Упорядкуйте процес дизайну з нотизмом: додаток для співпраці в реальному часі, що трансформує спосіб творчих ресурсів ділитися, переглядати та затверджувати вміст

TL; ДОКТОР: Notism – це платформа зворотного зв’язку, прототипування та робочого процесу, яка допомагає творчим колективам впорядкувати співпрацю у візуальних проектах. Комплекс управління проектами “все в одному” дозволяє користувачам торгувати дорогими і розчаровуючими технологіями для ефективної версії в режимі реального часу. З сучасним акцентом на пропонуванні інтеграції з інструментами та програмами управління проектами, Notism продовжує свою прихильність допомагати клієнтам покращити робочі процеси в дизайні..

До смерті друкованих ЗМІ я працював редактором журналу та керівником проекту. Одна з найскладніших частин моєї роботи передбачала координацію спілкування між декількома зацікавленими сторонами в процесі перевірки.

Я часто отримував відгуки, які нерозбірливо обробляли на паперовій копії від однієї особи, позначений PDF від іншої та електронний лист від третьої. Зазвичай вказівки однієї людини суперечать інструкціям іншої, і нам доведеться запланувати тривалий телефонний дзвінок, щоб розібратися в безладді, коли буде термін.

Нотизм логотип

Нотизм знімає стрес із співпраці.

Озираючись назад, надійний інструмент співпраці, як Notism, міг врятувати мене від серйозних головних болів. Платформа забезпечує спільну основу, де кілька користувачів можуть чітко та ефективно ділитися, переглядати та виходити з дизайнерських та відеопроектів.

Цей інструмент, багатий на функції, може бути використаний для полегшення співпраці на різних видах візуального контенту, від настільного та мобільного веб-дизайну до відеопроектів.

“Ми поєднали найкращі інструменти для створення прототипів, співпраці та управління проектами у всебічний набір програм управління візуальними проектами”, – заявив Ян Рієк, генеральний директор компанії Notism. “Платформа включає все необхідне для роботи над творчим вмістом з іншими.”

За допомогою Notism команди можуть ескізувати зворотний зв’язок безпосередньо на цифровий контент, переглядати дії всіх співпрацівників та використовувати потоки активності платформи для співпраці з членами в режимі реального часу. Ця прозорість миттєво покращує спілкування та підвищує продуктивність роботи команди, що значно полегшує вихід із візуального контенту.

Тепер, з посиленням уваги до інтеграції платформи з існуючими інструментами управління проектами, Notism готовий допомогти клієнтам в ще більшій мірі покращити робочі процеси в дизайні..

Комплект “все в одному” для управління візуальними проектами

Нотизм розпочав свою діяльність у 2012 році як внутрішній інструмент, розроблений Яном та групою фрілансерів, які потребували рішення для перегляду веб-сайтів, ігор та інших цифрових продуктів зі своїми клієнтами. У перші дні додаток був простим інструментом для завантаження та коментування зображень. І все-таки це швидко привернуло увагу покупців.

У 2015 році Notism додав підтримку відео у відповідь на запити різних агентств розвитку. “Ця функція дозволяє переглядати відеокліпи в реальному часі з будь-якого настільного комп’ютера, мобільного пристрою чи планшета”, – сказав Ян. “Ви можете завантажувати відео, ескізувати та додавати нотатки безпосередньо до відео, а також перемикатися між кадрами зворотного зв’язку на часовій шкалі відео.”

Значки

Платформа пропонує все необхідне для полегшення роботи в команді над графічним дизайном та відеопроектами.

EAT MY DAR, австрійська креативна студія, орієнтована на відеоконтент, використовує Notism для співпраці над своїми висококваліфікованими та досконалими постановками. Патрік Штурм, Засновник та директор організації, мали яскраві відгуки про можливості платформи.

“За допомогою Notism ми могли б негайно впорядкувати наші процеси”, – сказав він в огляді на сайті Notism. “Це надзвичайно потужний інструмент, коли справа стосується перегляду та відмови від роботи в русі”.

