Веб-сервіс пропонує рішення для Windows та мережевого хостингу, засновані у Великобританії, та зручні для екологічного та розробника рішення.

TL; ДОКТОР: Враховуючи екологічну етику, Web Wiz впродовж майже двох десятиліть надає досвід роботи з хостингом та веб-додатками. Досвід компанії з розробки веб-додатків для платформи веб-сервера Windows заслужив її довіру розробникам, які прагнуть розмістити веб-сайти, керовані місією, керовані місією, підкріплені знаною підтримкою. Брюс Коркхілл, керуючий директор Web Wiz, нещодавно розповів нам про те, як компанія створює хвилі в техніці, прокладаючи шлях до більш стійкого майбутнього.

Пам’ятайте, коли форуми були нашим вибором просторів в Інтернеті – місця, де ми шукали, по черзі, відповіді на наші найактуальніші питання? Люди, які стоять за Web Wiz, безумовно, роблять. Ще в 2001 році стартап був зосереджений на веб-додатках, і його основне програмне забезпечення – Форуми веб-майстрів, починало працювати.

“Програмне забезпечення форуму справді добре, продаючи Microsoft, Sony – багато інших великих компаній, як це”, – сказав Брюс Коркхілл, керуючий директор Web Wiz. Але трепет був короткочасним. “Потім з’явився Facebook, який дуже убив форуми”, – додав він.

Знімок екрана домашньої сторінки веб-майстра

Місія Web Wiz полягає в тому, щоб допомогти бізнесу спілкуватися, вимірювати та підтримувати свою діяльність в Інтернеті.

На щастя, компанія також займалася веб-хостингом і знала, як правильно пройти.

“Ми в основному адаптувались звідти. Веб-хостинг речей взяв на себе головну справу”, – сказав Брюс.

Хоча Форуми Web Wiz досі доступні для роботи в Інтернет-спільнотах (безкоштовно), нульова хостинг виявився успішним. Сьогодні Web Wiz приносить клієнтам більш ніж 100 країн продуктивність, цінність та надійність за допомогою широкого спектру зручних для розробників центрів обробки даних та хостинг-рішень, розроблених для того, щоб дати можливість бізнесу – а також навколишньому середовищу – процвітати..

Спеціальні, енергоефективні сервери підкріплені вуглецевим зміщенням

Веб-віз присвячений розширенню свого бізнесу, зводячи до мінімуму його слід. У галузі, відомій енергоспоживанням, компанія прагне зменшити енергоспоживання своїх офісів, серверів та центру обробки даних, переробляючи принаймні 70% офісних відходів.

“Я завжди будував власні сервери, використовуючи процесори низької напруги”, – сказав Брюс. «Всі наші сервери використовують найменший можливий обсяг енергії, і ми використовуємо такий підхід і з нашим центром обробки даних. Замість того, щоб мати брудні дизельні генератори, ми фактично маємо резервні генератори на природному газі ».

Знімок екрана функцій хмарного сервера Web Wiz

Web Wiz постачає власні та повністю керовані хмарні сервери для клієнтів, яким потрібні швидші та надійніші хостингові рішення.

Компанія також планує живити свій датацентр енергією від сонця.

“Тому що я міг вибрати будівлю, де вона знаходиться – вона зіткнулася на сонце – я можу поставити сонячні батареї на дах”, – сказав Брюс. «Наш наступний проект до кінця року або початку наступного року – поставити на даху багато панелей і, сподіваємось, досягти майже 100% відновлюваної енергії».

Реально, звичайно, всі викиди вуглецю не можна усунути – факт, який Web Wiz повністю визнає. В якості рішення, господар співпрацює з Міжнародним благодійним фондом World Land Trust, який захищає місця проживання через свою програму збалансованого вуглецю. Програма, яка покликана компенсувати викиди парникових газів, зосереджена на захисті загрозливих середовищ існування диких тварин у тропіках.

Набір безпечних хостингових послуг, пристосованих до потреб розробників

Від Windows та хмарного хостингу до керованих серверів та веб-додатків Web Wiz був побудований з чітким розумінням потреб розробників.

“Там дуже багато веб-хостів, і тому, що наше програмне забезпечення для форуму було написано в Microsoft ASP для веб-серверів Windows, ми пішли з більш нішевим ринком”, – сказав Брюс. “Замість того, щоб робити – як і всі – багато і багато Linux хостингу, ми орієнтуємося на Windows”.

