Verizon Digital Media Services: архітектура CDN, яка покращує час завантаження, щоб роздрібні продавці могли залучати, перетворювати та утримувати покупців

TL; ДОКТОР: Споживачі хочуть отримати багатий досвід покупок, заповнений захоплюючими зображеннями та відео, але вони не хочуть чекати завантаження сторінок. Дратівливі службові гикавки можуть відігнати їх від конкурентів, можливо, ніколи не повернувшись. Мережа доставки контенту Edgecast Digital Media Services від Verizon побудована таким чином, щоб роздрібні торговці могли перевершити очікування споживачів – особливо у пік. Завдяки інтегрованому рішенням щодо прискорення комерції Edgecast оптимізує доставку не кешованого вмісту, як-от сторінки платежів, та інтелектуально забезпечує стабільну швидкість роботи на різних пристроях. Підтримувана командою консультативної підтримки та моделлю надання послуг, що пропонує вищий рентабельність інвестицій, Edgecast CDN створений спеціально для роздрібних торговців, які бажають доставляти сучасні торгові програми споживачам по всьому світу.

Великі свята покупок – наприклад, Чорна п’ятниця – моменти істини для інтернет-магазинів. Вони пропонують можливість отримати переваги підготовки, заробити прибуток, нагородити лояльних клієнтів та виграти нових.

Останнє, що може дозволити собі роздрібний продавець, – це проблема веб-сайту в один з таких критичних моментів. Швидке завантаження веб-сайтів під час пікових покупок у святкові дні та навіть під час звичайних періодів із великим трафіком протягом року спонукають покупців подорожувати аж до замовлення. Коли покупці можуть зосередитись на покупках, а не на ефективності веб-сайту, – це добре.

Безпека становить ще одну загрозу як для веб-сайту, так і для лояльності клієнтів. Сайти з високим трафіком – привабливі цілі для, наприклад, поширених атак на відмову в обслуговуванні (DDoS), які можуть збити сайти в найгірший можливий момент. На великих веб-сайтах електронної комерції зберігаються мільйони записів та цінних даних клієнтів, які, якщо вони будуть поставлені під загрозу, можуть назавжди пошкодити репутацію продавця..

Компанія Verizon Digital Media Services, постачальник платформи для розробки контенту в кінці, розуміє цінність веб-сайтів, які просто працюють. А Deep Trikannad, маркетинг продуктів для Verizon Digital Media Services, пояснює, як його компанія вписується в мізерну бізнес-модель електронної комерції. Окрім набору послуг для управління доставкою потокового відео для світової аудиторії, Verizon Digital Media Services пропонує мережу доставки вмісту Edgecast (CDN), платформу “все в одному” для оптимізації доставки та безпеки веб-вмісту..

Edgecast CDN допомагає роздрібним торговцям представляти швидкий, безшовний та безпечний цифровий досвід, щоб відповідати очікуванням сьогоднішніх покупців – незалежно від того, де вони перебувають або на якому пристрої вони працюють. Це дає можливість роздрібним торговцям перенаправляти ресурси, витрачені на ІТ-інфраструктуру та виклики робочого процесу та не застосовувати цифрову стратегію та інтеграцію бізнесу.

“Ми бачимо, що відділи інформаційних технологій та маркетингу працюють ближче один до одного, щоб розробити найкращий Інтернет-досвід для своїх споживачів”, – сказав Deep. “Ми надаємо цілеспрямоване веб-прискорення та безпеку, необхідні цим інтернет-роздрібним торговцям, щоб вони могли зосередитись на створенні найкращого досвіду для своїх клієнтів”.

Як Edgecast забезпечує кращі показники в пік трафіку

CDN не є новим, але Verizon Digital Media Services вперше змінила їхній спосіб роботи. Сучасна архітектура та вдосконалена технологія кешування призводять до того, що мережа, здатна краще задовольнити найвищі вимоги Інтернету сьогодні.

Ранні CDN функціонували в середовищі з низькою пропускною здатністю, з рівномірним вмістом, де взаємозв’язок між постачальниками послуг Інтернету (ISP) був обмежений. Типова топологія CDN була дуже поширена, тобто вона використовувала велику кількість серверів та вузлів – відомих як “точки присутності” або PoPs – для позиціонування остаточного вмісту кінцевому користувачеві в найближчій географічній близькості: на “Край”.

Фото Deep Trikannad, керівника маркетингу продуктів Verizon Digital Media Services

Deep Trikannad, маркетинг продуктів для Verizon Digital Media Services, розповів нам про важливість швидкого, надійного CDN.

Більш висока пропускна здатність поточної мережі в Інтернеті передає персоналізований неоднорідний контент через сильно взаємопов’язану мережу операторів зв’язку та Інтернет-провайдерів. Це означає, що сьогоднішнє середовище робить дорогими для обслуговування десятки тисяч невеликих виробничих ресурсів, керованих застарілими CDN, і піддає їх шипам руху, які можуть швидко їх перекрити..

