Управління Marqui допомагає підприємцям розвиватися та досягати сталого зростання шляхом консультацій та маркетингу

TL; ДОКТОР: Коли D’Vaughn Bell заснував Marqui Management, це була операція однієї особи, яка допомогла підприємцям запустити веб-сайти та розширити свої компанії. Сьогодні це затребувана маркетингова та консалтингова фірма, яка дає змогу бізнесу будь-яких розмірів вирішувати виклики та швидко використовувати можливості. Управляюча фірма обслуговує широке коло клієнтів, які очікують більше, ніж підходить на замовлення. Завдання Marqui Management з кожним новим клієнтом – розробити індивідуальне рішення для успіху та сталого зростання.

Роками сімейна компанія в Техасі найняла нових членів торгової групи старомодним способом: використовуючи інстинкт кишок. Але, врешті-решт, компанія помітила, що між найсильнішими та найслабшими представниками торгової групи відкрився широкий розрив.

Тоді компанія звернулася до Техаського управління Marqui в пошуках відповідей. D’Vaughn Bell, засновник компанії Marqui Management, зрозумів проблеми розвитку бізнесу та заповнення позицій при збереженні високого рівня якості.

Коли компанія D’Vaughn заснувала цю фірму, це була операція для однієї людини, яка мала на меті допомогти підприємцям запускати веб-сайти та розширювати свій бізнес. З ростом Маркі вона стала всебічною фірмовою маркетинговою та консалтинговою фірмою. На той час, коли сімейна компанія зверталася за допомогою до Marqui Management, у фірми був досвід та розуміння, необхідні для відновлення торгової команди бізнесу..

Фото засновника Marqui Management Dâ ???? Vaughn Bell

D’Vaughn Bell привів Marqui Management від невеликої роботи до процвітаючої консалтингової фірми.

Маркі проаналізував процес інтерв’ю компанії та програму борту і виявив, що питання інтерв’ю не були розроблені для того, щоб відокремити зоряних продавців від середніх. Використовуючи анкету щодо орієнтації на культуру збуту, Marqui визначив, що вирізняє найкращих продавців.

Результати довели, що в цій конкретній ролі досягається ментальне мислення є більш ефективним, ніж прогноз, орієнтований на команду. Таким чином, компанія діяла на цих ідеях, коли найняла своїх наступних 10 продавців. Результати були негайними та глибокими. Нові працівники продавали в середньому на 50 000 доларів більше на рік, ніж попередня група наймань.

Управління Marqui може забезпечити подібні результати для підприємств у багатьох галузях – і будь-якого розміру – і продовжує розвиватися разом із консалтинговою галуззю.

«Консалтинг сильно відрізняється, ніж було, коли я заснував Marqui. Ви обертаєтесь, і кожен, кого ви знаєте, може створити веб-сайт. Всі вони стали маркетологами та консультантами “, – сказав D’Vaughn “Тому ми посилили наш підхід. Ми навчаємо своїх клієнтів про те, що ми можемо зробити для них і чим ми відрізняємось від конкуренції “.

Побудова креслення для зростання для кожного клієнта

Широкий спектр бізнесу звернувся до Marqui Management завдяки його інформаційним комунікаційним стратегіям та успіху, який він допоміг іншим досягти. Marqui працює з клієнтами будь-якого розміру, включаючи стартапи, вбрання середнього ринку і навіть великі компанії, що домінують у відповідній галузі.

“Ми працюємо з повним спектром видів бізнесу”, – сказав Д’Ваун. “Ми також працюємо з фізичними особами, включаючи деяких ріелторів, які добре відомі в нашій місцевості, навколо Аллена, штат Техас. Деякі наші клієнти мають сотні співробітників і добре зарекомендували себе ».

Оскільки у фірми є такий різноманітний набір клієнтів, консультанти компанії Marqui стали експертами з розробки планів унікальної культури, стилю, сильних та слабких сторін кожного бізнесу. Незалежно від того, що стосується оптимізації пошукової системи, дизайну веб-сайтів, брендингу чи управління репутацією, індивідуальний підхід розроблений для потреб кожного клієнта..