Знімок екрану динамічної архітектури центрів обробки даних Web Wiz

Динамічна архітектура центру обробки даних Wiz була створена для забезпечення високої безпеки та оптимального рівня продуктивності.

Це означає надання останніх версій ASP.NET Core, ASP.NET, класичних ASP, PHP, SQL Server та MySQL, а також використання ізольованих пулів додатків для підвищення безпеки, швидкості та надійності. Web Wiz також прагне забезпечити більш високий рівень підтримки для своїх технічних клієнтів, ніж це доступно у деяких хостів.

“Я зосереджений на хостингу для розробників, а не початківців користувачів, які можуть перейти на Wix для безкоштовних веб-сайтів”, – сказав Брюс. “Ми пропонуємо їм більше технічної підтримки.”

Надійний, повністю керований хмарний хостинг з Microsoft Hyper-V

Окрім пакетів хмарного веб-хостингу та реселлерів корпоративного класу, Web Wiz пропонує Windows Hyper-V Cloud Server хостинг, який надає можливості спеціалізованого сервера з можливістю додавання пам’яті, процесора та зберігання даних без зайвих простоїв. Кожен хмарний сервер Hyper-V ізольований від інших хмарних серверів із спеціалізованою операційною системою, пам’яттю та накопичувачем SSD.

Ця опція забезпечує перевагу перед традиційними спеціалізованими серверами, оскільки сервери можуть постійно копіюватися в резервні вузли, забезпечуючи автоматичне рішення відмови.

Фотографія сервера Web Wiz

Пакети хмарних серверів Windows Hyper-V веб-Wiz забезпечують гнучкість, надійний процесор і сховище, а також високу швидкість роботи.

Також доступні спеціальні, повністю керовані пакети хмарних серверів Windows Hyper-V.

“Ми фактично сідаємо з клієнтом, дізнаємося, що саме він хоче на сервері – яке програмне забезпечення та сервіси та все інше, що вони хочуть зберегти на сервері, – а потім витрачаємо кілька днів, налаштовуючи саме цей сервер для них”, – Брюс сказав. “Вони скоріше замовний сервіс, а не просто позаштатний. А потім ми продовжуємо це управління щомісяця, будь то виправлення патчів, перенастроювання програмного забезпечення або встановлення нового програмного забезпечення. “

Надання персональної підтримки щасливим клієнтам з 2001 року

Першочерговим завданням №1 обслуговування є клієнт Web Wiz, який описав “дружня хостинг-компанія, яка фактично спілкується з клієнтами”. Брюс сказав нам, що компанія приділяє додатковий час своїй системі квитків, щоб знайти корінь проблем із клієнтами, перш ніж розробити задовільне рішення.

“Ви чуєте від клієнтів, які кажуть, що вони надають квитки на підтримку іншої компанії, і вони буквально просто отримують відповідь” копіювати та вставляти “, що для них абсолютно не корисне”, – сказав він. “Або ви отримаєте відповідь від того, хто не має поняття, що вони роблять. Тоді як, коли хтось вкладає сюди квиток на підтримку, ми досить малі, щоб можна було стрибнути на сервер, подивитися на те, у чому проблема, виправити їх і повернутися до них, а не змушувати їх пройти перший рядок підтримки ».

Брюс сказав, що Web Wiz пишається тим, що клієнти задоволені – а якщо їх немає, компанія пропонує гарантію повернення грошей. Завдяки зосередженості компанії на обслуговуванні клієнтів, маркетинг з вуст в уста зробив чудеса для бізнесу – про що свідчать відгуки щасливих розробників.

“Завдяки нашому досвіду розробки ми можемо безпосередньо допомогти клієнтам з технічної сторони речей”, – сказав Брюс.

І хоча пропозиції компанії пропонують широкий спектр смаків, Брюс поручає простоту квитка за підтримку.

“Досить часто заглядати в службу підтримки, адже це дає вам трохи додаткового часу, щоб дізнатися про всі проблемні місця, виправити проблему для клієнта, а потім повернутися до них із рішенням. ,” він сказав. “Я, як правило, вважаю, що це насправді швидше, ніж намагатися робити це по телефону, тому досить часто ми можемо вирішити проблему за 10 – 15 хвилин”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me