Використання технології для створення спадщини блага: Dell зменшує вплив на навколишнє середовище за допомогою програм переробки, енергоефективності та креативного дизайну

TL; ДОКТОР: Шукаючи можливості зробити найкраще для людей та планети, гігант виробників обладнання Dell використовує понад 30-річний досвід, щоб позитивно впливати на навколишнє середовище, клієнтів та громаду. Компанія «Спадщина доброго плану» підтримує амбітні цілі, щоб залишати позитивний, вимірюваний та довготривалий внесок у світ, а Dell прозоро прагне, інновації та повідомляє про свій прогрес. Від розгортання енергоефективного обладнання до розробки стійкої упаковки, зобов’язання Dell в кінцевому підсумку дає змогу клієнтам обчислювати більше і менше споживати – заробляючи нагороду нашого розробника ™ за стійкість.

Як колишній офіцер ядерної підводного човна ВМС США, Пол Струссакер має досвід з перших рук щодо забруднення світового океану через сміття та шум.

“Ви можете почути, як човен витягує континент далеко, якщо він погано підтримується”, – сказав він у відео. “Якщо це те, що ми чуємо всередині корабля, уявіть, з чим кит має справу”.

Минулий керівник технічного директора та віце-президент із стратегічних технологій компанії Dell задіяли гігантського виробничого обладнання для підтримки співпраці з іншими технологічними компаніями, що виробляють трихвилинну експедицію підводної віртуальної реальності. Досвід дозволяє глядачам плавати з китом – і спостерігати за наслідками пластичного забруднення та пошкодження рівня шуму.

Вплив забруднення океану – за деякими оцінками, у світових океанах є понад 86 мільйонів тонн пластику – спонукало Dell створити першу комерційну мережу постачань океанічної пластмаси.

Зараз компанія обробляє пластмаси, зібрані з пляжів, водних шляхів та прибережних районів, щоб включити їх до інших перероблених матеріалів для створення стійкої упаковки. Пілотний проект дозволить зберегти 16 000 фунтів пластику поза океаном, і Dell має намір масштабувати ініціативу до 200 000 фунтів до 2025 року.

“Це хороший приклад показу, як технологічні компанії можуть реально допомогти вирішити світові проблеми, а не бути частиною світових проблем”, – сказав Пол..

Проект є однією з декількох місій, які Dell виконує в рамках свого плану Legacy of Good, який окреслює кілька цілей зробити позитивний вплив на соціальну та екологічну сферу до 2020 року. наш переможець Вибору розробників ™ за стійкість.

Допомога клієнтам у досягненні цілей у галузі сталого розвитку та зменшенні їх сліду

Зосереджуючись як на споживачах, так і на внутрішніх процесах, Dell використовує багатосторонній підхід до покращення впливу технології на навколишнє середовище. Компанія взяла участь у 2008 році з місією посадити 1 мільйон дерев до 2020 року для секвестрації вуглецю та відновлення природних середовищ існування.

За допомогою програми «посадити дерево» клієнти можуть здійснити невелику оплату через інтернет-магазин Dell, який спрямований на некомерційну групу, яка здійснює нагляд за реставраційними проектами по всій країні. Зрештою, клієнти допомогли компанії Dell посадити більше 820 000 дерев.

Переробне обладнання за допомогою програм для виведення е-відходів

За викинутими електронними пристроями у 2015 році було приблизно 75 мільйонів тонн відходів, що втричі перевищує кількість у 2010 році. Більшість так званих електронних відходів, на думку Dell, можуть бути перероблені або перероблені.

Компанія пропонує безліч варіантів для клієнтів безпечно та продуктивно утилізувати небажане обладнання. Програми розроблені для підприємств, які хочуть переробити технічні ресурси або осіб, які можуть пожертвувати використані пристрої місцевим комерційним організаціям, школам та агенціям.

Програма, що займається торгівлею, нагороджує клієнтів подарунковою карткою Dell, коли вони включають вживану електроніку, а партнерство з FedEx дозволяє безкоштовно брати та доставку обладнання, поверненого поштою..

З 2007 року Dell відновила 1,6 мільярда фунтів використаної електроніки, а компанія зібрала 168 мільйонів фунтів у 2016 році.