У відповідь Edgecast CDN розгортає “Super PoPs” з величезною обчислювальною потужністю та високою пропускною здатністю в щільних точках обміну Інтернетом, кожен з яких обслуговує критичний географічний регіон. Замість тисяч маленьких PoPs, Verizon Digital Media Services в даний час підключає близько ста Super PoPs до Інтернет-партнерів, що підглядають та маршрутизують.

Однак у кожному супер PoP є сотні серверів, які працюють разом, використовуючи запатентоване програмне забезпечення для зберігання або кешування об’єктів даних, запитуваних користувачами лише один раз. Ця стратегія призводить до збільшення корисного кешу, враховуючи наявне сховище, значно поліпшені коефіцієнти звернення кеш-пам’яті (маючи на увазі меншу кількість запитів даних, що надсилаються назад на початковий сервер веб-сайту) та більш високу ефективність.

Оскільки Super PoPs таким чином концентрують величезну обчислювальну потужність і пропускну здатність, вони можуть справляти величезні скорочення трафіку без погіршення продуктивності.

Безпека, підтримка & Допомога управління Підвищення рентабельності інвестицій

Deep заявив, що проблеми оптимізації та захисту веб-сайтів у динамічному середовищі сучасних складних загроз безпеці роблять роботу зі масштабованим Edgecast CDN привабливим варіантом. Понад 10 000 брендів на даний момент є партнером Verizon Digital Media Services.

“Наша мережа створена для прискорення веб-контенту для уповільнення мобільних пристроїв”, – сказав Deep. “І ми бачимо, як наші клієнти зосереджуються більше на безпеці в Інтернеті, ніж будь-коли раніше. Завдяки нашому Edgecast CDN, наші клієнти мають можливість забезпечити надзвичайно безпечний досвід роботи в глобальному масштабі, не знижуючи його ефективність ».

Спадкові CDN, як правило, мляво реагують на інциденти із безпекою, а пом’якшення наслідків залежить від рівня підтримки CDN. Повільна реакція може негативно позначитися на бізнесі та ризикує порушити конфіденційну інформацію.

Служби безпеки Edgecast CDN включають брандмауер веб-додатків для блокування шкідливих запитів на рівні додатків, масив захисту від DDoS та атак на систему доменних імен та криптографію на основі стандартних відкритих ключів.

Графіка безпеки CDN Verizon Digital Media Services

Verizon Digital Media Services пропонує комплексну безпеку CDN, яка захищає бізнес від зловмисних атак.

Економія надходить від постійно діючого Центру мережевих операцій Verizon Digital Media Services, який активно займається вирішенням проблем, відстежуючи сервери походження помилок і повідомляючи про результати до Verizon та його клієнтів. Інженери підтримки завжди готові вирішувати загрози, оскільки вони виникають без затримок квитків на підтримку, часто пов’язаних із застарілими CDN. Користувачі також мають доступ до професійних консультацій через спеціалізовану команду з технічного управління обліковими записами.

Компанія Verizon Digital Management Services пропонує Центру управління медіа, щоб надати підприємствам детальний контроль над усіма компонентами Edgecast CDN, не покладаючись на консультації з обслуговування. Deep зазначив, що ефективність обладнання, властива архітектурі Super PoP Edgecast CDN, у поєднанні зі зниженими витратами на підтримку призводить до того, що клієнти Verizon Digital Media Services звітують про значну економію після переходу зі застарілих CDN.

Оптимізована мережа програм електронної комерції

Споживачі хочуть швидкого досвіду покупок в Інтернеті, про який ніколи не повинні думати – навіть у часи пікового трафіку, коли мережі напружені для пропускної здатності. Verizon Digital Media Services має інфраструктуру та рішення, які допоможуть роздрібним торговцям електронною комерцією не тільки бути в курсі споживачів, але й безперешкодно покращувати їх досвід.

Завдяки рішенню щодо прискорення торгівлі, Verizon Digital Media Services пропонує роздрібним торговцям розширений пакет CDN, розроблений для задоволення їхніх спеціалізованих потреб. Динамічне прискорення вмісту не тільки прискорює персоналізований вміст, як, наприклад, відео, а й вміст, який не підлягає кешуванню, як-от операції з оформленням замовлення, щоб створити безперебійний досвід покупок.

“Це програми, які вимагають швидкого зворотного зв’язку між користувачем та серверами компанії”, – сказав Deep.

Мережа також відповідає Стандарту захисту даних платіжних карток (PCI DSS), набору стандартів безпеки для безпечного прийому, обробки, зберігання та передачі інформації кредитної картки..

Крім того, точне виявлення пристроїв на основі понад 45 000 профілів пристроїв дозволяє роздрібним торговцям отримувати високоефективні покупки на будь-якому пристрої. І, використовуючи географічні дані, які визначають місцезнаходження клієнта, роздрібні торговці надають споживачам в Інтернеті персоналізований досвід покупок.

“Наш веб-набір продуктивності та безпеки пропонує більшу надійність, гнучкість та спритність у поєднанні з кращими показниками порівняно з іншими постачальниками”, – сказав Deep. “Ось чому ми заробили бізнес провідних рітейлерів Fortune 500”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me