Колаж із фотографій офісів управління Marqui

Marqui Management допомагає клієнтам з офісів в Аллен, Техас.

“Нічого, що ми робимо, не є повноцінним, і у нас немає рішень, що відповідають усім розмірам”, – сказав D’Vaughn. «Те, що працювало на один бізнес, не буде працювати для наступного. Найцінніша вигода, яку ми надаємо нашим клієнтам, – це індивідуальне рішення ».

Без переліку стратегій на вибір, команда Marqui Management спостерігає, слухає та навчається у кожного клієнта.

“По-перше, я ознайомлююся з цілями клієнта. Я досліджую їхній бізнес. Я запитую: “Чи потрібно їм збільшувати свою присутність в Інтернеті? Чи потрібен їм кращий маркетинг? І чи вони навіть знають, з чого починають? “, – сказав D’Vaughn. “Тільки після того, як всі відповіді на ці питання отримали відповідь, ми розпочнемо розробляти план розвитку.”

Процвітаючі компанії розуміють SEO та управління репутацією

Кожному бізнесу – від продавця електронної комерції до місцевого магазину мам і попсів – потрібно задати одне і те ж питання: Як ми можемо досягти наших клієнтів і показати їм, що наші продукти та послуги готові купувати та використовувати?

«Знайти в Інтернеті – одна з головних цілей наших клієнтів, і ми маємо безліч інструментів, щоб допомогти в цьому. Також важливим є управління репутацією », – сказав Д’Ваун. Як усвідомлює кожен власник бізнесу, чудово бути відомим в Інтернеті – якщо тільки ви не знаєте, що відгуки клієнтів є сумно відомими – іноді ганебно – негативними.

Ось чому Marqui Management пропонує повний набір розумних, потужних та ефективних послуг з управління репутацією.

«Перше і найголовніше – ми не робимо нічого чорного капелюха. Деякі клієнти хочуть застосувати агресивний і ворожий підхід, але ми повідомляємо їм, що ці стратегії повернуться і кусають їх згодом. Зрештою, антагоністичний підхід лише ускладнить їхні проблеми “, – сказав Д’Вон.

Натомість стратегія оптимізації пошукових систем Marqui Management будується навколо управління репутацією.

“Якщо погані результати виявляються, коли потенційний клієнт шукає бренд клієнта, ми працюємо над створенням та просуванням позитивного контенту. Це може відштовхуватися від негативних речей. Крім того, ми допомагаємо їм відповідати рецензентам і працюємо над вирішенням проблеми на користь замовника. “

При такому підході погані результати можуть бути витіснені там, де клієнти їх не побачать, а хороші результати можуть піднятися на вершину рейтингу.

Гнучка та комунікативна команда, яка дає результати

Управління Marqui допомогло багатьом підприємствам знайти напрямки для вдосконалення, включаючи таку сімейну компанію, яка потребувала більш ефективних продавців. Показуючи компанії, як задавати правильні питання та відокремлювати цінні характеристики від неважливих якостей, Marqui Management негайно допомогла збільшити підсумковий результат компанії на 500 000 доларів США.

Середня команда може дати лише середні результати. Ось чому Д’Вон просить свою команду бути надзвичайною.

“Ми повністю гнучкі, у нас є люди в різних місцях, але спілкування – це наша суть. Це означає, що всі в команді можуть постійно спілкуватися один з одним у будь-який час. Незалежно від того, чи це представник служби обслуговування клієнтів чи менеджер з розвитку бізнесу, всі знають, як до мене звернутися – і я негайно реагую “, – сказав D’Vaughn.

І те, що стосується команди Marqui, так само справедливо і для її клієнтів.

«Усі наші клієнти мають прямий електронний лист. Якщо якась проблема виникне, я там, щоб переконатися, що вона вирішена “, – сказав D’Vaughn.

Це ключ до надзвичайної культури Marqui – і це урок, який вони провели своїм клієнтам, включаючи компанії, які борються за зростання після виходу на плато продажів. Коли Marqui заходить, він не пропонує найпростіших і найочевидніших виправлень – він черпає рішення із свого багатства досвіду, досвіду та культури досконалості..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me