Венгадж забирає важкий підйом із створення інфографіки за допомогою класичних шаблонів та розумного механізму рекомендацій

TL; ДОКТОР: Інфографіка – феноменальний інструмент для маркетологів, але їх часто недостатньо використовують, боячись, що їх створення буде занадто трудомістким або надмірно дорогим. Venngage – це простий у користуванні автор-розробник інфографіки, який полегшує процес малого бізнесу для створення професійної інфографіки протягом години або менше. Платформа має механізм рекомендацій, який допомагає користувачам знаходити конструкції, схожі на те, що вони передбачають.

Хоча інфографіка зазвичай працює краще, ніж багато інших типів вмісту – вони в 30 разів частіше, ніж текст, щоб привернути увагу читача – багато маркетологів ухиляються від використання їх через занепокоєння щодо часу та грошей, необхідних для їх виготовлення..

Спочатку, за словами генерального директора Venngage Євгена Ву, ці побоювання були цілком справедливими: “Вам потрібно було найняти дизайнера і пройти довгий процес” назад і назад “, який би зайняв пару тижнів, щоб зробити навіть один”, – сказав він сказав. “Це коштувало б мінімум 500 доларів за дуже просту графіку”.

Але за допомогою інструмента “зроби сам”, як Venngage, маркетологи можуть легко створити власну інфографіку менше ніж за годину та за частку витрат.

Євген рекомендує маркетологам використовувати шаблони Venngage, щоб змінити вміст, який вже добре працює на їхньому веб-сайті, блозі чи сторінці у Facebook; знайти шаблон, який відповідає вмісту, простіше, ніж починати з нуля. Зробити популярніший вміст більш наочним набагато простіше, ніж запустити процес збору інформації з нуля, і дозволяє користувачам ділитися ним на різних платформах.

“Якщо ви можете використовувати PowerPoint, ви можете використовувати Venngage, і це можна зробити протягом години”, – сказав він. “Люди вважають, що інфографіка є складною, або що вони не встигають взяти на себе зобов’язання зробити їх, але вони не знають, що це легко, коли це можна зробити на інструменті”.

Розширення інфографіки поза візуальними резюме

Перш ніж заснувати Venngage, Євген запустив інфографічну компанію під назвою Vizualize.me, яка допомогла користувачам перетворити профілі LinkedIn у візуальне резюме. Користувачі почали запитувати інші типи інфографіки, і Євген вирішив перейти на всебічного виробника інфографіки.

“Що стосується резюме, в основному люди, які шукають роботу, отримають візуальне резюме або інфографіку лише один раз, імовірно, отримають роботу, і не потрібно буде робити це знову”, – сказав він. “Що стосується Venngage, це дуже інший інструмент, в тому сенсі, що це те, що люди використовують регулярно”.

Скріншот шаблонів Venngage

Компанія Venngage рекомендує шаблон, який найкраще відповідає проектним вимогам вашого проекту.

Як сказав сам малий бізнес, Євген сказав, що Venngage добре розуміє потреби візуального контенту малого бізнесу. Базируючись у Торонто, Venngage приблизно чотири роки та працює 30 людей.

“Ми розуміємо всі виклики та вимоги, які має малий бізнес”, – сказав він. «Ми дуже чуйні. Якщо ми керуємо чатом, користувачі отримують відповідь протягом 20 секунд. Ми маємо додатковий штрих малого бізнесу ».

Окрім первинної орієнтації компанії на інфографіку в Інтернеті, Venngage з тих пір розширився на інші формати публікації і пропонує шаблони плакатів, шаблони презентацій, шаблони брошур та інші типи дизайнів, які малому потребуватимуть. Це означає, що освіта клієнтів є основним компонентом продукту, сказав нам Євген, і саме тому Venngage зосередився на тому, щоб зробити процес бортового вбирання зручним для користувачів.

“Бортовий борт був однією з викликів, а також однією з можливостей, які ми використовували для навчання людей, і щоб допомогти їм зрозуміти, що ми робимо”, – сказав він.

Якість дизайну як диференціатор

Venngage має неабияку частку конкурентів, але компанія пишається юзабіліті та міцним дизайном. Євген сказав, що Venngage – це найпростіший інструмент для використання, і що професійні шаблони бізнесу платформи стоять вище, ніж у конкурентів..

“Ми орієнтуємося на якість, а не на кількість”, – сказав він. «Інші інструменти дизайну матимуть буквально 50 000 шаблонів. У нас не так багато, нас мало, але у нас є дуже якісні, добре розроблені шаблони. “

Крім того, Venngage має механізм рекомендацій, подібний до того, який використовує Netflix, щоб запропонувати подібні фільми, торкнувшись історії перегляду користувача. Користувачі венгега можуть вибрати декілька зображень, які їм подобаються, і сервіс автоматично порекомендує шаблон, який відповідає тим стандартам дизайну та потребам вмісту, а також додаткові конструкції та продукти, які вони можуть зацікавити у майбутньому..

Згідно з відгуками Євгена, відгуки клієнтів сприяють застосуванню компанії Venngage. По-перше, компанія проводить якісні сесії зворотного зв’язку з частими користувачами, запитуючи їх думки щодо особливостей, які команда склала за прототипом. Після розмов працівники Venngage пройдуть тест розділення A / B, щоб оцінити уявлення клієнтів, перш ніж випустити новий продукт або функцію на весь сайт.

Команда Venngage насолоджується роботою з “додому”

Щоб сприяти творчості, Venngage прагне створити командне робоче середовище. Коли компанія вперше заснувала, жменька дизайнерів, інженерів, менеджерів із продуктів та обслуговуючого персоналу поділилася частиною офісу з іншим запуском.

Зображення команди Venngage

Після чотирьох років зростання в Venngage працює близько 30 осіб у штаб-квартирі в Торонто

Коли команда зростала, Венгедж переїхав з офісних приміщень в будинок – незвичайний переїзд у Торонто, сказав Євген. У компанії є їжа, що обслуговується щодня, тому працівники їдять разом і працюють у досить близькій близькості. У будинку є повноцінна кухня, тому люди не рідкість готувати чи пекти. Деякі люди також схильні до помідорів, базиліка та інших овочів у саду.

Це не означає, що в Venngage немає ролей, цілей та способів компанії детально виміряти прогрес – їм просто цікаво це робити. Євген сказав, що випадкові робочі умови відіграють культуру та продуктивність компанії.

“Людям дуже подобається приходити на роботу, і це важливо”, – сказав він. “Ми не хотіли робочого місця, де люди просто заходять і виходять. Люди важко працюють, але також дуже люблять працювати там через навколишнє середовище ».

Енергія та ентузіазм, які люди проявляють до роботи, перетворюються на творчість продукту і створюють тип середовища, де люди добре працюють разом.

«Венгедж – це люди; ми просто купа людей, які спільно працюють над створенням програмного забезпечення “, – сказав Євген. “Це, безумовно, дуже орієнтований на людей продукт. Дуже важлива культура поза роботою, оскільки, нарешті, програмне забезпечення – це річ у командній роботі. Ви будуєте це як команда ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me