.

“Щодня користувачі просять мене додавати нові функції. З часом і нарощування, і програма стала більш зручною у плані інтерфейсу та гнучкішою у конфігурації “, – сказав Макс..

Сьогодні Unreal Commander включає двопанельний інтерфейс, який пропонує більш всебічний візуальний дисплей. Крім того, файловий менеджер підтримує 12 найпопулярніших типів архівів – включаючи ZIP, RAR та CAB.

Незважаючи на те, що команда Unreal Commander почала розробляти те, що Макс розробив те, що, як він прогнозував, буде простим інструментом, його відданість розмежувала продукт для користувачів з 2006 року..

Особливості включають підтримку синхронізації та Unicode

За останнє десятиліття Unreal Commander отримав нагороди від багатьох веб-сайтів, які вважають файловий менеджер корисним. Він отримав багато похвал за свій інтерфейс, унікальні функції та засоби управління файлами.

Першим із звичайних функцій Unreal Commander є його можливість синхронізації папок, яка дозволяє користувачам синхронізувати дані з двох каталогів та стежити за ходом у двопанельному вікні. А користувачі системи можуть керувати кількома каталогами, відкритими в інтерфейсі.

Unreal Commander також відрізняється від інших файлових менеджерів за допомогою вбудованої підтримки FTP. Більшість файлових менеджерів – особливо безкоштовні – не можуть підключитися до віддалених серверів FTP для управління файлами. Платформа також додала підтримку UNICODE, оскільки більше програм та операційних систем перейшли на популярну систему кодування.

Знімок екрана управління файлами Unreal Commander

Вбудована підтримка FTP відрізняє Unreal Commander від інших безкоштовних програм на ринку.

Платформа також включає режим ескізів, підтримку перетягування та історію та можливості гарячого списку.

Макс заявив, що сподівається, що менеджер файлів приверне нових користувачів, оскільки він продовжує отримувати похвалу та високу оцінку з різних джерел.

“Як і будь-який інший розробник, я, безумовно, був би задоволений збільшенням кількості користувачів програми”, – сказав він. «Зрештою, якщо кількість користувачів збільшується, це означає, що програма є зручною та цікавою. Це також означає, що люди вважають це корисним і їм це подобається. “

Користувачі отримують переваги від високого рівня налаштування

На питання, чому користувачі продовжують використовувати Unreal Commander через 13 років, Макс відповів, що програма не має лише однієї-двох цінних функцій. Натомість різні користувачі мають різні причини вважати файловий менеджер корисним.

«Окремі користувачі програми можуть оцінити її переваги по-своєму. І різні користувачі могли б дати різні відповіді на те, чому вони це використовують “, – сказав він.

Багато хто знаходить цінність у пристосованості файлового менеджера. Окрім того, що дозволяє створити стільки типів архівації, Unreal Commander також підтримує плагіни WLX / WCX / WDX, включає інструмент для перейменування та дозволяє користувачам безпечно та назавжди видаляти файли.

Макс також зазначив, що багатьом користувачам подобається нещодавно доданий fx віртуального диска, що дозволяє їм запускати офіційних інсталяторів з популярних програм. Ця здатність встановлювати програми та програми в беззвучному режимі заощадить користувач час на перевстановлення операційних систем.

Знімок екрана налаштування Unreal Commander

Unreal Commander дуже настроюється і приваблює користувачів з усього світу.

“Unreal Commander дозволяє вам просто завантажити інсталятор одного з них або запустити встановлення вибраних програм у беззвучному режимі”, – сказав Макс.

В одному огляді рекомендується керувати файлами для його гнучкості, зазначаючи, що він дозволяє користувачам орієнтуватися та впорядковувати файли та папки в налаштовуваному способі, що зберігає до платних версій від великих програмних компаній.

Ось чому, на запитання описати найкориснішу функцію Unreal Commander, Макс сказав, що саме система управління файлами – це користь.

Користувачі Unreal Commander так цінують інструменти, що вони продовжують запитувати версії на більшості мов. Сьогодні програма доступна 25 мовами, усі вони додані волонтерами, готовими запропонувати свій час на переклад програми.

Відповідь на зрушення управління файлами потребує у всьому світі

За 13 років з часу виходу Unreal Commander ринок безкоштовних і файлових менеджерів значно змінився. Тим не менш, прихильність Макса до оновлення програми зробила її надійною і життєздатною опцією для користувачів.

І він продовжує аналізувати зміни технологій, щоб побачити, як вони впливатимуть на Unreal Commander. Макс відзначає недавню тенденцію до протоколу MTP (Media Transfer Protocol), яка дозволяє користувачам працювати з файлами на таких пристроях, як телефони або планшети, і він хоче додати підтримку MTP до Unreal Commander.

Він також помітив нову готовність користувачів запитувати нові функції, які, на їх думку, покращать платформу чи послугу. Якщо Макс вважає запит цікавим, він не витрачає часу на роботу над додаванням його до командира Unreal Commander. Такий підхід означає, що він часто випускає нове оновлення раз або два на місяць.

Але він не діє на ідеї кожного користувача щодо змін. Наприклад, деякі вимагають високоспеціалізованих функцій або змін, які принесуть користь лише одному користувачеві і нікому іншому. В інших випадках це зробить Unreal Commander надмірно складним, що не є метою Макса.

Але він завжди шукає наступну ідею, яка допоможе багатьом користувачам Unreal Commander, саме тому він оновлює програму з 2006 року. Зворотній зв’язок може бути найбільш вагомою причиною, коли платформа залишається життєздатною так довго.

“Бажання користувачів завжди важливі для розробників – особливо я”, – сказав він.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me