Ефективні центри обробки даних знижують витрати та енергоспоживання

Переваги роботи енергоефективних центрів обробки даних двоякі: Окрім допомоги навколишньому середовищу, компанії можуть зменшити експлуатаційні витрати. Блейд-сервери Dell можуть знизити рахунки за електроенергію до 20%, а інструменти для віртуалізації та управління інфраструктурою ще більше оптимізують продуктивність.

Dell значною мірою допомагає клієнтам оптимізувати центри обробки даних, вичавлюючи більше роботи з наявної інфраструктури. Компанія робить це з досвіду, подвоївши обчислювальну потужність у 2009 році, не будуючи новий центр обробки даних.

За словами Dell, концентроване використання віртуалізації, автоматизації та консолідації може звільнити приблизно половину бюджету на ІТ, а також зменшити викид вуглецю в організацію.

2 способи Dell прагне мінімізувати власний вплив на навколишнє середовище

Окрім того, що допомагає клієнтам споживати менше ресурсів, Dell працює всередині, щоб зменшити екологічний слід компанії. Штаб-квартира корпорації, розташована в м. Круг-Рок, штат Техас, закупила всі свої потреби в електроенергії з поновлюваних джерел з 2007 року, а в багатьох інших установах працює сонячне виробництво та опалення води.

Зображення штабу Dell

Dell купує всю енергію, необхідну для свого штабу в Круглому Року, штат Техас, з поновлюваних джерел.

Окрім роботи над метою відволікання 90% усіх відходів на сміттєзвалища до 2020 року, Dell повторно використовує або переробляє більше 95% небезпечних твердих відходів у виробничих процесах та на підприємствах..

1. Проектування виробів з енергоефективності

Від розумнішого вибору матеріалів до енергоефективності та практик закінчення терміну експлуатації, Dell розглядає кілька аспектів життєвого циклу виробу при розробці та виробництві нових продуктів.

Компанія використала понад 14 мільйонів фунтів переробленого пластику в 2016 році і зменшила середнє енергоспоживання приладів більш ніж на 16% з 2015 року. З 2008 року енергоефективні настільні комп’ютери та ноутбуки заощадили приблизно 25% витрат на енергію.

Розгляньте навіть фактори, як її продукція буде перероблена. Обладнання призначене для легкого розбирання, з мінімальними клеями, клеями, фарбою та покриттями, тому партнери з переробки можуть визначати, видаляти та використовувати повторно різні компоненти.

2. Стала упаковка та доставка для зменшення відходів

Як третій за величиною постачальник ПК, Dell постачає приблизно один продукт щосекунди. Щоб зменшити вплив захисту та доставки обладнання на навколишнє середовище, компанія виконує те, що називає стратегією 3Cs, яка стосується куба або обсягу упаковки; вміст або використовувані матеріали; і бордюр, завдяки чому упаковка легко підлягає переробці.

Протягом 2015 року Dell заощадила 53,3 мільйона доларів і уникнула 31,3 мільйона фунтів упаковки, зменшивши обсяг більш ніж на 12%. Компанія замінила пенополістирол в деяких упаковках набивки з бамбука та грибів.

Звітність про корпоративну соціальну відповідальність

Компанія Dell щорічно звітує клієнтів про прогрес, досягнутий у досягненні цілей “Спадщина хороших”.

З 2013 року компанія зменшила викиди парникових газів більш ніж на 20%, що дозволило Dell досягти мети зниження на 50% до 2020 року. Крім того, виробничі потужності Dell відвезли 97% відходів з сміттєзвалищ у 2016 році.

Мабуть, найбільш амбітною частиною кампанії Legacy of Good є ціль 10 × 20, яку засновник та генеральний директор Майкл Делл пояснив прагненням отримати 10-відсоткову вигоду за допомогою технології компанії, ніж потрібно для її використання та використання..

“Йдеться про захоплення інноваційних способів, якими користуються наші клієнти, використовуючи технологію Dell, щоб зробити добро у світі”, – написав він у своїй заяві. “Наша ціль 10 × 20 – це вимірювання не тільки стійких та соціальних ініціатив, які Dell може виконувати, але й пульсаційного ефекту того, як наша технологія дозволяє іншим отримувати користь від планети”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me