Увімкнення глобального розширення: країна зберігає дані про критичні підприємства відповідно до положень більш ніж 60 країн

TL; ДОКТОР: InCountry дає можливість лідерам розвивати свій бізнес на міжнародному рівні за допомогою простих інтеграційних рішень для зберігання даних. Програмне забезпечення компанії та керовані пропозиції послуг дозволяють користувачам скористатися перевагами хмари, дотримуючись місцевих норм більш ніж в 60 країнах. У міру розширення своїх партнерських та дотримання систем InCountry продовжує надавати компаніям чіткий шлях до успіху у все більш фрагментарному регуляторному середовищі даних.

На сьогоднішній день більшість з нас принаймні чули про гучні закони про конфіденційність та захист даних, що домінують у сьогоднішньому регуляторному ландшафті. Наприклад, Загальний європейський регламент щодо захисту даних (GDPR) забезпечив дотримання даних у центрі уваги, оскільки він був затверджений у квітні 2016 року.

Інші закони про захоплення заголовків включають Каліфорнійський закон про конфіденційність споживачів 2018 року (CCPA) та Канадовий Закон про захист особистої інформації та електронні документи (PIPEDA).

Але подібні закони існують і продовжують з’являтися у всьому світі.

Для підприємств із глобальним охопленням – особливо тих, що зберігають дані у хмарі – забезпечення дотримання численних постійно змінюваних законів, правил та правил є громіздким, якщо не неможливим.

Логотип InCountry

InCountry допомагає підприємствам розширюватися в усьому світі без проблем дотримання вимог.

Усвідомлюючи це, команда InCountry розробила унікальний набір рішень, що дає можливість підприємствам задовольняти вимоги щодо зберігання даних. Ця технологія дозволяє багатонаціональним компаніям швидко та легко дотримуватися сучасних місцевих норм.

“Дуже важко – навіть тому, хто має юридичну освіту – бути в курсі останніх урядових норм у деяких країнах, з якими ми працюємо”, – сказав Самер Камал, віце-президент із компанії InCountry. “У нас є дослідники на місцях у цих країнах, які підтримують зв’язок із законодавцями, з’ясовуючи, що йде на щуку, і відповідно оновлюють наші рішення”.

Мета InCountry – надати спокій клієнтам можливість скористатися перевагами хмари, знаючи, що вони відповідають місцевим нормам даних. Таким чином, підприємства можуть насолоджуватися глобальною експансією, не наймаючи персоналу з дотримання норм чи перебудовуючи свої рішення в різних країнах.

Використовуйте переваги хмари, дотримуючись місцевих норм

Базована в Сан-Франциско компанія InCountry, заснована в 2019 році серійним підприємцем Пітером Яредом, є відносно новою компанією, особливо враховуючи, що вона вже працює в 65 країнах. “Мені подобається вважати нас одним із найбільш глобальних стартапів”, – сказав Самер.

Підприємницький досвід Петра піддав його регуляторним ускладненням, пов’язаним із зберіганням даних у хмарі, і він хотів створити платформу резидентів як сервіс, яка б вирішувала ці проблеми в глобальному масштабі. Перш ніж виходити на публіку, він та головний архітектор компанії працювали над доопрацюванням платформи протягом багатьох років.

“Зараз велику частину нашої лідерської команди складають люди з Microsoft Azure, SAP, Twilio та LinkedIn”, – сказав Самер. “Ми маємо сильний менталітет підприємств і зосереджені на великих компаніях, які прагнуть розблокувати нову територію та виграти на нових ринках”.

Резиденція даних як послуга

Компанія може зберігати регульовані дані у зростаючому списку країн.

Сьогодні платформа надійно зберігає, керує та регулює дані в країні походження, допомагаючи багатонаціональним масштабам через плавний процес інтеграції. InCountry продовжує швидко розширюватися, розвиваючи нові функції та додаючи до свого вже зростаючого списку глобальних центрів обробки даних та діючих норм.

“Оскільки все більше і більше урядів та країн встановлюють свої власні положення щодо даних, наша мета – бути партнером для наших клієнтів, допомагаючи забезпечити їхню актуальність щодо законів, правил та вимог дотримання”, – сказав Самер.

У міру розвитку компанія також забезпечує наймання людей з різним етнічним та культурним походженням, забезпечуючи, щоб працівники могли ефективно взаємодіяти з місцевими законодавцями – не лише розмовляючи їхньою мовою, але розуміючи соціальні норми.