Нотизм також обслуговує низку широко визнаних організацій, зокрема HSN, MoMA та Virgin Mobile. По мірі того, як продукт розвивався протягом багатьох років, Ян заявив, що він почав залучати багато клієнтів із фоном, що значно вищий від типового рекламного чи дизайнерського агентства. Насправді, за його словами, Notism може допомогти заощадити час для клієнтів, які працюють у різних сферах.

“Він був створений для рекламних чи дизайнерських агентств, але багато інших підприємств також використовують його”, – сказав він. «У нас є клієнти у сфері нерухомості, які використовують інструмент для перегляду складних будівельних планів та інженерів, які працюють із кресленнями консолей літака. Є багато випадків використання, яких ми спочатку не мали на радарі “.

Усуньте дорогий і розчарувальний процес назад

Тим не менш, Ян сказав, що багатьом рекламним і дизайнерським агенціям відчайдушно потрібна допомога компанії. “Так багато агентств, які я відвідую, все ще залежать від файлів PDF для співпраці”, – сказав він. “Якщо робота між двома людьми, то, можливо, буде достатньо PDF-файлу, але коли в них бере участь десяток людей, майже завжди виникає проблема”.

Замість того, щоб намагатися консолідувати зворотній зв’язок, що плаває по офісу за допомогою декількох PDF-файлів, Notism дозволяє користувачам входити та переглядати всю комунікацію в одному місці. Ян прирівнює його до Slack – хмарного набору інструментів для співпраці – для візуальних засобів.

Будь-хто може використовувати платформу, сумісну з усіма браузерами та операційними системами. Дозволяючи користувачам створювати прототипи, коментувати та робити ескізи безпосередньо на творчій роботі, проводити тести на корисність та керувати розробкою проекту, Notism пропонує простий та ефективний спосіб для спільної роботи команд у режимі реального часу.

Варіанти комунікації, здавалося б, нескінченні: Ви можете використовувати маркери для виділення великих ділянок макета; використовувати кілька інструментів для малювання, включаючи олівець, прямокутник та коло різних кольорів, типів ліній та ширини; і розміщуйте замітки зворотного зв’язку там, де вони мають сенс.

Знімок екрана

Нотизм знімає стрес з управління проектами, одночасно підвищуючи продуктивність.

“Notism дозволяє нам легко ділитися концепційними проектами, не тільки з нашими клієнтами, але і з внутрішньої точки”, – сказав клієнт Notism Ноель Сметаніг, директор з дизайну компанії Deepend, в огляді на сайті. “Ми можемо відстежувати відгуки клієнтів все в одному місці, уникаючи брудних електронних листів або рукописних приміток. Бачачи над тим, над чим працює команда, і на якому етапі знаходиться проект, впорядковується наш робочий процес ».

Компанія також надає розробникам доступ до інтерфейсу програмування прикладних програм (API), що дозволяє їм створювати надійні та унікальні продукти, що працюють на базі Notism. “Наш API дозволяє розробникам включати функції Notism у ваше додаток або послуги. Це один із способів, як ми відрізняємося від наших конкурентів”, – сказав Ян.

Він нелегкий ринок, сказав він, але, як тільки клієнти спробують продукт, Ян сказав, що зазвичай вони відразу бачать його властиву вартість. З цією метою компанія пропонує безкоштовну пробну версію для нових клієнтів, яку можна оновити на платний рахунок протягом 15 днів після початку безкоштовної пробної версії..

Будучи зареєстрованою компанією, Notism наразі не має інвесторів, але активно шукає фінансування для сприяння подальшому розвитку.

Майбутній фокус на інтеграції з інструментами управління проектами

Нотизм має великі плани на майбутнє. В даний час компанія працює над забезпеченням інтеграції з популярними рішеннями для управління проектами та комунікаційними комунікаційними рішеннями, такими як Basecamp та Slack.

“Користувачам важко повністю перейти з іншої платформи на Notism”, – сказав Ян. “Ми починаємо будувати ці інтеграції, щоб ми могли запропонувати ще більшу цінність для бізнесу.”

Компанія також сподівається запропонувати підтримку Sketch, інструменту співпраці, який використовують понад 1 мільйон дизайнерів, від фрілансерів до представників великих корпорацій. “Зрештою, ми хотіли б включити плагін, де ви просто проектуєте в” Ескіз “і завантажуєте свою роботу в Notism”, – сказав Ян.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me