Veeam демонструє безперервні інновації з наявністю Orchestrator ™ – автоматизація рішень для ліквідації наслідків аварій для підприємств

TL; ДОКТОР: У цифровому світі клієнти очікують цілодобову доступність. Veeam допомагає компаніям доставляти це за допомогою всебічного набору продуктів резервного копіювання, відновлення після аварій та управління віртуалізацією. Ми зосереджені на одному з найновіших інструментів компанії, Veeam Availability Orchestrator, який автоматизує та тестує плани відновлення після аварій. Намагаючись надати підприємствам Завжди Ввімкнено доступність ™, Veeam – це простий вибір для нашої розробника Choice ™ Award за постійні інновації у рішеннях щодо ліквідації аварій..

Ви, мабуть, не помічаєте знаків, які говорять про те, щоб зайняти сходи замість ліфта в разі пожежі вже. Пожежні вправи – це лише час, коли потрібно переміщатися на вулицю та спілкуватися з колегами на парковці.

Однак дим заповнить передпокої, ви будете раді підготовці. Це та сама концепція позадоступності Orchestrator, найновішого продукту із резервного копіювання ІТ та лідера відновлення після аварій Veeam.

Наближаючись до бета-версії, Veeam Availability Orchestrator полегшує громіздкий процес тестування, виконання та документування планів відновлення аварій. Без твердої процедури, яку слід дотримуватись, за словами віце-президента з стратегії продукту Дуга Хазельмана, підприємства підприємств можуть втратити мільйони простоїв, пошкодити репутацію та втратити продуктивність.

“Я був у більшості пожеж, ніж у мене на пожежах”, – сказав він. «У випадку, якщо щось трапиться, ви повинні знати, як діяти. Без розуміння та документування цього плану відновлення після катастроф, дуже важко знати, що робити далі. Тут допомагає Оркестратор ».

Оркестровець доступності Veeam додає автоматизацію до відновлення після катастроф

Як і у всіх продуктах компанії, Veeam Availability Orchestrator допомагає клієнтам досягти того, що компанія називає Always-On Availability ™.

“Ми можемо мати пристосування, коли Netflix або Facebook знижуються, але підприємства не мають толерантності до простоїв”, – сказав Дуг. “Люди не можуть робити свою роботу, і це дуже дорого.”

Автоматичне оновлення Політика Оркестрація резервних копій та реплік

Встановлення плану відновлення після аварій у Veeam Availability Orchestrator по суті тягне за собою налаштування політики для виявлення проблем та впорядкування процесу відмови.

Колаж, що ілюструє функції оркестратора доступності

Орхістротор Veeam Availability допомагає клієнтам автоматизувати план відновлення після аварій.

“Коли ваше середовище зміниться, ці політики потім автоматично оновлюються для цього мінливого середовища”, – сказав Дуг. “Вам не потрібно щодня заходити та оновлювати його. Це автоматично оновлюється на задньому плані “.

Автоматизоване та безперебійне тестування для підтримки надійності

Veeam піонерські можливості автоматичного тестування свого програмного забезпечення для резервного копіювання та реплікації кілька років тому та побудовані на базі коду для автоматизації тестування відновлення після аварій..

“Ви хочете переконатися, що ви протестували його, перш ніж вам знадобиться”, – сказав Даг. “Ви можете сказати Orchestrator проходити тест на тиждень, пробігати контрольні списки, переконайтесь, що все добре, і сказати, якщо трапиться щось погане”

Вбудовані оновлення до документації сприяє дотриманню

Оскільки так багато клієнтів компанії стикаються з жорсткими вимогами дотримання та регулювання, Дуг заявив, що головним плюсом для оркестровців Veeam Availability є можливість документування та оновлення плану відновлення після аварій..

“Якщо вам потрібно мати можливість швидко скласти план, вам не потрібно роздруковувати його, а всі ці палітурки сидять навколо”, – сказав він. «Вони дуже швидко застаріли. За допомогою Orchestrator ви можете натиснути кнопку, і він задокументує ваш план і надішле його до відділу відповідності або тому, хто потребує його в той самий момент часу. “

Orchestrator дозволяє користувачам встановлювати поріги для автоматичного оновлення документації щодо відновлення після аварій, якщо, наприклад, середовище змінюється більш ніж на 10%.

Річний звіт про доступність ілюструє прогалину для забезпечення надійності

Щороку Veeam збирає відгуки більш ніж 1000 старших керівників інформаційних технологій у всьому світі про свої виклики у наданні високодоступних, завжди підключених середовищ.

Звіт 2016 року показав, що більше 80% респондентів мають те, що Дуг назвав розривом у доступності. “Ми розмовляємо з реальними клієнтами і виявляємо, що багато людей з ІТ та ОГС, з якими ми спілкуємось, не в змозі досягти цього очікування нульової толерантності до простоїв”, – сказав він..

Обкладинка звіту про доступність Veeam

Щорічний звіт про доступність Veeam показує, що ІТ-фахівці не можуть забезпечити потрібну надійність.

Тривожно, дослідження показало, що незважаючи на інвестиції в удосконалення центрів обробки даних, середня кількість, тривалість та вартість незапланованих відключень збільшилися – організації щорічно мали близько 15 простоїв, що тривали приблизно дві години для критично важливих програм та майже шість годин для інших послуг . Щорічна вартість відключень складає до 16 мільйонів доларів, що на 6 мільйонів доларів більше, ніж дослідники Veeam виявили у 2014 році.

“Незалежно від того, що це центр обробки даних, який працює, додаток або, можливо, навіть одна віртуальна машина, ви хочете зробити це доступним якомога швидше, щоб уникнути будь-яких зривів”, – сказав Даг.

Респонденти оцінили швидкісні системи відновлення та уникнення втрат даних, при цьому більше половини опитаних заявили, що ці бажані можливості відсутні у своїх центрах обробки даних.

Veeam об’єднується з клієнтами для керування напрямком та інноваціями

Просунувшись вперед, Дуг сказав, що Війм буде виходити за рамки доступності приміщення та досліджувати рішення для керованих хмар, громадських хмар та продуктів програмного забезпечення як послуги.

Керівники та партнери компанії обговорюватимуть розширення, нові продукти та інше на щорічній конференції компанії VeeamON, про всі наявні речі. Коли видання 2017 відбулося в травні в Новому Орлеані, Дуг заявив, що компанія очікує близько 3000 відвідувачів.

Фотографії з VeeamON 2016

У VeeamON 2017 будуть представлені демонстрації продуктів, анонси та навчальні сесії про покращення доступності.

“Це хороший переріз – від ІТ-фахівців до ОГС”, – сказав він. “Це чудова можливість навчання навколо доступності в цілому, але, звичайно, ми будемо заглиблюватися в те, як налаштувати і налаштувати нашу продукцію, і оголосивши кілька нових нововведень.”

Окрім того, щоб слухати галузевих аналітиків та спостерігати за тенденціями ІТ, Дуг призначає клієнтів та їх досвід для натхнення на розробку продуктів Veeam.

“Розуміння їх потреб та викликів – це типи речей, які допомагають нам продовжувати рухатися вперед”, – сказав він, додавши, що компанія має на меті надати функції та функціональні можливості, необхідні користувачам, створюючи нові рішення в галузі..

“У нас є історія інновацій, коли ми можемо слухати клієнтів, розуміти, що вони говорять нам, що хочуть чи потрібно робити”, – сказав він. “Тоді ми повертаємося назад і доставляємо їх таким чином, щоб вони насправді не думали, що це спрацює чи буде застосувати. Ніхто не просив їх, бо вони не знали, що їх можуть доставити “.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me