Розвивайте свій бізнес, не наймаючи та не відновлюючи свій стек

InCountry пропонує три прості у інтеграції рішення, розроблені для прискорення можливостей компанії вести бізнес у всьому світі: InCountry SDK, InCountry Border та InCountry MSP.

InCountry SDK – це набір фірмових програм для розробки програмного забезпечення, доступний на популярних мовах програмування, таких як Java, PHP та Python. Розробники можуть використовувати його для шифрування та дешифрування регульованих даних на своєму сервері та управління сховищем у глобальній інфраструктурі InCountry.

InCountry Border, з іншого боку, може розгортатися ІТ-командою без внесення змін до кодування в додаток. Рішення є посередником між браузером кінцевого користувача та глобально розповсюдженим додатком, забезпечуючи, щоб особисті дані повністю містилися в межах кордонів країни..

InCountry має два пункти присутності в кожній країні

Глобальна інфраструктура InCountry надійно управляє регульованими даними.

Керовані послуги компанії, що пропонують, InCountry MSP, роблять крок далі. За допомогою цієї опції команда InCountry по роботі з мережею управляє спеціалізованими серверами в усіх точках присутності компанії, обробляє резервні копії, завдання управління системою та оновлення..

Основний принцип, який з’єднує всі ці пропозиції, зазначив Самер, полягає в тому, що вони дозволяють клієнтам вільно розширюватися, не потребуючи повторного визначення їхніх рішень..

“Незалежно від того, який тип рішення вас зацікавив, коли ви налаштуєте наше рішення в одній з наших країн, воно продовжить працювати у всій нашій мережі країн”, – сказав він. “Вам не потрібно збирати повний стек.”

І незалежно від того, який продукт вибирає компанія, InCountry зберігає дані у двох точках присутності в кожній країні, гарантуючи, що системи залишаються в Інтернеті у випадку технічних помилок чи невдалого втручання держави..

Підхід під ключ до глобальної відповідності даним

Самер повідомив нам, що InCountry підтримує декілька категорій даних відповідно до таких норм, як Закон про переносимість та підзвітність медичного страхування (HIPAA), Контроль організації обслуговування 2 (SOC 2) та Стандарт безпеки даних платіжних карток (PCI).

“Будь то платіжна інформація, банківська інформація чи інформація про охорону здоров’я, ми локалізуємо ці дані в центрі обробки даних, а потім все інше працює з вашої центральної хмари”, – сказав він.

InCountry гордиться величезною віддачею інвестицій, яку вона надає своїм клієнтам, як це проілюстровано зручним калькулятором рентабельності інвестицій. Якщо, наприклад, бізнесу потрібно зберігати 150 000 записів регламентованих даних у трьох країнах за один рік, середня вартість самостійно складає 438 600 доларів США, порівняно з цитатою InCountry в 36 000 доларів..

Якщо врахувати все, що бере участь у процесі – дослідження законів, визначення вимог дотримання вимог, оцінку ризику постачальників, вибір хостинг-провайдера, навчання, купівлю кіберстрахування та проведення аудиту, серед інших витрат – зрозуміло, що InCountry забезпечує величезну цінність.

“Якщо ви переміщуєте та копіюєте весь свій стек, розміщуючи ті самі дані в різних місцях, фактична вартість зберігання – це одне”, – сказав Самер. «Найм – це інше. Вам потрібен довгий список людей – юридичних експертів, юристів, архітекторів – тоді як ми виконуємо всі ці ролі ».

Роблячи це, InCountry усуває значне навантаження на ІТ-команду підприємства, звільняючи їх від концентрації на інших оперативних завданнях.

Розширення партнерських відносин SaaS та систем дотримання вимог

Хоча InCountry все ще може бути відносно новим на ринку, його майбутнє виглядає яскравим. Самер заявив, що компанії SaaS постійно стукають у двері для досягнення партнерських відносин – і в багатьох випадках саме клієнти просять ці компанії зробити це.

Окрім роботи з компаніями SaaS для надання рішень щодо резиденції даних для своїх клієнтів, InCountry продовжить партнерство з регіональними центрами обробки даних та керованими постачальниками послуг по всьому світу, розширивши свою вже надійну мережу.

Компанія також зосередиться на розширенні своїх систем дотримання відповідно до постійно змінюється регуляторного ландшафту.

“Незалежно від того, чи є наші клієнти в секторі охорони здоров’я, охорони здоров’я, банківської справи чи фінансових послуг, їх відповідність має значення, тому ми завжди залишаємось на крок попереду”, – сказав Самер. “Будьте уважні до пошуку оголошень щодо ще більшої структури дотримання в майбутньому”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me